Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    Myszorko nie ma za co hi hi hi Ja to opanowałam bo chociaż do IKEA jeźdzę to nie zawsze mam ochotę na przechodzenie całego sklepu... najczęściej wchodzę, biorę co potrzebuję i mnie nie ma :)
    •  
      CommentAuthorIWA5
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    Dziewczyny ja też mam pytanko! Co można kupić pod choinkę dziewczynce która w tym miesiącu kończy 2 latka? To ma być coś symbolicznego - np. w tamtym roku kupiłam książeczkę!
    A tak pozatym to podpowiedzcie czy mojej Oliwci która na gwiazdkę bedzie miała przeszło 6 i pół miesiąca można kupić pieska, który śpiewa i mówi części ciała po przyciśnięciu rączki nóżki itd???
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    Iwa temat prezentowy jest m.in TUTAJ i padlo juz sporo pomyslow

    a co do tego pieska to moim zdaniem jest on dla dziecka powyzej roku, mimo ze specyfikacja wiekowa 6+
    nie sadze zeby polroczne dziecko jeszcze kojarzylo o co chodzi nawet...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    ja chciałam Matiemu kupić furby ale nigdzie nie ma, a on tak lubi gdy sie do niego mówi,zastanawiam się nad jakąś interaktywną zabawką.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    Myszorko na allegro jest sporo FURBY
    vxc

    i jeszcze TUTAJ 80zl taniej -
    iopj
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    A ja bym chciała Ikea u nas :( albo gdzieś w bardzo bliskiej odległości. Podobają mi się tam zabawki bo są takie zwykłe i proste. nie wiem jak z cenami tam jest ale widzę że jednak sporo rzeczy można taniej kupić.

    Ja mam zgryza co moim kupić. Listy do Mikołaja napisane, ale jak im wytłumaczyć że w tym roku Mikołaj nie ma kasy? hihihi Trzeba będzie nad tym popracować. Dobrze ze Ania już logicznie do tego podchodzi i zamiast mikołaja i gwiazdora chce jechać z harcerzami na zimowisko - koszt około 200zł :( buuu

    A dla Maluchów muszę czegoś poszukać powoli taniego a spełniającego choć 1 pkt z listu do mikołaja
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    And a co takiego maluchy sobie wymarzyly???
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    ja to bym chciala jakikolwiek hipermarket. w 70tys miescie mamy 3 biedronki, czwarta sie buduje, buduja tez lidl (w ktorym poza niekotrymi slodyczami wg mnie nie ma nic ciekawego) plus kauflanda... do najblizszego carrefoura mamy 95km a do IKEA czy Reala 130 :(
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    Napisałam listę marzeń ale coś mi jakiś błąd wyskoczył i widzę że nie ma.

    Gabi chce konika Pony dużego lub kota interaktywnego (żywy jej nie wystarcza) i kosmetyki do malowania się (cienie do powiek pomadki itd)
    Kuba Spidermana z pajęczyną lub duże auto sterowane - najlepiej straż pożarna lub formułę 1
    Ania tak jak pisałam - zimowisko lub jazdę konną
    Weronik na pytanie co ma ci przynieść Mikołaj powiedziała cytuje: "eeeeee" Wiec wszyscy wiedzą o co chodzi hihihi

