Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeSep 21st 2017
     permalink
    Teraz o wydruku piszesz, że nie wróci? A poprzednio pisałeś, ze za chwilę będzie działać... Błedy oznaczeniach śluzu jsk były tak są. Ja wiem co i jak. Ale przypominam ci, że naxal pojawiają się nowe użytkowniczki, które dopiero się uczą. I takie sprzeczne informacje, u tych mniej analizujących, mogą być brzemienne w skutkach...
    Za to ostatnio w pracy, z dnia na dzień przestał mi się wyświetlać wykres v1. Już nie tylko na teleconie...
    Ciekawe co powstanie w ramach rządowego programu prokreacyjnego.
    Choć nie wierzę, że się do czegoś nada.
    A może to Damazy wygrał przetarg i nie ma dla nas czasu, bo produkuje dla ministerstwa? ;-)
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 22nd 2017
     permalink
    A może powstanie coś do rzeczy i co? Oby ukończyli i oby był do użytkowania.
    Marion, a znasz coś, co nie jest nastawione na starania?
    Promama?
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeSep 22nd 2017 zmieniony
     permalink
    Damazy: Pracuję nad kolejną aktualizacją w systemie, w związku z czym proszę o cierpliwość.

    Nie wiem, nie znam się, ale jakoś nie mogę uwierzyć, że TE prace zajmują aż tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle czasu.

    Prosisz o cierpliwość? Proś dalej. Gadanie raczej w próżnię. Tu już chyba żadna z nas nie ma ani odrobiny cierpliwości. Swoje już odczekałyśmy. Ja dobre kilka lat.
    Damazy: Wydruk PDF nie wróci w poprzedniej formie.

    A w jakiej formie? Jak ona będzie fizycznie wyglądała? Proszę o przykład - teraz zaraz.

    Poza tym, skoro nosiłeś się z zamiarem likwidacji możliwości generowania wykresu do PDF, to trzeba nas było uprzedzić, do jasnej cholery. I każda zapisałaby sobie wykresy - a tak zostałyśmy dosłownie z NICZYM!
    Kuźwa, 9 lat moich zapisków tutaj nie do odzyskania... Nie wierzę :-(
    .
    .
    Z listy uwag, które NADAL czekają na poprawy i korekty:

    1. Po co dwa suwaki po prawej?
    2. Po co to puste szare pod pod wykresem?
    3. Oznaczenie obserwacji wewnętrznych śluzu - NADAL nie widać pod wykresem.
    4. Oznaczenia zewnętrze śluzu NADAL mają błędy:
    - ikonka N, a po najechaniu kursorem pisze "wodnisty"
    - ikonka R, a w podglądzie "nierozciągliwy"
    - ikonka W, a w podglądzie "rozciągliwy"
    5. Co do dodatkowych oznaczeń, o które wnioskuję od lat:
    - śluz beżowy - może być oznaczenie Be
    - śluz z nitkami krwi - może być oznaczenie Nk
    - bardzo silne krwawienie - pewnie oznaczenie dwuliterowe (BS) nie wchodzi w grę, więc proponuję do wyboru inne skróty dla 'bardzo silnego' krwawienia: M (mocne), I (intensywne), O (ogromne, obfite). I chyba to "O" będzie najlepsze.
    6. Linie poziome wprowadzić na stałe.
    7. Na wykresie ciążowym, w części wykresu począwszy od pozytywnego testu z zielonym wykresem, temperatury zakłócone NADAL nie są zaznaczane na zielono (w wersji V1 są zielone).

    Nie wiem jak wyglądają problemy w innych metodach - ja stosuję Rotzera.
    .
    .
    Generalnie nagrabiłeś sobie przez ostatnie wybryki i grabisz nadal. Gratisowe miesiące za utrudnienia mam w głębokim poważaniu. Stać mnie na opłaty. I wolę zapłacić, ale mieć święty spokój na co dzień w kwestii użytkowania portalu, a nie non stop nerwy sobie strzępić.
    Wystarczyło zapytać użytkowniczki w jakimś formularzu, co i w jakiej formie zmienić, czego dodatkowego potrzebują. Wysokoprocentowy odzew murowany. To MY korzystamy z wszelakich opcji i to MY najlepiej wiemy co i jak powinno wyglądać. Ty natomiast narzucasz nam swoje pomysły bez żadnych konsultacji. I dodatkowo Twoja praca nad 'ulepszaniem' zajmuje Ci lata świetlne...

