Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormorkub
    • CommentTimeJun 7th 2008
     permalink
    Vicky
    dzięki, dzięki, dzięki :whorship:
    Teraz wszystko jasne. :)
    Choć właściwie nie wszystko - bo ostatnio intuicyjnie doszłam do tego, że trzeba by to ramiączko przy mniejszej piersi naciągnać, zeby lepiej leżała miseczka. I poopa, bo zmarszczyła się okrutnie i nie wiem, co zrobiłam źle :confused: Pozostaje spróbować sposobu z wkładką.
    •  
      CommentAuthorKatarzynka
    • CommentTimeJun 7th 2008
     permalink
    Dzięki, Vicky, ja jestem ostatnimi czasy jakaś mało rozgarnięta :wink: już widzę, gapa ze mnie
    -- ,
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJun 7th 2008 zmieniony
     permalink
    MORKUB tak sobie pomyslalam ze moze byc jeszcze stanik usztywniony z mozliwoscia wlozenia wkladki, wtedy z mniejszej piersi sie ja wklada;) lub doszyc jakos na stale;) ja mam roznice ale nie az taka zeby wkladka byla potrzebna na szczescie, chociaz to tez zalezy od staniczka:wink:
    •  
      CommentAuthorAtis
    • CommentTimeJun 7th 2008
     permalink
    Jakiś czas temu kupiłam stanik firmy Onelingerie i nie jest zachwycający. Praktycznie po dwóch praniach mogłam się zapiąć na 3-A haftkę. Biust nie trzyma się dobrze i w ogóle jest niżej niż w staniku Gai. Zdecydowanie odradzam.
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    no z tego co sie czyta jakosc uzytych materiałow w staniczku tez ma DUZE znaczeniE:smile:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    Atis, czy to sportowy model?
    --
    •  
      CommentAuthorAtis
    • CommentTimeJun 9th 2008 zmieniony
     permalink
    Vicky znaczenie ma i to OGROMNE!
    Ama to nie był sportowy model. Stanik sportowy UNNO sobie bardzo chwalę. Na te okropne upały jest idealny :)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Przypomnij mi, jak dobrałaś sportowy. Wg normalnej numeracji po uświadomieniu? Jest wystarczająco podtrzymujący? Rozmiary sportowych są brytyjskie? Jeśli tak, to nie ma mojego rozmiaru, największy to F.
    --
    •  
      CommentAuthorAtis
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Zgadza się, stanik sportowy dobierałam już po zrewidowaniu rozmiaru. Kupiłam 75F, chociaż z kalkulatora wychodził mi 75FF. Obawiałam się, że będzie za mały, ale okazał się dobry. Model, który kupiłam wygląda jak top. Piersi nie są rozdzielone. Jednak całość trzyma piersi dość dobrze i przy spokojniejszych sportach będzie OK. Stanik nie rozciąga się w ogóle jeżeli chodzi o obwód pod biustem.
    Stanik kupowałam na Allegro Napisz do tej użytkowniczki jeżeli nie ma Twego rozmiaru wystawionego na aukcji :smile:
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJun 10th 2008 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorbiedrona
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    Coś mi się wierzyć nie chce, że z mojego noszonego do tej pory 75B (73 pod biustem i 87 w biuście) może wyjść... 65F !!! No nic, chyba się nie przekonam jak nie zaryzykuję :D
    -- http://28dni.pl/biedrona_a
    •  
      CommentAuthorbiedrona
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Zakupiłam Sorbet (65 E) ;) Raz kozie śmierć - mam nadzieję, że się nie utopię ;P
    -- http://28dni.pl/biedrona_a
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    biedrona za małe miseczki spłaszczają. powodzenia i nie zdziw sie jak sie okaże że jednak 65F potrzebne:P
    •  
      CommentAuthorWiurzyca
    • CommentTimeJun 18th 2008 zmieniony
     permalink
    Widziałam Melissę nową i podziwiałam..;PP Na pewno znów cos u nich kupię-mam juz 4 staniki Melissy;PP
    •  
      CommentAuthorbiedrona
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Jak zaczną produkować więcej modeli w moim rozmiarze to może też się zaopatrzę w większą ilość ;P
    Póki co, czekam na przesyłkę, mam nadzieję, że jutro dotrze :) Nie omieszkam pochwalić się, czy 65F będzie potrzebne ;P
    Poszperałam trochę w necie (bo jak się okaże, że rozmiar po nawróceniu jest ok... to zostanę z jednym pasującym stanikiem hehe) i jestem załamana dostępnością obwodów 60-65... :((
    -- http://28dni.pl/biedrona_a
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    biedrona to zalezy gdzie szukasz:wink:
    •  
      CommentAuthorbiedrona
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    No dobra, może niejasno się wyraziłam ;)) jestem załamana dostępnością tychże obwodów w cenach poniżej jakiś 120 zł... :D Bo na te śliczne z każdej strony, w moim rozmiarze, kosztujące 200 zł na razie są dla mnie niedostępne ;)))
    -- http://28dni.pl/biedrona_a
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    brastop.com polecam, allegro, ebay.pl ... milena sklep.
    i masz za mniej niz 100zl i piekne nawet i angielskie:bigsmile: tylko szukaj:)
    jak cos nie pasi na allegro mozesz to wystawic ponownie - jakas inna kobietka kupi:)
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    dokładnie :bigsmile:
    możliwości jest mnóstwo, a te 200zł to można, ale po co, skoro można taniej? :wink:
    --
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    mój najdroższy kosztował póki co 159, ale musiałam :wink: [tak sobie tłumaczę, hi hi]
    ale mam kilka upolowanych za 70-80 :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorbiedrona
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    Niepotrzebnie właziłam na ten wątek... pół wypłaty wydam na staniki :cool:
    -- http://28dni.pl/biedrona_a
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    taki lajf biedronko :jumping:
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    biedrona to trzeba uważniej czytać wątek - tu piszemy też o okazjach - jak je szukać:wink:
    poza tym efekt pięknie zebranych piersi i uniesionych zamiast rozmazania po klatce piersiowej jest bezcenny:wink:
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    Dla tych co zamawiają z brastop.com:
    uzywajcie kuponu znizkowego COMPANY78 minus 10% na wszystko
    .. zawsze szukajcie aktywnych promocji w google wpisujac "brastop coupon code" lub podobnie:) ten company78 to jakis jak na razie malo znany i chyba bezterminowy;)
    •  
      CommentAuthorbiedrona
    • CommentTimeJun 20th 2008 zmieniony
     permalink
    No to wpadłam po uszy... Obsesja :D
    Zamierzam wywalić wszystkie dotychczasowe staniki :devil:
    Wątek przeczytałam ponownie, tym razem dokładniej :tongue:
    No i poszukiwania być może okażą się owocne... Zobaczymy, będę się chwalić oczywiście.

