Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 14th 2017
     permalink
    Czy działa wyszukiwarka forum?
    --
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeMay 14th 2017
     permalink
    Mi nie działa od tygodnia co najmniej...
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeMay 14th 2017 zmieniony
     permalink
    Mnie też nie działa - od kilku dni, bo akurat czegoś szukałam.
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeMay 14th 2017
     permalink
    Mi tez nie działa i to znacznie dłużej niż tydzień ;(
    --
    •  
      CommentAuthordaga310
    • CommentTimeMay 14th 2017
     permalink
    Mi też nie dziala
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeMay 15th 2017
     permalink
    u mnie znacznie dłużej niż tydzień...
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeMay 20th 2017
     permalink
    no i jak nie działała tak dalej nie działa wyszukiwarka....
    -- [/url]
  1.  permalink
    Wyszukiwarka nie działa dobry miesiąc: -/
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 20th 2017
     permalink
    Ale za to mozecie sobie kupic rajtki czy staniczki:wink::tongue::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeMay 20th 2017
     permalink
    Opcji drukowania wykresów też nie ma...
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMay 26th 2017
     permalink
    Witajcie, wyszukiwarka forum popsuta, przepraszam już naprawiamy.
    Przepraszamy też za wydruk. Za kilka dni nastąpi zmiana w wyświetlaniu wykresu, o czym jeszcze będziemy pisać. Domyślny wykres flash zostanie do wyboru, a nowy przejmie na siebie obowiązki wyświetlania wykresu. Załączam screen, aby ocenić wygląd.


    https://28dni.pl/pictures/2676998.png
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeMay 26th 2017
     permalink
    Jakieś nowe oznaczenia?
    Zobaczymy, jak się będzie użytkować, więc na razie nie zachwycam się.
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeMay 26th 2017
     permalink
    Mnie póki co w tym nowym brakuje tej temperaturowej podziałki z boku. Przyzwyczaiłam się.
    ale poczekamy-zobaczymy...
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMay 26th 2017
     permalink
    Wyszukiwarka już działa, nie powinno to tak długo trwać.
    Nowy wykres ma podziałkę włączaną na przycusk (u góry), ten wykres dotyczy metody niemieckiej.

    https://28dni.pl/pictures/2677058.png
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeJun 6th 2017
     permalink
    Dlaczego na wątku "starając się o dziecko" wszystkie wpisy są niebieskie i podkreślone???
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeJun 6th 2017
     permalink
    wyszukiwarka dalej spierdolona.
    tak, SPIERDOLONA. już nie idzie ładnie nazywać stanu. trzeba po imieniu.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 7th 2017
     permalink
    Przecież wyszukuje, tylko wyniki pokazują się ze dwa ekrany niżej (trzeba zeskrollować w dół). Więc generalnie działa, raczej coś się posypało w konstrukcji strony.
    --
    • CommentAuthorModerator
    • CommentTimeJun 7th 2017
     permalink
    Sony85: Dlaczego na wątku "starając się o dziecko" wszystkie wpisy są niebieskie i podkreślone???

    Jedna z użytkowniczek nie zamknęłam tagów w swoim poście.
    Proszę w przyszłości zgłosić do moderacji taki popodkreślany post (pierwszy w kolejce)

    elfika: wyszukiwarka dalej spierdolona.

    Trwają prace nad usunięciem błędu na stronie. Warto jednak zauważyć, że wyszukiwarka działa - trzeba zjechać myszką w dół strony
  2.  permalink
    A w przyszłe mamusie wszystko jest pogrubione. :)
    -- ❤️Martusia2004 Aniulka2011 Dorotka2013 Marcinek2017❤️
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeJun 26th 2017
     permalink
    Czy można przelaczyc się na stary widok karty ciąży? Z tego nowego badziewia nie da się korzystać na telefonie. Juz nie mówiąc o tym, że się wiesza i nic nie można na niej zrobić.
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeJun 26th 2017
     permalink
    Nie można by zrobić tak żeby ta lista przyjaciółek widoczna z lewej strony wykresu się nie zwijała?
    Od zawsze mnie to wkurza. Pełno badziewia z tej lewej strony a najważniejsze czyli dostęp do przyjaciółek utrudniony. Już mam dość klikania co chwilę w te " więcej ".
    Czy tylko mnie to wkurza?
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJun 26th 2017 zmieniony
     permalink
    _Isia_: Czy można przelaczyc się na stary widok karty ciąży? Z tego nowego badziewia nie da się korzystać na telefonie.

