Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 31st 2007
     permalink
    zuza wiele dzieci od znajomych to miało i tak jak pisze Ania fascynacja z tego co wiem szybko minęła
    i teraz zabawka w kącie leży!!!!

    zuza a dla dziecka na ile latek chcesz coś kupić ?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 31st 2007
     permalink
    Aniu bo jak do tej pory nie szalałam z zabawkami poza bujaczkiem i karuzelką i konikiem ot całe zakupy Julcikowe ,,, muszę troszkę nadrobić zaległości
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 31st 2007
     permalink
    a mi ten gryzaczek z grzechotką wpadł w oko i zamówiłam go Julci
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 31st 2007 zmieniony
     permalink
    latareczka dla dziecka ok 29zł



    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 31st 2007
     permalink
    hmm a może to komuś wpadnie w oko
    OBRAZKOWY USPOKAJACZ FISHER PRICE ok 78



    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 31st 2007
     permalink
    oo i szkoda, ze wanny nie mam wrrr ok 65zł

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 31st 2007
     permalink
    gryzaczek grzechotka ok 25


    Żywe kolory i biało/czarne wzory napewno przyciągną uwagę maluszka!! Dodatkowo w stópkach ukryte są grzechotki, a jedno uszko jest super gryzaczkiem!!! A po naciśnięciu brzuszka myszki, macha ona łapkami!!!!!!!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 31st 2007
     permalink
    Lady zes kobieto sie wczoraj naszperała :wink: ja ostatnio to az boje sie odpalac allegro bo ciagle cos mi w oko wpada i fundusze na koncie w zadziwiajacym tempie topnieja.

    swietny jest ten Kubusiowy zestaw!!! ciekawa jestem jakeij wielkosci sa zwierzaki bo wizualnie to dosc niewielkie sie wydaja i raczej dla jakiegos 2latka by pasowaly.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 1st 2007 zmieniony
     permalink
    z rzeczy ktore uwazam ze kazdy roczniak miec powinien to piramidka taka do nakladania obreczy czy ustawiania kubeczkow. mam po Gabrysi taka z wycieciami na obreczach ze nie dosc ze wielkoscia trzeba dopasowac to jeszcze odpowiednio ulozyc ksztalty ale jak przegladalam allegro to wzory kolory i materialy sa teraz mega rozne - od drewnianych przez plastikowe po materialowe, ba nawet grajace i swiecace sie zdarzaja :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 1st 2007
     permalink
    Lady cos dla Julki - bo to jej znak przewodni chyba :wink:
    df
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 1st 2007 zmieniony
     permalink
    jest jeszcze np TAKA:
    SAD
    FD
    da
    koszt 66zl, wysokosc 46cm ale nei wiem czy nie jest zbyt udziwniona dla takiego malucha...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 1st 2007
     permalink
    Ja tam jednak jestem zwolenniczka takich zwyklakow:
    d
    ds

    a to dla ciut starszych maluchow, kolezanki corka to uwielbia - najpier budowala a jak wyrosla to wykorzystuje jako garnki i miseczki do zabawy :)
    ds dsa
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 1st 2007
     permalink
    a moze cos dla naszych NAJSTARSZYCH dzieci ???


    mysle ze nie jeden maz by mial mase radochy :bigsmile: moj slubny wlasnie sie obudzil i sie smieje ze mamy prezent na komunie dla chrzesniaka :) juz ja widze jak on i szwagier daliby malolatowi pograc :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 1st 2007 zmieniony
     permalink
    a do tego jeszcze taki fotel dmuchany
    ds
    i mozna zapomniec ze sie mialo meza :wink::tooth:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 1st 2007
     permalink
    Ania LEON fajny he he he a jakoś mnie tak wzięło na oglądanie... Czytając ostatnio tutaj o zabawkach doszłam do wniosku, że Julcia ma ich bardzo mało i czas w tym kierunku coś zrobić i zmienić...
    Posiedziałam sobie ciutkę na allegro poprzeglądałam menu zabawkowe i jestem pod wrażeniem :) do zakochania niektóre zabawki :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 1st 2007
     permalink
    ten leżaczek bujaczek
    też jest świetny
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 1st 2007
     permalink
    a co WY na taką matę ?