    Kuba i Gabi chcą jeszcze laptopa do nauki i kolorowanki z zagadkami
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    no to tak - laptopy w tesco byly tanie i na allegro tez mozna kupic w miare taniego. moim zdaniem nie oplaca sie drogiego bo i tak idzie w odstawke szybko. Gabrysia ma i tyle ze ma :wink:
    kosmetyki do malowanie my mielismy na zamowieniu zeszlorocznym - kupilam Gabrysi z WIBO czy jakiejs innej tanochy w rossmanie. latwo je zmyc a cena bardzo korzystna :D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    kosmetyki widziałam w Tesco po około 5zł wiec tu spoko ale reszta mnie przeraża hihihi nie mogę im kupić jednego laptopa na spółkę bo się pozabijają przez pierwsze 3 dni.
    Na razie czekam na przypływ gotówki bo po ostatnich aptekach jestem do tyłu jak nie wiem co. Może coś chrzestni dzieci dorzucą to wtedy coś im kupię konkretnego a jak nie to skończy sie na jakichś małych upominkach a może pod choinkę coś większego im się kupi :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    And u nas na mikolajki kupuje sie drobiazgi a na gwiazdke cos wiekszego "lepsiejszego"
    poza tym jak chcemy kupic cos drogiego to oswiadczamy rodzince ze jest zrzuta i zamiast kilku drobiazgow jest jedna wieksza i drozsza rzecz
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    no w Tesco były takie laptopy dla dzieci po 25 zł ino mig się rozeszły, zostały tylko te droższe od 69 zł do 100 parę złotych
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    a zauwazylyscie ze na allegro rozkrecil sie interes zabawkowy? na przykladzie pieska rozowy pysio - cena w ciagu tygodnia z 69 poszla juz nawet na 89 i tradycyjnie pokazalo sie duzo zabawek tych ktore sa na promocjach w hipermarketach ale duzo drozej
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    A ja już mam wymyślone: kupimy Matusiowi z dziadkami na spółkę krzesełko do karmienia, dziś jadę zobaczyć bo tylko w jednym sklepie mają te plastikowe i dwufunkcyjne. A na Mikołaja Mat dostanie komóre i cos z ubranek typowo świątecznych. Czeka nas kupno fotelika ale nie wiem czy ten rok czy styczen.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    And co do IKEA daj listę jak chcesz to Ci kupię i wyślę wszystko w paczce co chcesz ! Ja mam pod nosem IKEĘ bo zaledwie 10 minut drogi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    Jeju Wy tak kombinujecie a Ja nic a nic pomysłów! Dzieci brata w wieku szkolnym to nie wiadomo co kupić hmm myślałam o biurkach aby mieli do nauki bo nie mają! Szwagier kasiorka w dużym pudle hi hi hi a córa też kasiorka bo ona lubi sama... i nie chcce prezentów!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    U nas zawsze było tak że Mikołaj większy zakup a pod choinkę symbolicznie i dla wszystkich (rodziców też). Niestety rodzina nie dorzuci się do prezentów, i tak naprawdę upominki i dzieci i my dostajemy tylko od Kuby chrzestnej, ze wszystkich okazji tzn dzień dziecka, mikołaj i pod choinkę. Nie wiem czy chrzestni Weroniki będą o niej pamiętać, niestety poza chrzestną Kuby nikt nie pamięta o moich dzieciaczkach... nawet dziadkowie :( Czasami moja mama ma przebłyski i w okolicy świąt przyniesie im czekoladę czy pluszaka i powiem Wam że to najbardziej mnie cieszy - że pamięta...

    Biedronko gdybym miała kasę na szaleństwa Ikeowe to czemu nie, ale niestety nie teraz :( Może po nowym roku coś się zmieni.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    ups przepraszam, skłamałam - ostatnio mój chrzestny wysłał mi pioeniądza na konto bym kupiła coś dzieciakom z okazji któryś tam świąt
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    And mam nadzieje ze wsyztsko sie pouklada i Mikolaj nie zapomni i o Twoich dzieciakach :grouphug:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    And jak coś to daj znać - na necie wyszukasz i podeślesz co chcesz to kupię i wyślę bez problemu!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    u mnie rodzinka czy ze strony M czy mojej pamięta o moich dzieciątkach... do tej pory o jednym pamiętali i Adriana ładne prezenty zbierała... w tym roku nie chcemy sobie na wzajem robić bo nie ma sensu ale tylko i wyłącznie dzieciaczkom! My potrafimy zrozumieć a dzieci nie zawsze jak nie ma nic pod choinką! wydać na każdego w granicach 100 złotych to wielkie obciążenie więc mówimy teraz NIE... zatem odejdzie nam 5 osób dorosłych a to już coś :))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    Aniu o grzecznych dzieciach nie zapomina :)

