Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 11th 2021
     permalink
    kupowałyście może pieczywo bezglutenowe online?
    mam takie dni kiedy kanapka jest jedynym ratunkiem a nie mam chęci do pieczenia chleba, szukam więc sprawdzonego smacznego pieczywa które można zamówić a już idealnie by było żeby można je było zamrozić
    nie mam u siebie żadnych hipermarketów a te które można kupić w biedrze jest wstrętne. czasami schar bywa w Kauflandzie ale to też trzeba trafić
    •  
      CommentAuthormadziii22
    • CommentTimeFeb 12th 2021 zmieniony
     permalink
    https://biopiekarz.pl/
    W niektórych Lidlach można kupić ten chleb
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 14th 2021
     permalink
    Ooo zerknę, lidla mamy
    Chwilowo dorwałam. Schar z ziarnami w dino więc jakiś subtytut mam ale smakowo ekhm średnio
    • CommentAuthormerlenke
    • CommentTimeMar 1st 2023 zmieniony
     permalink
    Co do nauki nowych zasad, nauczanie się diety bezglutenowej może zająć trochę czasu, ale nie jest to proces skomplikowany. Wymaga to od nas kreatywności i zdolności do czytania etykiet produktów. Najważniejsze zasady diety bezglutenowej to unikanie produktów zawierających pszenicę, żyto i jęczmień, a także składników zastępczych, takich jak mąka pszenna lub skrobia pszenna. Warto również zwrócić uwagę na to, że gluten może być obecny w produktach, w których nie byłby się go spodziewało, takich jak sosy, przetwory mięsne, wędliny, słodycze i napoje, więc ważne jest, aby dokładnie czytać etykiety.
    Poza tym dolegliwości żoładkowe warto jest czasami zobaczyć przy pomocy usg brzucha. Takie usg brzucha można zrobić w tej przychodni w Skawinie https://rcmskawina.pl/cennik
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.