Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 12th 2007
     permalink
    no tak ale u nas takich bajerow nie ma :( chcialabym bardzo znalesc jakiegos dobrego lekarza dla mojego skarba ale no coz jest jak jest .. jak na stałe to tylko ten jeden lekarz mi zostal ten szybki no ale czy on dobry to nie wiem.. poczekam jeszcze te pare dni i zobacze czy nowego lekarza juz maja tam :) to taka w sumie przytulna przychodnia rodzinna i swietna pielegniarke maja :) taka miła i wogole :) do kazdego dzieciaczka przyjdzie pogada pozabawia i usmiecha sie non stop :) i mloda jest :) ale o lekarzach to niestety nie moge tego powiedziec .. ne wiem co mam zrobic :(
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 12th 2007
     permalink
    Ja tak Aniu :wink:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 12th 2007
     permalink
    ja tez ;)juz kicam :) wybaczcie nie doczytalam tamtej strony ;)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    NA TYM POWYżEJ LINKU Są DOść CIEKAWE ZABAWECZKI ALE CENY JUż MNIEJ :(
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    w BIEDRONCE zaczal sie juz sezon prezentowy :)
    czesc 1 i czesc 2
    nie wiem jak te zabawki jakosciowo ale wizualnie dosc ciekawie

    ds
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    Ania ta klapka z lusterkiem mi się podoba ciekawe jak wygląda w realu ?? No i cena niczego sobie - tyle tylko, że ja nie znoszę tandety ... Może któraś sprawdzi w BIEDRONCE jak to się prezentuje - ja jestem uziemiona jak zawsze :shamed:


    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    ja tez nie znosze tandety i jak zabawka jest na 2 uzycia a wiadomo na fotce wszystko moze wygladac ladnie..
    jak sie uda to moze nawet dzisiaj czy jutro sprawdze, nie ma jak to pomacac :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 16th 2007 zmieniony
     permalink
    Aniu dokładnie tak - choć czasem ryzykujemy na Allegro :wink: No ale to inna inszość !!


    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 16th 2007 zmieniony
     permalink
    ja na allegro kupuje zabawki albo takie ktore znam albo takie ktorych jakosc gwarantuje firma. z reguly ogladam rzecz w sklepie u nas i kupuje online.
    Wczoraj jeszcze sprawdzalam i wyszlo ze garnuszek na klocuszek z fishera u nas kosztuje w sklepie 105zl, w hurtowni juz 92 a na allegro z przesylka 88zl takze ze wole wziac w hurtowni bo przynajmniej pomacam czy wszsytko dziala :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    Piłkę z lwem zakupiłam i tak: dzwoneczek w środku ma miły dla ucha i bardzo przyjemny dźwięk ale jest ciężka. Nie ma w środku małej kuleczki ale cały wielki ciężki mechanizm :( Telefoniki macałam ale nie podpasowały mi - malodyjka jaką gra telefon jest przytłumiona a sam telefonik nic ciekawego jak dla mnie. Powiem tak - produkty zabawkowe w biedronce są nawet dobre jakościowo, śmiem twierdzić że lepsze niż made in tesco i jakoś wolę je od chińszczyzny pod względem jakościowym i wizualnym.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    a mi sie ta gasiennica nawet podoba... no i cena zachecajaca
    ds
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    Nie ma jak to dotknąć towaru, np z Lidla przychodzą ładne ulotki a jak sie pójdzie do sklepu to totalna szmira
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 16th 2007 zmieniony
     permalink
    W carrefour są zabawki już świąteczne i m in są:
    http://photos04.allegro.pl/photos/400x300/267/97/66/267976691 cena59,95,
    Stojak made in carrefour też świeci i wiszą 3 zabawki 49,95 Garnuszek Fiszera http://photos01.allegro.pl/photos/400x300/267/63/83/267638352_1 jest po 69zł Warsztat http://photos02.allegro.pl/photos/oryginal/267/75/58/267755829 po 86,95
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    jest jeszcze piesek o którym kiedyś tu była mowa za 94zł i sporo zabawek m.in fiszera ale i playskool w miłych cenach.

