Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    ja rozkładam gruby koc i na to kładę mały kocyk i muszę sie pochwalić, że dzieki temu Maksiu nauczył się przekręcać z brzuszka na plecki :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    no to moze na lozku chociaz daj mu sie poturlac. Krzys jak widzi ze mam zabawke to sie tak fajnie przekreca zeby sie przeturlac :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    Jemma no bo innego sposobu nie ma
    dziecko jesli zbyt dlugo przebywa w lezaczku, nosidelku, koszyku-foteliku, u mamy na reku czy nawet w lozeczku to po prostu sie tego nie nauczy bo miejsca mu zabraknie
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    kłade go na lozku w miare mozliwosci ;) zajete przez meza spiacego po nocce ;) jak tylko gdzies sie na duzej przestrzeni znajdzie to klade go na brzusia :) jak mu sie nie podoba to potrafi sie przekrecic ;) godzej z pleckow na brzus :) ale jak mu podaje jedna reke i lekko go za nia ciagne to on przezuca reszte ciała i stara sie przezucic :) nauczy sie predzej czy pozniej :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    kfiatuszku to cwiczenie co ci na rozpakowanych opisywalam z sieganiem do nozki z nim rob. pokazuj mu zabawke i niech do niej siega. albo zakladaj mu zabawkowe skarpety i niech probuje zdjac :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    Na poprzednim mieszkaniu - małym- nie miałam miejsca za bardzo gdzie kłaść na brzuszku a od podłogi wydawało mi się że za mocno ciągnie (parter). Kładłam na podłogę alumatę złożoną na pół, taką zwykłą kupioną w tesco za kilka złoty, a na nią kołderkę z łóżeczka.
    Teraz w związku z tym że dzieciakom najlepiej sie bawi na podłodze mają w pokojach karimatę przeciętą na 3 części - akurat by na tym usiąść klęknąć itd. Też kupiłam taką najtańszą w tescko bo w ogóle nie wiedziałam czy zda egzamin, ale jest super no i cieplej w pupę choć i tak u mnie są stropy drewniane i 2 piętro teraz.
    Sprawdzałam izolację karimaty z Tesco i z Campusa trzymając bose stopy na jednej i drugiej - są właściwie takie same, alumata z Campusa jest o wiele lepsza ale i droższa, myślę że pod pupę w domu zwykła, najtańsza wystarczy a tak jak Ania jedzie pod namiot to już za słaba jednak
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    to jest fajna sprawa dla dzieci do siedzenia na spodłodze czy do klęczenia... mam jedno kółko i niejednokrotnie się sprawdziło
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    Julka dużo leży w leżaczku bujaczku i jakoś nie widzę u niej problemów z np obkręceniem się z plecków na boczek a z boczku na brzuszek ( jedyny problem to rączka, która grzęźnie pod brzuszkiem ) Z brzuszka na plecki ma większy problem ... raczej kładzie główkę i zostaje leżeć ... Ostatnio jak leży na brzuszku to podkurcza nogi tak jakby chciała się odbić i przesunąć!
    Dużo też zależy chyba od dziecka i od jego siły...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink

    śmieszna cena 5 zł
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    seria MALA - do malowania :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    huśtawka hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    świetne są te pluszaki bo miękkie i mogą służyć jako zagłówek dla dziecka :)

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    poplątanie z pomieszaniem
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    ja te kolejke MULA to na pewno kupie... juz kiedys o niej pisalam tak samo jak ten przebijak...
    w sumie nawet wiem kiedy stanie sie nasza wlasnoscia - najblizsza wyprawa do centrum w lutym wiec i zakupy wtedy w IKEA i inne szalenstwa :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    a to marzenie mojej chrzesniaczki tyle ze 80zl to troszke drogawo jak dla mnie

    fasd
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    na urodziny dla chrześniaczki świetny pomysł !!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    ta tablica jest super... a do tego można rolkę papieru kupić do rysowania!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    Lady u nas prezenty robimy takie ok 50-60zl.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    no to nic tylko pozazdrościć... u mnie prezenty to 100 - 200 złotych. W tym roku jednak nie robimy na święta dorosłym a poprzestaniemy na dzieciach!
    Mojej Julce nie wiem co kupię Adriana albo ciuszki albo kasiora... szwagier hmmm tu dylemat ale skończy się wedle jego prośby kasiorką a dzieci brata chyba dostaną biurka !
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    Lady no ale biurka nie kupisz za 200zl przeciez a ty jeszcze mowisz w liczbie mnogiej...
    u nas jest niepisana zasada ze prezenty sa wg zasobnosci kieszeni ale chrzensiakom wlasnie kupujemy ok 50-60zl a naszym dzieciom po ok 100zl. doroslym nie robimy prezentow od 5lat bo to bylo wywalanie kasy po prostu. chrzesniacy dostaja 3p rezenty w roku - gwiazdka, urodziny i dzien dziecka, nasze dzieci jeszcze dodatkowo od nas i dziadkow na imieniny i mikolajki
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    A u nas jest losowanie i każda osobowa kupuje tylko 1 osobie. Na ten prezent umawiamy się na ok 100 zł.
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    Jemma bardzo pomysłowe, ja kupuje rodzicom z obu stron, coś dla męża i oczywiście Matuś. Nie wiem czy będę robić od siostry dzieciom, ale wymyśliłam jak coś to dart elektroniczny.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    http://www.ikea.com/PIAimages/28564_PE078189_S4.jpg
    To mi sie podoba i nie tylko mi. Dzieci w gabinecie p dr uwielbiają się tym bawić i w 1 aptece jest ta zabawka i często przechodząc koło niej słysz - pójdziemy się pobawić :D
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    dzisiaj jadę do IKEA zobaczę co nowego na dziele dzieciaczkowym no i chciałabym zobaczyć jak wyglądają pewne rzeczy te co na stronce oglądałam i dzisiaj w wyprawce zamieściłam oraz tutaj!

