Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorjeżynka
    • CommentTimeOct 24th 2017
     permalink
    Agnieszka, gratuluję :)
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeOct 24th 2017
     permalink
    Do dziewczyn które w drugiej fazie cyklu brały duphaston- czy wam też tak nabrzmiały po nim piersi ? Czy tylko mnie to spotyka ?
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeOct 24th 2017
     permalink
    Bonim kciuki trzymam aczkolwiek moj nr na liście mnie stresować zaczyna 🙈 aplikacje pokazują 36dni do terminu i chyba czas najwyższy wziąć się za kompletowanie niezbędnych rzeczy...
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeOct 24th 2017
     permalink
    Dzieki za kciuki. Juz mnie meczy czekanie. Flavia a dopiero co sie ujawnilas.. ale ten czas zapindala

    Zabka nie pamiętam jak to bylo z duphast
    • CommentAuthorszonik1
    • CommentTimeOct 24th 2017
     permalink
    U mnie rozwarcie 2 cm, szyjki brak, lekarz szacuje, że do ptk. powinno się wszystko rozwiązać. Oby! Teraz 38 tc+4 dzień, więc byłoby optymalnie!
    Agnieszka, gratulacje!
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeOct 24th 2017 zmieniony
     permalink
    U nas po badaniu na razie potwierdzony chłopak - widzieliśmy wyraźnie pindolka, co do dziewuszki lekarz nie ma jeszcze 100% pewności, ale raczej tak pozostanie jak jest (ja widziałam pipkę jak nic więc chyba tak zostanie). :bigsmile:
    Powoli zaczniemy zastanawiać się nad imionami.
    --
    • CommentAuthorszonik1
    • CommentTimeOct 25th 2017
     permalink
    Zwalniam listę 😊 Daria przyszla na swiat dzis o 4:00 sn.zupełnie niespodziewanie, zaczelo się o 1:20, po 3:00 byliśmy na IP. 10 pkt, waga 3370 i 53 cm. Udalo się bez nacięcia, oksytocyny i innych wspomagaczy 😊
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeOct 25th 2017
     permalink
    O wow! Gratulacje 🎊
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeOct 25th 2017
     permalink
    Szonik super szybko . Gratulacje. Aja jak zwykle utknęlam na 1 miejscu
    •  
      CommentAuthorsalinos
    • CommentTimeOct 25th 2017
     permalink
    Dziewczyny u nas po wizycie wszystko dobrze. Trzecia córeczka w drodze :)))) hehe
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/u
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeOct 25th 2017
     permalink
    Szonik gratulacje, ekspresowo! :D
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeOct 25th 2017
     permalink
    Wow, salinos, ale los was rozpieszcza :D babiniec :P choć jeden facet wprowadziłby trochę równowagi w domu :P
    --
    •  
      CommentAuthorsalinos
    • CommentTimeOct 25th 2017
     permalink
    Mąż już nic nie będzie miał do powiedzenia hahahhaa :)))) No chyba, że w piwnicy :rolling::rolling::rolling: czterech bab nie przegada :swingin::swingin::swingin:
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/u
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeOct 25th 2017
     permalink
    Mój sąsiad ma 4 córki. Lubię obserwować jak idą do samochodu - on spokojny i zrównoważony- a za nim rój ruchliwych, małych pszczółek. Ale fajne jest to, że dziewczyny pilnują się same i dbają o siebie wzajemnie.
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeOct 25th 2017
     permalink
    salinos jako mama 5 córek powiem Ci... będzie wesoło :))) - gratuluje :)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeOct 25th 2017
     permalink
    mooniia ciebie nikt nie przebije ;)
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeOct 25th 2017
     permalink
    Gabcia_I: Mój sąsiad ma 4 córki. Lubię obserwować jak idą do samochodu - on spokojny i zrównoważony- a za nim rój ruchliwych, małych pszczółek. Ale fajne jest to, że dziewczyny pilnują się same i dbają o siebie wzajemnie.