    Dziś doszłam z M do wniosku ze chyba czas powiedzieć jakoś Kubie jak to jest z tym Mikołajem :shamed: Facet chodzi do przedszkola i lepiej jak my TO powiemy niż będzie się kłócił z kumplami. No a trzeba powiedzieć to na tyle taktownie i delikatnie by zrozumiała Gabi, bo Kuba nie dochowa tajemnicy przed nią... Tylko jak to zrobić by nie zranili innych dzieci :( Ania była mądrzejsza i jakoś łatwo jej było wytłumaczyć jak to jest.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    ja mysle ze z uswiadamianiem co do Mikolaja spokojnie mozna poczekac do 1 klasy szkoly podstawowej :)
    z tego co wiem u mojej chrzesniaczki w 1kl podstawowki to wszystkie dzieciaki wierzyly w Mikolaja jeszcze a teraz zaczynaja miec podjerzenia :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    hmm sama nie wiem :( z jednej str nie chcę im odbierać radosnego oczekiwania a z drugiej nie chciałabym akcji u Kuby w przedszkolu. Może zaczniemy od tego że prawdziwy Mikołaj mieszka daleko i u nas (w Polsce) ma pomocników ... Zobaczymy jak to będzie bliżej 6 grudnia ale Kubi już nie jest tak naiwny jak Gabiol :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    And - no u nas od poczatku mowimy o pomocnikach bo juz 2 lata temu bylo pytanie jak 1 Mikolaj wszystkie dzieci obleci :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    a teraz sie do czegos przyznam... bawilam sie dzisiaj prezentem dla Krzysia czyli Fisherowskim garnuszek na klocuszek :shamed: i zeby nie to maly sie budzil to pewnie bym go tak szybko nie ukryla w szafie :)
    jesli macie dylemat co kupic to polecam - super melodyjnosc, atrakcyjne wykonanie, no i jakosc warta ceny...

    Zuza dzieki za podrzucenie tego pomyslu!!!!!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    u nas pytał w Tesco czy gdzieś tam jak widział ale Anka palnęła że pan się przebrał by wszyscy pamiętali że będzie Mikołaj i jakoś to mu wystarczyło. Teraz się tak nie da bo i po sklepach będzie Mikołaj i w przedszkolu i coś znajdzie pod poduchą :shamed: Póki co czekam na pytania od niego - zobaczymy jak się to potoczy
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    hahahaha Aniu ja miałam dylemat czy żyrafa czy garnek dla Gabi a kilka dni później zobaczyłam takie fiszerowe ale na piłki :D Jednak do dziś nie żałuję tego zakupu choć żyraf się chowa przy garnku.

    Ogólnie polecam tego typu zabawki fiszera - wszelakie na te klosuszki, bo jest i auto jakieś i krokodyl i inne jest to zabawka na długie lata
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    no u nas zyrafa tez bedzie od chrzestnego, od chrzestnej kuleczki sensoryczne lub dotykowe no i moze dziadkom uda sie tez podsunac na mysl cos edukacyjnego :)
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    Jedna z forumowiczek podesłała mi gotowy kalendarz na przyszły rok, wczoraj powklejałam zdjęcia Julki , zrobiłam okładkę , teraz tylko pójdę to wydrukować na porządnym papierze i super prezent dla dziadków gotowy, wczoraj się dowiedziłam że MM dostanie 700 zł w bonach na święta, u mnie pewnie tez coś będzie , no to zrobię święta i kupię prezenty bez uszczerbku domowego budżetu :bigsmile:

    Ania garnuszek na klocuszek jest fajny , i jak napisałaś wart tej ceny , cieszę się że ci się podoba :thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    Zuza a możesz mi go też podesłać?
    A Mat na Mikołaja dostanie taką zabawkę
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    napisz mi szeptem swój email
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    tez mam ten kalendarz i tez jestem w trakcie przygotowan tyle ze u nas bedzie to prezent na dzien babci i dziadka :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    zuza odnośnie tego kalendarza to może masz jego szablon?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    dla wszystki KubusioManiakow

    fd

    fds
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    Ania ile to cudo kosztuje ?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    150zl wiec cena jeszcze w miare...
    LINK do aukcji
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    Zuza a ile to mniej wiecej cie wyjdzie z wydrukiem ?? bo ja znalazlam na allegro kalendarz taki 13 stronicowy za 32 zl plus koszt jakies 12 zł wiec nie wiem czy nie lepiej samemu zrobic ;) podeslij mi tez ten szablonik:) wyszle ci meila zaraz :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    kfiatuszku w tym kalendarzu jest 12 stron wiec wszystko zalezy czy drukujesz sama czy w drukarni no i jaka cene zaspiwaja od strony a4. ja jeszcze nie bylam pytac o cene bo ciagle mi nie po drodze ale mysle ze drozej nie bedzie a zrobia od reki :)
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    hmm to jest dobry pomysł ;) musze sie wybrac i zapytac ;) sama nie bede drukowac bo wiecej mnie wyniosą koszty kupienia odpowiedniego papieru i tuszu do drukarki ;) jak zabiegniesz kiedys i bedziesz wiedziala to daj znac :) ja tez dam jak zajde kiedsy ;) albo zajade bo do centrum by sie trza bylo wybrac ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    najsmieszniejsze jest to ze ja punkt tej drukarni mam u siebei na osiedlu i mijam go przynajmniej 2 razy dziennie idac na i ze spaceru :) tylko jakos mi nie po drodze tam wdepnac :D
    z ich uslug bylam zadowolona - robili dyplomy do szkoly (ale ceny nie pamietam a to na fakture bylo) i wszystko bylo dopieszczone. zobacze ile zaspiewalby sobie fotograf za te usluge (tez mam pkt na osiedlu)
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    no takiej to dobrze ;) ja mam wszedzie daleko ;) tzn do takich uslugowych :P
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    miszekam w centrum miasta :) wszedzie mam blisko a do tego bardzo ciche osiedle :)

    moja najwieksza zguba jest pobliski sklep dzieckowy i ksiegarnia bueheheheh
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    a ja do centrum mam 10 minut autobusem :) a mieszkam w dzielnicy takiej nie duzej spokojnej :) mamy tu w sumie prawie szytsko :) lidll biedronka albert carefour express banki i tym podobne ;) brakuje mi sklepu dzieciaczkowego :( uwielbiam nie tyle kupowac co sie rozgladac i marzyc co bym kupila jakbym miala duzo kasy ;)
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    Kobitki ceny kształtują się następująco 1,70 i 2,50 za wydruk jednej strony A 4 i 5 zł za wydruk strony A 3 do tego dochodzi bindowanie 5 zł przy czym trzeba zwrócić uwagę że musi być włożona w dziurki sprężynka żeby było można przewrócić kartkę , u MM mają super drukarkę kolorową więc najprawdopodobniej kupię papier i on wydrukuje i tylko zbinduję , na alegro papier chyba wychodził 1 zł za kartkę , nie orientowałam się ile w sklepie , zastanawiam się tez jaki papier były lepszy na taki kalendarz czy matowy czy błyszczący
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    kiedys pisalysmy o tych skoczkach i znalazlam dzisiaj taki troche podobny do Krzysiowego z firmy BRIGHT STARTS - cena 249zl

    AS
    DSA
    DSA
    FSD
    GHDF
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    Kurdę sprawdzałam na alegro papier fotograficzny A 4 22 zł za 25 arkuszy plus 8 zł wysyłki , , teraz orientowałam sie w sklepie A4 jeden arkusz 1,50 - matowy, 2 zł błyszczacy , ale zdzierstwo w sklepie.:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    kolezanka mi wlasnie smsa napisala ze byla kupic konika sassy i pani w sklepie powiedziala jej ze sassy juz przestaje go produkowac i nie bedzie wiecej dostaw takze jesli ktoras mama planuje go nabyc to moze lepiej teraz :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.