Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorIrjanka
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    Ratunku zabawkowi specjaliści.
    Dostałam zamówienie na "grę z pytaniami co jak się odpowiada to się zapalają lampki" ponoć ze smyka. Nie mam pojęcia co to może być :/ Any ideas?

    Prezenty gwiazdkowe dla maluchów to:
    Dla dziewczynki 8l: koraliki + muszle do robienia ozdób na szyje i ręce (dziewczynka uwielbia stroić się i majsterkować).
    Chłopiec 5l: Gra edukacyjna kot w worku
    Chłopiec 8l: dinozaury origami z instrukcją, makietą i oczami do naklejania (to miał być drobiazg).

    Co dla dziewczynki 1,5 roku, żeby za szybko nie wyszło z "użycia"?
    -- Irja
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    wlodeczek chodzi o gre typu mozg elektronowy (chyba)
    zobacz na ALLEGRO
    moja corka ma z tej serii - skojarzenia, jezyk angielski i junior


    a dla dziewcyznki.... zalezy od kwoty jaka masz przeznaczona i co ta dziewycznka ma - ale np. lalka szmacianka, jezdzik pchacz, farby zmywalne (nawet kapielowe), puzzle piankowe
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 15th 2007 zmieniony
     permalink
    dziewyczny czy ktoras z was zna firme LAMAZE???

    kolezanka sie napalila na takiego losia ale nie wie czy firma warta polecenia. widzialam ze w sklepach amerykanskich online jest ale moja sis tez nie zna tej firmy
    dsa
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 15th 2007
     permalink
    Ania nie znam ale łoś jest debeściacki hi hi hi

    Julka wczoraj opanowała konika hi hih i 15 minut go molestowała :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 15th 2007
     permalink
    a co Wy na taki zestaw sassy
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 15th 2007
     permalink
    a Ja jakiś czas temu tego szukałam bo bardzo mi się podobały te kolorki na dole i fajne do cyckania :)

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 15th 2007
     permalink
    i do tego to

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 15th 2007
     permalink
    Lady a drogi ten zestaw sassy?? bo baaardzo fajny jest

    co do tego kraba to mi sie bardzo podobaja zabawki LEP FROG. moja Gabrysia ma LEAP PAD taki laptop jakby no ale to juz dla strszych dzieciakow
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 30th 2007
     permalink
    Krzys dostal na gwiazdke zabke do kapieli z Little Tikes taka:
    ds

    niestety fontanna utrzymuje sie tylko przez chwileczke. trzeba non stop za te plywajaca rybke pociagac bo nic nie leci... no ale Krzys jakos zupelnie sie nia nie zainteresowal, najwieksza frajde przez chwilke miala Gabrysia chociaz po kilku pociagnieciach sznurka stwierdzila ze to nudne :wink:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 30th 2007
     permalink
    ja tez szukam wlasnie jakies zabawki do kompieli dla małego ;)tylko zupelnie nie wiem co ;) musialo by to cos robic bo plywajace to go nie interesuja ) chyba ze to zlowi to wtedy ciumka to przez caly czas :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 30th 2007
     permalink
    kfiatuszku ta zaba robi fontanne ale jakos entuzjazmu w rodzinie brak :wink:
    a dodam ze sama to na liste prezentowa wrzucilam a dziadkowie jedynie sponsorowaill
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 30th 2007
     permalink
    tez mi sie podbala ale jak entuzjazmu brak to szukamy dalej :) a co myslisz o tym ??

    http://malwinka3.republika.pl/osimiornica3.jpg

    Ta niezwykła zabawka została odpowiednio zaprojektowana dla Twojego dziecka, aby stymulować zmysły dziecka.
    - koordynację wzrokowo-ruchową
    - zdolności motoryczne
    Posiada:
    -bezpieczne lusterko
    -grzechotkę
    -pompkę do naciskania- tryskająca wodą buzia ośmiorniczki
    -gryzaczek
    -delikatnie kołycząca się rybka
    - przyssawka ułatwiająca suszenie