    Czy któraś z Was nosiła coś brytyjskiej firmy RUBYPINK?

    Za pół godziny jadę z pracy do domu, ciesze się jak głupia, bo dziś już w końcu powinnam dostać Sorbet :bigsmile:
    Cudowna PP nie miała kiedy strajkować :confused:

    Viki - bardzo obrazowe określenie: "rozmazany po klatce piersiowej" hihi :shocked:
    Chociaż u mnie niewiele jest do rozmazywania, więc...
    -- http://28dni.pl/biedrona_a
    •  
      CommentAuthorbiedrona
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    Buu... to czekanie jest straszne... nie wiem co jest grane z tą pocztą :cry:
    Do poniedziałku będę żyła w niepewności :confused:
    -- http://28dni.pl/biedrona_a
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    biedrona_a jak to pięknie okreslila jedna z moich 28dniowych psiapsiół - może i mam mały biust ale a Arabelce są to śliczne krągłe jabłuszka:wink: i takiego dobrania Ci życzę, bo liczy się jakość:cool:
    •  
      CommentAuthorIrjanka
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Wczoraj pani w sklepie zaproponowała mi rozmiar stroju... 80B (buahahahhahahah), ja po prostu zaczęłam się jąkać i wyszłam, ale żałuję bardzo, że nie zdjęłam bluzki i nie pokazałam na co mogę sobie to 80B wsadzić...
    -- Irja
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    duzy biust=duzy rozmiar pod, no co Ty włodeczek, nie wiedzialas? ciesz się że 100B nie dostałaś:wink:
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    hi hi hi :wink:
    ja ostatnio jak poszłam do sklepu szukać kostiumu to dostałam 40G [rozmiarówka typu M=38, L=40, czyli taki mix z miseczką]
    ogólnie to powinnam przymierzyć chyba 34 (na 65obwód), ale panie nie miały :jumping:
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    na 65 obwod moja droga to jest 28:tongue:
    34 to jest na moje 75:wink:
    •  
      CommentAuthorbiedrona
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    No i dotarł do mnie (w końcu!) dziś Sorbet Mileny :bigsmile:
    Ogólnie staniczek śliczny, miska E wbrew moim przypuszczeniom, że będzie świecić pustką :tongue: mieści dobrze to co ma mieścić (nawet zaryzykowałabym stwierdzenie, że następny dla porównania spróbuję chyba F... - Viki - miałaś rację :cool: )
    ale...
    w obwód 65 ledwo się dopięłam! I czuje się w sumie średnio komfortowo (pod skórą nie mam od razu żeber, tylko trochę ciała, więc nieco się odznacza "ściśliwość")... a materiał nie wygląda na taki, który miałby zamiar się rozciągnąć...
    -- http://28dni.pl/biedrona_a
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Vicky, ale chodzi o rozmiarówkę typu S, M, L, XL, gdzie 38=M, 40=L itd
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJun 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    tuli wiem ze sml Ci chodzi.. rownoczesnie mowie jak jest ze podbiustowo to pewnie byloby XS;) nabiustnie zupelnie inaczej dlatego lepiej kupowac staniki na miarę..bo roznie to bywa z tymi o ktorych mowisz.


