Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 24th 2007
     permalink
    czy ktoras z was zna te zabawke??? BAWISKOCZEK - KROWKA

    fd
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 24th 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 24th 2007 zmieniony
     permalink
    a to zakupy gwiazdkowe psiapsiolki dla jej chrzesnaika
    MOTYLEK BAWI 3+
    df

    SKRZYNIA SKARBOW
    NV
  1.  permalink
    Tą krówkę widziałm w Tesco. Najwet fajna, tylko malo twórcza:)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 24th 2007
     permalink
    cos mnie normalnie trafi na ta nasza pipidowe... owszem maja fishera ale same te drogie zabawki od 100 w gore. kulki sensoryczne sie jzu rozeszly i nowej dostawy przed swietami nie przewiduja... dobrze ze jest jeszcze allegro
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 24th 2007 zmieniony
     permalink
    a ja przejrzalam wlasnie QUELLE no i mi sie 1 zabawka spodobala ale gabaryty ma dosc duze jak na nasze M... cena 129.99

    gf

    a tak w ogole to maja fisher price ale drogo strasznie w porownaniu z glupia hurtownia czy allegro a o hipermarketach nie wspominajac
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 24th 2007
     permalink
    ta mata na stol jest fajna tylko szkoda ze sie nie zmiesci na blat przy krzeselku do karmienia...
    fd
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 25th 2007
     permalink
    w BOBOMARKET czesc zabawek (m.in fisher price) jest tansza niz na allegro od 1 do 7zl. nawet no a przesylka 9.90 nie zaleznie od ilosci zakupionych przedmiotow wiec sie oplaca
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 25th 2007
     permalink
    Ania ale należałoby uwzględnić koszty wysyłki ... wolę kupić w sklepie zabawkowym bo mam niedaleko a np smyk ostatnio ma tego wiele tak samo jak Auchan czy też inny dziecięcy...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 25th 2007
     permalink
    Lady no jesli masz taka mozliwosc to oczywiscie, ja jak wiesz nie mam w okolicy hipermarketow smyka ani tym podobnych a w naszym "dzieckowym" i w hurtowni rzeczy te ktore akurat chce kupic sa jeszcze drozsze niz te z bobomarket po doliczeniu przesylki :)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    Wczoraj byłam u koleżanki która ma teletubisia, tego fioletowego z tv z brzuszku u Matusiowi podobała sie ta zabawka, ale myśle że chyba piesek z fisher price czy kubuś z reklamy w tv będą bardziej edukacyjne.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    Myszorko mowisz o tym Kubusiu co to spiewa i opowiada bajki?
    znajomi chcieli dziecku kupic zabrali do sklepu no i ich coreczka nie wykazala najmniejszego zainteresowania a sami znajomi stwierdzili ze w tv wyglada fajnie ale w rzeczywistosci zadna rewelacja.
    a co do pieska to jesli myslisz o szczeniaczku uczniaczku to nie wiem czy warto juz teraz w niego inwestowac... niby jest napisane ze to od 6 miesiecy ale wg mnie to jest raczej prezent na roczek bo taki maluch niewiele jeszcze zrozumie...
    ostatnio w ktorejs z gazet bylo ciekawie opisane wybieranie prezentow i ze nie warto kupowac zabawek na wyrost bo malucha mozna latwo zniechecic
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    Aniu masz rację, ale ja na razie nie kupię mu tego, w tym tygodniu chce jechac do auchan i tam poglądać zabawki bo w gazetce są fajne i niedrogie.
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    Polecam katalog Tesco z zabawkami, duzo promocji
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    Zuza niby tak ale w Careffor (nie pamiętam jak sie to pisze) jest taniej - przynajmniej wg ostatnich gazetek
    --
    •  
      CommentAuthorIWA5
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    A ja zamówiłam już małej garnuszek na klocuszek i żyrafkę! :wink:
    Wzięłam od tego samego sprzedawcy i zapłaciłam za jedną przesyłkę!