    Jest zasada - płacę to wymagam. Tutaj to nie działa.
    Dlatego już straciłeś część użytkowniczek, a następne się wykruszają. Część może zostanie, ale płacić nie będą. Masz więc raczej już ostatnią szansę, by wyjść z twarzą z tego całego zamieszania...
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeSep 22nd 2017
     permalink
    Marion, dzięki za opisy.
    Będzie dostępny wydruk pdf z przeglądarki, nieodbiegający wyglądem od poprzedniego. Będzie też export danych wykresu do pliku.
    Likwidacja wydruku PDF nie była zamierzona. Sytuacja związana ze zmianą oprogramowania wymusiła blokadę, czasami nie da się wykonać rzeczy niemożliwej. Proszę tutaj o zrozumienie, dane będzie można eksportować, aby korzystać zewnętrznie.

    Rozumiem Wasze zdenerwowanie brakiem współpracy z mojej strony, ale czasy są ciężkie. Nowy wykres mimo różnego odbioru jest dobrą konstrukcją, która dopracowana kolorystycznie zapewni właściwy odbiór. W tej chwili są rzeczy do poprawienia, jeszcze raz dzięki za punkty, a szczególnie propozycje oznaczeń.
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeSep 22nd 2017 zmieniony
     permalink
    Damazy: Likwidacja wydruku PDF nie była zamierzona. Sytuacja związana ze zmianą oprogramowania wymusiła blokadę, czasami nie da się wykonać rzeczy niemożliwej.

    Wystarczyło wcześniej poinformować, że będzie cokolwiek robione w tym temacie. Gros dziewczyn by miała szansę zapisać ważne dla siebie informacje.
    Damazy: Rozumiem Wasze zdenerwowanie brakiem współpracy z mojej strony, ale czasy są ciężkie.

    My też mamy z Tobą ciężko...

    Podstawowa zasada na przyszłość - INFORMOWANIE nas o swoich (czyt. Twoich) zamiarach.
    Jeśli nie jesteś w stanie z czymś zdążyć, to nie informuj nas w ogóle, że cokolwiek planujesz. Bo potem obiecujesz, że już niedługo, już za chwilę będzie opcja dostępna. A my czekamy... I tylko szlag nas trafia...
    Damazy: Nowy wykres mimo różnego odbioru jest dobrą konstrukcją, która dopracowana kolorystycznie zapewni właściwy odbiór.

    Tak, konstrukcja dobra. Tylko rodzi się długo i w wielkich bólach. Kolorystyka jest mniej ważna.
    Dokończ wreszcie poprawki przez nas zgłaszane.

    Błagam - wyślij do wszystkich krótkiego maila z zapytaniem co komu jeszcze nie pasuje i co można zmienić. Lepiej zrobić to teraz raz a dobrze, przy okazji obecnych zmian.
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeSep 22nd 2017
     permalink
    Marion, po co mail? Niech wyskoczy okienko z ankietą, tak, że rzeczywiście każda wiedziała, że powinna- i może- proponować zmiany. Nie opuszczając serwisu. Bo jak widać, popędzanie przez maila działa, ale tu trzeba admina na serwisie a nie gdzieś-tam-coś-tam. Damazy zapewne ma ciekawsze rzeczy do robienia. zrozumiałabym to, gdyby nie to, że tutaj serwis jest płatny, więc mamy pełne prawo wymagać i mieć opiekę admina.
    --
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeSep 22nd 2017
     permalink
    Pytanie.
    Oprócz generowania wykresu interesuje mnie możliwość generowania komentarzy spod wykresu do wydruku. Kiedyś było to możliwe.
    Jestem tu 9 lat. Przeżyłam tu straranka z pierwszym mężem, rozwód, randkowanie, nowy związek. Wszystko z cudownym wsparciem "przyjaciółek '. Bytnosc tu traktuję jako pamiętnik. Chciałbym mieć wydruki komentarzy z tych lat, zanim tu wszystko się rozpieprzy.
    Uprzejmie proszę o pracę nad tym tematem!
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeSep 22nd 2017
     permalink
    Ja ma wrażenie, ze to nasze proszenie na niewiele się zda. Ile to już obietnic że już za chwilę, już za momencik? Ile tłumaczeń, bo kod, bo program, bo....?
    Kila z nas pisalo swoje uwagi, nie raz, nie dwa, bez odpowiedzi. Wściekła marion zebrała wszystko do kupy, a ten dziękuje za listę uwag. Tak jakby pierwszy raz je na oczy widział....
    Mocno to niepoważne. Dlatego po raz kolejny żałuję, że postanowiłam tym razem pół roku z góry opłacić, choć zawsze kupowałam 3 m-ce... :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeSep 22nd 2017
     permalink
    To forum już dawno zeszło na psy!

