Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    s_biela zapytaj ich w sklepie i poszukaj na forum biusciastych czy ktos juz nie mial tego staniczka w wątku producenta Pour Moi:)
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    bo to wszystko od danego modelu zalezy.
    • CommentAuthors_biela
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    no właśnie! nawet u frei od modelu zależy!
    Byłam dzisiaj w CH Landzie i nie znalazłam żadnego sklepu w kótrym mieli by Melisse :angry:
    Byłam też w Peachfiled :bigsmile: Okazało się, że sklep jest w mieszkaniu prywatnym! nie dość że wysiadłam na drugim końcu ulicy, więc hektar się przeszłam (i to pod wiatr:devil:) to jeszcze nikt po drodze nie wiedział gdzie to jest... jak już stałam pod domofonem, to mało nie zrezygnowałam, bo co ja biednych ludzi bendę nękać, jak wiadomo że tam to sklepu napewno nie ma... a tu niespodzianka! ale byłam w szoku:shocked:
    Ale słuchajcie, wiecie jak fajnie? Pierwszy raz w życiu widzaiłam taki uśmiech na widok klienta. Taka spokojna przytulna atmosfera... Pani ze sklepem wystartowała dopiero w grudniu, więc nie mam jeszcze "typowej" lokalizacji, ale klimat jest tak fajny, że mogła by go nie mieć wcale:wink:
    No i nawet znalazłam coś dla siebie:
    Freya Polyanna
    Tylko cena jest mordercza: staniczek 165 zł a figi 76 zł:cry: trudno, najwyżej dom zastawie:wink:

    Jednak mam rozmiar 60DD!!! Nawet nie wiecie w jakim szoku byłam!!! a w tym modelu miski są mniejsze więc mam 60E
    -- "kicham na to, czy mój sąsiad czyta o moich cyklach" ngl
    •  
      CommentAuthorIrjanka
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Lol. Kolejny raz bra-fitter mówił prawdę ;)
    -- Irja
    • CommentAuthors_biela
    • CommentTimeMar 21st 2008 zmieniony
     permalink
    ostrzę sobie ząbki jeszcze na te modele:
    St.Tropez Black and Pink
    Jedna dziewczyna na forum pisała, że kupiła 65 DD a w rzeczywistości był 65 D więc ma małe miski. Biustonosz jest za 18 funtów a majteczki za 10. Swoją drogą czy ktoś wie jak się zaznacza funty na klawiaturze??
    i kolejny modelik w tych samych cenach
    tu jak jest z numeracją nie mam pojęcia...
    -- "kicham na to, czy mój sąsiad czyta o moich cyklach" ngl
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    s_biela no to gratuluje zakupu, a co do szoku ja tez swoj przezylam jak takie wielkie FF, czy czasem G mierzylam i co ja tam wloze, wow pasuje:)
    wczoraj byłam w Galerii Bałtyckiej w Gdansku jest sklep na dole z bielizna Barbara,Lejaby, Elixir.. ta 1sza 179zl ledwie mieli 75E i oczywiscie Pani wmawiała mi że jest dobre
    a w ogole to idealne bedzie Eliksirowskie 80E bo to samo co 75F, ten stanik to juz jedyne 349zl kosztowal:wink: ja na to ze na najwezsza haftke sie zapinam i po praniu sie rozejdzie i bedzie lipa. a pani na to:no co pani mowi to FRANCUSKA FIRMA ONA SIE NIE ROZCIAGA:bigsmile:
    i patrzy jak na glupią gdzie ja cycki wloze w te wielkie staniki. i o czym ja mowie ze obwod 80tka to mi sie na plecach bedzie ciagnal do gory.
    sklep z lux bielizna a takie bałwany..:neutral:
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    sklep się nazywa Lanoro
    • CommentAuthors_biela
    • CommentTimeMar 21st 2008 zmieniony
     permalink
    Ale gapa jestem: Pour Moi? ma rozmiary od 30:devil: no to mam ich w nosie:fierce:

    Vicky jeszcze go nie kupiłam:cry: czekam na wizytę u gina-endo, bo jak mi zmieni leki, to i rozmiar bedzie nie ten:confused: ale siedzę jak na szpilkach i liczę godziny jak popedzę go kupić:crazy:

