Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeFeb 25th 2009
     permalink
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 21st 2009
     permalink
    • CommentAuthors_biela
    • CommentTimeMar 21st 2009
     permalink
    i to jest wszystko bielizna eluniak?? Można ją już kupć??
    -- "kicham na to, czy mój sąsiad czyta o moich cyklach" ngl
    • CommentAuthors_biela
    • CommentTimeMar 21st 2009 zmieniony
     permalink
    Ha ha dziewczynki no to chciałam się pochwalić, że zlożyłam dzisiaj zamowienie na bellisima i załapalam się na promocję więc zapłacilam 97 za cały komplecik :swingin:
    Panache Eliza Chocolate

    A kto wie następne może będzie fioletowe jeśli fason przypadnie mi do gustu -będzie dostępna pod koniec sierpnia na dopasowanej
    Panache Eliza aubergine Panache Sienna Red milena flamenco czarny/bakłażan
    Jest jeszcze sienna red na promocji w peachfield 150zł za komplet, no i Milena Flamenco :bigsmile:

    kusząca jest jeszcze Sasha ale 150 zł za stanik + 74 za szorty to troche drogo:/
    Panache Sasha peach
    -- "kicham na to, czy mój sąsiad czyta o moich cyklach" ngl
    •  
      CommentAuthorbiedrona
    • CommentTimeMar 22nd 2009
     permalink
    Eliza fajnie Ci się trafiła, rzeczywiście :) no ale to rozmiar trzeba utrafić w promocji... mojego niestety nie ma :(
    -- http://28dni.pl/biedrona_a
    • CommentAuthors_biela
    • CommentTimeMar 22nd 2009
     permalink
    no właśnie ja teraz umieram czekając na tą elizę ze względu na rozmiar...dotychczas miałam tylko Polyannę 28 E, ale obwód był dla mnie za wąski, z miseczek trochę wyrosłam, ale podobno ten model ma takie małe miski...
    No a Elizę zamówiłam 65 D no i się martwię czy 65 DD nie było by lepsze... Eh!!! normalnie zwariuję... straszne to czekanie:jumping:
    -- "kicham na to, czy mój sąsiad czyta o moich cyklach" ngl
    •  
      CommentAuthornibriana
    • CommentTimeMar 27th 2009
     permalink
    :D Ale piękności kupiłaś :)
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 27th 2009
     permalink
    Nie jestem żadną cycoliną
    Kto będzie oglądał?
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 2nd 2009
     permalink
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeApr 3rd 2009
     permalink
    S_biela gratuluje udanych zakupow napisz jak po przymiarkach? effuniakow to na razie nie kupisz;) nie ma systemow dystrybucji normalnych na razie jest szycie z doskoku na zamowienie indywidualne.. i czeka sie miesiacami...


    "wkróttce nowe biusciaste sklepy w Lublinie - stacjonarne"
    • CommentAuthors_biela
    • CommentTimeApr 6th 2009 zmieniony
     permalink
    Eliza jest wpożądku, aczkolwiek jest to model przewidziany raczej dla większych biustów (ukośno-poziome cięcia)

    rozmiar dobrze dobrany (UFF!!!) :wink: choć pierwszy raz kupiłam Panache na ślepo w necie.. Zapinam się wprawdzie na pierwszą haftkę, ale po operacji trochę schudłam, i potraktowałąm to jako tymczasową sytuację. Jednak Eliza raczej pod światłem jest w pełni przeżroczysta, bo na mnie tej tiulowości nie widzę. Nie odbiera to jednak uroku temu ślicznemu staniczkowi :) nareszcie mam coś co lubię, a nie tylko coś co jest w moim rozmiarze:cheer:

    Mierzyłam też Milenę flamenco czerwono czrrną (słyszałam że są różniece rozmiarowe pomiędzy wersjami kolorystycznymi). Rozmiar 70 D był na mnie dobry (milena jest ciasna w obwodzie) pomimo, że Elizę Panache noszę w 65D, ale byla dziwnie uszyta -u góry odstawała i była jakaś krzywa, więc by moje piersi idealnie w nim leżały musiały by się zachowywać wbrew grawitacji. Slyszałam że ten model dobrze lerzy na bardzo okroądłych piersiach, ale mi się jakoś wydaje że chodzi o buły :confused:

    Teraz mam na oku sienę, albo najnowszą Freyę Lucy, Claudie czyli tradycyjne balkonetki kroju Polyanny, w ktorych czuję się na codzień najlepiej
    Freya Lucy Freya Claudia

    Dzisiaj odbieram przesyłkę z mileny. Zamówiłam zwykłego białego push-up'a Keira za 28 zł !!! +10 zł koszty przesyłki
    Milena Keira

    Wiem już że z tej firmy raczej nie kupię dobrego miekkiego stanika, zobacze jak będzie z tym fasonem...
    -- "kicham na to, czy mój sąsiad czyta o moich cyklach" ngl
    •  
      CommentAuthornibriana
    • CommentTimeApr 6th 2009
     permalink
    Musisz pamiętać o różnicach w rozmiarówkach. Polska jest inna niż angielska. W polskiej mam 70J, w angielskiej 70G.
    --
    • CommentAuthors_biela
    • CommentTimeApr 6th 2009
     permalink
    wg polskiej (ogólnej) rozmiarówki mam 65 (w tym momencie nawet 60).

    Z moich doświadczeń wynika, że obwód jest ten sam czyli 30=65. To Milena ma jakoś tak dziwnie :confused:
    -- "kicham na to, czy mój sąsiad czyta o moich cyklach" ngl
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 6th 2009 zmieniony
     permalink
    • CommentAuthors_biela
    • CommentTimeApr 6th 2009
     permalink
    Matko Amazonka ale żeś linki dała... masakra...
    -- "kicham na to, czy mój sąsiad czyta o moich cyklach" ngl
    • CommentAuthors_biela
    • CommentTimeApr 6th 2009
     permalink
    Mierzyłam wlaśnie Milenkę Keire no i chyba poprostu jest strasznym rozciągliwcem bo miseczki są dobre, wydaje mi się że rozstaw fiszbin też, ale ten obwód.... nawet nie wiem czy nie wiekszy niż standardowe 70 :confused: Myślę że po zwężeniu będzie dobry...

    Przypomnijcie mi dziewczyny, fiszbina ma sięgać połowy pachy, tak??
    -- "kicham na to, czy mój sąsiad czyta o moich cyklach" ngl
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeApr 7th 2009
     permalink
    tak, a może raczej w jej środek :bigsmile:
    --
    • CommentAuthors_biela
    • CommentTimeApr 7th 2009
     permalink
    no właśnie, czyli fiszbiny są jednak dobre :smile: poprostu zwężę obwód...
    -- "kicham na to, czy mój sąsiad czyta o moich cyklach" ngl
    • CommentAuthors_biela
    • CommentTimeApr 8th 2009
     permalink
    Dziewczynki patrzcie co znałazlam na intimo4you:
    Gorset Michelle Beauty Night
    Miałyście kiedyś coś takiego?? ciekawa jestem jakie to uczucie chodzić w gorsecie, za szczególnie takim bez dodatkowych miseczek ??
    -- "kicham na to, czy mój sąsiad czyta o moich cyklach" ngl
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeApr 8th 2009
     permalink
    ja to sobię mogę co najwyżej popatrzeć :jumping:
    --
    • CommentAuthors_biela
    • CommentTimeApr 8th 2009
     permalink
    czemu?? wiadomo że w czymś takim nie jest super wygodnie i nie podtrzymuje to dobrze biustu, więc chodzenie w tym cały dzień może okazać się bolesne, ale na wypad wieczerem a potem szybki striptiz może być świetne :devil:
    -- "kicham na to, czy mój sąsiad czyta o moich cyklach" ngl
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeApr 8th 2009
     permalink
    bo jak się ma taki rozmiar co ja, to pozostaje tylko patrzenie :devil:
    --
    • CommentAuthors_biela
    • CommentTimeApr 8th 2009
     permalink
    przypomnij mi proszę wymiary...
    -- "kicham na to, czy mój sąsiad czyta o moich cyklach" ngl
    •  
      CommentAuthorbiedrona
    • CommentTimeApr 9th 2009
     permalink
    Ała, ale to spłaszcza :(
    -- http://28dni.pl/biedrona_a
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 10th 2009
     permalink
    Claudia 4 2009