    Lepiej nie będzie, olewactwo, krętactwo itd., przykro mi bardzo i szkoda, że przez ten brak profesjonalizmu i ludzką przyzwoitość tracę przyjaciółki i kawał czasu spędzonego tutaj.
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeSep 25th 2017
     permalink
    MrsCreme: Marion, po co mail? Niech wyskoczy okienko z ankietą, tak, że rzeczywiście każda wiedziała, że powinna- i może- proponować zmiany. Nie opuszczając serwisu.

    Tak, źle się wyraziłam. Myślałam o ankiecie - z resztą chyba tu już kiedyś o tym wspominałam.
    .
    .
    Jeszcze co do uwag do wykresu, bo jakoś zawsze mi to umyka.

    1. W zakładce "współżycie" znajdują się pozycje: in vitro (IVF), inseminacja (IUI) i transfer (T). Moim zdaniem powinny być też nowe: HSG (taki sam skrót), laparoskopia (skrót LAP), histeroskopia (skrót HIS) oraz Pregnyl (skrót P lub PRE).
    2. Jeśli powstanie nowa zakładka LEKI, to przydałoby się stworzyć listę leków najczęściej używanych - podczas starań, stymulacji, ciąży, innego leczenia. I dodać możliwość dopisywania własnych leków.
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeSep 25th 2017
     permalink
    Marion, opcje typu IVF to bym wywaliła do zabiegów bo koło serducha to nawet nie leżało...
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeSep 25th 2017 zmieniony
     permalink
    No też o tym myślałam, bo z dupy to razem jest. Ale stwierdziłam, że może zbyt wiele będę wymagać...:shocked:
    No i chyba Preglyl jednak nie, bo to tylko zastrzyk w porównaniu do reszty zabiegów.
    .
    .
    A jakieś zmiany na forum???
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeSep 25th 2017
     permalink
    no obrazek na jesienny się zmienił :devil:

    a wymagać trzeba. szczególnie kiedy się płaci.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeSep 25th 2017
     permalink
    Ja tylko chciałam zrobić uwagę ze iui nie wyklucza odbycia stosunku tego samego dnia. A wykres nie daje możliwości zaznaczenia jednego i drugiego.
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeSep 25th 2017
     permalink
    _Isia_: Ja tylko chciałam zrobić uwagę ze iui nie wyklucza odbycia stosunku tego samego dnia. A wykres nie daje możliwości zaznaczenia jednego i drugiego.

    Dokładnie. Dlatego koniecznie jest potrzebne rozdzielenie.
    W obecnej sytuacji nie jest możliwym odhaczenie jednego i drugiego. A spotkałam się tu z sytuacją, że użytkowniczka chciała zaznaczyć obie ikonki.
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeSep 25th 2017
     permalink
    Gdyby wcielić w życie wszystkie nasze pomysły i udogodnienia, portal byłby zajebisty. Żaden inny o tej tematyce nie miałby tyłu fajnych opcji. To bankowo zwiększyłoby ilość użytkowniczek, a za tym idzie kasa.
    Szkoda, że tyle czasu stracono na przepychanki i prośby, które nie zostały latami wysłuchane...
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeSep 26th 2017 zmieniony
     permalink
    Jest postęp!