    Ania IKEA ma biurka ciutkę tańsze... a kupować będę x2 bo brat ma dwoje dziec i niestety tam finansowo jest u niego kiepsko! Ja nie zbiednieję a dzieciaki będą miały miejsce pracy po szkole! Zawsze wychodzę z założenia, że to co daję i jak nie żałuję to do mnie wróci ze zdwojoną siłą - sprawdza się :))

    U Nas na urodziny dzieci wolą kasiorę!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    And ta zabawka kosztuje 30 złotych!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    a cha i jeszcze jest ta sama zabawka o innym układzie tych prowadniczek!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 23rd 2007 zmieniony
     permalink
    a co Wy na to ? hmm cena jednak nieco powalająca :(


    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    Właśnie patrze sobie na te zabawki Ikei. Na allegro jest o 9-10zł drożej ten poplątaniec
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    And podaj linka na alegro
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    Tu38zł Tu36 a tuwszystkie co mi wyszukał
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    A te kubeczki co Dronko pokazywałas na allegro sa po 9.90
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    And jak coś potrzebujesz daj znać--- wszystko kupię a Ty jedynie sobie opłacisz dodatkowo za wysłanie! Dzisiaj szykuję się do IKEA - mam nadzieję, że M znajdzie czas a poza tym jak już wielokrotnie wspomniałam mam 10 minut drogi więc nie problem dla mnie pojechać!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    dużo dzieci tym się bawiło w IKEA jak widziałam ostatnio.. jeździli po podłodze!

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    a ja sie wkurzylam, zaszlam do sklepu sprawdzic ceny kilku dupereli zabawkowych i o zgrozo w ciagu ktorkiego czasu (na pewno mniej niz 2tyg) na rzeczy jest po 5-6zl drozej. coz czuc ze ida swieta :confused:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    And u nas w przychodni tez byla ta kolejka MULA i Gabrysia zawsze lubila sie tym bawic :wink:
    szkoda tylko ze ktos sie nie bal i podprowadzil.. a swoja droga to juz szczyt chamstwa krasc takie rzeczy z sali dla dzieciakow!
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    Ania do jakiego wieku Gabi się bawiła tą kolejką ?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 23rd 2007 zmieniony
     permalink
    Zuza ona sie nia bawila tylko u lekarza takze fascynacja trwala dosc dlugo mysle ze tak do bilansu 4latka... pozniej MULA zniknela.. a jak jeszcze bylo inne dziecko i mogly sobie zrobic wyscigi to juz w ogole byla radocha ;)

    ps. wyscigi polegaly na tym ktore dziecko pierwsze przerzuci klocki z drutu danego koloru na druga strone i mozna po 1 klocku przesuwac tylko :D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    Moja Gabi ma 4 lata i dla niej to super zabawka.
    Teraz jak przeglądałam katalog Ikei M wykrzyknął że trzeba Gabi kupić bo ona to lubi.
    Ta zabawka przez swoją prostotę jest aż tak fajna - i to podoba mi sie w zabawkach ikei. Mają proste rzeczy bez zbędnych gadżetów, tak jest z ich karuzelkami czy stojakami super tylko szkoda ze nie ma u mnie hihihi

    Biedronko muszę to przemyśleć i skontaktować sie z rodziną w Poznaniu, bo jak będą do nas jechać na święta to mi przywiozą jak nie to poproszę ciebie w połowie grudnia
    --
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    Jest tyle zabawek które bym chciała kupić małej no ale cóż trzeba będzie dokonać jakiegoś wyboru.....
    --
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    i jak patrzę na to wszystko co macie zamiar kupić to aż mi smutno :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    ja zbieram juz pol roku zeby malemu kupic fajny prezent na swieta :) nawet moje urodzinowe mu oddałam ;) a co do reszty rodzinki to gora do 30 zł choc nie mam duzej rodziny to i tak boje sie ze nie wystarczy :(
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    u nas Gabrysia twierdzi ze jak bedzie miala pieniazki to Krzysiowi kupi fontanne z pilek na prezent
    jhg
    no to troche zbierania ja czeka bo to ponad 100zl kosztuje hehehe

    ps. a swoja droga nie dalabym tyle kasy za taka zabawke
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    a dla troche starszych dzieciakow ktore kochaja malowac - FARBY W KULCE, mielismy z innej firmy i sa super :P

    gf
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    Magg nie smutaj się hi hi hi Ja się tym wcale nie przejmuję co ktoś kupuje... i wcale się nie obawiam, że jak kupię mniej to "skrzywdzę'' moje dzieciątko,,,,
    Magg zrób Tosi perkusję z garów w kuchni będzie wielka frajda hi hi hi - oczywiście jak będzie nieco starsza :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    Magg nie smuc sie, Tosi tez z pewnoscia zrobisz zakupy a i od rodziny dostanie prezenty :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    Mnie najbardziej cieszy ze w tym roku wszyscy wypytywali o zapotrzebowanie, po zeszlorocznej gwiazdce mialam juz dosyc nietrafionych prezentow a tak to kupujemy sami i sie rozliczamy (tesciowie i moi rodzice) albo pokazalam paluche co ma byc :)
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    Napewno Mikołaj nie zapomni o Tosieńce , jakieś dobre elfy napewno cos przyniosą :wink:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    Moje maluchy też odwiedzi Mikołaj - ale co im przyniesie ... niespodzianka :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    w auchanie GARNUSZEK KLOCUSZEK za 68 - dzisiaj widziam!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    hipermarkety walcza o klienta rzutem przedswiatecznym :wink:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.