    Ten badziew, szumnie nazwany "wersją V2", nad którą CIĄGLE trwają prace rozwojowe oraz badziew nr 2, czyli "nowy eksperymentalny wykres", nad którym AKTUALNIE trwają prace rozwojowe, to BADZIEWIA do potęgi n-tej.
    Nowe wersje zarówno wykresu, jak i karty ciąży, są niby udoskonalane od lat, a tak naprawdę NIC się w tych tematach nie dzieje. Bardzo źle się użytkuje, a nawet wizualnie nikomu się nie podobają. Ale nasze uwagi jak grochem o ścianę...
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJun 26th 2017
     permalink
    Dlatego ja juz nie place, i nie przedluzam konta. Bo to co sie dzieje, to zenada. Powinno byc za free :P w takim stanie jak to jest. Mamy 21 wiek, to nie sa poczatki internetu w Polsce i lata 97 itd.
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeJun 27th 2017
     permalink
    To jest jakieś nieporozumienie. Tak "udoskonalic" żeby popsuć. Z mojego telefonu, Samsung na androidzie w ogóle nic nie działa. Nie mogę wejść w dany dzień, odczytać żadnej zapisanej ikony, nie mogę przesunac widoku karty poza to, co ładuje się automatycznie. Jedyne co mogę robić to czytać i pisać komentarze a do tego przedłużanie konta nie jest mi potrzebne. Za chwilę kończy mi się waznosc konta, miałam przedłużać ale sobie daruje. Wole ściąganac na telefon darmowa aplikacje. Nie będę przeznaczać pieniędzy na to, żeby ktoś z tego robił sobie sklep z gaciami. Swoją drogą to śmieszne, wchodzę na stronę główną portalu a cały prawie widok zajmuje reklama bielizny. To co to właściwie jest?
    A Damazy oczywiście milczy, bo po co coś napisać?
    •  
      CommentAuthor_Aneta_
    • CommentTimeJun 27th 2017
     permalink
    Ja od kilku godzin np w ogóle wykresu nie widzę ani v1 ani v2 :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeJun 27th 2017
     permalink
    Mi cały dzień działało, a teraz przestało. Na komórce nie mam dostępu do wykresu :/
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeJun 28th 2017
     permalink
    U mnie w tel też nie działa a wchodzę tylko z tel
    •  
      CommentAuthorbea86
    • CommentTimeJun 28th 2017
     permalink
    U mnie dzisiaj to samo. Nie widzę wykresu ani w V1 ani V2. Kiedy będzie to naprawione?
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeJun 28th 2017
     permalink
    Przeprowadziliśmy aktualizacje nowego wykresu, stąd problemy z wyświetlaniem.
    Sprawdźcie proszę u siebie teraz.
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeJun 28th 2017
     permalink
    Działa, ale wygląda tragicznie. W ogóle mi się nie podoba :(
    --
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeJun 28th 2017
     permalink
    Nie widać notatek na wykresie
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
    •  
      CommentAuthor_Aneta_
    • CommentTimeJun 28th 2017
     permalink
    U mnie działa i na tel i na kompie ten v2, tylko wygląda inaczej. Jest taki duży i pusty jakby się do końca nie załadował, ale to pewnie tak ma być
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJun 28th 2017 zmieniony
     permalink
    Malisiek: Działa, ale wygląda tragicznie. W ogóle mi się nie podoba :(

    Myślę podobnie. Jak dla mnie kicha.
    .
    .