    Damazy dodał nowe opcje śluzu (beżowy i z nitkami krwi - tylko czemu widoczne jedynie na wykresie V2?), poprawił pomylone oznaczenia śluzu oraz zakłócone temperatury w cyklach ciążowych są znów zielone.
    Czekamy na resztę. Ja w pierwszej kolejności na likwidację tego bezsensownego szarego pola pod wykresem V2.
    .
    .
    Dobra, proponuję następujące dalsze zmiany:

    1. Miesiączka - dodać "obfite krwawienie", symbol O

    2. Śluz (obserwacje wewn. i zewn.) - dodano to, o co prosiłam, ale jeśli któraś ma jakieś życzenia, to pisać

    4. Szyjka - wg mnie OK

    5. Tester płodności - zauważyłam, że opcje te używane są baaardzo rzadko. Może je zlikwidować i w to miejsce wstawić "zabiegi i procedury" (IVF, IUI, T, HSG, LAP, HIS), które pojawiałyby się w dodatkowym wierszu pod wierszem ze współżyciem.

    6. Testy - wg mnie OK

    7. Objawy i odczucia - czy ktoś coś potrzebuje dodatkowo???

    8. Leki - proponuję taką listę (dopiszcie jeśli coś pominęłam) plus możliwość dodawania własnych leków:

    Acard
    Antybiotyk
    Bromergon / Bromocorn
    Clexane
    Clomid
    Clostilbegyt
    Dopegyt
    Dostinex
    Duphaston
    Encorton
    Estrofem
    Euthyrox
    Femara / Letrozole
    Gonal
    Gonapeptyl
    Kwas foliowy
    Luteina
    Menopur
    Metformax
    Ovitrelle
    Pregnyl
    Puregon
    Przeciwbólowy
    Witaminy prenatalne

    9. Forum - jakieś propozycje zmian?
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeSep 26th 2017
     permalink
    Już mi czacha dymi od tego myślenia, co by tu jeszcze :jumping:
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeSep 26th 2017
     permalink
    CZekaj, daj sekukunde!! :surprised:
    Czy więcej osób rejestruje brak wiersza obserwacje wewnętrzne BS,NL,NK,NR,PL..... ???

    Przecież jak tego nie ma, to sie zaraz powiesze. :cry:
    •  
      CommentAuthor_Aneta_
    • CommentTimeSep 26th 2017
     permalink
    Damazy: Czy więcej osób rejestruje brak wiersza obserwacje wewnętrzne BS,NL,NK,NR,PL..... ???

    U mnie też nie widać
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeSep 26th 2017
     permalink
    Damazy: Czy więcej osób rejestruje brak wiersza obserwacje wewnętrzne BS,NL,NK,NR,PL..... ???Przecież jak tego nie ma, to sie zaraz powiesze.

    Nie mam pojęcia, czy inni widzą, czy też nie.
    Tak więc prośba, laseczki - sprawdźcie to u siebie i dajcie znać.
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeSep 26th 2017 zmieniony
     permalink
    OK - ikonki śluzu z obserwacji wewnętrznych już widać na wykresie V2. Podziękowania Damazy - przyspieszyłeś ostro, brawo! :clap:

    No i (jak dla mnie) drażniące jest to, że przy wykresie V2 nie widać całego pola wykresu (czyli wykres plus oznaczenia pod nim), tylko trzeba jeździć suwakami góra dół. W wykresie V1 wszystko było widoczne.
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeSep 26th 2017 zmieniony
     permalink
    Damazy, jeszcze coś 'wyczaiłam'...

    W metodzie własnej, Billingsa i Kramarek nie widać na wykresie V2 dwóch poziomych czerwonych linii, rozdzielających fazę niższych i wyższych temperatur. W metodzie Kippleyów linie widać.
    .
    .
    Taka ciekawostka, a propos metod.

    Wyszukiwarka pokazuje:
    - metoda Rotzera - 9 985 udostępnionych wykresów
    - metoda Kippleyów - 884
    - metoda angielska - 1 603
    - metoda niemiecka - 352
    - metoda Billingsa - 313
    - metoda Kramarek - 83
    - metoda własna - 24 904 (!)

