Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    Ania u mnie konik sassy leży ... i się stażeje :( Julka nie chce się nim bawić
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    Czy to faktycznie az tak rewelacyjna zabawka że wszystkie rzucają się na nią jak na świeże bułeczki ?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    Zuza u nas konik sassy jest rewelacja dla wysztskich dzieciakow. kupowalam ja wielokrotnie jak nie w wawie bedac na zakupach to przez internet i jest to standardowy prezent dla maluszka przy okazji 1 wizyty. jak do tej pory wsyzstkie dzieci zachwycone. dziewczyny z innego forum na tkroym pisze tez pokupowaly i tez twierdza zgodnie ze to swietna zabawka i dziecie ubostwia. a co fajne nadaje sie i dla 3miesieczniaka i dla roczniaka. syn mojej sis ma 15miesiecy a dalej nim galopuje ;)
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    Zuza bardzo dziękuję :) :flowers:

    U mnie też konik - rewelacja
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 21st 2007 zmieniony
     permalink
    Do mnie KONIK jakoś nie przemawia - kwestia gustu :wink:
    A to nasze ostatnie szaleństwo zakupowe - MALUCHY szaleją z radości !!


    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    Fajne piłeczki :)

    Weronika niezbyt chętnie bawi się twardymi zabawkami zdecydowanie woli wszystkie szmacianki a najbardziej pieluchę tetrową lub swoje rękawki :) Myślę że to kwestia tego że jeszcze słabo chwyta zabawki - potrzebuje czasu :)

    Mój Kubuś ma ulubioną zabawkę - 10cm smerfa z materiału, zabawka z McDonalda. W nocy z nią śpi a w dzień przynosi Weronice. Łatwo się jej go łapie za kończyny i zjada nosa i kapelusza :) I to jest właściwie taka najbardziej zapluta zabawka przez Weronikę. Od dwóch dni fajnie kąsa tego lewka, ale też nie wszystkie jego elementy. Przy twardszych gryzakach co chwilę jest płacz jak urazi się gdzieś w dziąsło, więc staramy się ich unikać jak narazie
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    And mam podobnie z Julką jak Ty z Weroniką! ona na te co nie może sobie poradzić z włożeniem do buzi zabaweczki to "warczy" machając nerwowo rączkami albo potrafi się rozpłakać!