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 1st 2007
     permalink
    a to magiczna mata do miseczek - niezły pomysł :) ok 20 zł

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 1st 2007
     permalink
    pszczółka do nauki ubierania ok 35


    MIĘCIUTKA ZABAWKA, POMOŻE TWOJEMU DZIECKU Z

    PODSTAWOWYMI CZYNNOŚCIAMI ZWIĄZANYMI Z NAUKĄ UBIERANIA.


    DZIECKO Z ŁATWOŚCIĄ UCZY SIĘ:

    * ZAPINANIA GUZIKA,
    * ZAPINANIE PASKA,
    * ZAPINANIE ZAMKA,
    * WIĄZANIA "NA KOKARDKĘ"


    DODATKOWO PSZCZÓŁKA POSIADA:

    - SZELESZCZĄCY PAPIER W SKRZYDEŁKACH,

    - ORAZ PISZCZEK STYMULUJĄCY WYOBRAŹNIĘ MALEŃSTWA


    ZABAWKA PRZYCIĄGA WZROK MALEŃSTWA ODPOWIEDNIO

    DOBRANYMI KONTRASTOWYMI KOLORAMI.
  1.  permalink
    Pszczołka wygląda fajnie, ale jakoś rozmija mi sie wiek jej uzytkowników...
    Jeżleli ma pomóc w nauce ubierania tzn, że jest przeznaczona dla przedszkolaków. Po co jej w takim razie piszczek i inne bajery dla niemowlaka???Watpie,zeby przedszkolak był nimi zainteresowany...A z drugiej strony- mówiąc szczerze, to bałabym się dać malutkiemu dziecku do zabawy coś, co ma przyszyte guziki, troczki i klamrę.
    Producent przedobrzył zdecydowanie.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 2nd 2007
     permalink
    Lady co do tego bujaczka to taki sam dostalo dziecko znajomych na chrzciny i o ile w Krzysiowym lezal bez problemu to w swoim wlansym lezec nie chce :) a mowilam ze taki jak nasz bylo brac :tooth:

    a co do zabawki z guziczkiem to tez bym dziecku nie dala, na mamusiach opisywalam jak to ktoregos razu ubralam Krzysia w bluze na guziczki zapinana i... normalnie panika w oczach i szybciej go rozbieralam niz w nia ubieralam bo Krzys na moich oczach probowal skonsumowac guzik!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 2nd 2007
     permalink
    moze to nie beda zabawki ale bardziej hustawki - u nas wiekszosc znajomych ma z fisher price tego typu:
    bu

    ale kolezanka zainwestowala w taka: no i w sumie w dobrej cenie ma wiele zastosowan
    ji
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 2nd 2007
     permalink
    ooo a wlasnie pierwszy raz zobaczylam taka opcje z projektorem na allegro
    asd

    nie iwem jak wy ale mi sie wydaje ten projektor zupelnie zbednym bajerem... w sumie takie male dzieci przeciez takimi rzeczami sie nie interesuja... czasami mam wrazenie ze czesc zabawek i przedmiotow dla malca jest pod rodzicow a nie pod maluchy robiona
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 2nd 2007
     permalink
    Żyrafę z Fiszera + kilka zestawów klocków mam od 3 lat w domu i nadal sie nią dzieciaki bawią pomimo że zabawka jest już tyle czasu w domu i oni mają tyle latek, zarówno samymi klockami jak i całym zestawem.
    Kluczyki kupiłam ale za blisko 30zł (więc biedroneczko 10zł to wcale nie tak dużo) przyczepiłam ją do wózka i Mała lubi melodyjkę.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 2nd 2007
     permalink
    And no wlasnie wszyscy znajomi bardzo sobie chwala klocki i kulki sensoryczne wiec chce zeby maly je mial
    FISHER PRICE ma kilka takich "rewelacji" ktore sa na lata - np cala seria little people
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 2nd 2007
     permalink
    A mnie się to podoba, co Wy na to?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 2nd 2007
     permalink
    Myszorko świetne :)