    Ja liczę że na święta mój M dostanie jakiegoś bonusa kasowego i będę mogła kupić coś fajowego dzieciakom a jak nie to i z pierdułki oni się ucieszą ale chciałabym by Mikołaj czy Gwiazdorek coś "super" im przyniósł. Zobaczymy jak to będzie, bo jeszcze Kuby urodziny są i wszystko na raz w jednym miesiącu
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    And no prosze nie zalamuj mnie... musze dopasc w takim razie kogos kto ma blisko carrefour i mi na zakupy skoczy :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    And... znam ten bol jak trzeba kase przeliczyc... u nas w grudniu jeszcze imieniny Gabrysi wiec tez czegos szukam. na mikolajki mam drobne prezenty - dla Krzysia sliniaczek snoopy dla Gabrysi pizamka z KUbusiem Puchatkiem. zostaly jeszcze gwiazdkowe zakupy
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    Aniu tu masz katalog carrefour jest sporo fajnych rzeczy a cenowo kusząco :)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 16th 2007 zmieniony
     permalink
    Oj widzę, że zaczyna się szaleństwo-świąteczno-prezentowe :crazy::crazy:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    jeeeej normalnie siedze ogladam i zapisuje :) mam kuzynke w Toruniu i mysle czy jej kasy na konto nie przelac zeby mi zrobila zakupy i przywiezie jak bedzie jechala na swieta albo moze znajomi beda mieli czas i zajada nim jutro do nas przyjada... musze mocno pokombinowac :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    Heh Aniu ja nic nie mam jeszcze dla dzieci i najgorsze jest to że nie mam kasy i pomysłu. Mikołaj x 4 potem Gwiazdorek i 26.12 urodziny Kuby
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    dzisiaj robię, w takim razie, nalot na supermarkety :tooth:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    TESCO ma SASSY zabawki ale cen nie znam bo nie byłam - M tylko spoglądał!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink


    ten gryzak albo za 6,5 albo za 9,5 kupił nie jestem do końca pewna --- z pewnością taniej niż na allegro bo tam koszt wysyłki!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    a jak sie sprawdza ksztalt?? tzn czy Julka bez problemu trzyma go w raczce?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    Ania tzn kształtem jeszcze nie dla niej ten gryzak! Ona bardziej łapie przedmioty, które mają rączkę do trzymania... tutaj akurat jak widać nie ma nic takiego... Jest płaski do rączki się mieści ale nie na ten wiek dzieciątka - jeszcze z miesiąc poczeka zabaweczka!
    Niestety mój M czasami coś kupuje ostatnio a nie zwraca uwagi na wiek dziecka --- tak samo z ciuszkami - kupuje za małe :(
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    Krzys utrzymuje w raczkach bez problemu roznego ksztaltu zabawki ale najbardziej lubi te co bez problemu wlaza do buzi :D
    nie lubi za to piszczalek - mam w 1 przewieszcze piszczalke i jak Gabrysia nacisnie to on zaraz usta w podkowke i do placzu gotowy
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    Ania wczoraj to Ja właśnie doszłam do wniosku dlaczego Julka potrafi sie tak nagle rozpłakać. Przynajmniej wydaje mi się dlaczego!
    Wczoraj musiałam ściągać M z pracy bo wszelkie metody na Julcię w uspokajaniu te nowe i te stare nie pomogły...

    Wczoraj dwa razy się wystraszyła z tą różnicą, że ten pierwszy raz to nie wiem czego... była ciągle przy mnie...
    Za drugim zaś razem położyłam ją obok śpiącej Adriany i to jej się bardzo nie spodobało - usta jak to piszesz w podkówkę i wielki krzyk...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    Krzys sie raz wystraszyl Gabrysi maskotki malpki takiej piszczacej - myslalam ze ten placz to byl przez malpe a tu jednak wlasnie przez tego piszczka...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 16th 2007 zmieniony
     permalink
    :cheer::clap: normalnie geba mi sie smieje - znajomi nim do nas przyjada zajada do carrefour i zrobia nam zakupy zabawkowe :) policzylam ze na tych rzeczach ktore chcemy 115zl zaoszczedzimy a to jak dla nas to bardzo duza suma :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    Ja mam dość wrażeń i ze wczoraj i z dzisiaj .... jutro idziemy do znajomych troszkę się zrelaksować....
    Mam też nadzieję, że na wiosnę wyjadę chociaż na 2 tygodnie nad morze z Julką!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    no to sporo Kasiorki...


    U mnie same dzieciaki wyrośnięte więc tutaj nie mam co przeliczać kasy... Adriana pewnie zaszaleje w ciuszkach - zamienników nie będzie z tych co sobie pewnie upoluje, szwagier - koń wielki kasiora a do tego 18 lat teraz będzie miał więc większy wydatek.Od brata dwójka dzieci - jeszcze nie uzgodnione co chcą - jednak jak znam siebie to wjadę do sklepu kupię i wyjdę... Julcik jak to Julcik jej chyba bardziej ciuszki potrzebne niż zabawki więc nich kasiorkę dadzą rodzice i będzie po zawodach :)) mama sama kupi :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    moi rodzice i babcia tez dadza pieniadze. tesciom maz ma dzisiaj powiedziec ze my chcemy konkretne rzeczy i zeby powiedzieli ile przeznaczaja to my kupimy i sie rozliczymy albo pokazemy co chcemy dokladnie :)
    no a od chrzestnych zabawki ale tez ktore chcemy
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    a co powiecie na PRZYTULANKE SZMACIANKE

    vs
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    taką szmaciankę chciałam swego czasu kupić Julce ale jakoś nie doszłam do tego jeszcze! no i nie wiem czy dojdę :))
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    aniuM ja tez mam sie zamiar wybrac na zakupy do carrefoura ale ja sie w sumie na tym zbytnio nie znam ;) co polecasz co tam jest tansze ??

