Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeOct 2nd 2014
     permalink
    Obstawiam, że nie zobaczyli tam nic, co by ich skłoniło do podania kontrastu. Pewnie gdyby zobaczyli coś niepokojącego, to by to zrobili, żeby mieć dokładniejszy obraz i nie narażaliby Cię na konieczność powtarzania.
    Czekanie na wyniki faktycznie jest najgorsze, ale ja mam mocne przeczucie, że wszystko będzie u Ciebie dobrze :wink:

    Zaczęłam czytać o tych rezonansach i SM teraz i oczywiście też się już zdenerwowałam, powinnyśmy na tym wątku hucznie obchodzić "Dzień Hipochondryka" kilka dni temu :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeOct 2nd 2014
     permalink
    No to jak się ciut uspokoiłam, to dziś poczytałam o niskiej wit. D3 - może być objawem SM. Fuck!
    I weź tu bądź spokojny człowieku!
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeOct 2nd 2014
     permalink
    Musiałaś głęboko kopać, żeby się do takiego powiązania dokopać, bo jak sporo o wit. D3 czytałam, tak do powiązania z SM się nie dogrzebałam.. :devil:
    Ty już może skończ szukać tego SM, bo chyba cały internet na ten temat już znasz na pamięć ;) Nic Ci to nie daje, prócz nerwów.


    http://natemat.pl/52435,choroba-zestresowanych-pracownikow-korporacji-biegaczy-mlodych-matek-tezyczka
    http://emg-neurolog.pl/pages/tezyczka/
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeOct 2nd 2014
     permalink
    Ooooo, ja też swego czasu na sm "chorowałam" ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeOct 2nd 2014 zmieniony
     permalink
    Znalazłam w pierwszym lepszym artykule :neutral:
    http://portal.abczdrowie.pl/niedobor-witaminy-d
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Witamina_D
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeOct 3rd 2014 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny! Kiedyś już tu pisałam i ktoś napisał, że zapewne mam tężyczkę. Ale, że czułam sie w miarę to nie badałam się.
    No i ostatnio jak mnie wzięło...
    Uczucie zmęczenia, arytmia, bóle głowy, senność, brak mocy, skurcze, problemy ze snem (oraz wiele innych nieprzyjemności) no i... skleroza!!! W 5 minut zapominałam co miałam zrobić. Totalny brak koncentracji.

    A, że to wrzesień i masa wydatków, to niestety nie mogłam sobie znowu pozwolić na jakieś badania (bo u nas to tylko prywatnie można). No i na własna ręke poszłam po magnez, wapno i d3... Biorę w dość dużych dawkach (mniej więcej jak Wy) i czuje sie lepiej (po tygodniu), nie rewelacyjnie, zdrowo... ale odczuwam poprawę. Wy tu lepiej działacie niz mój lekarz rodzinny ;)

    Dodam, że od wielu lat mam niedobór magnezu we krwi...
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeOct 3rd 2014
     permalink
    Monia często się zdarza, że po początkowej poprawie organizm stwierdza, że chce jeszcze więcej i objawy znowu się zaostrzają. Mam nadzieję, że u Ciebie tak nie będzie, ale gdyby- to trzeba przeczekać, mija.
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeOct 3rd 2014
     permalink
    A co do kawy, ja ograniczyłam i piję kawę z kawiarki (pół filiżanki + drugie pół mleka). Kardiolog mi kiedyś powiedział, że jeśli pic kawę to byle nie rozpuszczalną i byle nie ot tak sypaną - z fusami. Z ekspresu, z kawiarki, lub przefiltrowaną można (z umiarem olbrzymim oczywiście).
    --
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeOct 3rd 2014
     permalink
    Ojej, a ja tak kocham kawę, no i jeszcze jej nie odstawiłam :neutral:.

    Treść doklejona: 03.10.14 17:11
    Azniee niedawno zaczęłam brać ten magnez, co mi poleciłaś, a po kilku dniach chyba mi się pogorszyło, bo przez 3 dni nogi miałam jak z waty, a ostatnio rzadko mi się to zdarzało, a nawet jeśli, to pół dnia i koniec.
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeOct 3rd 2014
     permalink
    a po kilku dniach chyba mi się pogorszyło, bo przez 3 dni nogi miałam jak z waty, a ostatnio rzadko mi się to zdarzało, a nawet jeśli, to pół dnia i koniec.


