Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

•  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeOct 31st 2018
     permalink
    KA :)
    -- [/url]
    • CommentAuthorGabcia_I
     permalink
    Jaie macie opinie/ doświadczenia z Termomixem?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
     permalink
    a jeszcze do wcześniejszych pytań moich - ostatecznie kupiłam żelazko PHILIPS AZUR GC4932/20
    przekonała mnie opcja prasowania od jedwabiu po jeans bez ustawiania temperatury oraz stosunkowo duża moc po 2600W, cena na promocji 379zł a opinie w necie na tyle dobre, że wzięłam je mimo że jest dość ciężkie
    •  
      CommentAuthor_Asiula
     permalink
    Gabcia my mamy Thermomixa 2 lata i generalnie jesteśmy zadowoleni :) czasami korzystam codziennie, innym razem stoi kilka dni nieużywany, ale ogólnie kupiłabym go jeszcze raz. Generalnie najwiecej gotuję w nim zup, robię surówki bo się migiem robią, wszelkie ciasta do pizzy czy na muffiny, lody dla Młodego. Rok temu robiliśmy nalewki, drinki, grzane wino, ale teraz z racji stanu nie :p
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
     permalink
    moja koleżanka czasami zabiera swój sprzęt idąc w gości lub na imprezę :D
    drinki z thermo są meeeega, tak samo jak ciasto na pizze i świeże bułeczki czy masło
    tylko szkoda, że on taki paskudnie drogi
    •  
      CommentAuthor_Asiula
     permalink
    To akurat racja.. ja kupiłam, przyłączyłam się do grupy sprzedazowej i odrobiłem naszego termisia :)
    W sumie jeszcze na tym zarobiliśmy, ale z braku czasu zrezygnowałam.
    --
    •  
      CommentAuthorask28
     permalink
    Ja mam TM 31 od 10 lat i chwale sobie.
    Jednym slowem ulatwia zycie.
    Wszystko zalezy tez od tego ile ktos gotuje, piecze itd bo jesli malo to faktycznie szkoda kasy.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 1st 2018
     permalink
    Asiula No to miałaś chyba fuksa z tym odrobieniem, moje dwie koleżanki wzięły i tez liczyły ze sie uda ale niestety nie wyszło. Moze u nas za małe/za biedne miasto
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeNov 1st 2018
     permalink
    Właśnie dużo gotuje/piekę i chciałam znać Wasze opinie. Już pół roku się zastanawiam bo to jednak spory wydatek.
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeNov 2nd 2018
     permalink
    Gabcia a nie ma jakiejś fajnej promocji na raty 0%?
    Pewnie w okolicy świat będzie :)
    Zawsze to rozłoży ten wydatek jakoś w czasie :)
    Jeśli lubisz gotować to pewnie będziesz gotować dalej ;)
    Dużo nowych pomysłów na bank można znaleźć i ożywić trochę kuchnie, ale część pewnie będziecie przerabiać pod siebie :p
    Ja teraz już nawet gdzieś znalezione pomysły przerabiam pod TM bo szybciej :p
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
     permalink
    A nie jest tak, że na święta taki sprzęt drożeje? Podobnie jak wszelakie rtv?
    Koniec końców zdecydowaliśmy, że kupujemy tego Philipsa ale w wersji z turboszczotką i większą mocą. Potrzebujemy czegoś co będzie wygodne i szybkie. Bo nam dramatycznie brakuje czasu na domowe prace dlatego teraz właśnie szukaliśmy agd, które nam ułatwi sprawne i szybkie ogarnięcie domu. Taki samojezdne odkurzacz to jest chyba fajny jak się ma większe powierzchnię w domu i więcej wolnej przestrzeni na podłodze. U nas około 70 metrów i wszędzie jakieś przeszkody. Miałabym poodkurzany środek pokoju a zakamarki nie. To chyba raczej nie dla nas.
    A te samojezdne roboty ma moniia, nasza wielokrotna mama :)
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
     permalink
    Isia ale thermomix ma stałą cenę. Ona się nie zmienia :)
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
     permalink
    Raty czy nie cena jest wysoka dlatego tak się ciągle łamie :)))
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
     permalink
    Gabcia, nie wiem jaki masz stosunek do tworzyw w kuchni, ale na jednej grupie zdrowego odżywiania maluchów laski zwróciły uwagę, że plastiki są z grupy, która pod wpływem ciepła uwalnia cząsteczki do jedzenia. na elementach są numerki, po których można to sprawdzić.
    -- [/url]
    • CommentAuthorGabcia_I
     permalink
    Chodzi o BPA? Ponoć w nowych już nie występuje. Podaj odnośnik bo nie wiem o jakiej stronie żywieniowe mówisz. Chętnie poczytam
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeNov 2nd 2018 zmieniony
     permalink
    na grupie fb, dokładnie się nie wczytywałam bo nie moje obszary sprzętowe ;)
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeNov 6th 2018 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorIwonkaLA
    • CommentTimeNov 7th 2018
     permalink
    Mam taki mop, moim zdaniem fajny.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.