    Matko ja chce ten stanik!!!:shades:
    -- "kicham na to, czy mój sąsiad czyta o moich cyklach" ngl
    •  
      CommentAuthornibriana
    • CommentTimeMar 25th 2008
     permalink
    I ja się stopniowo reformuję :boogie: Z 75E od Konrada przeszłam na 75 G z Alles
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeMar 25th 2008
     permalink
    nibriana w zeszlym roku go sobie kupiłam. ogólnie jestem zadowolona, ale na razie wolę usztywniane, wiec ten jest dobry kiedy inne sa w praniu :)
    --
    •  
      CommentAuthorAtis
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Ja muszę kupić jak najszybciej drugi stanik, bo ten jeden co mam dobry to szybko mi się zniszczy jak będę go non stop nosiła :jumping:
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    ja zamowilam 4 nowe hihi. na karte kredytową. zobaczymy co będzie dobre. najpierw sie 2tyg. obczytalam na forum biusciastym czy to mala czy duza miseczka jak sie nosci czy scisle czy rozciaglwie itp.
    •  
      CommentAuthorAtis
    • CommentTimeMar 26th 2008 zmieniony
     permalink
    Wiecie co... stwierdziłam, ze to świetna zabawa "znęcać" się nad ekspedientkami w sklepach i pytać o "dziwne i nieistniejące" rozmiary :wink:

    s_biela śliczna ta twoja zakupiona bielizna. Szkoda, ze w moim mieście nie można tak kupić tak fajnej bielizny.
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorAtis
    • CommentTimeMar 26th 2008 zmieniony
     permalink
    Vicky jestem z Torunia i tu naprawdę nie ma szałowego wyboru. Dziewczyny pisza o sklepach Triumph'a ale dobrze wiemy, ze tam są miseczki tylko do D. W sumie jest jeden sklep, w którym normalnie obsługują i mają miseczki do J. Jednak te ceny... Mam jeszcze dwa czy trzy sklepy do obskoczenia. Jednak bardzo wątpię żebym znalazła to czego potrzebuje, czyli stanik pod suknie ślubną. Dobrze, ze mam jeszcze trochę czasu, bo czuje, że będę zamawiała przez neta.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 27th 2008
     permalink
    10 maja w ch Złote Tarasy Dorota Wellman z babka z 'Miasta Kobiet' beda rozbieraly Polki i pomagaly dobierac staniki :)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 27th 2008
     permalink
    Może ktoś z Wawy się wybierze?
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 27th 2008
     permalink
    tu na forum biusciastym dziewczyny o tym piszą że idą i co o tym dniu myślą:wink:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 27th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 27th 2008
     permalink
    Ama dzieki w domu oblukam:)
    •  
      CommentAuthorKatarzynka
    • CommentTimeMar 27th 2008
     permalink
    Nie dowierzałam kalkulatorowi długo, a dziś się przekonałam. Zrobiłam małą rundkę po sklepach z bielizną i ku mojemu zdziwieniu w dwóch nie mogłam się zmieścić w 75D nie pod biustem, a w biuście. W końcu w Triumphie, którego rozmiarówka zawsze wydawała mi się duża (nawet na B swego czasu nie liczyłam) dostałam 75D. Rzeczywiście zupełnie inny komfort noszenia, zwłaszcza że w ciąży wrażliwe i wymagające co do bielizny zrobiły mi się piersi. Trzeba będzie wymienić garderobę stanikową.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    pelasiu no to gratuluję i cieszę się z Tobą:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorKatarzynka
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Tylko że jak teraz wpadnę w szał zakupów to raz-dwa zbankrutuję. :wink:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 28th 2008 zmieniony
     permalink
    pelasiu najpierw lepiej kup jeden ponoś z miesiąc i zobacz czy biust sie nie uformuje na nowo:wink:
    bo bywa i tak że trzeba potem wiekszy rozmiar kupowac;):wink:
    •  
      CommentAuthorKatarzynka
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    ojej, nie strasz mnie, nie dość że w ciąży mi rosną to jeszcze dzięki stanikowi miałyby się powiększyć? jej, to by było chyba za dużo szczęścia jak dla mnie:wink: chociaż luby pewno by się ucieszył
    -- ,
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    pelasiu, czy powiększyc. hm to bardziej tak że one się "zbierają do kupy" :Wink:
    •  
      CommentAuthorAtis
    • CommentTimeMar 29th 2008 zmieniony
     permalink
    Właśnie, apropos wracania biustu na swoje miejsce. Założyłam na kilka dni stary stanik... myślałam, że szlag mnie trafi! Wczoraj wieczorem tak mnie piersi bolały, że w ogóle ich dotknąć nie mogłam. Wróciłam do nowego stanika i lepszego rozmiaru. Rożnica jak między ziemią a niebem.
    • CommentAuthorjo1984
    • CommentTimeMar 31st 2008 zmieniony
     permalink
    Oj... ja dawno tu nie byłam a takie fajne dyskusje się toczą :crazy:
    Kupiłam ostatnio fajne staniczki jakiejś polskiej firmy krzak rozmiar 70 D (lekko usztywniane) Też mi się wydawało, że cycochy jakoś dziwnie leżą, bo nie ma rowka :rolling: Ale fajnie się noszą i nie ma buleczek :crazy: To miłe mieć 70 "D" zamiast jak zwykle 75 "A"... fitter mi wyliczył na 65 E/ 70C/ 65 DD ale u nas nie ma 65 pod biustem, może się przejadę do Wawy na Smolną? Mam 71 "pod" i 87 "w" heh... W 70 się zapinam bez problemu, chciałabym spróbować 65
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 1st 2008
     permalink
    Biust zgrabny i powabny Poradnik Domowy marzec 2008
    Pielęgnacja, ćwiczenia i dobór stanika
    Konsultacja porad: specjalistka z firmy Chantelle, która wzięła udział w DD TVN.
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeApr 1st 2008
     permalink
    Ta specjalistka nie wyglądało w wywiadzie żeby się jakoś specjalnie znała:wink:
    • CommentAuthorjo1984
    • CommentTimeApr 1st 2008
     permalink
    Vicky80 mówisz o tej Pani ze smolnej? ja czytałam z nią wywiad i mi się spodobało, to co mówiła, że bardzo mało jest biustów o rozmiarze A, praktycznie w ogóle... ale ja wiem, że są panie, które mają taki biust, bo sama pracuję w Triumphie i się naoglądam różnych cycków :crazy: I ostatnio miałam klientkę, która ledwo się dopięła w 75, serio, była mocno ściśnięta. A miska nadal odstawała...
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeApr 1st 2008
     permalink
    jo1984 mowilam o pani z Chantelle.
    •  
      CommentAuthornibriana
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Czymże jest 75... Przed tą panią jeszcze 65 lub 60. Czy jednak uświadczymy w Polsce rozmiar 60A ?:jumping:
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    akcja ankieta stanikowa, wypelnijcie laski zbierają dane jakie jest zapotrzebowanie na staniki wiec wypelniajcie bojest szansa ze coś się zmieni:)
    "Ankieta stanikowa"
    •  
      CommentAuthorKatarzynka
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Już wypełniłam.
    Swoją drogą szukając ostatnio stanika załamałam się obsługą w sklepie intimissimi i tym, jakie mają pojęcie o rozmiarach. Pytam się o 75 D, dostałam, przymierzam i za małe, to proszę o 75 E. Na to pani, że z takim rozmiarem może być kłopot, a jak będzie to tylko z miękkich (akurat wypatrzyłam usztywniany sobie). Ale że może spróbuję inne rozmiary i podaje mi kilka: 80 C, 80 D i 85 D. Zapięcie miało rzeczywiście możliwość dużej regulacji (takie nietypowe- nie haftki, tylko ściągany paseczek- tak z grubsza opisując), niemniej to 85 pod biustem to było jednak zdecydowanie za dużo. Zraziłam się do tego sklepu, jak zresztą do kilku innych, w których na pytanie o rozmiar słyszałam "takich nie mamy", zwłaszcza że wydaje mi się że biustu nie mam jakiegoś ponadnormowego.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Gdzie można kupić przedłużacze obwodu? Czy one są uniwersalne? Czy kupuje się osobno na 5 cm, 10 cm itp.?
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Ama w sklepach z bielizna i pasmanteriach lub w necie.
    sa 2 i 3 rzedowe, biale, czarne, bez. przedluzka ma poziomy haftek
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Zaktualizowałam niektóre linki na wiki dot.doboru staników zachęcam do nauki i zabawy w stanikomanię:wink:
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeApr 3rd 2008 zmieniony
     permalink