    Porozmawiajmy o naszych piersiach

    Już drugi raz razem z firmą Chantelle Paris organizujemy Wielki Dzień Dobierania Biustonoszy. Okazuje się bowiem, że nie ma dla nas, kobiet, ważniejszej części ciała niż biust. I że każda z nas jest gotowa wiele poświęcić, żeby tylko jej piersi wyglądały ponętnie.

    9 maja, sobota, godz. 10-20, CH Złote Tarasy w Wawie

    Każda z pań, która zgłosi się z majowym numerem Claudii otrzyma zniżkę w wysokości 50 zł do wykorzystania przy zakupie wybranego biustonosza marki Chantelle.
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeApr 21st 2009
     permalink
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMay 1st 2009
     permalink
    w dopasowana.pl kod rabatowy „forum” działa bezterminowo, ale do produktów, które nie są objęte wyprzedażą
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMay 12th 2009
     permalink
    Jak przedłużyć żywotność swojego stanika
    jak dbac o stanik
    Wiedziałyście o tym?
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMay 18th 2009
     permalink
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 26th 2009
     permalink
    O pozytywnym wpływie Evry na biust


    Witam wszystkich. Ja używam plastrów EVRA w sumie już 4 lata i jestem z nich bardzo zadowolona Nigdy nie miałam żadnych objawów ubocznych o których mowa na tym forum, ale fakt każda kobieta reaguje inaczej. Wiadomo, że ważny jest też tryb życia jako prowadzi kobieta, jaki ma organizm, na co choruje oraz w jakim jest wieku. Ja np. choruję na żołądek więc nigdy nie mogłabym brać tabletek antykoncepcyjnych (podrażniają śluzówkę żołądka), palę również papierosy co zmniejsza skuteczność w przypadku tabletek i nie miałabym głowy aby pamiętać o codziennym łykaniu tabletek co do godziny :/
    (...) Piersi bolą ale ból ten miałam zawsze tydzień przed okresem, taka mam \"przypadłość\" genetyczną (...)

    Fakt, że przytyłam (5 kg) ale w moim przypadku to było dobre bo zawsze miałam niedowagę i nie potrafiłam przytyć. Biust jak już tu było wspomniane też mi się ładnie powiększył i z 70B mam obecnie 80B Czyli 2 rozmiary więcej (no ale w końcu biorę EVRĘ już kilka lat ).
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMay 29th 2009
     permalink
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJun 1st 2009
     permalink
    nie wiem czy wiecie można kupić "effuniaki w przedsprzedaży" i niedugo ma startowa sklep internetowy podobno pod adresem www.ewamichalak.com
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJun 2nd 2009
     permalink
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 9th 2009
     permalink
    Nie wiem, czy to widac na tym zdjęciu, ale nie byłam w stanie zrobić lepszego moim telefonem.
    Taki billboard wisi na Domach Centrum w Warszawie:
    bra
    To co ta pani ma na sobie to stanik. Niech Was nie zmyli, że ma go prawie na szyi.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 10th 2009
     permalink
    Do tego hasło reklamowe o miejscu/umiejscowieniu.
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJun 10th 2009
     permalink
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJun 23rd 2009
     permalink
    na brastop.com są już tegoroczne masquerade na wyprzedaży.
    •  
      CommentAuthornibriana
    • CommentTimeJul 13th 2009
     permalink
    Na biubiu brakuje bluzeczek z kołnierzykiem na guziczki. Nie problem zmieścić się w bawelnianą. Gorzej jak guziki strzelają po włożeniu eleganckiej bluzeczki w przymierzalni ;)
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJul 16th 2009
     permalink
    nibriana wierz mi zależy od figury na moją nie jest łatwo dostać coś co jest dopasowane w biuscie i w biodrach i jednoczesnie w talii:) dlatego mi biubiu i bravissimo bardzo pasują:) nawet a moze zwłaszcza przy dzianinach:)
    co do koszulowych bluzek i żakietów z tego co wiem biubiu ma je w planach:)
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 23rd 2009
     permalink
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJul 23rd 2009
     permalink
    NR czyli jakby nie spojrzeć każde do kitu wg tego tekstu:wink:
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJul 23rd 2009
     permalink
    Toż to głupsze niźli horoskopy w Brawo... Zresztą powinni byli zachować konwencję i napisać np. małe w kształcie zdeptanych arbuzów :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 23rd 2009
     permalink
    Moje zdanie na temat tego artykułu jest jak FiuFiu :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 27th 2009
     permalink
    u mnie w miescie w koncu otworzyli sklep gdzie jest prawdziwa brafitterka. spedzilam tam ponad godzine a ze bylam jedyna klientka to pani szczegolnie sie mna zajela :) no i zrewidowala moje 75F na rzecz 70FF - teraz to dopiero wiem ze mam cycki i to JAKIE cycki :)))