    A nie masz zbyt niskiego cukru? Mi tak nogi wacieją przy spadku...
    --
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeOct 3rd 2014
     permalink
    Wszystkie wyniki miałam dobre, cukier też.
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeOct 3rd 2014 zmieniony
     permalink
    Ja tak miałam, że najpierw jak zaczęłam żreć ten wapń i magnez "tonami", to mi się wydawało, że już wychodzę na prostą, a po paru dniach jednak się pogorszyło znowu i dopiero po kilku tygodniach ustabilizowało. Jak to moja dr powiedziała- na niedobory pracujemy najczęściej latami, więc nie ma lekko, w kilka dni tego nie odrobimy...
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeOct 4th 2014
     permalink
    Mi to akurat nie grozi, ale z ciekawości zapytam, czy w razie ciąży to te wszystkie suplementy nadal mozna łykać? Że magnez można to wiem, ale d3?

    I co mnie przybiło, to to że jak czytałam o tężyczce to trafiłam na artykuł, że niedobór vit D3 w ciąży może być przyczyną autyzmu dziecka, a kurde mój syn ma autyzm. Do tej pory zwalałam na szczepionki, cukrzycę, a teraz jeszcze TO...
    --
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeOct 4th 2014
     permalink
    Monia, a ile Ci teraz wyszła wit D3?
    Po drugie nie możesz zakładać, że w ciąży też miałaś ją niską, no i nie wmawiaj sobie, że choroba dziecka, to Twoja wina. Po drugie pisałaś, że ojciec jest aspergerem, to bardziej jest prawdopodobne, choć nie mówię, że tak jest, bo zwyczajnie się nie znam.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 4th 2014
     permalink
    Monia502: Że magnez można to wiem, ale d3?

    Ja ostatnio bylam na szkoleniu z dietetyki, i bylo o tym, ze d3 mozna a nawet nalezy suplementowac w ciazy. Dawka powinna byc dopasowana indywidualnie :)
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeOct 4th 2014
     permalink
    Ja nie badałam poziomu wit d, gdyż u nas nie badają. Musiałabym jechać do innego miasta niestety. Ale skoro wapnia mam niedobór to podejrzewam, że i d3 nie robi szału.

    Mi się wydaje, że na to, aby dziecko miało autyzm to kilka czynników potrzeba. Nie mniej jednak obecnie autystów jest ogrom i tak każdy się zastanawia dlaczego?, a może to właśnie te niedobory są winne? Żyjemy w stresie, nie dbamy o siebie... Jak parę razy mówiłam lekarzowi, jak fatalnie się czuje to opcje były dwie: przesilenie wiosenne lub "niewyspanie" ;). Ostatnio mi wyszła lekka anemia i nie dostałam NIC. Dietę mam zmienić i tyle.

    No, a potem zachodzimy w ciąże, niedobory się zwiększają, bo wiadomo... no i kto wie jaki to potem może mieć wpływ?

    Jeszcze niedawno autyzm stwierdzało sie u co 88 dziecka, a teraz mi dziewczyny piszą, że juz u co 67???? No to musi byc gdzieś przyczyna????

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 04.10.14 10:22</span>
    A weźcie mi powiedzcie ile badanie d3 kosztuje? Bo moja siora mówi, że w Poznaniu 100 zł...

    I pytanie drugie czy jeśli mam tężyczkę to po suplementacji też można sie diagnozować?

    Może kiedyś będzie mi to dane, a póki co jestem troszkę uwiązana...
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 4th 2014
     permalink
    Monia502: A weźcie mi powiedzcie ile badanie d3 kosztuje? Bo moja siora mówi, że w Poznaniu 100 zł...


    To chyba zalezy od labolatorium, ceny wahaja sie i to sporo. U mnie w miescie rodzinnym w Polsce najtaniej jest w jednym ze szpitali, i badanie kosztuje wtedy 50zl.
    A kolezanka w mniejszej miejscowosci (innym wojewodztwie) chciala sobie zrobic, i zawolali jej 150zl. Takze najlepiej dzwonic i pytac.
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeOct 4th 2014
     permalink
    I tak sie cieszę, że te suplementy można bez recepty kupić. No taki wrak byłam, że coś strasznego. Nadal nie jest "różowo", ale jednak dużo lepiej. A dopiero krótko ponad tydzień się uzupełniam, więc liczę że z czasem jakoś się poskładam do kupy ;).
    --
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeOct 4th 2014
     permalink
    Monia502: A weźcie mi powiedzcie ile badanie d3 kosztuje? Bo moja siora mówi, że w Poznaniu 100 zł...