    Damazy - wytłumacz mi:
    - dlaczego na siłę zmieniasz wygląd wykresu, skoro "stary" wszystkim pasuje,
    - nowe udogodnienia w nowym wykresie, tylko frustrują, zamiast ułatwiać użytkowanie,
    - nie ma przydatnych oznaczeń na wykresach, o które latami nie można się doprosić (wnioskowałam o pewne kwestie jeszcze w 2008 r. i nadal ich brak!).

    Czy nie możesz w jakiejś prostej ankiecie zapytać użytkowniczek, czego potrzebują, by ich wykresy były dla nich czytelniejsze oraz łatwiejsze w obsłudze i interpretacji? Ten portal jest dla NAS i to MY powinnyśmy mieć największy wpływ na jego wygląd i użytkowanie. Ty natomiast uprawiasz samowolkę, która nikomu od lat się nie podoba. Napiszesz zapewne, że skoro się nie podoba, to nikt nikogo na siłę tu nie trzyma. Musisz jednak wiedzieć, że gros z nas traktuje portal jak pamiętnik i notes z potężnym archiwum z kilku lat życia. Nie będzie łatwo tak w jednej chwili rzucić to wszystko i przekreślić tyle lat bytności tutaj. Dlatego zacznij współpracować!
    •  
      CommentAuthorbea86
    • CommentTimeJun 28th 2017
     permalink
    Ale po co te nerwy? Wg mnie ten nowy jest wizualnie nieco lepszy od tego poprzedniego "eksperymentalnego". Przede wszystkim jest lepsza podziałka i skala temperatury. Tylko to pole wykresu całego jest zbyt duże. Mam nadzieję, że to będzie naprawione.

    Wolałabym też powrót symptomów na górę wraz z polem notatki w danym dniu cyklu.

    Ale taka ankieta dla użytkowniczek to dobry pomysł żebyśmy mogły wskazać nasze uwagi i zapotrzebowanie do nowego wyglądu wykresu skoro już jest.
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeJun 28th 2017
     permalink
    bea poczytaj poprzednie posty, niestety KILKA LAT wstecz, to będziesz wiedzieć po co nerwy.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJun 28th 2017 zmieniony
     permalink
    Znów nie działa wykres, masakra ... konto mam opłacone do końca sierpnia i koniec. Od tylu lat jestem tu ale trudno czas się przestawić na kalendarz w telefonie. trudno życie ...edit. raz działa raz nie raz widać raz nie....
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeJun 28th 2017
     permalink
    Jaki jest sens zmieniać wygląd wykresu czy karty, który tylko utrudnia korzystanie z niego. Sens miałoby wprowadzenie jakiś nowych funkcji wykresu. A nowa szata graficzna to pic na wodę fotomontaż.
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeJun 28th 2017
     permalink
    W dodatku są błędy. Oznaczam na wykresie śluz wodnisty, jest literka W, a w podglądzie pisze rozciagliwy. Testy owu pokazuje na odwrót, na pozytywnym pisze negatywny.
    --
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeJun 28th 2017
     permalink
    Jedyne co mi się podoba to że można przewinąć wykres palcem a nie przez suwak tylko.

    Pozatym dziala mi tylko nowa wersja starej nie widac.

