Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorGaja00
    • CommentTimeJun 16th 2013
     permalink
    Umnie ogólnie to poród wspominam dobrze i żałuje że nie zdecydowałam się na domowy...ale nic jeszcze straconego:)Moja siostra w PL kisiła się w szpitalu 5 dni a było wszystko ok,jakas masakra:shocked:tutaj tego niema.Ja dzięki temu że wyszłam do domku po 12godz szybciej do siebie dochodziłam,niema to jak na swoim terytorium:)mało polegiwałam a dużo chodziłam, starałam się robic wszystko ja przy córeczce,przychodziła do nasnprzez tydzień codziennie na 7godz położna śr.a mój mąż mogł chodzic do pracy.Mam nadzieje że już w następnym roku będę mogła wam opisac mój poród domowy bo myslimy o nastep dziecku:)Miłej niedzieli dziewuchy:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJun 16th 2013
     permalink
    Gaja00: Mam nadzieje że już w następnym roku będę mogła wam opisac mój poród domowy bo myslimy o nastep dziecku


    Gaja, trzymam kciuki, fajnie tam u Was :)
    --
    •  
      CommentAuthorGaja00
    • CommentTimeJun 16th 2013
     permalink
    The_Fragile: Gaja, trzymam kciuki, fajnie tam u Was :)
    dziękuje bardzo:bigsmile:jest fajowo aż człowiek bardziej szcześliwszy:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJun 16th 2013
     permalink
    Ja po obu cc wyszłam do domu w 3 dobie.
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeJun 16th 2013
     permalink
    Koniec off topa :) Film oglądać:wink:
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 27th 2013
     permalink
    Piękny poród, piękne zdjęcia, wzruszyłam sie no...
    --
    •  
      CommentAuthorGaja00
    • CommentTimeNov 27th 2013 zmieniony
     permalink
    Frag pięknie:bigsmile:choc nie pozwoliłabym by moja córka była przy porodzie jak pokazane jest tam na zdjęciach:wink:
    jak na razie my też się nastawiamy na poród domowy, ale jeszcze kawałek czasu mam więc się okaże czy dzieć mój nie pokrzyżuje nam planów na poród domowy :bigsmile:bardzo bym chciała:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeJun 30th 2014
     permalink
    Wczoraj odył się IV piknik rodzin, które rodziły w domu z położnymi z wielkopolski:))) Nasze dzielne kobietki przyjęły już ponad setkę dzieci!

    Treść doklejona: 23.11.15 17:43
    A moja położna z którą rodziłam w domu synka wydała tę oto książkę:
    Malinowy poród
    •  
      CommentAuthorserratia
    • CommentTimeNov 23rd 2015
     permalink
    Ooooo... to też moja położna :bigsmile: żaluję, że nie udało mi się dosłać na czas swojej historii z porodu do umieszczenia w książce, bo dostałam propozycję... Muszę kupić książkę.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.