    Moi sąsiedzi mają 5 córek. Synów brak.
    Córki grzeczne, ułożone, starsze pomagają przy młodszych. Tata chyba zadowolony :bigsmile: On a nie matka wozi je do szkoły, przedszkola, szkoły muzycznej, jeździ z nimi na rowerach, rolkach, hulajnogach.
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeOct 25th 2017
     permalink
    Dziewczyny ktorej udalo sie "wywolac poród " u mnie zadnego sie nie dalo domowymi sposobami.. chociaz nigdy nie probowalam oleju rycynowego i nie odwazylam sie go dziś kupic. Sutki juz nie wyrabiają ,a i tak skurcze tylko podczas masażu i to tez coraz rzadziej.. tak jakbym się skupic nie umiała.

    W dniu terminu z 20 na 21 mialam cala noc skurcze co 10 15 20 min mniej więcej. Bylam pewna ze sie zacznie a tu lipa. :cry: termin porodu z owulacji a nie z dnia miesiaczki... ech
    •  
      CommentAuthordagus84
    • CommentTimeOct 25th 2017
     permalink
    U mnie pomógł seks w jednym i drugim przypadku.
    --
    •  
      CommentAuthorsalinos
    • CommentTimeOct 25th 2017
     permalink
    mooniia ciebie nikt nie przebije ;)

    ...oj żebyś się nie zdziwiła ;DDD
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/u
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeOct 25th 2017
     permalink
    U mnie przy S. dużo seksu, a później w szpitalu schodziłam po schodach, wyjeżdżałam windą wg zaleceń + sutki non-stop i poszło.
    Ale uparciocha siedziała do 40+6
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeOct 25th 2017
     permalink
    To umnie nic a nic. Podejrzewam ze te calonocne skurcze zgladzily szyjke. Ale zeby poszlo dalej to juz nie wiem. Cyce zamecze to pozniej młoda mnie obgryzie.. schodów w domu nie mam. Qrde a 27 za chwile i jak zwykle po weekendzie mnie wezma w obroty
    •  
      CommentAuthorsalinos
    • CommentTimeOct 25th 2017
     permalink
    Bonim myślę, że przez weekend to jeszcze dużo może się wydarzyć :)
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/u
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeOct 25th 2017
     permalink
    bonim: Aja jak zwykle utknęlam na 1 miejscu


    ja w pierwszej ciąży na pierwszym byłam 21 dni :cool: teraz chyba rekord pobiję :tongue:

    na mnie chyba serduchowanie nie działa ( albo działa jak już organizm gotowy) bo mój M na libido moje nie narzeka w tym okresie... także bym rodziła wcześniej

    z Kosmą jak już skurcze miałam wieczorami czyli już sie coś działo to położna kazała mi właśnie sutki masować, ale ja odpaliłam lakrator ściągnęłam ponad 50ml siary i kilka godzin później Młody był po drugiej stronie
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeOct 25th 2017
     permalink
    Oj sali oby juz.
    Flavia szkoda ze nie mam laktatora. Moze w wannie zmęcze troche suty. Oby ruszylo
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeOct 25th 2017
     permalink
    bonim: Dziewczyny ktorej udalo sie "wywolac poród "

    U mnie spacery (nie zalegać na kanapie) oraz seks (ale koniecznie z zakończeniem w środku), plus targanie sutków podczas skurczy.
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeOct 25th 2017 zmieniony
     permalink
    Marion Ja juz umylam okna, kosilam trawe, latam na zakupy,codziennie sprzatam , marszcze sutki, tylko na sex nie ma czasu bo zasypiam a stary wraca po 22 30. Ale moze dzis zaczekam:bigsmile: czyli faktycznie zloty strzał dziala bo zawiera to cos na p?? Po jakim czasie Cie ruszylo?

