Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMay 28th 2012
     permalink
    tuli_pani
    nie było odzewu? a to niefajnie, mi odpowiada różnie, czasami się przypominam, to fakt.
    apropo "taki biust i strapless";)
    po1) moje 80F włożyłam do straplessa 80e, przy jej konstrukcji jest po prostu efektowniejszy dekolt;)
    po2) 80F to po przeliczeniu 75g, 70h, 75j - tak na szybko i niedokładnie, więc to tylko kwestia literek;) inne jest J przy 65tce i inne J przy jakby było przy 80;) spokojnie to straples udźwignie:)
    __
    apropo tuli pani - od tulipana czy tulenia?;)
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeMay 31st 2012
     permalink
    Vicky, 70-tki u Ewy sa na mnie za szerokie, a w przypadku straplessa to własnie obwód przejmuje główny ciężar (podobnie zresztą w przypadku zwykłego stanika)
    zgadzam się co do tego, że literka literce nierówna :wink:

    a taki biust miałam na myśli biust po karmieniu, który zdecydowanie nie opiera się grawitacji :sad:

    a mój nick od obywdu skojarzeń :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeMay 31st 2012 zmieniony
     permalink
    Vicky - pisałam, a wiesz co mi odpowiedział sklep?
    Mniej więcej, że mogę zamówić sąsiednie rozmiary, a potem odesłać niepasujące :bigsmile:
    Na to to akurat sama wpadłam, nie takiej odpowiedzi od sklepu oczekiwałam :devil: Raczej liczyłam na drobną sugestię, który rozmiar będzie najlepszy ... podałam wymiary, kondycję biustu, rozmiar Bakłażana, które leży na mnie ok, dodatkowe spostrzeżenia .... Sklep najwyraźniej jednak nie widzi problemu w tym, że klienta miałaby za jednym zamówieniem wydać ponad 300-400zł ... zamrożenie kasy, a potem odsyłanie, to dla nich pikuś.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeMay 31st 2012
     permalink
    dziewczyny a czy miałyście okazje mierzyć, używać effuniakowe karmniki, jak one się sprawdzają?

    mam KM Misio - pysio dla mnie rewelacja. Pierwszy usztywniany karmnik w moim rozmiarze. Po stabilizacji karmienia zakupiłam HP Czarny zaniżając obwód. Teraz przy misio-pisio zrobiłam to samo. Niestety obwód rozciąga się. Wcześniej nie eksleatowałam aż tak dużo biustonoszy może to jest przyczyną rozciągania się.
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJun 1st 2012
     permalink
    1-3 czerwca rabat 10% w sklepie Ewy Michalak .
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJun 5th 2012 zmieniony
     permalink
    Mónikha mi też tak odpowiedział. mogły napisać co innego ale wtedy jeszcze więcej wydasz na odsyłki i wymianki a tak 1 odsyłka tylko. i porównasz który lepiej jednocześnie, wbrew pozorom to bdb sugestia. niestety nie są wróżkami i pewności nie ma nigdy dopóki nie zmierzysz.
    ___
    tuli_pani no ze straplessa miałam 1 rozmiar mniej i też było ok, to strapless Ewy jest specyficzny:) ja tam bym stestowała sobie przy okazji serio piszę:)
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJun 13th 2012
     permalink
    Zamówiłam straplessa w 3 rozmiarach, czekam na doszycie i dostawę.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJun 20th 2012 zmieniony
     permalink
    Sprzedam "stanik Debenhams Gorgeous 34G"
    używany, stan dobry - cena 30zł., info na priv
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeJun 26th 2012 zmieniony
     permalink
    Mónikha pochwal się jak wrażenia jak już dostaniesz tego straplessa:bigsmile::bigsmile:
    Ja szukam cały czas czegoś dla siebie...niestety bez przymiarki ani rusz także w necie tak sobie mi się widzi kupować.Wczoraj byłam w triumph-ie i pani zrobiła oczy jak jej powiedziałam ze chce biustonosz 65 pod biustem...aż przyszła z centymetrem i mnie zmierzyła.Jakież było jej zdziwienie jak cm wskazał 69 hehehe.Biedna....
    Ostatecznie wbrała mi dwie 70-tki które i tak były za lużne i za małe bo przecież oni nie mają takiego rozmiaru jak f czy g przy tak małym obwodzie.
    Coś ma być na jesteń ale tyle czekać???
    Za to otworzyli u nas sklep z bielizną Gaia i tam to można powybierać co tez uczyniłam i przyszłam do domu z dwoma 65f i 70 e.Zadowolona jestem jak nie wiem co zwłaszcza że jeszcze na promocję się załapałam(drugi tańszy 50% minus).Tak mi się zdaje że kroje tych biustonoszy akurat dla mnie są:bigsmile::bigsmile:
    Muszę póść tam jeszcze raz poszukać straplessa :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJul 3rd 2012
     permalink
    Aj, nie trafiłam z rozmiarem. Dziewczyny z Balkonetki poradziły mi szerszy obwód i mniejszą miskę. Zamówiłam i znowu czekam na dostawę. Wrzucę fotę, jak dojdzie.
    -- Mama M & N & W
  1.  permalink
    a ja czekam na moją frejkę :)
    nbm
    null
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJul 3rd 2012 zmieniony
     permalink
    Bardzo pastelowa:bigsmile:

    Jeśli chodzi o modele, to ja uwielbiam swoje cycki we Freyach: Eleanore i Tia! Polecam.
    Za to nie przepadam na Polyanną :confused:
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 3rd 2012
     permalink
    a mnie kazda mierzona freya mega gniecie w mostku, jedna mimo wszystko kiedys kupilam i sprzedalam na allegro prawie nowke bo nie dalam rady w niej chodzic :/ a cleo odpada juz od razu przy przymierzaniu taki ucisk
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJul 3rd 2012 zmieniony
     permalink
    A próbowałaś odgiąć fiszbinę w tym miejscu?
    Znawcą nie jestem, ale może za ciasne kupujesz albo za małe miskowo?
    -- Mama M & N & W
  2.  permalink
    No letnia taka :)
    Ja w ogóle jestem fanką tej marki
    przeodstatnią mam taką:
    hj
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 3rd 2012
     permalink
    Mónikha: A próbowałaś odgiąć fiszbinę w tym miejscu?
    Znawcą nie jestem, ale może za ciasne kupujesz albo za małe miskowo?


    nic nie pomagalo, wszystkie staniki dobieram u brafitterki i z jedna freya zaryzykowalam ze bedzie ok ale nie wyszlo
    maskaradki sa dla mnie ok ale ze wzgledu na cene kupuje dalie bo przynajmniej mnie nie uwiera ale tez tylko jeden model K24 sie nadaje bo w pozostalych cyc nie teges
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJul 3rd 2012
     permalink
    szczypta_chilli: przeodstatnią mam taką

    Na tę bym się skusiła :bigsmile: w moim typie!

    MrsHyde: kupuje dalie

    Jak oceniasz tę markę? Próbowałaś też może staniki Comexim'u?
    -- Mama M & N & W
  3.  permalink
    ja miałam 2 biustonosze Dalii i moze źle trafiłam, bo nie byłam zadowolona
  4.  permalink
    Mónikha: Próbowałaś też może staniki Comexim'u?