    http://malwinka3.republika.pl/osimiornica2.jpg
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 31st 2007
     permalink
    kfiatuszku ja to mysle ze dla naszych dzieci sama woda jest taka atrakcja ze im zabawki niepotrzebne :wink:
    Krzys tylko slyszy szum wody i juz jest przebieranie nogami i podskakiwanie. a jak juz siedzi w wannie to dopiero sie zaczyna - do kapania Malego rozbieram sie do bielizny i rozkladam recznik przy wannie a zdejmuje chodniczek - wszystko i tak plynie :)
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 1st 2008
     permalink
    to u nas jest w miare spokojnie :)mały lubi miec podczas kompieli cos w łapkach ;) albo w buzi :) wiec szukam czegos fajnego :)
    --
  1.  permalink
    jak Michał był mały to miał taką zabawkę przyczepianą do boku wanny na przyssawki. Bylo tam coś w rodzaju młynu- gdy dziecko wlewało wodę to uruchomiała ona wszystkie elementy.
    Młodego wtedy to dość interesowało, chociaż i tak statek z mydelniczki nie miał konkurencji :)


    Błagam - KĄPIEL
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 1st 2008
     permalink
    wybacz ;) staram sie uzywac klawiatury jak najciszej umie zeby nie obudzic mlodego i nie mysle jak pisze;)
    --
  2.  permalink
    ;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 1st 2008 zmieniony
     permalink
    co do firmy LAMAZE to w sobotę natrafiłam na nią i na kilka zabawek! Najbardziej podobała mi się laleczka szeleszcząca hi hi hi ale cenowo nie za specjalnie bo powyżej 55 LALKA EMILKA czy jakoś tak się nazywa

    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 1st 2008
     permalink
    Gdy Kuba i Ania byli mniejsi kupiliśmy kilka zabawek do wanny. Jednak najlepsze zabawki do kąpieli to mydelniczki, kubeczki, puste butelki po szamponie, od niedawna w wannie pływają 2 statki (jeden robi fontannę) motorówka i ostatnio łódeczka z kory. Nachlapane mam po sufit i wszystko pływa po ich kąpaniu się - z wygody we dwójkę wchodzą do wanny. Weronika jeszcze się nie bawi i nie okazyje takich zainteresowań jej wystarcza plusk wody a ANka już za stara krowa (choć widziałam nie raz jak stateczkiem się bawiła hihihi)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 2nd 2008
     permalink
    a cha i sukienka ten laleczki cała szeleści... ma w sobie również grzechotki i piszczałkę jedną... ale najbardziej daje o sobie znać to szeleszczenie!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 2nd 2008
     permalink
    o ile Gabrysia ubostwiala szeleszczenie to Krzys z szeleszczacych rzeczy to lubi tylko reklamowki :)
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 2nd 2008
     permalink
    Tosia ostatnio nie odrywa łapek od Franka samochodów .....
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 2nd 2008
     permalink
    no Ja mam problem Magg bo moja córa nie ma ani jednej zabawki poza misiem do przytulania :)
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 2nd 2008
     permalink
    starsza córa?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 2nd 2008
     permalink
    hi hi hi oczywiście starsza - zapomniałam dodać!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 2nd 2008
     permalink
    Weronika coraz częściej ślini Konika (jego grzywę) z innych zabawek to szeleszczący banan jej przypadł do gustu, miśki z karuzeli i smerfik. Reszta grzechotek czy pluszaków ją nie interesuje. No a naj do ciumkania i gryzienia to są rodziców palce nos i broda :)
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 29th 2008
     permalink
    No to odświeżę wątek! :wink:

    Niektóre z nas myślą już o roczku naszych pociech. Powiedzcie co planujecie w prezencie dla rocznych maluchów?:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 29th 2008
     permalink
    IWA powiem szczerze, że Ja się nawet nie zastanawiałam ale modlę się aby Julka pluszakami nie została obdarowana :( i zabawkami "homo - niewiadomo"
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 29th 2008
     permalink
    my pewnie kolejne zabawki edukacyjne, pomysle o szczeniaczku uczniaczku moze albo drewniane klocki :)
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 29th 2008
     permalink
    o, Aniu widzę, że wybrałaś szczeniaczka uczniaczka - tak jak ja i klocki drewniane jak mój M! :bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 29th 2008
     permalink
    Nie mam jakoś pomysłu i jeszcze nie myślałam o tym :) No i moje dziecko ma tego "pecha" że sporo zabawek ma po rodzeństwie więc pewnie to będzie bardzo trudny wybór i gdybym dziś miała coś kupić nie wiem co bym kupiła
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 29th 2008
     permalink
    a ja znowu wyjde na mega 'zlotowe' - rozmawialam z moja ciocia i cos pytala o urodziny Gabrysi i pozniej Krzysia co im sprezentowac a ja orzeklam ze najbardziej sie przydadza porzadne buty na lato a nie zadne zabvawki ktorych i tak maja mase...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 29th 2008
     permalink
    Pewnie a zabawki i tak kupisz jak będzie "potrzeba"
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 29th 2008
     permalink
    u nas to jeszcze nie wiadomo co mały dostanie od babc bo jeszcze nie rozmawialismy na ten temat ale pewnie cos przydatnego :) od nas od rodzicow mały dostanie porzadny firmowy dres z adidasa :) normalnie nas nie stac na firmowe rzeczy wiec to bedzie mega prezent ;) Ciotka/chrzestna ,moja siostra obiecała 3 miesiecznemu bobaskowi ze kupi mu piłke taka wypasioną mała do nogi (narazie to do reki bo kopac to nie bardzo) a czy dotrzyma słowa to zobaczymy ;)
    --
  3.  permalink
    yyy... Myslisz Kfiatuszku,ze on się ucieszy z metki?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 29th 2008
     permalink
    Aga - to ty nie wiesz ze Kacper jest fanem metek?? przeciez namietnie je obgryza :tooth:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 29th 2008
     permalink
    nie wiem jak potem ale teraz by sie ucieszył ;) wyciamkał by ja i wogole ;) nie no tak na powaznie ja wiem ze on nie rozroznia firmowek od tych zwykłych ale chcemy mu kupic cos solidniejszego i cos dorosłego na znak ze wchodz w doroslejsze zycie ;) cos do zabawy tez dostanie oczywisci;)
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 29th 2008
     permalink
    hahaha AniuM ;)
    --
  4.  permalink
    Kfiatuszku- ja tak tylko pytam... Ja po prostu nie kupilabym dresu za 2 stówy... No ale kazdy z nas ma inne spojrzenie na te sprawy:)
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 29th 2008
     permalink
    ja tez nie ;) kupie za stowe z hakiem ;)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    A ja bardzo bym się ucieszyła jakby można komuś sprezentować ZDROWIE - oddałabym swoje moim maluchom ...
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    Izuniu gdyby tak mozna bylo to podarowala bym duzo zdrowka twoim synkom choc sama mam go malo :grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 3rd 2008 zmieniony
     permalink
    Bardzo mi się podoba taki jeździk dla dziecka :)
    Atuty produktu:
    - jeździk metalowy;
    - solidny a zarazem lekki;

    Rekomendowany wiek: od 12go m-ca do 3 roku

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    albo taki dla chłopaka



    albo drewniany taki
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    Ale śmiesznie wygladają,fajne samochodziki:D
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 4th 2008 zmieniony
     permalink
    Julce chce takie coś kupić na wypad nad morze będzie jak znalazł!


    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    sa gusta i gusciki... mi osobiscie takie zabawki sie totalnie nie podobaja a te kolka zupelnie mnie nie przekonuja...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    kółka fajniste są bo są gumą oprawione więc nie będą hałasowały! Dla mnie rewelacyjne i inne niż wszystkie!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    ja tradycyjnie najpierw mysle w jakim stopniu zabawka jest praktyczna a odpiero pozniej biore pod uwage czy jest 'trendy'
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Ania to czy ona jest trendy nie sądzę. Mało kto ją zna. Poza tym w domu postawię z klockami i będzie fajnie służyła do zabawy ... można ją spożytkować na wiele sposobów!

    Czasami jednak myślenie czy coś będzie praktyczne się nie koniecznie sprawdza....
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.