    Treść doklejona: 25.10.17 19:53
    Planuje najdalej jutro urodzic hehe w sumie to od pn chcialam i dupa
  1.  permalink
    Bonin ja tez chodzilam po schodach w szpitalu i nic... urodzilam 41 +6 :P
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeOct 25th 2017 zmieniony
     permalink
    flavia: bo mój M na libido moje nie narzeka w tym okresie... także bym rodziła wcześniej


    Ale bo te prostaglandyny nie wywołują porodu w czasie całej ciąży. Gdyby tak było, to wszystkie ciąże kończyły by się zanim się jeszcze porządnie zaczęły.
    Ten hormon działa ma otwieranie się szyjki macicy wtedy, kiedy szyjka jest na to gotowa.
    Współżycie w okolicach terminu, przy szyjce już miekkawej, zapewnia jej też naturalny masaż (coś jak ginekolog czasami robi na ostatniej wizycie) no i czasami wtedy akcja rusza.

    Ale żeby seks, schody, masaż skutków, oraz milion innych sposobów wywołało poród to dziecko musi być gotowe.
    Moja bratowa obie ciąże przenaszała a uwierzcie, że endomondo by nie ogarnęło jej ówczesnej aktywności fizycznej :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeOct 25th 2017
     permalink
    No nic. Moze mi sie uda dzis starego doczekać to dam znac czy moja szyjka gotowa :devil: niby zgladzona i miekka wiec juz cos rusza..
    •  
      CommentAuthorWalkaTrwa
    • CommentTimeOct 26th 2017
     permalink
    hej u nas termin na niedzielę, ale nic się nie dzieje. córcia ma 3450g, szyjka zamknięta, żadnych objawów zbliżającego się porodu :/
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeOct 26th 2017
     permalink
    Walkatrwa zebys sie nie zdziwila jak mnie przeskoczysz. Ja zawsze utykam po terminie :cry:
    Wczoraj serce i tylko mnie szyjka bolala. O 4 pare skurczy i cisza

    Treść doklejona: 26.10.17 09:12
    1. bonim - 21.10.2017 ( dziewczynka )
    2. ashtar855 - 26.10.2017 ( chłopiec )
    3. WalkaTrwa - 29.10.2017 ( dziewczynka )
    4. flavia - 30.11.2017 ( chłopiec )
    5. Czarnulka_91 - 15.12.2017

    6. figowa mama - 12.01.2018 ( dziewczynka )
    7. Vestin - 13.01.2018 ( dziewczynka )
    8. AgaMama- 14.02.2018 (chłopiec )
    9. marzycielka7 - 23.02.2018 ( dziewczynka )
    10. werisa - 28.02.2018 ( chłopiec )
    11. Salinos - 07.03.2018
    12. Ratownik - 15.03.2018 ( chłopiec )
    13. mangaa - 05.04.2017 ( chłopiec i dziewczynka )
    15. momigj - 15.05.2018
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeOct 26th 2017
     permalink
    bonim: Wczoraj serce i tylko mnie szyjka bolala. O 4 pare skurczy i cisza


    No czyli Maja niegotowa, dlatego seks nie działa.
    Bo to tak właśnie działa, o czym wczoraj pisałam :wink:

    Wiele babek myśli, że urodziły przez współżycie właśnie.
    Ale logiczne jest, że poród w końcu sam się zacznie kiedyś, więc nie wiadomo czy by się i bez seksu nie zaczął.
    Toż ciąża w nieskończoność żadna nie trwa :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeOct 26th 2017
     permalink
    Ot to Teo . Wszystko to zbieg okoliczności ze akurat sie zaczyna. Ja robilam w 2 przypadkach a teraz w trzecim wszystko na wywolanie i nic
    •  
      CommentAuthorsalinos
    • CommentTimeOct 26th 2017
     permalink
    Jak masz taką dużą piłkę gimnastyczną to usiądź na nią i kołysz biodrami na boki i do przodu. Poza tym polecam ciepły ( woda ma być nie gorąca ale cieplejsza) prysznic ale trzeba polewać nim brzuch i podbrzusze oraz krzyż.
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/u
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeOct 26th 2017
     permalink
    Teo,
    Tak jak piszesz - u mnie tez seks w trakcie ciąży nie wywołał porodu. Ale w 39 tc (szyjka dł. 1cm, rozwarcie na 1 cm) po każdym współżyciu pojawiały mi się skurcze, które się wyciszały. I po seksie na "do widzenia", bo jechałam na wywołanie, ruszylo. Plus już w szpitalu tarmosiłam sutki na skurczach i poszło migiem.
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeOct 26th 2017
     permalink
    U mnie ani sex, ani schody.. Nic nie pomogło... Samo się zaczęło i tyle :). Wiadomo, że kiedyś musi :)
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeOct 26th 2017
     permalink
    To czekam na cud az sie ruszy. Najgorsze isc na weekend do szpitala i czekac az mnie wezma w obroty.
    Myslalam ze chociaz trzeci bedzie mniej bolesny bo bez oxy
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeOct 26th 2017 zmieniony
     permalink
    A musisz się w weekend stawić? Nie możesz czekać do pn? U nas i tak zwykle w weekend nic nie robią...
    Choć trzymam kciuki, żeby jedna samo się zaczęło. Może jakaś kosmetyczka albo masaż? Mnie ruszyło po wizycie u kosmetyczki- zrobiłam się na bóstwo i Wojtek w nocy stwierdził, że już czas :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeOct 26th 2017
     permalink
    Karilciat niestety u nas w weekend tez nic nie rusza. A jednak tydz po terminie kaza sie stawic..
    Nie wiem czy nie zadzwonic do gin i powiedziec ze w weekend nie moge byc bo cos.. ale co..
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeOct 26th 2017
     permalink
    Spoko, jeszcze pół czwartku przed Tobą, noc cała, piątek [zawsze możesz się wieczorem stawić], albo w sobotę dopiero jak coś....
    Podejdź na KTG żeby była pewność, że wszystko ok.
    Jak ok to może da się odwlec szpital do poniedziałku ?
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeOct 26th 2017
     permalink
    Kłuje mnie w szyjce i podbrzuszu. Wiec mam nadzieje ze jednak sie ruszy. Stary moze jeszcze poszturcha mi szyjke wieczorem :devil:
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeOct 26th 2017
     permalink
    Mnie tez kłuje w podbrzuszu wiec oddawaj brzucha :devil::swingin::tooth:
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeOct 26th 2017
     permalink
    Dokładnie jak pisze Marion, wszystkie te zabiegi około-porodowe mają za zadanie wywołać skurcze co ma sprawić by szyjka się skracała, miękła i otwierała. Dokładnie w tym samym celu w którym Gin wykonuje masaż szyjki.
    I u mnie przy S. podziałało.
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeOct 26th 2017
     permalink
    Masowalam suty i uslyszalam otwieranie szampana. Wstaje a tu wody mi odchodza:shocked:
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeOct 26th 2017 zmieniony
     permalink
    Brawo!!!! Czyli dzieje się. Teraz żeby tylko skurcze się pojawiły i szyjka się rozwierała!
    Kciuki!!!:bigsmile:

    Aha, i niech stary już nie szturcha, heh, bo po odejściu wód współżyć już nie można.
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeOct 26th 2017
     permalink
    Stary z roboty zapierdziala hehe juz jedziemy trzese sie. Chcialam do 14 bo byl moj lekarz
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeOct 26th 2017
     permalink
    Nie daj sobie oxy podpiąć, jeśli nie będzie potrzeby.
    Targaj te suty, chodź po schodach w szpitalu, wejdź pod prysznic na 20 minut i polewaj brzuch coraz to bardziej gorąca wodą.
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeOct 26th 2017
     permalink
    Zero skurczkw. Jedziemy. A ja sie z nerwow trzepie
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeOct 26th 2017
     permalink
    Aż sobie przypomniałam tą adrenalinę; ) my pędziliśmy tak ze skurczami co 6 min . Ja jeszcze jechać nie chciałam Ale mój M powiedział że w nocy mnie nie będzie wiózł (a mamy jakieś 40 km ) bo jeszcze mu rodzić zacznę i co on zrobi :tooth: mi tam się nie spieszylo i jeszcze kaczki na kolację pojadłam co by mieć siłę do rodzenia -pojechaliśmy około 21 :rolling:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.