    Ania do co konika to jak zwykle Ja inna tak samo jak moje dziecię... ( przypomina mi się temat diety 13 dni hi hi hi pobiłam rekord odchudzania 3 kilo tylko )
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    kfiatuszku wydaje się fajny ale dla siedzących juz dzieci, w pozycji leżacej tak dziwnie wystaja maluchowi nogi, no i troche drogi ...
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    no drogi to swoja droga ;) przypadkiem mi sie trafił ;) nie widziałam jeszcze takiego ;)
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    ale całkiem ciekawy :bigsmile: dzieciaki to teraz mają fajnie :wink:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    ladybird76: And mam podobnie z Julką jak Ty z Weroniką! ona na te co nie może sobie poradzić z włożeniem do buzi zabaweczki to "warczy" machając nerwowo rączkami albo potrafi się rozpłakać!
    Biedronko jak Weronice coś nie pasuje to po prostu to zostawia i się nie bawi tym, ją gdzieś urażają w dziąsła twarde grzechotki, tylko że ja już sama nie wiem gdzie bo górne dziąsło jest opuchnięte a na dolnym idą nam już 2 i zdarza się że na pieluszce są ślady krwi :( cierpliwie musimy to wszystko przeczekać. Pocieszam się tym że z dnia na dzień coraz więcej umie i już nie muszę siedzieć i trzymać jej schłodzonego gryzaka w buzi
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    Izunia a co te piłeczki robią alebo te klocki sensoryczne.?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    myszorko odpowiem za Izunie.. to są sensorki dotykowe i słuchowe :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    And u mnie walka ze ślinotokiem Julcikowym... no i z łapkami w buzi :(
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    Myszorko te pileczki ktore maja wystajacy material sa to pileczki dotykowe ktore stymuluja poznawanie nowych powierzchni bo zrobione sa z roznych materialow natomiast te drugie to pileczki sluchowe - jak dziecko nimi potrzasa to slychac rozne dzwieki. Fisher Price ma jeszcze w asortymencie klocki/kulki wzrokowe :)
    Krzys ma wpisane te rzeczy na list do Sw Mikolaja bo u wszystkich znajomych sie sprawdzaja a mamie tez sie podobaja no i przede wszystkim rozwijaja zmysly :wink:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    aha to teraz już wiem. Matuś ostatnio i tak szaleje w krzesełku, uderza zabawkami w blat, muszę go odsunąć od mebli bo boje się że coś zdewastuje nam. :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    Ja chyba wykluczę przy Julce jeździk.... :( mam za małe mieszkanko
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    u nas przy 44m2 jezdzik zdawal egzamin :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    a i chcialam napisac ze ten rozowy pysio wcale nie jest taki super jak to w reklamie wyglada... owszem fajnie zmienia kolor pod wplywem dotyku ALE jak na moj gust zbyt szybko ten kolor traci
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    no i co kupisz go Gabi ?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    Zuza ja juz go kupilam i mam w domu stad te spostrzezenia na goraco pisane :D
    ona o nim marzyla wiec go dostanie. po prostu bedzie czesciej go glaskala hehehe
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    a co robi poza tym ? ten pies ? ile kosztował ?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    Zuza nic nie robi :)
    po prostu zmienia kolor wlosow (na pyszczku i na czubku glowy tak jak na tych fotach co wklejalam) po poglaskaniu i przytulaniu, niby trzeba poczesac szczotka i to zniknie ale jak sprawdzalam to po jakims czasie znika i bez szczotki)
    w zwiazku z tym ze nie ma w sobie zadnego mechanizmu to idealnie nadaje sie do przytulania
    ja zaplacilam za niego na allegro z przesylka 85zl - w carefour obszukali znajomi i juz nie bylo - ale co sie dziwic tam byl po 65zl. Gabrysia chciala na dodatek najbardziej chodliwa rase "yorkshire terrier" no ale na szczesie upolowalam i juz lezy shcowany gleboko w szafie :D
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    no to będzie miała radochę :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA5
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    Dziewczyny, czy możecie polecić jakąś książeczkę dla mojej małej! Chciałabym coś szmacianego bo lubi przewracaś strony np. w tych grubych tekturowych książeczkach, ale bierze je do buzi i wolałabym żeby była z materiału!
    A tak pozatym to chciałabym kupić jej jakąć szmacianą laleczkę bo jak pokarzemy jej lalkę, ale taką dla starszych dziewczynek to mała szaleje z radości i aż popiskuje - możecie coś polecić??????????????:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 22nd 2007 zmieniony
     permalink
    Iwa najzwyklejsza w swiecie lalke szmacianke jej kup - tutaj masz duzy wybor

    a ksiazeczki ja polecam z fisher price i tiny love. mam po Gabrysi jeszcze i super sie sprawdzily :)
    df
    pl'
    albo moze dwustronna http://www.allegro.pl/item270916743_interaktywna_ksiazeczka_z_pozytywka_taf_toys_.html (nie chce mi wejsc link ani fotka)



    ja mialam gdzies jeszcze takie co to sie do kapieli nadawaly, piankowo gumowe tez sa ok no i cenowo znacznie tansze">
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    a to pamietacie??
    ds
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 22nd 2007 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    zastanawiam sie nad kupnem takiego walca
    jh
    Gabrysia miala cos takiego i bardzo lubila sie na tym turlac tyle ze pozyczylismy i juz do nas nie wrocilo
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    u mnie miała go Adriana ...
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    Hihi szalony osioł zobaczcie film http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=271496266
    --
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    Strasznie podobają mi się te kuliki sensoryczne chyba zachoruję na nie
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    Magg no i cenowo sa korzystne bo ok 30zl za tyle radochy to jeszcze nie tak duzo :) u nas chrzestna sie zapowiedziala ze kupi kulki a tesciow chyba na klocki naciagniemy :wink:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    Naprawdę polecam SENSORKI - jest mega ubaw dla maluchów !!
    Tą książeczkę Fisher Price też mam - jest wymemlana i tarmoszona przez Szymona i Filipa - :wink:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    Aniu wkleiłaś foto klasycznego bączka - Kupiliśmy go dla Gabi jak miała jakieś 2 latka (wcześniej jakoś nie odczułam jego braku:shamed:) Przez kilkanaście tygodni w domu była o niego wojna! Gabi nie umiała jeszcze puszczać ale jak już się kręcił to godzinami mogła się wpatrywać, KUba z Anią bili się kto ma nakręcać - jazda a przy tym ubaw po pachy. Kultowa i niesamowita zabawka :) Teraz jak sobie przypomną o nim i się o niego potkną to chwilę przy nim posiedzą i dalej jest śmiech przy tym
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    ja taki walec Kacperkowi napewno kupie :) jak tylko bedzie siedział stabilnie :) AniuM a ja mam takie pytanko :) rozgladam sie za tymi fotelikami do wanny i na allegro nie umiem znalesc tych zwykłych :( jest tylko ten SMOBY ale on troche drogi :) wiem ze kiedys pokazywalas je :) masz moze gdzies te linki albo orientujesz sie ile moga kosztowac te zwykłe??
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    ja walec kupuje na bank na gwiazdke (ciocia sie zaoferowala ze sponsoringiem) tak samo jak kiedys tam pozniej droga kupna zamierzam nabyc tradycyjnego baczka :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    pierscien kapielowy 89.99 (quelle)
    re