    Ja w Usteckim labie płaciłam 90zł+ 5 pobranie krwi, ale babka mówiła, że w Słupsku (18km dalej) w jednym labie biorą 50zł, ale mi się nie opłacało jechać, do tego drugi raz po wyniki.
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeOct 4th 2014 zmieniony
     permalink
    Tak jak dziewczyny piszą, ceny są bardzo różne.
    Przed próbą tężyczkową trzeba odstawić magnez na 3dni, bo wynik może wyjść fałszywie ujemny.

    Nie wiem jak się ma D3 do autyzmu, ja w okresie ciąży byłam jeszcze zielona w temacie. Za to na pewno problemy tężyczkowe, czy ogólnie z gospodarką wapniowo-magnezową zwiększają ryzyko gestozy.
    --
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeOct 4th 2014
     permalink
    Gestozę miałam w pierwszej ciąży 10 lat temu, ale nie miałam żadnych objawów w kierunku tężyczki.
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeOct 4th 2014
     permalink
    Ja gestozy dzięki Bogu nie miałam ;). Miałam za to cukrzycę na którą nawet insulina nie działała...
    --
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeOct 7th 2014
     permalink
    Mam wyniki MRI, chyba wszystko w porządku. Godzinę płakałam, bo bałam się otworzyć kopertę. W końcu mama przyszła i otworzyła, raczej wszystko jest w normie. Potem puściły mi nerwy i znowu ryczałam z ulgi. Ale wizyta u neuro za 3 tyg., oby potwierdził wszystko.
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeOct 7th 2014
     permalink
    MyAngel: Mam wyniki MRI, chyba wszystko w porządku

    Kurde, powinnam była się z Tobą o jakąś grubą kasę założyć...:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeOct 7th 2014
     permalink
    Nooo, powinnaś była :wink:
    Zaczynam mocno wierzyć w tę tężyczkę, tylko niech ten neurolog wróci z kursu, to go wypytam co wie na jej temat. Bo tak sobie myślę, że skoro sam tematu nie zapodał, to moze g.....o wiedzieć, co nie?
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeOct 7th 2014
     permalink
    Też się tego obawiam :confused: Grunt, żeby go namówić na próbę tężyczkową. Albo gdzieś prywatnie zrobić...
    --
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeOct 7th 2014
     permalink
    Dzwoniłam u nas, to robią w szpitalu, ale nawet jak chcę zrobic za kasę, to muszę mieć skierowanie, yyyyy... Nie kumam po co skoro chcę zrobic prywatnie.
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeOct 7th 2014
     permalink
    Z bardziej inwazyjnymi badaniami tak jest, co by różni hipochondrycy (:tongue:), nie robili na sobie eksperymentów :wink: Widać to badanie jest za takie uznane.
    --
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeOct 7th 2014
     permalink
    Zastawili na mnie sidła :wink:
    --
    • CommentAuthorbailey
    • CommentTimeOct 14th 2014
     permalink
    azniee,

    Pisałaś wcześniej, że już nie masz objawów fizycznych tężyczki a nadal bierzesz suplementy. A może już się z tego wyleczyłaś ?

    Ja mam problem. Jest lepiej niż na początku, ale cały czas mam objawy, a leczę się już dziewiąty miesiąc :-(

    Czy w okresie infekcji, przeziębień objawy u Ciebie się nasilały, albo w zależności od dni cyklu ?

    pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeOct 14th 2014
     permalink
    No niestety, nie...Ostatnio za dużo sobie pozwalałam- kawa, piwko, zapominanie o tabletkach- i w zeszłym tygodniu mi się zebrało na zasłabnięcie- tzn. nie zasłabłam, ale miałam chwilę dziwnego samopoczucia...i ogólnie coś czuję, że jest gorzej.
    Co do dni cyklu- teraz już tego nie odczuwam, ale na początku najgorzej było przed @... Teraz został "standardowy" PMS. Przeziębień to nie kojarzę w tamtym czasie, ale ogólnie infekcje znoszę fatalnie. Co ważne- różne leki wyrzucają magnez z organizmu, zwłaszcza antybiotyki. Ja po kuracji antybiotykiem miałam lądowanie na SORze z zasłabnięciem.
    --
    • CommentAuthorbailey
    • CommentTimeOct 25th 2014
     permalink
    Azniee,
    Pisałaś wcześniej, że miałaś bóle stawów, a czy mieśnie też Cie bolały ? Mnie bola i juz sie wkrecam, ze oprocz tezyczki mam borelioze ;-( bralas na poczatku magnez garsciami, tzn ile dokladnie ? Ja biore 3x2 tbl magne b6 max. Moze to za mało ? Psychika mi wysiada, a to tez pewnie wyplukuje magnez. Neurolog mi powiedziala, ze jak nie wylecze nerwicy to i nie wylecze tezyczki.
    Zazdroszcze Ci, ze juz lepiej z Toba, nie wymyslaj innych chorob, na pewno jestes zdrowa. Ciesz sie zyciem ;-)
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeOct 25th 2014
     permalink
    Tak mięśnie też mnie bolały. Wszystko mnie bolało- nie mocno, nie uciążliwie, nie ciągle- tylko tak dziwnie, w różnych miejscach, chwilami.
    Borelioza daje podobne objawy do tężyczki czasem, moja neuro też się nią zajmuje. Ja robiłam te podstawowe testy, ale jestem czysta :wink:
    bailey: Psychika mi wysiada, a to tez pewnie wyplukuje magnez.

