Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

•  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJul 28th 2017
     permalink
    Armagiedon wyszedł... Normalnie się ryczałam...
    Ale już wczoraj podczas zapisu widziałam, że jest dupa... Co tam się działo na monitorze... Znaczne zmiany napadowe zlokalizowane niezależnie w okolicach centralnych.

KutFa, tego nie było na poprzednim eeg... Skąd to tera się wzięło????
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
     permalink
    czy między tymi eeg było szczepienie?
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorElse
     permalink
    Owszem. Nawet pisalam na odpowiednim watku o naszych problemach po ostatnich dwoch szczepieniach.
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
     permalink
    Nie stawiałabym tak szybkich diagnoz. Monia musi wspólnie z lekarzem odpowiedzieć na pytanie czy to mogło mieć wpływ. Może ale nie musi. Szukałas dobrego neurologa a najlepiej dwóch żeby skonsultować przypadek Dawidka? Może warto czasami pomyśleć o innym mieście?
    --
    •  
      CommentAuthorElse
     permalink
    Gabcia ja już jestem po konsultacjach z lekarzem i to nie jednym na ten temat... Neurologa mam mojego, od lat sprawdzonego... Wcześniej poleconego przez kilka osób... Nigdy mnie nie zawiódł pod względem diagnostyki.

Treść doklejona: 28.07.17 18:19
    Oraz dodam, że to własnie lekarz w "innym mieście"...

Treść doklejona: 28.07.17 18:26
    Z reszta teraz to jakby mniej istotne skąd padaczka, a istotne jak z tym żyć... Oraz jesli o powyższy wątek chodzi to co z tym ft3???
    Dawidka objawy to ciemne łokcie (kiedyś już o tym pisałam), chudość, sucha skóra, nadpobudliwość...
    Czy to by pasowało do tego wyniku???

Nie wiecie ile się czeka na termin na NFZ do endo dla dzieci???

Dzis wzięłam skierowanie, ale jeszcze nie "upatrzyłam" sobie lekarza.
    --
    •  
      CommentAuthorbananowiec
     permalink
    Ja do dziecięcego endo na wizytę czekałam pół roku....poszłam w międzyczasie prywatnie:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorElse
     permalink
    Pewnie też tak uczynię. Ale chciałabym prywatnie na wizytę pójść do takiego, u którego kontynuowałabym leczenie na NFZ.
    --
    • CommentAuthorskapula
     permalink
    Else, współczuję bardzo...EEG chyba tylko potwierdziło to, co juz obserwowałaś od jakiegoś czasu, bo pamiętam, że pisałaś o regresie u Dawida.
    -- [/url][/url]
    •  
      CommentAuthorElse
     permalink
    Dziekuję... No i dokładnie... Dobrze, że mam czujną neurolog, bo ja nawet byłam zła o to skierowanie na EEG. Byłam pewna, że niepotrzebnie, że to nie to badanie... A jednak...

No ale tak czytam o ft3 i w sumie te wyładowania tez mogą psuć tarczycę... Niby Ft3 ma duzy związek z OUN... Trzy noce nie śpię, więc jak bzdury plotę to mnie poprawcie...
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
     permalink
    Gabcia, ja nie stawiam diagnoz. tylko przestańmy do jasnej cholery udawać, że szczepienia nie szkodzą! a stan Dawida jest tego dowodem!
    Monika, pamiętam jak mówiłaś o regresie ale nie miałam rozeznania co do terminów eeg... teraz masz niestety twardy dowód na NOP, którego i tak nikt nie uzna... :( mam tylko nadzieję, że w końcu znajdziesz mądrego lekarza, który [choćby cichaczem uzna ten fakt i który mądrze Was poprowadzi...

a tarczyca? chyba nie ma w ludzkim ciele miejsca, z którym nie byłaby powiązana.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorElse
     permalink
    U nas to powiem Ci szczerze będzie kłopot. Dawciu potrzebuje już tylu specjalistów, że o ile jednego czy dwóch w 100% odpowiadających mi lekarzy byłoby szanse znaleźć, tak taki porządny zespół zebrać to chyba niewykonalne ;(. A największy problem (przynajmniej w tematyce szczepień) mam z immunologami.

Tak, wiem że tarczyca to właściwie cały organizm, ale tak czytałam o tej ft3 i dla nas ten "problem" może mieć duże znaczenie. Ciekawa jestem co powie endo, czy i jakie leczenie wdroży i na ile pomoże to mojemu dziecku... jakby chociaż cześć problemów złagodziło, to będzie fajnie.
    --
    •  
      CommentAuthorSabakuma
    • CommentTimeJul 31st 2017
     permalink
    Dziewczyny wracając do moich wyników wczoraj sprawdziłam swoje wyniki z kwietnia kiedy miałam ogólnie cały kompleks badań i wtedy TSH miałam 1,64 Czy ten spadek na 0,290 nie jest spowodowany tym że byłam w ciąży i poroniłam ? Może za krótki czas był 2 tygodnie od poronienia??
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
     permalink
    może być spowodowany ciążą i poronieniem. przydało by się usg żeby wykluczyć zapalenie tarczycy.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorjeżynka
     permalink
    Kiedy zrobić badania Tsh, TPO, TG po poronieniu.? Przed ciążą miałam ładne Tsh 1,67 chyba, natomiast w ciąży wzrosło mi do 2,210 niby tez w normie, ale wolę sprawdzić.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
     permalink
    Jeżynko, ja robiłam mniej więcej wtedy kiedy beta spadła. Z tego co kojarzę to można nawet ze 3 miesiące odczekać dla unormowania wszystkiego
    --
    •  
      CommentAuthorbananowiec
     permalink
    Mi się wydaje, że tak jak po prorodzie zalecają czyli po 6tyg.
    --
    •  
      CommentAuthorjeżynka
     permalink
    A nie lepiej właśnie do. 6 tygodni po, żeby zobaczyć jak to się miało w trakcie.?
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthor_Isia_
     permalink
    Ja od endo dostałam zalecenie kontroli tsh 2 tygodnie po porodzie. Plus zmiana dawki leku.
    --
    • CommentAuthorskapula
     permalink
    Mi endo po poronieniu, kazała odczekać z badaniami 3 miesiące, tyle, że ja miałam TSH ponad 3 (badałam krótko po poronieniu), po 3 miesiącach spadło do 1,5
    -- [/url][/url]
    • CommentAuthorAnecia84
    • CommentTime1 dzień temu
     permalink
    U mnie pół roku po porodzie i tsh szaleje. W czerwcu przy dawce euthoryxu n88 miałam tsh 2,5 ft4 0,96. Lekarka zmieniła mi dawkę na 100 a dzisiaj zrobiłam badania kontrolne z przekonaniem że tsh pewnie spadło a tu zonk tsh 4,910 a ft4 0,86. Kurczę pierwszy raz mam problem z ustabilizowaniem tsh. Ale czuje to po sobie waga zamiast spadać (karmię jeszcze piersią i dokarmiamy mm) leci w górę. Czuje się źle w swoim ciele. Masakra jakaś. Już napisałam do mojej lekarki ciekawa jestem co mi powie.
    -- ;;[img]http://www.suwaczek.pl/][img]http://www.suwaczek.pl/cache/b9aef84457.png[img]
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTime1 dzień temu
     permalink
    u mnie też szał pał. objawy niedoczynności, w badaniach nadczynność...
    jutro endo, ciekawe co powie?
    -- [/url]
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.