    Metoda własna to żadna metoda. I o ile przy staraniach można pozwolić sobie na dowolność, to przy odkładaniu, własne zasady mogą skutkować nieplanowaną ciążą. Już tu kiedyś były wnioski, by "metodę własną" zlikwidować. Hm...
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeSep 26th 2017
     permalink
    Ekhm, oznaczenia do metody niemieckiej. Pisałam Ci je Damazy w privie 15.05.2016:
    Oznaczenia:
    1) b:
    ODCZUCIE: albo „brak wilgotności” albo „nieprzyjemne uczucie suchości, szorstkości, swędzenia”
    WYGLĄD: albo „nic nie widać” albo „brak śluzu u wejścia do pochwy”
    2) o:
    ODCZUCIE: „brak wrażeń dotykowych”, „brak uczucia wilgotności”, „brak odczuć u wejścia pochwy”
    WYGLĄD: „nic nie widać”, „brak śluzu u wejścia pochwy”
    3) w:
    ODCZUCIE: „wilgotno”
    WYGLĄD: „nic nie widać”, „brak śluzu u wejścia pochwy”
    4) ś:
    ODCZUCIE: wilgotno
    WYGLĄD: „gęstawy”, białawy", „mętny, o konsystencji kremu”, „zbrylony, żółtawy”, "przyczepny(lepki), „lekko ciągliwy”, „nie ciągnie się w nitkę”
    5) ś nad którym jest plus
    ODCZUCIE: „mokro, brak lepkości (bardzo ślisko)”, „śluz nieprzyczepny, śliski”, „uczucie naoliwienia”, „śluz miękki, gładki”
    WYGLĄD: szklisty, przejrzysty jak szkło, szklisto-przezroczysty, podobny do surowego jajka (białawe niteczki), ciągnący się, rozciągliwy, da się wyciągnąć w nitkę, wodnisty, spływa jak woda, czerwonawy, czerwono-brązowy, żółtawo-czerwony
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeSep 26th 2017
     permalink
    Lexia: Ekhm, oznaczenia do metody niemieckiej.

    No ja pisałam 4 dni temu:
    Nie wiem jak wyglądają problemy w innych metodach - ja stosuję Rotzera.

    Także prośba dziewczyny, żeby posprawdzać dokładnie oznaczenia w innych metodach.
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeSep 26th 2017
     permalink
    DZiękuję za pomoc, codziennie coś zrobimy. Prosze narazie nie dorzucajcie :cool:
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeSep 26th 2017
     permalink
    marion,
    odnośnie metody własnej, jak akurat zazwyczaj ją wstawiam :) nie staram się, nie odkładam, niepłodna jestem, nie przeszkadza mi to, wykres prowadzę pamiętnikarsko, a organizm obserwuję nie opierając się na niczym, po prostu robię notatki.
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeSep 26th 2017
     permalink
    Podobno zmiany miały również ułatwić korzystanie ns urządzeniach mobilnych. To na moim, z androidem, łatwiej nie jest. Jako że nie posiadam ekranu jak w tablecie, powiększam sobie obraz. Ale okienka symptomów i notatek wyświetlają się tylko po środku wykresu. Więc jeśli klikam notatkę z początku czy końca cyklu, to nie przeczytam jej jeśli nie przesunę ekranu. Czy tak musi być?

    Treść doklejona: 26.09.17 22:32
    Okienka śluzu otwierają się przy odpowiednim znaczniku.
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeSep 27th 2017
     permalink
    karakal: marion, odnośnie metody własnej, jak akurat zazwyczaj ją wstawiam :) nie staram się, nie odkładam, niepłodna jestem, nie przeszkadza mi to, wykres prowadzę pamiętnikarsko, a organizm obserwuję nie opierając się na niczym, po prostu robię notatki.

    Wiem, że są takie osoby jak Ty - które nie prowadzą obserwacji i pomiarów. Metoda własna w liczbach wygląda następująco:
    - nie współżyję, tylko obserwacja - 342
    - staram się - 8475 wykresów
    - szczęśliwy traf - 1694
    - jeszcze nie zdecydowałam - 612
    - nie staram się - 1579
    - odkładam - 1967
    - zakończyłam prokreację - 384

    I o ile w pierwszej pozycji metoda własna jest powiedzmy uzasadniona, a w 3 kolejnych dopuszczalna, to przy 3 ostatnich dość ryzykowna, a stanowi 1/4 z wszystkich powyżej. Wydaje mi się, że to dużo.