    Aniu Julka moja bardzo lubi światło ... mam w domku różne rozwiązania świetlne i czasami aby ją czymś zainteresować to tylko zmieniam na przełącznikach a mała się w lepia w kolejne światełka...
    Wg mnie projektor to fajna sprawa... dzieci lubią się wlepiać w sufit a szczególnie gdy im coś tam świeci!
  2.  permalink
    Ja kiedyś tez się zastanawialam nad projektorem i wydawało mi się,że to fajna sprawa. Po dłuższym zastanowieniu, doszłam do wniosku,ze moje dziecko nie mialoby z niego żadnego pozytku... No bo przeciez w dzień nie widać tego, co pokazuje projektor, a w nocy Hania spi,więc tez niewiele by zobaczyła.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 2nd 2007
     permalink
    w ktorejs gazecie czytalam ze te projektory to tylko taki "pic na wode fotomontaz"bo maluszki przez baaardzo dlugi czas nie sa w stanie widziec na taka odleglosc (tzn lzoeczko sufit). poza tym tak jak pisze Aga - u nas tez w nocy chrapanie odchodzi od ok 20tej wiec praktycznie nie byloby kiedy tego wlaczac :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 2nd 2007 zmieniony
     permalink
    Aga no przecież projektora nie wyświetla się tylko w nocy....
    Obecnie już o godzinie 17 jest ciemnawo a o 18 już ciemno .... Ja może nie mam projektora ale mam ikeowską ozdobę świetlną i daje super efekt ... a dziecko jest tym zachwycone!
    Tak samo jak kula która daje efekt przechodzącego prądu :) Julka się przez jakiś czas potrafi wpatrywać...

    Widać co dziecko to inne zainteresowania :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 2nd 2007
     permalink
    jesli idzie o wpatrywanie to u nas super sie sprawdza akwarium. mlody sie w nie wgapia jak zahipnotyzowany :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 2nd 2007
     permalink
    akwarium dobrze działa na dzieci i jest zalecane.... u mnie stoi puste - Adriana welonki utuczyła karmą he he he - zdechły
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 2nd 2007
     permalink
    mojego "akwarium" to prawie nie widać - mała kulka z biednym utuczonym i atakowanym przez kota i 3 razy zbieranym z podłogi Wojownikiem (bojownikiem). Ale czasami biorę go sobie na biurko i gadam z nim... pomaga przynajmniej on 1 mi nie pyszczy hihihi
    póki co małą uspokaja pozytywka od karuzelki a interesuje ją wszystko co w zasięgu głowy. Najchętniej gada z pluszakami. A no i że moje dziecię nie zna ciszy jako takiej, stawiam jej pluszaka czy lalę w zasięgu oczu za nim (nią) dyktafon i włączam moje wykłady :D Korzyści są 2 - Mała leży cicho i słucha co zabawek jej opowiada - czasami z nim pogada a ja osłuchuje się z materiałem hihihi
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 2nd 2007
     permalink
    Gabrysia dostala akwarium na urodziny - takie nieduze 25l i ma w nim mieczyki, neonki i klinki oraz 3 ktorych nazwy nie znam :D a no i oczywiscie glonojad gigant i kirysek :)
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeNov 2nd 2007
     permalink
    Kochana ladybird znalazłam kiedyś w zdjeciach brzuszków twoje z tą malenką wystająca stópką....przy okzji na allegro w jednej z aukcji zauważylam to zdjęcie i przesyłam link bo może nie życzysz sobie żeby ktoś obcy wykorzystywał twoj brzuszek( może to nie moja sprawa ale wolę napisać) i na www.fotosik.pl równiez było zamieszczone to zdjęcie
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeNov 2nd 2007
     permalink
    http://www.allegro.pl/item258807143_10szt_testy_owulacyjne_test_ciazowy_gratis_.html oto link do tej aukcji
    --
  3.  permalink
    Agness- to była fotka sciagnieta z netu :) Bardzo stara zresztą :)
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeNov 2nd 2007
     permalink
    tak?? a ja myślałam ze to ladybird brzuszek....co za tłumoczek ze mnie ale w dobrej wierze ;)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 2nd 2007
     permalink
    Agnes milusio z Twojej strony.... i chociaż chciałam taki brzusio mieć z taką stópka to niestety niedoczekałam :)) tłuszczyku się dorobiłam i Julcia nie była w stanie odbić swoje słodziutkiej stópki :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 3rd 2007
     permalink
    Myszorko bardzo fajny wizualnie jest ten jezdzik pchacz. rozumiem ze pozniej zdejmuje sie podstawke i nakladke na gorze i maluch ma samochodzik?? ja ogolnie polecam takie samochody bo u nas mala do tej pory swoj exploatuje :) jedne ALE sprawdz jego wielkosc - wiadomo im mniejszy tym krocej starczy. widzialam w sklepach 2 rozmiary, ten najmniejszy starcza do 2 gora 3 lat a taki wiekszy jak my mamy spokojnie nadaje sie i dla 7 latka :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2007
     permalink
    ok 70 zł
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2007
     permalink