    Ja próbowałam jakieś 3 lata temu i nie byłam zadowolona. Rozciągliwe i słabej jakości materiał.
    Najbardziej lubię Curvy Kate
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJul 3rd 2012
     permalink
    Podobno Comexim bardzo się poprawił. Co rusz dziewczyny wrzucają do recenzji foty na Balkonetkę (macie tam konto?) i widzę, że jest lepiej :bigsmile:
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJul 3rd 2012 zmieniony
     permalink
    cerisecerise: Najbardziej lubię Curvy Kate

    Dla mnie za szerokie fiszbiny! Boleję, bo CK jest dostępniejsza w Polsce (finansowo i realnie łatwiej dostać).
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 3rd 2012 zmieniony
     permalink
    Mónikha: Jak oceniasz tę markę?


    dalia rozciagnela mi sie jedna z pierwszej na srodkowa haftke (ale tez przytylam) ale zuzycie mysle ze tez robi swoje. Mam teraz 3 staniki na codzien i jeden ktory nosze rzadko ze wzgledu na ksztalt i stabilnosc cyca. Najbardziej lubie kaszmir i valerke z czego valerka jest rewelacyjjna gatunkowo bo nic sie nie odksztalca ani mimo czestych pran i to bez woreczka, nie mechaci


    ten sie rozciagnal - Olimpia
    ds

    Valeria
    ds
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 4th 2012
     permalink
    Tak pomyślałam że spytam...
    mój najbardziej ulubiony stanik bardzo się rozciągnął już kiedyś miałam go wywalić ale nie kupiłam nic aż tak wygodnego - pomysł jak go zmniejszyć?
    Naszyć nową gumkę? jedno co mi przychodzi do głowy ale moze macie swoje sposoby?...
    --
    •  
      CommentAuthornibriana
    • CommentTimeJul 12th 2012
     permalink
    Dziewczyny znacie pewnie stronkę BiuBiu oferującą bluzki na różne biusty. Znalazłam alternatywę - Urkye. Chyba nieco lepsze ceny.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 13th 2012
     permalink
    Sprawdzałaś już ten nowy sklep? Jakość odpowiada cenie?
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJul 13th 2012
     permalink
    nibriana: Chyba nieco lepsze ceny.

    Zdecydowanie, a jakość podobno bardzo OK.
    Zamierzam zamówić dziś popołudniu dwulicową :bigsmile:
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthornibriana
    • CommentTimeJul 13th 2012 zmieniony
     permalink
    jeszcze nie zamawiałam, bo wczoraj dotarła zamówiona bluzka z BiuBiu :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 13th 2012
     permalink
    Jesteś zadowolona? To Twój pierwszy zakup?
    --
    •  
      CommentAuthornibriana
    • CommentTimeJul 13th 2012
     permalink
    TAk pierwszy - bluzka jest świetnej jakości i świetnie leży, bardzo mi się podoba. W biuście oczywiście wygląda świetnie podkreślając jego wielkość :)
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 13th 2012
     permalink
    Nibriana, wybierając rozmiar, zmierzyłaś się w cm, skorzystałaś z tabeli na stronie i było ok?
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJul 13th 2012
     permalink
    biubiu zmieniła materiały na dużo lepszej jakości, powiem tak, co kupię sieciówkę Orsaya czy inne i mi się prują szwy i dziurki robia w materiale to mnie szlag trafia.
    a biubiu baaardzo dba o jakość wykonania, o jakość materiałów i kroje są po prostu bezcenne. nie uważam, że bluzki które są niesieciowe i z bdb gatunkowo materiałów "zabijają" cenami.
    i efekt w porównaniu do sieciówek (szytych w Chinach po innych cenach, biubiu szyje w Polsce, urkye zresztą też) - jest o wieeeele lepszy. bez porównania po prostu. skuszę się czasem na sieciówkę, to mam porównanie;)
    efekt jaki dają jest dla mnie tego wart, chociaż z kolei kolory czy stylistyka nie zawsze mi niestety pasuje.
    Urkye to ciekawa alternatywa, ale szyją tylko do 42 i dla niektórych może to być wadą.