    Osobiście jestem za pozostawieniem 'metody własnej' dla osób takich jak Ty. Szkoda, że reszta dziewczyn, przy odkładaniu, nie daje się przekonać do jakiejś konkretnej metody. W ogóle to zauważyłam, że bardzo mało nowych użytkowniczek korzysta z Bazy Wiedzy, gdzie są podstawowe informacje na temat pomiarów, obserwacji, metod itp.
    .
    .
    Co do zmian jeszcze - trwają prace nad wykresami, ale myślę, że warto też pomyśleć, czy coś zmieniamy w Kartach Ciąży. Damazy, bez nerwów - na razie wspominam o temacie, bez konkretnych pomysłów.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 27th 2017
     permalink
    Kiedyś kiedyś pojawiała się nowa użytkowniczka, Ekspert odzywał się do niej z info, że może skorzystać z pomocy.
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeSep 27th 2017
     permalink
    to było chyba na samiuteńkim początku bo ja takiej propozycji 9 lat temu nie miałam...
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 28th 2017
     permalink
    Tak jest.
    --
    •  
      CommentAuthorbea86
    • CommentTimeOct 30th 2017
     permalink
    Co się znowu dzieje Szanowny Administratorze? Przyciski "temperatury" i "linie poziome" nie działają... Nie wyświetlają się opisy Notatek i Objawów (S) nad wykresem. Za to widzę zabawy z czcionką...
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeOct 30th 2017
     permalink
    Mi nie działa możliwość oznaczenia przedwczesnego skoku dla dwóch dni cyklu..
    Mimo ze wpisuje 18, 19 - zaznacza się tylko jeden przedwczesny skok temperatury
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeNov 9th 2017
     permalink
    Zgłaszam kolejny błąd.
    W opcji "udostępnianie wykresów", na wykresie V2 widać notatki i ikonki współżycia, mimo zaznaczenia ukrycia. Na wykresie V1 ich nie widać.
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeNov 9th 2017
     permalink
    marion: Na wykresie V1 ich nie widać.

    na jakiej przeglądarce? bo ja mam chromka i mi v1 nie działa a na v2 patrzeć nie mogę:angry:
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeNov 9th 2017
     permalink
    elfika: na jakiej przeglądarce?

    Internet Explorer na kompie stacjonarnym, a Fire Fox na smartfonie (tu działa tylko wersja V2).
    •  
      CommentAuthormazda__
    • CommentTimeNov 9th 2017
     permalink
    Zgadza się Marion, u mnie to samo... mimo ich ukrycia, są widoczne...
    •  
      CommentAuthorizzie1983
    • CommentTimeDec 2nd 2017
     permalink
    Kiedy powróci opcja zapamiętywania logowania? Wyjdę na 5 minut ze strony i już tracę sesję.
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeDec 21st 2017 zmieniony
     permalink
    Co prawda przywykłam, że większość zgłoszeń tutaj pozostaje głuchych, ale....
    Czy tylko u mnie, jak włączę linie poziome, to pasek temperatur zakrywa pozostałe dane z początku wykresu?
    I krew mnie zalewa, ze włączanie działa tylko na czas wyświetlenia wykresu, a po przełączeniu znika... Trudno się porównuje wykresy, jak trzeba je przewijać, przełączać i za każdym razem dodawać linie... Kiedyś mogłabym je sobie wydrukować, a teraz nawet tego nie ma...
    I Jak pisze komentarze pod wykresem na telefonie, to przycisk "wyślij" jest na sztywno przypięty do miejsca w okienku, i jak mi wyjdzie dłuższy opis, to go nie mogę wysłać, no "nadpisuję" przycisk, a on znika i żeby go użyć, muszę skasować część tekstu.
    A podobno to całe zamieszanie dla usprawnienia działania na androidzie było....
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeDec 21st 2017
     permalink
    Tak tak, mam te same problemy... Kurwicy idzie dostać :devil::devil::devil:
    Ale jak wiadomo jeszcze dłuuugo nam będzie dane czekać na poprawki - o ile w ogóle do nich dojdzie...
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeDec 21st 2017
     permalink
    Cóż, w marcu kończy mi się konto. I gdyby nie to, że z wami się zżyłam... zostałabym tylko na forum
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJan 17th 2018
     permalink
    Damazy - czy z początkiem nowego roku możemy liczyć na wprowadzenie zmian i poprawek, o których wspominałyśmy pod koniec minionego roku???
    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeJan 17th 2018
     permalink
    Możemy, ale od 2019, bo 2018 już sie zaczął na dobre :devil::devil::devil:
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJan 17th 2018 zmieniony
     permalink
    Damazy: Witajcie, wyszukiwarka forum popsuta, przepraszam już naprawiamy.
    Przepraszamy też za wydruk. Za kilka dni nastąpi zmiana w wyświetlaniu wykresu, o czym jeszcze będziemy pisać. Domyślny wykres flash zostanie do wyboru, a nowy przejmie na siebie obowiązki wyświetlania wykresu. Załączam screen, aby ocenić wygląd.


