Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Lady ja codziennie chodze na dluuuugie spacery i akurat hurtownie mam po drodze jesli robie runde w lewo a sklep dzieciecy zaraz po drugiej stornie ulicy po przejsciu przez park takze spokojnie moge sobie porownywac. np na zabawkach z bright starts kupujac u nas zaoszczedzilam ok 15zl nie wliczajac kosztow przesylki. jak dla mnie to duzo.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    wydaje mi sie ze te gryzaki z oceans wonder nie beda poreczne. ten pierwszy okragly bez zadnych przygwizdow chyba bardziej zda egzamin
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    ciekawa licytacja i ciekawe czy cena minimalna ustawiona jest? gryzaczek
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Aniu będąc na spacerku mijam sklepy i nawet nie mam ochoty do nich wchodzić.... nie robię w tym momencie żadnych zakupów!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    a mi się ciągle podoba ta glizda :P


    jest śmieszna i taka wesoła :)) i ma sensorki na grzbiecie :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Lady tam jest napisane ze licytacja bez ceny minimalnej :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    z tymi kubeczkami też cenowo należy uważać!

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    a co do zakupow to ja bedac na spacerze robie i te spozywcze i wszelkie inne, przy okazji :) czasami tez korzystam z przebieralni zeby nakarmic cycojada :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2007 zmieniony
     permalink
    Aniu nie wszystko czytam :bigsmile: bo w biegu przeglądam zabawki :)) a ten napis taki widoczny jest teraz zauwazyłam he he he Czytałam to co w notatce było napisane :) a tamto przeoczyłam :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    o nie to już nie byłoby na mnie... dla mnie spacerek to relaks bez obowiązku robienia zakupów.... poza tym mam park pod nosem więc jeśli idę na miasto to do firmy zobaczyć się z rodzinką :)

    Zakupy robi mi najczęściej M jak idzie rano do pracy bo ma sklepy pod nosem firmy albo wysyła ucznia... a jak nie to popołudniu Adriana zostaje z Julką a my takie większe robimy w markecie!
  1.  permalink
    Wiecie co patrzac na nasza rodzinke gdzie mamy dwie roczne dziewczynki-one wogóle nie bawia sie tymi drogimi zabawkami.najwiecej radochy sprawiaja im drewniane najzwyklejsze klocki i takie do ciagniecia różne zabawki jak pokazała lady ta gasienice.reszta idzie w kat.Mi sie bardzo podobaja te wszystkie gryzaczki i grzechotki -cos napewno wybiore dla mojej dzidzi ale napewno nie dużo bo ceny jak na zabawki nie ukrywajmy-są dosyc wysokie.
    ostatnio w pepco rocznej dziewczync e kupiłam taka drewniane deseczke ze zwierzatkami które sie wyjmowało z niej a potem trzeba było umiescic je na swoim miejscu.szwagierka mówi ze mala sie nie odrywa,próbuje , odwraca i już wiekszosc wie co gdzie ma byc.kosztowało 9.90 a taka radosc

    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    może dzisiaj uda mi się wybrać do ikea więc kupię jej troszkę klocuszków z serii tych drewnianych :))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Ciasteczko tymi "puzzlami" moje dzieci lubią nadal sie bawic pomimo że są one kilka lat w domu a i dzieci układają już normalne puzzle - to są zabawki na lata jednak hihihi
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    A ja dziś dostałam ślimaka z fisher price za kupowanie pampersów w tesco
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    u nas tez drewniane puzzle i dopasowywanki ciagle w ruchu.

    Gabrysia ma cos takie podobne
    1
    2
    i podobna "ubieranke" tyle ze z pania misiowa :wink:
    3
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Myszorko ale fajnie!!!!!! no to oplaca sie kupowac w TESCO :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    takie klocki drewniane to nawet ja mialam, az szkoda ze rodzice oddali :sad:
    kl

