Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2007
     permalink
    kokardki u mojego sterczą na baczność a tutaj wyglądają tak uroczo he he he

    byłam dzisiaj z M w smyku po body dla Julki.... przy okazji pooglądałam sobie smykowe zabawki fisher price i muszę powiedzieć, że tańsze o złotówki ale i kosztu przesyłki nie trzeba pokrywać a do tego można dotknąć i zobaczyć z bliziutka :)

    zuza polecała garnuszek i muszę powiedzieć ze świetnie wygląda....
    Kulki sensoryczne przy okazji widziałam i przynajmniej wiem co będę kupowała a czego nie ....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2007 zmieniony
     permalink
    świetny był ten piesek w smyku - starsza córa stała i go rozpracowywała i co dziwne w języku polskim a nie angielskim jak na allegro trafiłam ( wersja ang dobra do nauki języka )




    o taki

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2007
     permalink
    a co Wy na taki zegar do nauki ? ok 113 zł
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2007
     permalink
    Fisher Price Gumowi Przyjaciele z wannyAby urozmaicić czas dziecka w wannie koniecznie spraw mu wodnych przyjaciół firmy Fisher Price.
    Masz problem z zajęciem dziecka podczas kąpieli a gumowe kaczuszki nie pomagają? Chcesz sprawic niespodzianĸę maluchowi? Wystarczy wlać wodę do zabawek a wszyskie elementy zacznąa się poruszać. Nigdy nie wiadomo kiedy wieloryb wystrzeli strumień wody a rozgwiazda zrobi fikołka.
    Do zestawu dołaczona jest mata z przyssawkami, którą można łatwo zamontować do wanny, tak aby gumowi przyjaciele po zabawie, zawsze zostali w tym samym miejscu.Przyjaciele z wanny urozmaicają czas spedzony w wannie, a rodzicowi pomoże sprawnie wykąpać malucha.



    CENA OK 50
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2007
     permalink
    AUKCJA FISHER PRICE
    Z SENSORKAMI - ciekawa jestem ceny minimalnej
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2007
     permalink
    Myszorko a wiesz ze nie mam pojecia czy zmienai sie i gdzie baterie ale pociesze cie ze kolezanka ma go od roku prawie i ciagle dziala :) u nas poddawany jest porzadnej eksploatacji i tez jest ok :)
    najszybciej baterie padaja w karuzelce ale na szczescie sa to zwykle paluszki wiec mozna przezyc ;)

    co do jezdzika pchacza to opis interesujacy. ciekawa tylko jestem do kiedy posluzy maluchowi, czy jest jakis limit wagowoy etc. warto by zobaczyc w realu bo kasa nie mala a moze starczyc na pare miesiecy tylko
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2007
     permalink
    Lady i jak te kulki sensoryczne i klocki? przypadly ci do gustu czy nie bo z tego co napisalas to trudno mi wywnioskowac :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2007
     permalink
    niektóre ciekawe szczególnie ich zawartość.... ale dla Julci jeszcze czas na nie...
  1.  permalink
    ten konik słodziutki faktycznie,wcale nie dziwie sie ,że dzieciaki nim zachwycone
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2007 zmieniony
     permalink
    z pewnością nie polecę tej zabawki dla dzieciątka, które dopiero się uczy wkładać do buzi przedmioty..... jest ciutkę nieporęczny swoim kształtem a szczególnie tym gryzakiem..... no i ciężka jak na zabaweczkę.... i nie praktyczna do złapania! Julka moja to aż płacze jak nie może listka dać do buzi :(
    Może w czasie późniejszym będzie bardziej ją chciała!
    Ciekawa jestem jak inne z tych co zamówiłam będą się sprawdzały.....

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2007
     permalink
    jesli idzie o lekkosc zabawek to wydaje mi sie ze najlzejsze sa z BRIGHT STARTS. chociaz te kolko sassy co to szukalas a kasinek napisala ze wycofali tez jest leciutkie i fajne do gryzienia
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2007
     permalink
    tak kółeczko bardzo mi sie podobało........ i jakoś bardziej mi do gustu przypadło niż ten gryzaczek ale nie było go buuu
    Jadąc po odbiór zamówionych okazało się, że babeczka je miała ale nie wzięłam więcej kasiorki aby je kupić!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2007
     permalink
    to kółeczko gryzaczek też ciekawie wygląda i cenowo nie jest złe ok 16 zł
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2007
     permalink
    ta grzechotka też świetnie wygląda
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2007
     permalink
    Lady szkoda ze sie nie udalo zamienic zabawek jeszcze przy odbiorze no ale moze jak sie bedziesz wybierala w rejony tej babki to zadzwon i sie zapytaj czy kolka jeszcze ma i wtedy kupisz Julce. ten 1 gryzak fajniejszy, ten drugi mysle ze moze byc podobnie nieporeczny jak ten z listkiem co kupilas. Mi np czasami podobaja sie niektore gryzaki czy gruchawki ale patrzac na rodzaj uchwytow czy grubosc raczki rezygnuje z zakupu tych zabawek. stawiam jak zwykle na praktycznosc a nie to co mi sie uwidzi ;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2007
     permalink
    tzn ten powyżej co zamieściłam ładny ale wiem, że będzie niepraktyczny dla małej rączki dzieciątka,,,,
    Czekam jeszcze na zamówioną grzechotkę, gryzaczek z fishera i na kluczyki ....