    Treść doklejona: 13.07.12 23:19
    Dla mnie polskie marki zbyt się rozciągają, chociaż osobiście uwielbiam Effuniak, tyle że mało stylistycznie mi pasuje, ale to co mam bardzo sobie chwale, mama teraz też 2 rozmiary zamówiła.
    Tu nie ma mowy o uciskających mostkach i fiszbinach, kroje są rewelacyjne.
    Tak poza tym to uwielbiam Masquarade, ale też muszę db dobrać model, Panache mi nie podpasowuje fiszbinami, a Freyę mam tylko Arabelkę, musiałam solidnie odgiąć fiszbiny na mostku;)
    CK nie testowałam niestety chociaż kusi krojami.
    Mega wygodna i piękna bywa Fantasie, ale droga skubana jest.

    Treść doklejona: 13.07.12 23:20
    W ogóle super, założyłam tyle czasu temu ten wątek i dobra idea się szerzy:)
    •  
      CommentAuthornibriana
    • CommentTimeJul 13th 2012
     permalink
    Amazonka: Nibriana, wybierając rozmiar, zmierzyłaś się w cm, skorzystałaś z tabeli na stronie i było ok?

    Właśnie tak. Tam jest też napisane do jakiej miseczki jest ich rozmiar B, BB i BBB. Zgadza się.

    Vicky dzięi za oświecenie :whorship:
    --
    •  
      CommentAuthornibriana
    • CommentTimeJul 16th 2012
     permalink
    Co znaczy, że w biuśćie masz 44/46? To się właśnie zgadza - bierzesz bluzkę 42 dla odpowiednio dużego rozmiaru biustu... Ja mam np. rozmiar 40, a w biuscie 106cm i akurat się jeszcze zmieszczę ;)
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJul 18th 2012 zmieniony
     permalink
    Elfika Ty chyba nie studiowałaś ich tabeli rozmiarów ani nie mierzyłaś nacycnie nic urkye ani biubiu, bo byś inaczej gadała.

    no i jak nibriana pisze - przecież właśnie na tym cały ich bajer polega - że są 3 rozmiary w biuście!!
    nibriano - niezamaco, ja to kocham:) cycki to moja specjalność;)
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    elfika - rozmiar czy styl?
    •  
      CommentAuthoraravls
    • CommentTimeJul 26th 2012
     permalink
    A do mnie właśnie wczoraj przyleciał nowiutki, choć upolowany na allegro, Fantasie Evie 65D. Na większej piersi w porządku, z mniejszej robi mi jakiś dziwny szpic.
    Poddałam pod ocenę męża, który się zachwycił, mimo, że ustrojstwo różowe...
    Ja sama jeszcze nie jestem przekonana, czy mi leży, czy nie. Czekam jeszcze na dwie przesyłki, to skonsultuję wszystko z dziewczętami na Balkonetce, ale najwyraźniejsz szykuje mi się stanikowa rewolucja.
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJul 26th 2012
     permalink
    I tak trzymaj, dobrze dobrany rozmiar i krój, to podstawa i wstęp do dbania o kondycję biustu. Będę zerkać na Balko :bigsmile:
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 8th 2012
     permalink
    Nowa oferta w sklepach Tchibo:
    Woreczki do prania biustonoszy max D.
    Kula do prania push up max C.
    --
    •  
      CommentAuthoraravls
    • CommentTimeAug 13th 2012
     permalink
    Właśnie wygrałam fiorka na allegro w całkiem przyzwoitej cenie... Chyba muszę się zmobilizować i wrzucić fotki na balkonetkę wreszcie!
    Audelle Fiore
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 13th 2012
     permalink
    dziewcyzny a jak z rozmiarowka Curvy Kate? gdzies wyczytalam ze ich F jest jak nasze G i ze sa wieksze niz freyki, prawda to?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 5th 2012
     permalink
    W ostatni poniedziałek widziałam, że salon Milla wyprowadził się ze Stawowej. Sklep stoi pusty.
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeOct 5th 2012
     permalink
    MrsHyde: gdzies wyczytalam ze ich F jest jak nasze G

    Bo ogólnie rozmiarówka angielska jest inna niż polska. Dlatego trzeba czytać tabele ang., dobierając stanik tamtejszych firm.
    CK nie miałam, więc nie wiem, jak ma się do Freyi. Pewnie i tak wszystko zależy od modelu.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 23rd 2012 zmieniony
     permalink
    MrsHyde jak to zwykle bywa.. trzeba mierzyć, lub przez neta zamówić sąsiednie rozmiary, ale generalnie brytyjczyki trzymają się rozmiarówki duuużo bardziej niż polskie marki.