    ok 43 zł
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 4th 2007
     permalink
    AniuM tak ściga sie to.
    Jeździk maestro 5w1 wyposażony został w elektroniczny klakson wydający 3 odgłosy. Może być używany już od ok. 6 mies. życia – wtedy, kiedy maluszek zaczyna sam pewnie siedzieć. Jeździk został wyposażony w pasy zabezpieczające oraz obręcz z pulpitem zapewniające bezpieczeństwo najmłodszym użytkownikom. Posiada również rączkę do pchania dla rodziców oraz podnóżek, które można zdemontować, kiedy dziecko podrośnie. W pierwszym okresie może być używany jako kołyska lub jeździk pchany przez rodziców z zastosowaniem pełnych zabezpieczeń: pasów bezpieczeństwa oraz obręczy z pulpitem. W późniejszym okresie obręcz z pulpitem, pasy bezpieczeństwa, rączkę do pchania oraz podnóżek można łatwo zdemontować. Wtedy zabawka przekształca się w jeździk - odpychacz. Zabawka może również pełnić funkcję chodzika – pchacza, dzięki oparciu z tyłu jeździka, za które dziecko może trzymać się stawiając pierwsze kroczki.
    cena 235zl, trochę dużo.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2007
     permalink
    Myszorko 235 to jeszcze nie tak tragicznie... myślałam, że napiszesz kwotę ok 400
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 4th 2007
     permalink
    No tak bo patrząc na fishr price, to ma czasem ceny zabójcze.
    A mam pytanie do posiadaczek konika sassy,czy można tam zmienić baterię??
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 4th 2007
     permalink
    Powiem Ci że nie mam pojęcia jak się zmienia baterie jakiegoś konkretnego miejsca czy instrukcji nie ma....
    --
  4.  permalink
    co to jest ten konik Sassy??? wszyscy o nim mówia nawet u nas w rodzinie słyszłam a nie mam pojecia na czym polega jego fenomen

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 4th 2007 zmieniony
     permalink
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 4th 2007
     permalink
    nie wiem ale ja nie widze tego konika a wy widzicie go?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2007
     permalink



    KONIK SASSY

    kliknij na napis a otworzy Ci się link do strony allegro gdzie można go kupić :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.