Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorEfiaa
    • CommentTimeJun 21st 2015
     permalink
    :)
  1.  permalink
    Mnie sie troche wydaje, ze tam wlasciwie pokazana jest kobieta sukcesu, ktora goniac za kariera nie zdarzyla miec dziecka i tego zaluje. Nie osadzaja tam ludzi, ktorzy dzieci miec niechca albo tych co ich nie moga miec. A to jak wszyscy odebrali te kampanie to juz inna sprawa....
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJun 21st 2015
     permalink
    madziik1983: A to jak wszyscy odebrali te kampanie to juz inna sprawa....


    Tylko chodzi o to, że tak naprawdę ta kampania raczej nic nie zmieni, bo jak ktoś w tej chwili ma plany, to przeciez i tak ich nie zmieni, bo ktoś z telewizji "straszy"...

    Poza tym nic na siłę, skoro kobieta ma w głowie poukładane, że najpierw kariera, ułożenie sobie dobrego życia... To znaczy, że ten instynkt macierzyński jeszcze nie jest na wyżynach... Jeśli u kogoś buzuje, to wygląda na odwrót: najpierw dziecko, potem kariera...

    I tak na co dzień taka kampania trwa, w życiu realnym: te ciocie pytające, babcie... koleżanki... I co? I jakoś te co nie chcą to nie zachodzą w ciążę, bo wszyscy w okół pytają... Po co tyle kasy marnować na to, co i tak toczy sie za darmo na każdej imprezie rodzinnej :P
    --
  2.  permalink
    Ale to Monia bylo zawsze i sie raczej nie zmieni... No chyba ze nasze pokolenie lub naszych dzieci juz inaczej bedzie patrzylo na swiat, niz nasze ciocie i babki. :)
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJun 22nd 2015
     permalink
    madziik1983: Ale to Monia bylo zawsze i sie raczej nie zmieni...


    O tym własnie piszę... Że ta kampania trwa od dawna, tylko że "społecznie"... Nigdy raczej nie wpływała na nasze decyzje. To po co marnotrawić taka kasę??? Lepiej by poszła na coś pożytecznego...
    --
  3.  permalink
    Monia502: Lepiej by poszła na coś pożytecznego...
    - taaak, i jeszcze nam by sie polepszylo, wiec odpada hi hi
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJun 22nd 2015 zmieniony
     permalink
    madziik1983: Monia502: Lepiej by poszła na coś pożytecznego... - taaak, i jeszcze nam by sie polepszylo, wiec odpada hi hi

    Dokładnie! Szwindel zawsze musi być.
    Ja z mężem jesteśmy mega uczciwi - i co z tego, jak jesteśmy przez życie tak w dupę bici, że aż żal...
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJun 22nd 2015
     permalink
    marion: Ja z mężem jesteśmy mega uczciwi - i co z tego, jak jesteśmy przez życie tak w dupę bici, że aż żal...


    ja mam ten sam problem...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeJun 22nd 2015
     permalink
    w następnym życiu będzie nam to odpłacone (i z tej okazji cieszę się, żem wierząca katoliczka :))
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJun 22nd 2015
     permalink
    MrsCreme: w następnym życiu będzie nam to odpłacone

    No mam nadzieję, bo czasami aż trudno nam uwierzyć, że dosłownie pech za pechem i kolejnym pechem się podpiera...
  4.  permalink
    marion: bo czasami aż trudno nam uwierzyć, że dosłownie pech za pechem i kolejnym pechem się podpiera...
    - skad ja to znam.. jak by sie juz wydawalo, ze idzie ku lepszemu to zawsze cos sie spi..pszy :P
    --
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeJun 22nd 2015
     permalink
    to przecież można robić aukcje na wyliczanki nieszczęść. A można równie dobrze w tym czasie zobaczyć- ma się męża, dziecko, jest się zdrowym- i to jest tak niesamowite, ogromne szczęście, że cała reszta blednie.
    Przy okazji polecam przeczytać "Chustkę".
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 24th 2015
     permalink
    polityka prorodzinna w wykonaniu rzadu, ehhh nie ma to jak zacheta do macierzynstwa

    Macierzyński dla prowadzących firmę. Rząd zmienia przepisy
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.