    Jedno działa na drugie..
    bailey: bralas na poczatku magnez garsciami, tzn ile dokladnie ?

    Ile się dało...12-15(?) ale nie polecam, bo skończyło się biegunką i w rezultacie nie dość, że nie mogłam jeść, to wszystko przelatywało, matka już szukała znajomości, żeby mnie do szpitala na kroplówki wzięli :wink: Później zaczęłam brać SlowMag, bo on nie miał tego efektu przeczyszczającego.
    bailey: Neurolog mi powiedziala, ze jak nie wylecze nerwicy to i nie wylecze tezyczki.

    Moja neuro uważa, że ta "nerwica" to objaw tężyczki, choć ja się sama skłaniam do tego, że mam nerwicę zupełnie niezależnie...
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeOct 25th 2014 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, co jest? Zaczęłam suplementowac magnez, biorę 4 tabl dziennie, i kuźwa tak mi zaczęły drgać mięśnie, że spać nie idzie. Jak nie powieka, to udo, jak nie udo, to kciuk "chodzi" , dziś cały dzień drga mi polik :( Oszaleje. Nim zaczęłam brać, ponad tydzień temu, tak strasznie nie było.
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeOct 25th 2014
     permalink
    Katka przeczekaj, a nawet, zaryzykowałam bym twierdzenie- bierz więcej, choćby o te 2 tabletki....Bo to NA PEWNO nie jest z nadmiaru :wink:
    Ja takie "drobne objawy" miałam dopiero po ustąpieniu tych silnych- drętwień, zasłabnięć- czyli kiedy już uzupełniłam część niedoboru (powiedzmy). Kolejna "dziwna rzecz"-jak włączałam większe dawki, bo np. gorzej się czułam, to dodatkowo pojawiały się nocne poty- jakby ktoś na mnie wylał wiadro wody- mokra koszula, poduszka, kołdra- mokre, nie wilgotne.
    Naukowo tego nie umiem wyjaśnić, ale wg mnie to nie jest zły znak.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeOct 26th 2014 zmieniony
     permalink
    Mnie ostatnio męczyły skurcze nóg, więc wprowadziłam dość.spore dawki Asparginu.
    Przez pierwszy tydzień skurcze były tak silne, że w nocy wyłam z bólu a dodatkowo mi palce u dłoni wykręcało, jak przy jakimś gośccu, czy innym choróbsku :confused:
    A po tygodniu wszystko przeszło i jest ok.
    Więc może organizm tak reaguje po prostu ?
    W sensie musi być gorzej, żeby było lepiej :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeOct 26th 2014
     permalink
    Kasiu ja tez tak mialam ,powieka drgala co chwila wiec pewnie organizm musi sie przyzwyczaic.
    Aznie moglabys napisac jak to jest z suplementacja witamin przy hashi i jak w jakich odstepach je brac.
    Ja euthyrox biore o 6 a o 7 jem sniadanie.Kolo 8 biore setralin ,selen 200 ,wit D3 10000 ,wit C z cynkiem, omega 3-6-9 .Po poludniu biore magnez ,druga dawke omega i wit c.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeOct 26th 2014 zmieniony
     permalink
    azniee: Katka przeczekaj, a nawet, zaryzykowałam bym twierdzenie- bierz więcej, choćby o te 2 tabletki....Bo to NA PEWNO nie jest z nadmiaru :wink:

    myślisz? Tak zrobię więc. Dzięki.
    TEORKA: Więc może organizm tak reaguje po prostu ?
    W sensie musi być gorzej, żeby było lepiej :smile:
    --

    nosz wczoraj zasnęłam po północy dopiero, pospałam 2h i od 2.24. do 5 znów oczu nie zmrużyłam, tak mnie to wkurzało! A o 7 zbudziło mnie dziecko - bosko! Czuję się dziś wyśmienicie :confused:
    --
    • CommentAuthorbailey
    • CommentTimeOct 26th 2014
     permalink
    Azniee,