    jedyne zabawki ktore sie po mnie zachowaly i ktorymi bawi sie Gabrysia to zestaw Barbie i klocki lego :)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    AniuM tak opłacało się,a mnie się te misie nabardziej podobają. A Matuś będzie mieć dużo klocków lego od mojego M, a wcześniej jakieś duplo mu się kupi.
    mnie sie jeszcze to podoba
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    woooow Myszorka ale sprzecior :) przyznam ze wyglada groznie :)
    jedyna wada to gabaryty - nie wiem jak ty ale my mieszkamy w bloku i niestety ciasnawo troche. na chwile obecna poziom zagracenia zabawkowego w pokoiku u Gabrychy siega zenitu ;)
  2.  permalink
    Myszorko - cos takiego miał mój syn,gdy był mały. Uwielbiał :)
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Widzę dziewczyny że spodobały wam się kulki sensoryczne z fisher price.
    Są naprawdę fajowe, moja Oliwcia dostała takie od mojej koleżanki z Irlandi jak miała 3 miesiące, ale wyciągniemy je może w tym a może w przyszłym miesiącu. W kuleczkach kręcą się różne zwierzątka - super sprawa!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    zauważyłyście, że zabawki z Fisher-Price są made in China?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Jemma a powiedz mi co nie jest made in china... niedlugo stadiony narodowe tez beda robione przez chinczykow
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    albo made in tajwan :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 5th 2007 zmieniony
     permalink
    a ja dzis bylam w centrum i qrcze normalnie nie podoba mi sie to :P chciałam kupic mojemu smykowi jakis gryzaczek bo wszytskie ktore ma to w sumie bardziej takie welurkowe ;) kupiłam mu jeden taki zwykly wodny z canpolu ale jakos zlapac go nie mogl no ale teraz gdzies mi wsiakl :( i moje dziecie obecnie nie ma co gryzac ;) no i tak chodzilam i nie ma u nas takiego zadnego w sumie sklepu z dzieciecymi rzeczami ..jeden jest ale tego tam jest masa no ale nie bardzo da sie tam z wozkiem wejsc .. strasznie podoba mi sie ten z fisherea ocean wonder ktory Lady pierwszy pokazala te kołeczka takie :P chyba mu taki kupie ;) a co se bedzie ;) niech sobie gryza ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    u nas jest olbrzymi wybor gryzakow i grzechotek ale tylko jeden sklep oferuje orpocz tych drogich z chicco tiny love czy little einstein takze rzeczy ze sredniej półki czyli firme BRIGHT STARTS. pozostale sklepy to canpol i jakies "no name".
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    dzisiaj przyszły dwie grzechotki i jak na razie ta w Julci wzbudziła najwięcej zainteresowania :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    wlasnie mi sis doniosla ze w stanach wycofuja ze sprzedazy czesc zabawek fisher price ze wzgledu na szkodliwe substancje w nich zawarte... kurcze rozlaczylo nas i nie wiem na jakiej stronie to sprawdzac. moze ktoras z was pamieta gdzie sie sprawdzalo te zabawki z mattel? strona na bank anglojezyczna byla
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 6th 2007 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    No Aniu chyba wszystkich nie wycofują - tylko te z tabelki ??
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Izunia te z tabelki sa wlasnie wycofywane... ale ogolnie wsciec sie mozna bo to przeciez nie pierwsza afera... byly juz wozki szkodliwe, lalki barbie (sporo produktow mattel wtedy wycofano) a teraz to...
    ciekawe jak rozwiazaliby sprawe w PL. u nich odnosisz do dowolnego sklepu zabawkarskiego i dostajesz zwrot kasy
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    No sama jestem ciekawa - u nas to inna zupełnie rzeczywistość i pewnie kłótnia goniłaby kłótnię :devil:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    no na szczęście nie jesteśmy na etapie tych zabawek a tak czy siak mnie się podobają ich produkty są suuuuper no i te ptaszki Julci bardzo się podobają :))

    Na większości tych zabawek jest ELMO i dotyczą one ulicy sezamkowej!
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Biedrona też to zauważyłam - i przypomniał mi się link z ELMO - uryczałam się wtedy na max'a :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 6th 2007 zmieniony
     permalink
    Izunia mi też łezki poleciały hi hi hi hi elmo jest świetne.... M chciał kupić ale mu zabroniłam - przemówiła ze mnie wielka materialistka :tongue: wolałam wydać na inne pierdołki :)) - kosmetyki hi hi hi
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 7th 2007
     permalink
    Zobaczcie lalka jak prawdziwe dziecko http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=260422387#photo
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 7th 2007
     permalink
    Zuza swego czasu byly jeszcze ladniejsze... rok temu chodzily po 1600-1800zl nawet :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 7th 2007
     permalink
    z paznokciami przesadzili hi hi hi no i wygląda jak mała małpka :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 7th 2007
     permalink

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 7th 2007
     permalink
    ale za to ubrana jest w śliczne futerko białe :)
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 7th 2007
     permalink
    Wiecie mnie ta lalka jakoś przeraża :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 7th 2007
     permalink
    Ja mysle ze ta lalka to raczej do postawienia na wystawie lub reklamowania ubranek sie nadaje niz do zabawy... jakos bym nie chciala ani sama sie nia bawic ani zeby moje dziecko taka mialo
  3.  permalink
    Ja uwazam,ze ta lalka jest paskudna. Widzialam je juz kiedys i nawet pokazywałam na forum. Nie wiem po co komu takie lalki- chyba tylko dla dewiantów się nadają.
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 7th 2007
     permalink
    Mnie również bardziej by przestraszyła niż bawiła ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 7th 2007
     permalink
    A ja widzialam jedna ladna na wiele ktore obejrzalam, ludzie sie na uakcji o nia normalnie do ostatnich minut bili... fakt tamta idealnie do reklamy ubranek do chrztu sie nadawala bo byla taka bobasowata a za razem lalkowata :)
  4.  permalink
    Okropne te lalki...bałabym sie ich.


    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 7th 2007
     permalink
    Może ktoś kupuje takie lalki kto nie może miec dzieci i obsesyjnie podchodzi do tematu i traktuje je jako swoje prawdziwe dziecko
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 7th 2007
     permalink
    Lady a widzialas te lalke?? z serii Anne Geddes

    kjh
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 7th 2007
     permalink
    Aniu ale trafiłaś w czuły punkt nasze BIEDRONY :bigsmile: no to jest laleczka !!

    DRONKA musowo kupuj dla JULCIKA :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 7th 2007
     permalink
    a tu jeszcze inne:
    sdf
    gfd
    lj

    Lubie kalendarze i kartki z Anne Geddes ale jakos te laleczki nie koniecznie mi przypadly do gustu
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.