    Jeszcze tylko jakąś szmacianą laleczkę i książeczkę i już nic więcej!:bigsmile::wink::wink::wink:

    Dziadkowie obiecali jeszcze konika Sassy, i chrzestna jakąś niespodziankę i wystarczy tych zabaweczek!:bigsmile::wink:

    Trzeba zostawić coś na potem!:wink:
    --
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    No na pewno coś przyniesie ... ale wiadomo chciało by się tak wiele dać tym naszym szkrabom że czasami nie wiadomo co wybrać....
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    Maksiowi Mikołaj przyniesie rózgę :devil:
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    to tak jak mój hihihihihihhi
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    a Julce środek na owsiki aby przestała się tak wiercić hi hi hi
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    a Kacperek dostanie na mikołaja pana Metke ;) ostatnio we wsyztskich zabwkach strasznie interesuja go metki :) wiec taki Pan bedzie super :) http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal/269/76/48/269764866

    Lady ty moze bedziesz wiedziała :) mozna kupic w smyku pana metke ?? nie widzialas moze?? zerkniesz jak bedziesz w smyku ??:) ja mam do smyka troche drogi ktorej nie pokonam wozkiem :(
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    kfiatuszku hmm w smyku nie widziałam a na pana metkę zwróciłam już jakiś czas temu uwagę bo jest śmieszny i tez na allegro..... ale jeśli tylko zauważę to dam Ci znać... wczoraj buszowałam na zabawkach smykowych ale nie przemknął mi Pan Metka przed oczami!
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    oki dzieki ;) moze w m1 w smyku bedzie ;) ale tam musze mame wyslac bo pracuje w realu a ja niestety wozkiem sie nie dostane no bo do busika z wozkiem nie wejde ;) a mam rabat na smykowe zabawki 10 %;) niezbyt duzo alezawsze cos ;)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    kfiatuszek to i tak dużo .... z pewnością na dniach będę w smyku bo ostatnio nawiedziłam już dwa i nawiedzę jeszcze inne,,,, szukam kurteczki zimowej dla Julci :) to przy okazji zobaczę dokładnie albo zapytam!
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    dziekuje ;*
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    nie ma za co :))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 27th 2007 zmieniony
     permalink
    hahaha super Pan Metka :jumping: jak przypomne sobie metki ze wszystkiego poobgryzane przez dzieciaki (czytaj Gabryśkę) to się zastanawiam nad takim P.M ale nie wiem czy Weronik będzie miała też apetyt na tą najbardziej interesującą część zabawki :D
    Na allegro koszt 33zł wzwyż plus przesyłka :(
    --
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeNov 27th 2007
     permalink
    No tak u nas też metki grają główną rolę i gazety uwielbia gazety i wszystkie szeleszczące książeczki....
    --
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeNov 27th 2007
     permalink
    Dziewczyny zastanawiałyście się nad fotelikami do karmienia? Któraś juz ma jaikś fajny bo nie mogę się zdecydować...co myślicie o takim
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=269634705&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0A%09%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce%0A%09%3Ci%3EMoje+Allegro+%3E+Aukcje+%3E+%3Ca+href%3D%22%2Fmy_allegro.php%3Fpage%3Dauctions%26type%3Dwatch%22%3EObserwuj%C4%99%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 27th 2007
     permalink
    Magg widzialam te krzeselka na zywo i sa nieglupie, w temacie wyprawkowym bylo o krzeselkach pare stron temu. Myszorka tez juz cos kupila ale rozkladane.
    ja ogolnie jestem zwolenniczka krzeselek ktore mozna przerobic na krzeselko i stolik oddzielnie. mam po Gabrysi drewniane. przetrwalo i wczesne dziecinstwo i nawet obecne czasy :)
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeNov 27th 2007
     permalink
    oki to lecę do wyprrawki
    --
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeNov 27th 2007
     permalink
    Szukałam na "wyprawce" ale nie mogę znaleźć mimo wszystko pomożecie? :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 27th 2007
     permalink
    Magg - tutaj bylo i tutaj jest to co kupila Myszorka
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeNov 27th 2007
     permalink
    znalazłam ciekawy art. ...i zgłupiałam:shocked:
    http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=583&w=15728699&v=2&s=0
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 27th 2007
     permalink
    Magg przeciez wiadomo ze co mama to opinia zwlaszcza na forum :)
    •  
      CommentAuthorIWA5
    • CommentTimeNov 27th 2007 zmieniony
     permalink
    A ja skorzystam z porady i opinii AniM i zakupię takie:
    http://www.allegro.pl/item269567150_krzeselko_do_karmienia_stolik_luxury_2_w_1.html
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 27th 2007 zmieniony
     permalink
    A ja mam takie: krzesełko do karmienia