    idealnie widoczne bulki podpachowe i bulki u gory miseczki.
    normalnie wszedzie sie jej ten stanik wylewa. i wydaje sie ze piers jest w dodatku max.splasczona i rozmamłana.
    a na tym foto widac wyraznie ze fiszbiny posrodku sa za nisko.i nie przylegaja ladnie miedzy piersiami ale POD.::confused:


    jakby nie mogli jej dobrac stanika tak:
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    ewidentny tzw. sutkozakrywacza.
    fiszbiny posrodku odstaja na maxa.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    To tzw. śmietnik z Lobby? :-)
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    raczej poglądowe porównanie żeby kobietki zobaczyły kiedy powinny kupić nowy stanik:wink:
    •  
      CommentAuthorAtis
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Grunt to żeby piersi wydawały się duże na zdjęciu reklamowym :jumping:
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 4th 2008 zmieniony
     permalink
    mam dwa nowe staniczki do sprzedania
    ANITA 5409 rozmiar 80F - kremowy
    SUSA 9756 rozmiar 75G - beżowy

    staniczki są nowe z metkami
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Zaktualizowałam dział jak_prawidlowo_dobrac_stanik_na_maly_i_duzy_biust
    Na samym dole dodałam sekcję przeróbki, jest info jak przerobić stanik zwykły na karmnik i jak zwęzić obwód gdy się rozciągnął.
    jak macie inne ciekawe linki dodawajcie:)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 6th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeApr 6th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorJosaris
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Świetna ta reklama!
    •  
      CommentAuthorIrjanka
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Mam do sprzedania stanik od Freya Panama Cooler - bikini - w kolorze jungle, śliczna balkonetka 30G. W cenie sklepowej pomniejszonej o jakiekolwiek ceny przesyłek.,
    -- Irja
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.