    A już wogole na marginesie to po raz renty już zmiany wprowadzono bez jakiejkolwiek informacji wyprzedzającej.
    --
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeJun 28th 2017
     permalink
    A mnie zniknęły wszystkie notatki z obecnego wykresu. Nie wiem, jak w poprzednich, bo wszystkich wpisów nie pamiętam...
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeJun 28th 2017
     permalink
    Sony85: Jedyne co mi się podoba to że można przewinąć wykres palcem a nie przez suwak tylko

    Mi też . To jest akurat super.
    --
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeJun 28th 2017
     permalink
    Nadal nie ma notatek, nie widać oznaczenia testu ciążowego, widzę tylko jedna opcje wykresu. Dodatkowo nie pokazuje mi aktualnego dnia cyklu tylko jego początek i do dnia dzisiejszego muszę sobie przewinać.
    .
    Ale faktycznie jedyne co fajne to możliwość przewijania wykresu palcem a nie ten badziewny suwak który i tak przewijał się jak chciał.
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeJun 28th 2017
     permalink
    Tradycyjny wykres na androidzie nie działa, odkąd pamiętam.
    Przewijanie nowego eksperymentalnego fajne. Ale reszta dla mnie jakoś mało funkcjonalna. Przywykłam to tradycyjnego na komputerze. Ale coraz częściej korzystam z telefonu i jedna jak i druga "eksperymentalna" wersja mnie irytuje.
    --
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeJun 28th 2017
     permalink
    Jestem w stanie się przyzwyczaić byle tylko działał poprawnie, co możemy stwierdzić tylko po jakimś czasie użytkowania. Ja tam robię mało zapisów objawów więc nie wiem jak z oznaczeniami.
    --
    •  
      CommentAuthorbea86
    • CommentTimeJun 28th 2017
     permalink
    U mnie też nie widać notatek na nowym wykresie. Nie wyświetlają się te wpisane przed zmianą.
    •  
      CommentAuthorkarolamk
    • CommentTimeJun 28th 2017
     permalink
    I u mnie też nie widać wszystkich notatek:-( widać tylko kilka. Dla mnie to duży minus bo wszystkie wizyty wydarzenia, istotne dla mnie rzeczy notowalam.
    --
    •  
      CommentAuthorIwonkaLA
    • CommentTimeJun 29th 2017
     permalink
    Zazwyczaj "siedziałam cicho" bo jakby, nie znam się na tworzeniu stron, na kwestiach technicznych administrowania serwisów ALE...
    Teraz to już sie zirytowałam...
    Nie widac notatek, szary wykres wyglada obrzydliwie...denerwuje mnie sam jego widok bo czuje się bezradna...nie wiadomo ile potrwa jego dostosowanie, kiedy i w ogóle CZY kiedyś będą widoczne notatki?!
    To jest tak jak z mobilnymi wersjami serwisów informacyjnych i banków...nikt nikogo nie pytał o zdanie, nikomu z użytkowników nie podoba się nowa wersja, ale właściciele mówią ze to "dla Naszej wygody, poczucia estetyki i to dobra zmiana..." takie uszczęśliwianie na sile to raz, a dwa nie mając wyboru z czasem MUSIMY się przyzwyczaić...i to niby będzie świadczyło, że to jednak była "dobra zmiana" :/
    Ja wiem, kiedyś czytałam tu wypowiedzi o konieczności przejścia na inne serwery, o zwiększeniu sie ilości użytkowników i potrzebie modernizacji itp itd
    Ale czy to musi być aż tak radykalna zmiana?
    Ehhh
  3.  permalink
    Dzięki Damazy za szybką reakcję, teraz widzę nowy wykres.Co do samego wyglądu , po co zmieniać coś co było dobre, trzeba było troszkę podrasować poprzedni.Nowy mi się nie podoba.Myślę że jako płatnikom należy nam się referendum za czym jesteśmy.Pozdrawiam.
    -- ❤️Martusia2004 Aniulka2011 Dorotka2013 Marcinek2017❤️
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeJun 29th 2017
     permalink
    Notatka się pojawiła w danym dniu, po wprowadzeniu temperatury...

    Co do kolorystyki i tego, jak narazie działa, to podoba mnie się bardziej niż poprzednia wersja działająca na telefonie ;)
    --
    •  
      CommentAuthoralfaromeo
    • CommentTimeJun 29th 2017
     permalink
    Damazy czy w wersji V2 będą widoczne notatki? V1 mi na telefonie nie działa.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.