    fotelik do kapieli FLIPPER 89zl
    ew

    bezpieczna kapiel - KRZESELKO 29zl
    RE
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    o dzieki ci dobra kobieto ;)
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    ale ja głupia :D:jumping: szukałam tych fotelikow w zabawkach do kąpieli :D :rolling::tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 22nd 2007 zmieniony
     permalink
    Ku przestrodze kochane mamuśki :wink:

    "W jamperze,dramatycznie niszczone są powierzchnie stawowe kości udowych,że niszczone są tarczki międzykręgowe,że wszystko robione jest niesymetrycznie,że przy skakaniu kręgosłup pracuje na skoliozę.
    Ale przecież nasze dziecko tak lubi skakanie Mamy drogie proszę .Bardzo proszę być mądrzejszymi od swoich niemowlaczków."

    Opinia terapeuty

    więcej
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    dlatego u nas Krzys w exersaucer nie spedza wiecej niz 10min dziennie. mimo ze w stanach skoczki i fishera i evenflo sa hitem ja nie mam do tego przekonania tak jak i do chodzikow :wink:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    coraz więcej też pisze się o szkodliwości leżaczków, chociaż ja już teraz nie mogę wyobrazic funkcjonawania bez niego
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    coraz więcej też pisze się o szkodliwości leżaczków, chociaż ja już teraz nie mogę wyobrazic funkcjonawania bez niego
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    Jemma ta rehabilitantka znajomej ktora mowila o lyzeczkach silikonowych powiedziala ze ten nasz lezaczek jest bardzo dobry i jeden z najlepszych na rynku ale dziecko w ciagu dnia nie powinno w nim przebywac dluzej niz 1-1.5godziny.
    maluch kolezanki m.in. przez lezaczek ma problemy z siadaniem bo nie nauczyl sie przekrecac a rodzinna nie zauwazyla w pore ze za slabo podnosi glowke i jest niestabilny. dlatego lezaczek jak najbardziej TAK ale np zeby zjesc obiad czy cos przygotowac a glownie to koc i podloga bo nawet lozeczko czy kojec dziecku nie dadza tyle swobody
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    właśnie pamiętam, ze mi o tym mówiłaś więc Maksiu od pewnego czasu większośc czasu spędza na podłodze :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    a my zamiast lezaczka mamy fotelik samochodowy ;) moze dlatego mały sie nie przekreca ;) w sumie widze ze chce na brzus tylko cos mu nie idzie ;) nie mam go zbytnio jak polozyc na podlodze bo zimno od podłogi a dywana sie jeszcze nie dorobilismy :) a moze by tak takie puzzle piankowe?? sa takie duze skladane.. co o nich sadzicie??
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    kfiatuszku mozesz polozyc koc jakis gruby dobrze zlozony a najlepiej to ze 2 jeden na drugim... a moze ktos w rodzinie ma taki materac dmuchany turystyczny to pozycz i mocno (az na twardo) napompujcie... u nas na dywanie klade koc i na to malego... puzzle piankowe moim zdaniem jednak za cienkie beda
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    ja mam materac ale hmm ciezko by bylo zmiejscem na niego :D a kocyki to mam same małe ;) jeden duzy mam ale kacper na nim spi pod materacykiem zeby wyzej miał ;) poczekam do swiat wtedy bedzie dywan :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.