    MAM PYTANIE - czy ktoras z was ma stanik PANACHE MASQUERADE SHANGHAI i czy jestescie zadowolone? cena niemala bo na promocji 129zl (norzmalnie 189) wiec jak dla mnie sporo i musze byc pewna czy warto

    ds

    mierzylam jeszcze taki czarny ale cena 189zl to stanowczo za duzo
    ds
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJul 27th 2009 zmieniony
     permalink
    AniuM panache to bdb firma jeśli chodzi o jakość akurat tego modelu nie miałam, ważne czy byl dla Ciebie wygodny i czy dobrze Ci leżał:) fajnie że masz już sklep stacjonarny to ogromna wygoda. to model dość konstrukcyjnie podobny do Masquerade Polka.też satyna, też ścisły i podobny bardzo, jeśli nie ten sam - kształt misek.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 27th 2009
     permalink
    ksztalt taki sam jak Polka tyle ze tejze nie mieli w moim rozmiarze (cudny czarbo czerwony och ach). sklep dziala 2 tyg dopiero ale niezle juz przebrane a na nowa dostawe czekaja.
    mieli kilka sztuk Mileny ale mimo ze mojego rozmairu nie bylo to babka stwierzila ze to niestety porazka a nie staniki, najwiecej jest panache a pozniej freya, kilka dalia czy jakos tak
    •  
      CommentAuthorkkurka
    • CommentTimeJul 27th 2009
     permalink
    ja mam od niedawna Dalię Dolores. Bardzo sobie chwalę.
    I cena bliżej stówy niż dwóch;-)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 28th 2009
     permalink
    ostatecznie kupilam Masquerade Minuet, wydala mi sie ladniejsza zgrabniejsza no i pewniejsza niz Shanghai.
    gdyby nie jasna bluzka to pewnie bym juz w nim ze sklepu wyszla:))

    KKurko mierzylam Dalie ale nie wiem jaki model poza kaszmirem, ogolnie jest ok chcoiaz cenowo tylko 20zl mniej niz ten moj panache. poza tym z dalii 75G jest takie akuratne tyle ze dalia nie do konca ma fason dla mnie, przynajmniej w tym sklepie nie bylo niczego takiego
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJul 28th 2009
     permalink
    którą wersję Minueta kolorystyczną kupiłaś? czkoladę?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 29th 2009
     permalink
    red&black :)))

    nasz salon dopiero startuje i na razie dany model z reguly w jednym kolorze maja. no moze poza tango bo tu maja 4kolory w ofercie. a wlasnie tango jest ponoc ciasniejsze niz minuet ale to co biorac 75 zamiast 70 to dalej mam brac miske FF czy juz na F zejsc?
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.