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 27th 2007
     permalink
    Jemma praktycznie identyczne jak to co my mamy. rozni sie jedynie tym ze nasz blat jes taokraglony po zewnetrznej stronie :)
    jak spojrzalam na cene to az meza zawolalam. pare lat temu kosztowalo ponad 2 razy tyle!!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 28th 2007
     permalink
    JEMMA śliczne i będę miała właśnie takie dla moich maluszków :wink:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 28th 2007
     permalink
    No za nasze ja też sporo płaciłam. I dlatego nawet zastanawiam się czy reperować nasze (Pan powiedział że koszt około 50zł) czy też kupić nowe. Hmm jeszcze nie wiem i tak jeszcze czekam jakieś 2-3 miesiące z naprawami. Może pojadę na giełdę i będą jakieś inne tanie- mam na myśli takie plastikowe z regulacją i oparcia i wysokości. Nie wiem jeszcze aż tak się nad tym nie zastanawiałam a powoli trzeba bedzie
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 28th 2007
     permalink
    And ja widzialam takie drewniane w komisie po 30zl wiec moze lepiej kupic uzywane niz te wasze reperowac
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeNov 28th 2007
     permalink
    Też mi się to podoba Iwa tylko marzyło mi się na kółkach bo lubię jak dziecię siedzi z nami przy stole i je - na tym też można ale to jednak spory i nie składany mebel - miałam drewniany przy Franku i fakt używał go długo potem jako stolik... sama już nie wiem zgłupiałam całkiem...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 28th 2007
     permalink
    Magg u nas Gabrysia dalej uzywa drewnaniego... no i jej stolik robi jako stolnica - raz w roku walkuje ciacho i robimy.... swiateczne ciasteczka kruche i zawsze na jej stoliku bo jej wygodnie wycinac :)
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeNov 28th 2007
     permalink
    Ja Cię rozumiem Aniu tylko u mnie ono musi się przemieszczać z kuchni do dużego pokoju a nosiłam Franka krzesło i wiem jak to było... no zagwostkę mam najgorsze te cen wrrrr
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 28th 2007
     permalink
    a no to u nas stalo i stoi w kuchni. w duzym pokoju nie jadamy :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 28th 2007
     permalink
    Magg to krzesełko u mnie się świetnie sprawdziło... kursowałam z nim po całym mieszkaniu z Adrianą! ( mam w innym zestawieniu kolorków )
    Teraz do Julci będzie jak znalazł a jak podrośnie to w IKEA kupię stoliczek mały z krzesełkiem :))

    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeNov 28th 2007
     permalink
    No widzisz Aniu u mnie się jada bo mam małą kuchnię a obiady jadamy rodzinnie wszyscy przy stole więc zostaje duży pokój :wink:
    Lady no właśnie o to mi chodzi dlatego szukam i szukam jak jest fajny to ma tylko 2 kółka a jak ma 4 to cena kosmiczna!!!
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 28th 2007
     permalink
    o znalazlam temat o krzesełkach ;) no nic napisałam na wyprawce ;) to bardziej do wyprawki niz do zabawek ;) zajrzyjcie tam ;)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 28th 2007
     permalink
    Aniu u mnie niestety nie ma komisu :( ale to zmartwienie na inny dzień - dziś szukam po znajomych kurczaka, królika lub indyka - i chyba jutro będę mieć kurczaczka aczkolwiek rozbawiło mnie pytanie - to twoje dzieci mają pomysły na Mikołaja, kurczak to na wielkanoc :D no ale znajdzie się taki "domowy" i to mnie cieszy :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 28th 2007
     permalink
    Magg mój też ma dwa kółka w tylnej części. Wystarczy, że lekko go pochylę i mogę się przemieszczać! poza tym jest jak dla mnie na tyle lekki, że bez problemu podnoszę!
    Moja kuchnia to taki tramwaj, wąska i niezbyt długa!
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.