    biedrona nie mam doswiadczenia z Milena, firma sie chwalila ze podobno zrobi scisliwce.. a wiele materialow nie wyglada, mozesz kupic w pasmanterii za 3zl przedluzke bialą do zapięcia, pewnie i tak niedlugo nie bedzie potrzebna:wink: chociaz moze rzeczywiscie slisliwiec, zobacz z przedluzka. a moze to "Szok" po zbyt luznych obwodach
    •  
      CommentAuthorbiedrona
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Viki, szok swoją drogą ale... chyba go wymienię... :(((( Miseczka musi być jednak ciut większa a na prawdę nie jestem przekonana do tego 65... ledwo oddycham ;) odciski mam jakbym się biczowała i do tego pod pachami, górą wylewa mi się coś, co piersią ewidentnie nie jest... ;P
    65 F nie mają, zresztą mija się chyba z celem przedłużka w tym wypadku. Udał im się ten ściśliwiec :)
    Spróbuję chyba 70F...
    Jestem zła, bo nie czuję się dobrze w nowym zakupie, a do tego sprzątnięto mi sprzed nosa na aukcji allegro nową Fantasie Belle (a miałabym ją za jedną trzecią ceny sklepowej)... :((( Ehhh... ale nie dam się tak łatwo, zamierzam testować dalej i znaleźć w końcu dobrze dobrany stanik :D
    -- http://28dni.pl/biedrona_a
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJun 24th 2008 zmieniony
     permalink
    odpowiednikiem 65F jest 70E:) bo inaczej utoniesz w tej misce;)
    aaa i wazna rzecz. obwod sie wydawał mi zawsze zbyt scisly wlasnie przy zbyt malej misce.. bo zbyt mala miska naciaga obwod ktory sie wbija..
    i o tym powie Ci kazda doswiadczona stanikomaniaczka.
    zastanów się więc naprawdę dobrze.

    i powodzenia!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    a ja mam pytanie w imieniu kolezanki - czy ktoras z was zna firme KRISLINE?
    znalazla tam cytuje "model marzenie" i jest ciekawa jak z ich rozmiarowka i jakoscia
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJun 24th 2008 zmieniony
     permalink
    kolezanka niech poczyta forum biusciastych opinie zroznicowane.. co do jakosci.
    a wiesc wchodzi sie na forum biusciaste.prv.pl
    kilka link w opisie u gory opisany jako SPIS PRODUCENTOW..
    wyszukuje firme krisline.. i sie o niej czyta:cool:
    moze sie tak nawet zdarzyc ze dany model bedzie opisany i to dokladnie przez jakas uzytkowniczke:wink:

    polecam kazdej kobiecie jak chce sie dowiedziec czegos o modelu jakiegos stanika jakiejs firmy nim go kupi.
    szukajcie a znajdziecie:wink:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    no co Ty Ama to sa sexy dekolty, czepiasz się:wink:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 30th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthornibriana
    • CommentTimeJul 1st 2008
     permalink
    O Biedrona tu zawitała:) I jaki w końcu ten staniczek będziesz mieć? Ja teraz poluję na Allegro.
    A co do KrlisLine to babka w znajomym nawróconym sklepie ze stanikami mówiłą, że szwabią. Zdarza im się przysylać paczki z niepełną dostawą, a same staniki kiepskie - pękają im fiszbiny. Od siebie dodam, że modelka nei zachęca.
    --
    •  
      CommentAuthorbiedrona
    • CommentTimeJul 2nd 2008 zmieniony
     permalink
    No to pora na zwierzenia :)
    Nibri, czekam na wymienioną Milenę Sorbet (miska była jednak za mała a w obwodzie... no generalnie nie mogłam oddychać ;)
    Za to na allegro upolowałam: Panache Alexandrię Wine i Rubypink Emilię w rozmiarze 30E.
    (Fantasie Belle została mi sprzątnięta sprzed nosa... ;((( )

    I wczoraj wybrałam się do pracy w Panache... Obwód pasował, miska super a mimo to wróciłam jak z krzyża zdjęta...
    Do tej pory fiszbiny w moich stanikach między piersiami nie bardzo przylegały do ciała... a teraz przylegają chyba za bardzo...po prostu wbijały mi się w ciało ;)
    (pod pachą jest tak jak ma być :)

    To wina obwodu? Czy ja jestm jakaś inna?...

    Dzisiaj mam na sobie Rubypink, ale już z przedłużką, jest póki co ok :)

    No i jestem lekko zaszokowana kształtem piersi w dopasowanej w końcu miseczce!!! No... są inne :)
    -- http://28dni.pl/biedrona_a
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeJul 3rd 2008
     permalink
    No dobra to ja też się zapytam specjalistów tutaj.
    Jestem małobiściasta, jak co niektórzy już widzieli. Dziś się starałam porządnie zmierzyć i pod biustem jest 80 na wydechu a w biuście jest 88-89. Mam nieco "oklapnięty" biust po karmieniu i nienoszeniu stanika, ale ogólnie to nie jest najgorzej. Obecnie mój ulubiony stanik jest z Atlantica w rozmiarze 80B. Ale problem ze wszystkimi moimi stanikami jest taki, ze miseczki się marszczą, nawet jak ściągne ramiączka. Stanik dobrze zbiera piersi, nie przesuwa się do góry, nie wbija nigdzie. Ale to marszczenie jest niefajne np przy obcislych bluzeczkach, czy przy sukienkach.
    Nie lubię biustonoszy push-up, koronek, fiszbiny mi nie przeszkadzają,a le to nie jest warunek konieczny. Wolę też miękkie miseczki, Czy możecie mi doradzić, na co zwrócić uwage przy kupowaniu stanika, zeby nie pojawi się problem z marszczącymi się miseczkami a biust zyskał trochę na wyglądzie? Nie przeszkadza mi, ze jest mały, ale fajnie by było, gdyby był nieco bardziej widoczny.
    Pomoże ktoś?:bigsmile:
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeJul 3rd 2008
     permalink
    *Irlandia* cos mi się wierzyć nie chce, że masz 80 pod biustem...
    zmierzyłaś się ciasno?
    --
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeJul 3rd 2008
     permalink
    Wiesz, co? Jeszcze poprosze małża, żeby mnie dziś pomierzył, ale ten Atlantic zapinam na pierwszą haftkę, więc chyba nie popełniłam błędu. Tylko jak dziś mnie będzie mierzył to się potem nie opędzę a musi jescze dwa dni poczekać... :wink:
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeJul 3rd 2008
     permalink
    hi hi :wink: wystarczy, że cię dobrze POD biustem obmierzy :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 4th 2008 zmieniony
     permalink
    Mnie też nie chce się wierzyć w 80 u Ciebie, ponieważ tyle mam na wdechu, dlatego obwód pasujący na mnie to 75. Różnica w BMI jest niestety widoczna na pierwszy rzut oka. :-(
    --
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeJul 4th 2008
     permalink
    Ama ty się BMI nie przejmuj, ważne, żebyś miała dobry stanik :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 4th 2008
     permalink
    Wolałabym, aby było odwrotnie, hehe. Przy dobrym BMI nawet niezbyt dobry stanik nie zaszkodzi.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.