    Treść doklejona: 03.12.12 12:12
    Polecam "nowootwarty sklep w Koszalinie"
    "link do opisu sklepu"
    Prowadzi go znajoma, bardzo sympatyczna dziewczyna i znająca się na rzeczy:)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 3rd 2012
     permalink
    MRS a jaki nosisz rozmiar z Dalii?
    mi z 70D przeskoczyło na 65E lub nawet F no i niestety ostatnio napalona na nową kolekcję w kolorze szarym wyszłam z białym :(
    Dalia ma to do siebie, że nie każdy biustonosz ( w moim przypadku modele K24 ) dobrze leżą i pasują... rozbieżność ogromna w dobieraniu:(

    Jeśli chodzi zaś o rozciągliwość to wszystkie 5 jakie mam są porozciągane... 1 = kosz, 2 inne do spania ( bo są już byt luźne na obwodzie i unoszą się w górę) a 2 pozostałe normalne do noszenia :)
    Strasznie mi się też podoba od nich bordowy.

    Niestety innych firm nie przymierzałam jeszcze w salonie z bielizną a przez neta nie mam odwagi kupować!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 3rd 2012
     permalink
    tez nosze dalie na K24, rozmiar 70E
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeDec 17th 2012
     permalink
    Ladybird76 mi Dalia do gustu nie przypadła, właściwie mojemu biustowi i fakt jakość (rozciągliwość) nie jest tak fajna niestety jak brytyjczyki.
    Jednocześnie powiedzmy sobie szczerze ceną to się też różnią.
    K24 to sztandarowy model Dalii;)
    Krisline np. też polski a dużo lepsza jakość wykonania i uniesienie i zebranie cudowne.
    Ewa Michalak, też polecam. Testowałam jej prototyp ostatnio i ma się czym kobieta pochwalić, ma chyba najlepsze kroje na świecie:)
    pracuje jak mało kto na wielu kobietach a nie na jednej.. jak co tu kryć Brytole;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 18th 2012
     permalink
    vicky muszę zobaczyć czy tam gdzie kupuję mają Krisline bo Krisa mają a nie wiem czy to inna czy ta sama firma... K24 to model, który mi podpasował ale co kolekcja to bielizna strasznie różni się rozmiarówką :(

    Chyba przesiądę się na inną markę niebawem :)

    Treść doklejona: 18.12.12 09:36
    ok... Kris Line to, to samo :) :shamed:

    Treść doklejona: 18.12.12 09:37
    tam gdzie kupuję mają takie marki: Panache Superbra, Masquarade, Cleo, Atlantis, Dalia a także Kris Line
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJan 25th 2013
     permalink
    LAdybird każda marka ma swoje plusy. przy krisie zwróć uwagę by obwód był z mało rozciągliwej siateczki, bo tylko wtedy jest stabilny i się nie rozciągnie szybko.
    Wtedy kris jest super:)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 26th 2013
     permalink
    vicky muszę zobaczyć krisa a raczej przymierzyć go i zobaczyć jak na moim biuście się układa... Strasznie przyzwyczaiłam się do Dali i modeli K24 :)
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeMar 8th 2013
     permalink
    Witam...mam nadzieję, że mi pomożecie ;)
    Poszukuję stroju kąpielowego - jednoczęściowego, na duży biust :( W jednoczęściowych, jakie przymierzałam moje piersi brzydko opadają...są duże i niestety jędrności nie mają :( Wyglądam strasznie... Możecie coś polecić?
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.