    a szmacianke mam dla Kacperka :) podobna do tych co pokazalas ;) nie wiem skad ja ma moja mama kiedy przywiozła dla Julki i teraz ma ja Kacperek :) nawet mu sie podoba ;)
    o takie cos :
    http://images25.fotosik.pl/113/dc8d6693ea4569camed.jpg
    --
  1.  permalink
    Mi się bardzo podobają szmacianki, bo nie są zbytnio udziwnione:) Chyba najlepsze są dla tych dzieciaków, które lubią zasypiac z pieluchą , bo są bezpieczniejsze
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    ta szmacianka fajna sprawa tylko jest jedno ALE - dziecko musi zasypiac z przytulanka czy pielucha. u mnie zadne nie zasypialo z niczym przy twarzy czy w reku... za to z cyckiem w zebach a owszem :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    Kfiatuszku jesli patrzyc tylko na wiek naszych chlopcow to taniej niz u mnie w hurtowni i niz na allegro sa nastepujace na moje oko FAJNE i porzadane rzeczy te ktore wymienila m.in. AND
    - garnuszek na klocuszek 69zl
    - przyrzad gimnastyczny 59,95 (mialam taki przy Gabrysi, super sprawa, zaluje ze oddalam)
    - fontanna z pilek 99zl (nie kupie bo nas nie stac :sad:)
    - pociag zaskakujacyh zwierzakow z fishera 169 (ale z powodu co wyzej tez nie kupie)
    - krzeselko uczydelko 142,95 (znajomi maja wiec moze od nich kiedys odkupie pomysle jeszcze)
    - ksiazeczki edukacyjne interaktywne
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    Mój Kuba zasypiał z pieluszką więc kupiliśmy pajaca szmaciankę ale i tak wolał pieluchę. Gdy Gabi zaczynała siedzieć zaczęła się jakoś dziwnie wojna o pajaca - kto z nim śpi więc w domu pojawiła się pani pajacyk. Gdy byłam w ciąży z Weroniką kupiliśmy pajacyka z grzechotką - tzn Gabi Kupiła a starzy zapłacili bo przecież dziecko musi mieć pajaca :wink: Do dziś i Kuba i Gabi śpią z pajacami i bardzo je lubią :)
    Taka "szmatka" jest super ale ma jedną wadę i pielucha z nią wygrywa - codziennie zmieniasz pieluszkę (kilka razy dziennie) tą koło buzi, a szmatkę czy przytulankę rzadziej pierzesz. Są dzieci które przyzwyczajają się do zapachu i ciężko im zaakceptować tulanka po praniu - bo nie ten zapach. Moja Ania po praniu znienawidziła ukochany kocyk i nie chciała się nim przykryć - a łaziła z nim wszędzie miała ponad rok. Dopiero jak zwietrzał zapach proszku przygarnęła go z powrotem
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    taka prawda ze tetrowka jest najlepsza przytulanka - nie ma obaw ze sie zgubi. mozna miec kilka w zapasie. maluch nie rozpozna ze to inna no i .... jest tania :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 17th 2007
     permalink
    no i jak zaśnie z nią na buzi to tetra przepuszcza powietrze :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 17th 2007
     permalink
    no i niestety w carrefour nie bylo juz pieska... poszukiwania w Toruniu czas zaczac
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 17th 2007
     permalink
    W tesco po 120z hakiem - dokładnie nie pamiętam ale 129 chyba (ponad 120 napewno)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 17th 2007
     permalink
    And to mokry jezyczek czy zimny nosek tyle kosztuja bo ten rozowy pysio jest tanszy. niestety kuzynka w Toruniu tez obleciala dzisiaj i ani w tesco ani w carrefour nie bylo juz modelu yorksire terrier. na szczescie udalo mi sie zamowic na allegro za 79zl (tydzien temu byly po 69 a dzisiaj juz powystawiali po 89!!!!!)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 18th 2007
     permalink
    hej mam pytanie, ide w odwiedziny do kolezanki, która ma 1,5 rocznego synka, co moge mu kupic?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 18th 2007
     permalink
    Myszorko to wsyzstko zalezy jakimi funduszami dysponujesz... moze taka przebijanke z IKEA? albo jakas zabawke do ciagania na sznurku czy prowadzania na laseczce??
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 18th 2007
     permalink
    dzięki Aniu, szkoda ze ja tak nie lubie ikei, bo trzeba caly sklep przejsc zeby z niego wyjsc
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 18th 2007
     permalink
    myszorko to nie prawda..... z IKEI można w każdej chwili wyjść bez przechodzenia jej w całości... są specjalnie w tym celu porobione szybkie przejścia! dość często wchodząc chciałam od razu kupić co potrzebuję i wyjść a nie chciało mi się po niej wędrować...,, wystarczy albo zapytać personel albo samemu się zorientować w tzw terenie, że są specjalne przejścia :))
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    dzięki Lady a ja przez całą ikee latam za każdym razem :shamed:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.