    Z pewnością na święta pokieruję rodzinką co mają kupić a co nie.... niewątpliwie u mnie bardziej od zabawek ciuszki są potrzebne dla Julci, która rośnie i rośnie
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2007
     permalink
    u nas ubrania daje sie na wszystkie okazje poza prezentami swiatecznymi. tak sie jakos utarlo ze od Mikolaja to zabawki :)
    ja juz powoli zaczynam kompletowanie worka dla swietego chociaz pomysly dla moich dzieci ktos mi ciagle podkrada i obawiam sie ze jak tak dalej pojdzie to albo prezenty beda zdublowane albo zostane na lodzie :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2007
     permalink
    Lady, dzieki widzialam go juz na allegro ale cena nie na nasza kieszen. na temacie wyprawkowym wkleilam jakie kupic zamierzalam a w zasadzie juz zamowilam, niecale 8zl sztuka wiec jednak malutka roznica jest :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2007
     permalink
    Ja go sobie zapisałam w ulubionych bo jak Julcia będzie starsza to się o niego pokuszę a jak na razie za śliniaczek służy pieluszka tetrowa :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2007
     permalink
    a ja wole kilka sliniaczkow ale tanszych, wyjsciowe mamy na rzep zapinane takie w stylu marynistycznym :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2007 zmieniony
     permalink
    Interaktywna piramidka, Taf Toys cena 124zl

    ds



    * piramidka interaktywna rozwija mięśnie brzucha i ramion, umiejętności motoryczne i poznawcze, pojęcie stałości przedmiotu, zmysły, język i komunikację dziecka
    * unikalny stożkowaty kształt piramidki oferuje dziecku wiele możliwości do zabawy
    * - Zabawny króliczek gra melodię i świeci, gdy tylko dziecko dotknie marczewką do jego noska
    * - Bezpieczne dla dziecka lusterko można regulować
    * - Kotki wskakują i wyskakują z otworków kiedy zostaną pociągnięte przez dziecko
    * - Drgający motylek unosi się po pociągnięciu
    * - Gęsi i gąski po dotknięciu wydają dźwięk
    * - Za liśćmi znajdują się urocze obrazki przedstawiające zwierzęta
    * - Miękki kwiatek z magnesem unosi się w górę i w dół na paseczku
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 4th 2007
     permalink
    Dziewczyny co tu zaglądam to jestem chora - wszystkie zabawki takie fajne :bigsmile:

    Ja na bank kupuje maluchom te klocuszki sensoryczne i chyba nie będę czekała do Mikołaja hihi :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2007
     permalink
    Izunia a chlopcy juz ogladaja z zaciekawieniem nowe przedmioty czy jeszcze ciagle zasada co do reki to do buzi? bo jesli juz ogladaja to warto kupic teraz a jesli nie to mozesz ciut poczekac
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Aniu no pewnie - i podoba mi się jak je tak fajnie obracają i "smakują" :wink:
    Nie mają dużo grzechotek - dosłownie kilka, ale nie daję im wszystkich zabawek. Tak podmieniam raz te raz inne a maluchy mają radochę jakby mama kupiła im nowe - wtedy tak się cieszą, że omal nie "skaczą" - wierzgają pupką i banan od ucha do ucha :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Oczy mi się śmieją do większości zabawek ale kasa bubu :( Na razie nie kupuję nic Weronice bo w piwnicy odszperałam reklamówkę zabawek i grzechotek dla malucha. Zastanawiam się nad kupnem tego konika, ale muszę znaleźć na niego sponsora chyba hihihi.
    Co się tyczy klocków Fiszera - z czystym sercem polecam. Żyrafa jest eksploatowana u nas od ponad 3 lat i baterie nadal działają. Klocki przeszły już chyba największe testy jakie mogły przejść, łącznie z nauką pływania i ślady użytkowania są znikome.
    Najwspanialsza zabawka dla bobasa w okolicy roku wzwyż to są zwykłe drewniane klocki i nikt mi nie powie że jest inaczej hihihi
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Lady podaj no linka na tego gryzaczka z Fisher Price :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Izunia TUTAJ masz caly allegrowy wybor gryzakow i gruchawek Fisher Price
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    And ja czesc zabawek po Gabrysi tez przytachalam ale czesc zdazylam juz rozdac po znajomych a inne sa iscie dziewczece wiec odapdaja. a co do clockow to u nas od kilku lat sprawdzaja sie WADER i DUPLO
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Ania DZIĘKI !!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Izunia na którego ?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Izunia gdzie będziesz kupowała kuleczki czy też kwadraciki sensoryczne ???
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Lady "OCEAN WONDERS"
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Biedrona pewnie na ALLEGRO albo poczekam jak przyjadę do mamy - może obie wybierzemy się na BIG zakupy hehehe - tylko najpierw znajdę sponsora :shamed:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    te kuleczki mi się podobają tak samo jak te dla słuchu i wzroku :))

