Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

•  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeJan 18th 2018
     permalink
    wydruk komentarzy spod wykresu!
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJan 18th 2018
     permalink
    Dopisałam!
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 19th 2018
     permalink
    Ja bym chciala, żeby pojawiła się możliwość oznaczenia dwóch różnych krwawień podczas miesiaczki. U mnie 3/4 dzień to takie dni, gdy do południa jest silne krwawienie a po południu już lekkie lub czasem plamienie. Zawsze mam problem jak to oznaczyć, bo to ani silne, ani lekkie, ani normalne.
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeJan 19th 2018
     permalink
    To moja "bolączka" z poprzedniej strony:
    "Jak pisze komentarze pod wykresem na telefonie, to przycisk "wyślij" jest na sztywno przypięty do miejsca w okienku, i jak mi wyjdzie dłuższy opis, to go nie mogę wysłać, no "nadpisuję" przycisk, a on znika i żeby go użyć, muszę skasować część tekstu.".
    Oprócz tego, notatki już się wyświetlaj aw centralnej części wykresu, ale opisy, symptomy nadal się chowają "z boku" (dotyczy pierwszych kilku dni).
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeFeb 4th 2018
     permalink
    Nie mogę dodać postu na wątku tortowym. Wyskakuje coś takiego:

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /home/dni_pl/forum.28dni.pl/releases/071115152107/library/Vanilla/Vanilla.Class.CommentManager.php on line 376
    A fatal, non-recoverable error has occurred
    Technical information (for support personel):
    Error Message
    An error occurred while updating the discussion's whisper summary.
    Affected Elements
    CommentManager.SaveComment();
    The error occurred on or near: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'wszystko się przyda', ale już muszę przystopować, bo pójdę z torbami :tong' at line 1
    For additional support documentation, visit the Lussumo Documentation website at: lussumo.com/docs
    --
    • CommentAuthorModerator
    • CommentTimeFeb 4th 2018
     permalink
    Sprawdzone na 3 przeglądarkach i u nas wszystko działa - posty dodaje bez problemu, proszę spróbować jeszcze raz
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeFeb 4th 2018 zmieniony
     permalink
    Karolciat mi pomaga obrócenie telefonu. Okienko się rozszerza i nic nie trzeba kasować. Ale to tylko taki sposób... :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeFeb 5th 2018
     permalink
    Próbuję od 3 dni. Nie działa.
    --
    • CommentAuthoramcm
    • CommentTimeFeb 9th 2018
     permalink
    Do listy błędów można jeszcze dopisać, że cykl poporodowy może trwać maksymalnie 365dni. Wiele dziewczyn karmiących piersią znacznie dłużej czeka na powrót płodności i trzeba wtedy zakładać nowy cykl.
    •  
      CommentAuthorPajacynka
    • CommentTimeFeb 10th 2018
     permalink
    Kiedy wróci możliwość drukowania wykresów? :neutral:
    --
    • CommentAuthorkarolciat
     permalink
    Nie wróci.
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
     permalink
    mnie zastanawia jedno. na błahe problemy - sorry Malisiek ;), odpowiedź jest praktycznie od razu. na listę - głucha cisza. to jest chamstwo i wiejska muzyka.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeFeb 11th 2018
     permalink
    A najlepsze jest to, że w ostatnich ok. 2 mies. przydreptało tu kilkanaście dziewczyn z Ovufriend, bo drastycznie podniesiono im opłaty. Ich ucieczka i brak wpłat innych spowodowała szybką reakcję pomysłodawców podwyżki opłat i dziewczyny wróciły do siebie.
    Można? Można...
    --
    • CommentAuthorModerator
    • CommentTimeFeb 11th 2018
     permalink
    elfika: mnie zastanawia jedno. na błahe problemy - sorry Malisiek ;), odpowiedź jest praktycznie od razu. na listę - głucha cisza

Elfiko, być może dlatego jest odpowiedź od razu bo w tej kwestii moderator może zareagować (np. sprawdzić co dzieje się z dostępnością tematu na forum, rozjechanymi wpisami w tematach itp). Techniczną stroną portalu i wykresami zarządza administrator.
    Pozdrawiam
    M.
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeFeb 12th 2018 zmieniony
     permalink
    Moderator: Techniczną stroną portalu i wykresami zarządza administrator.

Co to za administrator, który ze zgłaszanymi prośbami o zmiany zwleka latami???

Pojęcia takie jak OD RAZU, NATYCHMIAST, czy JAK NAJSZYBCIEJ dla niektórych oznaczają co innego...
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 12th 2018
     permalink
    Mi sie wydaje, ze wlasciciele portalu nic w niego nie inwestuja - tak to wyglada. Nie mowiac juz o poprawkach terazniejszych opcji. Po prostu czerpia zyski z tego co jest i "ciagna poki moga".
    --
    •  
      CommentAuthorIwonkaLA
    • CommentTimeFeb 13th 2018 zmieniony
     permalink
    Mam takie pytanie/sugestię.
    Użytkują iPhona, na nim mogę oglądać wykresy wyłącznie V2.
    Po tej zmianie wyglądu ect kiedy wchodzę na dłuższy cykl np ciążowy czy poporodowy, nie ma funkcji przewijania wykresu jak np jest w karcie ciąży.
    Jest to mega frustrujące ponieważ cała strona się rozjeżdża, komentarze są mikroskopijne oraz...gdy np chcę zerknąć na notatkę na wykresie z 100-270-365 dnia, opis pojawia się nad dniami w przedziale 10-28 dni, więc nie ma możliwości na telefonie odczytywania notatek dzień po dniu ponieważ wiąże się to z każdorazowym powrotem do początku wykresu. Trochę to słabe, zważywszy że w przypadku karty wszystko jest super sprawnie.
    Czy to trwała zmiana, a może coś da się zrobić na kształt karty ciąży?
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTime6 dni temu
     permalink
    Wielki Post rozpoczęty, a na 28 dni nadal karnawał i balony...
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.