Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

•  
      CommentAuthor_mag_
    • CommentTimeJan 23rd 2018
     permalink
    Elyanna: Najchętniej nawilżacz-oczyszczacz-jonizator, ale takiego cuda chyba nie ma :P

Ja mam taki od roku. Mniej mieliśmy zapaleń oskrzeli w tym roku, a mieszkam w KRK :D Są też droższe wersje które usuwają też wirusy, a nam taki wystarcza.
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJan 23rd 2018
     permalink
    A ja szukam pochłaniacza wilgoci - ktoś coś?
    --
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeJan 29th 2018 zmieniony
     permalink
    dziewczyny potrzebuje rady odnosnie zakupu pralki, co polecacie? nie mam pojecia na co zwracac uwage a wybor jest ogromny. Potrzebuje cos "serdniego". Patrzylam na jeden model z Lg a tam ze pranie w 60stopniach ma trwac 300minut:shocked: no i niby ma jakis turbo wash co skraca czas prania do godziny...no bez sensu mec 12programow a uzywac tylko jednego. Stara pralka ma moze z 5programow. Bawelna, syntetyczne, delikatne...takie proste jak budowa cepa i pierze 1,5-2h. Ale ta pralka ma z 10lat moze wecej. Nie wiem moze teraz juz tylko takie "nowoczesne" pralki robia
    --
    •  
      CommentAuthormarion
     permalink
    Lecia - przenieś się na wątek AGD.
    Ja mam LG, ale program 60 'C pierze w 65 min.
    --
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeJan 29th 2018
     permalink
    dzieki marion wlasnie sie zastanawialam gdzie tego szukac u nas na forum. A powiesz mi jeszcze jaki masz model pralki? zadowolona jestes?
    --
    •  
      CommentAuthorlecia_28
     permalink
    dziewczyny potrzebuje rady odnosnie zakupu pralki, co polecacie? nie mam pojecia na co zwracac uwage a wybor jest ogromny. Potrzebuje cos "serdniego". Z tego co zauwazylam do tej pory nowoczesne pralki maja mase programow, moja stara pralka ma moze z 5programow. Bawelna, syntetyczne, delikatne...takie proste jak budowa cepa i pierze 1,5-2h. Ale ta pralka ma z 10lat moze wecej. Podzielcie sie prosze jaki jest sredni czas prania w waszych pralkach na 40- 60stopni?
    --
    • CommentAuthormernia
     permalink
    Nigdy się nie zastanawiałam nad tym zawsze ufam sprzedającym
    •  
      CommentAuthorIwonkaLA
     permalink
    Ja jestem zadowolona z Samsung Eco Bubble.
    •  
      CommentAuthormarion
     permalink
    Ja właśnie zaufałam i jestem niezadowolona.
    Wahałam się między Boschem a Samsungiem, a kupiłam LG za namową sprzedawcy (RTV Euro AGD).
    Po 1,5 roku zaczęła rdzewieć obudowa. Wymienili, ale druga też rdzewieje (gwarancja na 2 lata). 13 programów, a używam 3. Pracuje 2,5 roku, a już zaczyna huczeć (łożyska chyba). No i duża jest - teraz produkują fajne slimy, przy tym samym wsadzie lub większym.
    LG, 7 kg wsad, model mogę podać jutro.
    Następnym razem kupię pralko-suszarkę, bo wilgoć od suszenia zimą mnie dobija.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
     permalink
    tez mam Samsung Eco Bubble, i wcale nie jest bubel :P
    Pralka ma juz 6lat i co jak co ale dostaje nieźle w kość, tygodniowo po 7-8 pralek leci, od godzinnego "pranie codzienne" po 2,5godz bawelna z wygotowaniem
    dwie kuzynki zieniajac pralke tez postawily na EcoBubble i tez sa bardzo zadowolone

Marion, ja bylam najarana na pralko-suszarke ale wszyscy mi odradzili; sasiadka ma i wyglada to tak ze pol prania sie suszy a pol prania czeka wiec tez kiepsko
    --
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeJan 30th 2018 zmieniony
     permalink
    Dzieki za opinie, powiem ze tez nam sie ta eco buble podoba wiec pewnie sie zdecudujemy
    --
    •  
      CommentAuthororanda
    • CommentTimeJan 30th 2018
     permalink
    Ja mogę polecić Bosch max 7. Jestem świeżą użytkowniczką (wynajmuję mieszkanie i właśnie się przeniosłam więc i pralkę mam nową) ale jestem zachwycona jej pojemnością. 3 prania i zero ubrań w 2 koszach na pranie. Potrzebne są co prawda 2 suszarki i trochę miejsca na kaloryferze czy drzwiach ale podoba mi się taki układ. Wówczas mam 2 dni dom zawalony praniem i 5 bez niczego suszącego się na widoku :)
    -- <a href="http://suwaczki.maluchy.pl/li-70390.png">mój suwaczek</a>
    • CommentAuthorGabcia_I
     permalink
    A gdybyś miała jeszcze SUSZARKĘ Bosch byłabyś przeszczesliwa, że nie musisz już patrzeć na suszą ce się ubrania hihi... Gorąco polecam, kocham ją zaraz po pralce i zmywarce (jako dziecko PRL-u wiem ile pracy kosztowało kiedyś zrobienie prania)💓
    --
    •  
      CommentAuthororanda
     permalink
    Gabcia, tak słyszałam, że suszarka uszczęśliwia bardziej niż pralka. Szkoda że w przeciętnych mieszkaniach nie ma na takie rzeczy miejsca. Mi się w ogóle marzy tzw, pomieszczenie gospodarcze.... wtedy bym nastawiała sprzętu
    -- <a href="http://suwaczki.maluchy.pl/li-70390.png">mój suwaczek</a>
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeJan 31st 2018
     permalink
    Ja mam pralko-suszarkę i też się zastanawiam, czemu dopiero teraz. Nie suszę wszystkiego, bo się nie da (no dobra- pewnie się da, ale niektóre pewnie tylko raz :bigsmile: ). Ze swojej nie jestem do końca zadowolona, ale układ w kuchni wymusił na mnie jeden jedyny model i nic nie poradzę. Ale teraz zamiast suszarek zajmujących pół pokoju mam jedną małą, powieszoną na grzejniku i tam suszę swetry i inne rzeczy, którym suszarka bębnowa nie służy. Resztę po suszeniu składam do szafy.
    ale jeśli kiedyś będę mieć więcej miejsca, to pewnie kupię 2 urządzenia oddzielnie. Albo inny, lepszy model 2w1, jeśli miejsca nie będzie.
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeJan 31st 2018
     permalink
    Miejsca też nie mam ale mam schowek na tym samym piętrze, obok drzwi do mieszkania więc sobie tam mykam z koszyczkiem. Odpływu to nie potrzebuje, dopływu także więc ten... Znalazłam sobie rozwiązanie 😁
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.