    A ten magnez 12 - 15 tbl. to jaką miał zawartość jonów w jednej tabletce 50 czy 100. Chyba też zwiększę sobie dawkę, bo 600 jonów magnezu dziennie za bardzo na mnie nie działa.
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeOct 26th 2014
     permalink
    Azniee, a napisalabys jeszcze raz jakie dawki bralas czego? To nie dla mnie, bo ja mam chyba nerwice niezalezna od tego, ale moj brat cos mysli, ze to moze byc to, ale do lekarza oczywiacie nie pojdzie:wink: te chlopy! U mnie w rodzinie to jakies niereformowalne:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeOct 26th 2014
     permalink
    Quelle, wiem, że nie łączy się wapnia z megnezem (min 2h przerwy) i selenu z magnezem (8h przerwy). Innych zakazów nie znam :wink:

    bailey- dokładnie to było MagneB6, to zwykłe, więc chyba 48jmg.

    Hanny- taka podstawa wg mnie- wit.D3 z 4000+ wapń (np. Calperos 1000), i po min.2h min. 6 tabletek magnezu (MagneB6, MagneB6 Max, MagMaxB6- ja go biorę), w dawkach podzielonych.
    Dla mnie z magnezów tylko cytrynian bądź mleczan, ale w tych dawkach 6-8, przy większej dawce biegunki murowane. Uprzedzam, że i przy tych dawkach może nie być kolorowo...
    --
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeOct 27th 2014
     permalink
    Katka ja również po kilku dniach, dosłownie 5 czy 7 miałam nasilone objawy, nie mogłam ustać na nogach. Może coś być w tym co Azniee pisze, że organizm dostanie trochę, to domaga się więcej.
    Dziś mam w końcu neurologa, trzymajcie kciuki :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeOct 27th 2014
     permalink
    Aznie dzieki , magnez biore sporo pozniej wiec ok.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeOct 27th 2014 zmieniony
     permalink
    Angel, myślami z Tobą :)
    Ja poszukuję neurologa specjalizującego się w tężyczce utajonej. Obym znalazła w pobliżu. Może w Szczecinie się uda...
    --
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeOct 27th 2014
     permalink
    Dzięki.
    Ja też się zastanawiam jak mój neurolog się zapatruje na tężyczkę i czy się na niej chociaż zna. Nie wiem czy w mojej miescinie lub w pobliżu kogoś w temacie znajdę.
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeOct 27th 2014
     permalink
    Ja też trzymam kciuki.
    Dobrze mieć wsparcie lekarza, ale na szczęście leczenie nie wymaga jego specjalnej ingerencji, bo wszystko dostępne :) MyAngel, jak masz obniżone D3, to może Ci chociaż receptę na Devikap da. Najważniejsza jest diagnoza, czyli próba tężyczkowa.
    --
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeOct 27th 2014
     permalink
    Devikap to krople?
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeOct 27th 2014
     permalink
    Tak. U mnie było widać znaczny wzrost poziomu wit. D i poprawę samopoczucia po nim. A koszt 5zł :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeOct 27th 2014
     permalink
    Azniee, tak jak myślałam, facet chyba nie ma pojęcia o tężyczce utajonej. Wyniki rezonansu dobre, nie mam SM ani guza, bo o tego też pytałam, powiedział, że gdyby był, to by go wykryto. Boreliozy też nie. Spytałam o teżyczkę i pokazałam wynik witaminy D3, to mówi, ze nie jest taka niska i raczej nie to. Mimo to poprosiłam o receptę na Devikap, dostałam na 2 szt. A skierowanie na próbę teżyczkową dostanę za tydzień, bo musi się dowiedzieć czy w naszej okolicy i gdzie dokładnie ją robią. Tak więc za tydzień kolejna wizyta. Nie wiem czy znajdę fachowca w naszej okolicy. A może Ty Azniee mogłabyś się zapytać swojej neurolog (telefonicznie, mailowo) o neurologa z tą specjalizacją w mojej okolicy (Ustka, Słupsk)?
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeOct 28th 2014
     permalink
    Najważniejsze, że dostaniesz skierowanie i że masz Devikap :)

    Postaram się dowiedzieć.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.