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2007 zmieniony
     permalink
    ta grzechotka z chicco też ciekawie wygląda ok 24 zł
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink


    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Lady sprawdz w hurtowniach jak u was jest cenowo bo ja sie dowiadywalam i wyszlo az 8zl drozej niz na allegro ale dziewcyzny na innym forum pisaly ze u nich w hurtowniach dzieciecych to po 2zl taniej na komplecie no i bez kosztow wysylki.
    ja sie zastanawiam tez nad tymi dotykowymi i nie moge sie zdecydowac czy wziac te czy te sluchowe. zwlaszcza ze bym klocki chciala jeszcze dokupic zeby mlody mial wiecej niz te co w parze z zyrafa ida... moze podpowiem tesciom co do prezentow gwiazdkowych hehehe
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Lady macalam te grzechodki z chicco i jakos mnie nie przekonaly. warto je zobaczyc w realu najpierw
    tak samo jak te klocki fishera:
    \lkj
    na fotce wygladaja fajnie w rzeczywistosci nic nadzwyczajnego
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Aniu z pewnością w sieci sklepów smyk są tańsze niektóre rzeczy bo nie ma kosztów wysyłki a to już coś! z Fishera jest duży wybór więc nie będę chyba nic zamawiała na allegro a kupię bezpośrednio w sklepie z możliwością oględzin...

    Aniu niestety Ja do sklepów mało jeźdzę wbrew plotce jaka padła, że jestem zakupoholiczką.... ( nie wiem skąd to komu wpadło do głowy i na jakiej podstawie ) Jadę z konieczności :(
    Hurtownie zatem u mnie odpadają bo nie chce mi się szukać.... a u mnie w mieście jest tylko jeden zabawkowy w którym od lat nie byłam i jakoś mnie tam nie ciągnie...
    Smyk odwiedzam przy okazji jak jadę po spożywkę na market ....
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    i jeszcze cos - jak szukalam na allegro i porownywalam ceny to mozna niezle przeplacic bo cen zaczynaja sie od 29zl a na 36 konczac wiec trzeba jednak dobrze poszperac :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2007 zmieniony
     permalink


    cena ok 55
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007 zmieniony
     permalink
    Lady krzeselko swietne bo mega funkcjonalne zwlaszcza jak sie jada obiady nie tylko w domu :wink: tyle ze ja bym sie bala stawiac je na normalnym krzesle a na podlodze znowu tez nie wygodnie karmic :confused:

    a co do zakupow to ja zawsze sprawdzam najpierw cene na allegro opzniej w dzieciecym a dopiero na koncu w zabawkarskim kupuje.

    udalo mi sie upolowac lalke dla chrzesniaczki BRATZ nowa za 68zl z przesylka a u nas w hurtowni 99 kosztuje. czysty zysk :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    IZUNIA gryzaczek
    dla Ciebie ups do wglądu oczywiście :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Aniu to już nie dla mnie takie zakupy... oglądać na allegro a potem celowo do sklepu jechać porównywać... zresztą to co Ja teraz kupiłam na allegro to i tak mi się udało wyprzedzić mojego M
    On by wczoraj pół smyka wykupił....
    Ostatecznie mu zabroniłam kupowania bo szkoda zawalać małą zabawkami i grzechotkami jeśli i tak niektóre z nich zaczyna wykluczać... z 2 jakie ma :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    np ta zabawka w smyku ma cenę 19,9 a na allegro do 19 dochodzi więc nie ma sensu jej zamawiać i za przesyłkę dopłacać



    mi się udało ją kupić za 10 złotych na allegro - dziwnym fartem
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Izunia dwa za 13 złotych + koszt wysyłki zobacz

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    albo za ok 17 dwa takie gryzaczki

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    albo takie gryzaczki za ok 11
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.