    Wpis okraszony datą May 26th 2017 :shocked: (BTW Dzień Matki...)
    Od tego momentu przez ponad 7 miesięcy zgłaszamy niedoróbki. Jeśli któraś z Was jest w temacie tworzenia stron, to niech wyjaśni - czy to powinno/musi tyle trwać ?!?! Czy może jesteśmy zwyczajnie OLEWANE :sad::sad::sad:
    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeJan 17th 2018
     permalink
    Marion, ja mam swoją stronę internetową, jeśli jest jakaś awaria, to jest usuwana maksymalnie kolejnego dnia roboczego, najczęściej jest to jeszcze tego samego dnia... Do tego pełne doradztwo w cenie
    --
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeJan 17th 2018
     permalink
    Libra, a;e trzeba za to zapłacić, a tu najwidoczniej, ktoś oszczędza na PŁATNYM serwisie...
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJan 17th 2018 zmieniony
     permalink
    Libra1610: jeśli jest jakaś awaria, to jest usuwana maksymalnie kolejnego dnia roboczego, najczęściej jest to jeszcze tego samego dnia...

    Tak podejrzewałam...

    < wkurw jak stąd do Plutona >
    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeJan 17th 2018
     permalink
    MrsCreme: Libra, a;e trzeba za to zapłacić, a tu najwidoczniej, ktoś oszczędza na PŁATNYM serwisie...


    Za obsługe techniczną swojej strony płacę 60 zł rocznie, czyli mniej niż tutaj...
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJan 18th 2018 zmieniony
     permalink
    Przypominam co jest do zrobienia:

    1. Miesiączka - dodać "obfite krwawienie" (symbol O).
    2. V2 - zlikwidować niepotrzebne szare tło pod wykresem.
    3. V2 - zlikwidować jeden z dwóch suwaków po prawej.
    4. V2 - wprowadzić na stałe podziałkę i linie poziome lub dać możliwość stałego zapamiętania po jednym kliknięciu.
    5. V2 - po co na wykresie pokazuje się podwójne odznaczenie szczytów (śluzu i szyjki)?
    6. Wprowadzić możliwość wpisywania leków (lista najczęściej stosowanych do wyboru) - dodatkowy wiersz pod notatkami i symptomami.
    7. Utworzyć nowy wiersz "zabiegi i procedury" (usunąć je z pozycji "współżycie") i umieścić w osobnym wierszu pod współżyciem.
    8. Dodać dodatkowe "zabiegi i procedury" i oznaczenia dla nich - HSG (histerosalpingografia), LAP (laparoskopia), HIS (histeroskopia), P (punkcja jajników), CT (criotransfer) [już istniejące: IVF, IUI, T].
    9. V2 - w tej wersji nadal widać ukryte współżycie (w wersji V1 nie widać).
    10. Niezwijająca się lista przyjaciółek.
    11. Wyszukiwarka - dlaczego wyniki wyszukiwania pokazują się na dole strony (trzeba zjechać po nie niżej), a na górze są reklamy?!
    12. Generowanie wydruku wykresu - obiecane było (w październiku 2017) w formie "generuj wydruk strony w przeglądarce".
    13. Wydruk komentarzy spod wykresu.
    14. Karta ciąży:
    - dodać dodatkowe "objawy": biegunka, ból gardła, ból piersi, choroba, gazy, gorączka, napięcie w piersiach, osłabienie, stres, zawroty głowy, zmęczenie,
    - "objawy" posortować alfabetycznie (wygodniej się szuka),
    - z „badań” usunąć pozycję USG (reszta badań na liście jest typowo badaniami z krwi) - dodać nowy wiersz dla badań USG pod wierszem badania (puls dodać okienko „koszt”),
    - "ciśnienie" – dodać okienko na puls,
    - dodać pozycję "leki" - do wyboru lista najczęściej używanych w ciąży leków plus możliwość dopisania własnych,
    - wydruk karty ciąży wraz z komentarzami.


    Dziewczyny - czy coś jeszcze???
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.