Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Całkiem fajne te pojazy Lady! Ale ja chyba troszkę teraz porozpieszczam swoją Oliwkę i zakupimy jej huśtawkę, jakiegoś pluszaka na biegunach i rowerek :wink::bigsmile: wszystko w okolicy roczku w prezencie od nas, dziadków, cioć itd.
    Spisujemy teraz listę prezentów, coby się nie powtórzyły - rodzinka prosiła, bo szkoda żeby mała miała dostać 2 razy to samo. I jeszcze chciałabym dla niej drewniane klocki - jakieś kolorowe - tatuś będzie miał ubaw razem z córeczką - mój M uwielbia układać klocki!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Fikuśne te wózeczki Lady :bigsmile: - oryginał z Ciebie !!
    Moje maluchy już dostały zwierzaki na biegunach - jeszcze nie korzystały za małe. Dużego niebieskiego słonia i żółtego Kubusia Puchatka. Na roczek nie mam jeszcze pomysłu.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 4th 2008 zmieniony
     permalink
    IWA nie ujmajac zadnych talentow Oliwce - nie sadzisz ze roczniak to ciut przy maly jest na rowerek? chyba ze mowisz o jezdziku pchaczu ktory ma pozniej opcje rowerka...

    a swoja droga to trzeba miec spore mieszkanie zeby pomiescic dzieciece klamoty. my mamy hustawke po Gabrysi ale niestety nie mamy wystarczajaco miejsca zeby ja przytargac do domu
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Ania myślę, że IWIE chodzi o taką huśtawkę montowaną w drzwiach ... Jeśli inna wchodzi w grę to faktycznie podpisuję się pod Twoim zdaniem. Ja również mam małe mieszkanie i nie mam zamiaru go zagracać - :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    wg mnie te hustawki montowane w drzwiach sa dla ciut starszych dzieciakow. nie zabezpieczaja wystarczajaco maluch przed "gibnieciem sie" no i nie ma jak dopiac szelek...

    znajomi maja cos takiego w ogrodku i niestety dziecko im fiknelo koziolka (ok 1.5roczku mialo) mimo ze koelzanka stala obok
    s

    my po Gabrysi mamy tego typu... fajna zwlaszcza ze ona lubila sobie w niej zasnac ;) a oparcie mozna bylo latwo rozlozyc.. teraz hustawka jest w garazu a na lato powedruje na dzialke...

    ds
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 4th 2008 zmieniony
     permalink
    Ania ja rozumiem - mnie nie musisz tłumaczyć - domyślasz się chyba, że ja prędko nie wsadzę moich szkrabów do huśtawki hehe - za małe i nie dorosły do takich "przyjemności" - no chyba, że u mamy na kolanach i większej huśtawce :wink:

    Ta druga na działkę jak najbardziej :bigsmile:
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeMar 4th 2008 zmieniony
     permalink
    A widzieliście taka hustawke??
    http://www.allegro.pl/item317237972_little_tikes_hustawka_dla_malucha_do_ogrodu_domu.html

    Mi podoba siew taka, ale to juz dla starszego dziecka:
    http://www.allegro.pl/item319342954_hustawka_3_w_1_dla_malego_i_duzego_f_vat.html Musle, ze tu mozna by dopiac szelki
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Mnie chodzi o taką huśtawkę - uważam że jest świetna i nadaje się dla takiego szkraba jak moja Oliwka. Koleżanki córeczka ma 8 miesięcy i już się w takiej huśta.

    http://www.allegro.pl/item323359861_super_hustawka_dla_dziecka_3w1_w_dobrej_cenie.html

    Co do rowerka to będzie to rowerek z opcją jeździka, narazie mała nie będzie pedałować tylko trzymać nóżki na podstawkach, a mamusia albo tatuś będą pchać! :bigsmile::wink:

    A tak wogóle to kupiliśmy już fotelik na rower! Super - jak przyślą to zrobię zdjątko. Skorzystaliśmy z porady znajomych i zakupiliśmy droższy, ale jest naprawdę dobry ma mocne pasy, i jest montowany do ramy rowerowej, ma amortyzatory dzięki czemu Oliwka nie będzie podskakiwać na każdym kamyczku. My z M dużo jeździmy na rowerach więc taka opcja była konieczna. :wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Iwa, a jak to jest regulowane prawnie? Mozna wozic dziecko na rowerze w krzeselku po ulicach, czy tylko po scieżkach rowerowych? Musi mieć kask???
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    fajna huśtawka :) też muszę pomyśleć o takiej :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Kask musi być i musi być odblask na krzesełku. Sama jeździłam (i będę jeździć) z dzieckiem i jakoś nie wyobrażam sobie by dzieciak nie miał kasku na głowie... Ja mam doklejone taśmy odblaskowe na tyle fotelika + migające czerwone światełko.
    Co do ścieżek rowerowych - u nas niby jakieś są ale ja akurat nimi rzadko jeździłam, nie słyszałam o zakazie czy nakazie jeżdżenia po ulicy, jednak jak jechałam z dzieckiem zawsze jeździłam po chodnikach! Nie ufam sobie samej a co dopiero innym kierowcom :D A na poważnie boję się jeździć po ulicy z dzieckiem - sama jak najbardziej
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    IWA jaki kupiliście fotelik na rower? Dane mi będzie coś kupić ale niestety chociaż mam dość porządny rower to nie korzystałam z niego bo samej mi się nie chciało. Mój M nie lubi się ruszać ma dość ruchu w pracy. Chciałabym teraz jednak ze starsza córą i pojeździć i z Julką ale nie wiem jakie siedzisko wybrać.... Może podpowiesz coś niecoś...

    Huśtawka fajna i też sie zastanawialiśmy. Na razie kupujemy fotelik MAXI COSI albo Priori albo Tobi! Wczoraj były przymiarki!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Wiecie co od tej jazdy rowerem Ja mam większe przerażenie w oczach bo moja córa właśnie zaliczyła testy na kartę motorowerową i teraz będzie miała testy z jazdy... Skuter bardzo duży stoi już przygotowany do jazdy... jazda po ulicy!
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Nasz fotelik Maxi Cosi Priori to naszym zdaniem rewelacyjny wybór. Oliwka zachwycona, jeździ i wzdycha tylko do widoków za okienkiem i do tatusia lub mamusi za kierownicą! Swoją drogą jest wygodny, w niedzielę usnęła w drodze do domku i wygodnie sobie spała.

    Lady ja też mam kiepski rower, ale własnie mój M już wybrał nowy rower dla mnie tylko musimy razem podjechać do sklepu żebym się do niego przymierzyła i powiedziała czy mi sie podoba - zakup murowany.

    Co do fotelika na rower to zaraz postaram się znaleść na allegro tego sprzedawcę jeżeli jeszcze jest i wkleić ci linka. :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Lady - niestety już go nie sprzedają, ale jak tylko mój M przywiezie go do domu z pracy (tam mu przysłali) to wkleję zdjątko i opis. Podobno jeden z lepszych fotelików na rower. Zobaczymy?!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    IWA a zdjęć archiwalnych nie masz z allegro ?

    My wczoraj rozważaliśmy priori chyba xp i tobi, za którym Ja obstaję ale sama do końca nie wiem. Mój m chciałby RECARO bo od 9 - 36kg! nie jestem za taką opcją!
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Mogę poszukac w archiwum allegro, ale w domku, bo teraz jestem w pracy! :wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 5th 2008 zmieniony
     permalink
    ok rozumie :)) zatem czekam na linka :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 5th 2008 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny a jakie foteliki my mamy wybrać co by nas po kieszeni zbytnio nie uszczupliły ?? :neutral::shamed::devil:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Kurcze nie ten wątek bleeeeeee - przenoszę pytanie !!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    czy ktoras z was kupila chodzik pchacz moze?
    jest strasznie duzy wybor tego i jak przegladalam to wynalazlam takie i sie zastanawiam ktory faktycznie spelnia swoja fukncje najlepiej

    ds

    ds

    fd

    ds
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    woooow!!! :shocked:

    Dużo tego i wszystkie są fajniste - ciężko by mi było się zdecydować! :wink:

    Ale po dłuższym przyglądaniu to z tych wybieram pierwszy z fisher price i ten ostatni z chicco. Wydaje mi sie, że mają dobra podstawę - to znaczy nie będą wywrotne, a pozatym mają fajne zabaweczki i cieszą oczy nawet dorosłego, a co dopiero dziecka!. Drugi fajny, ale wydaje mi się mały.

    Ale powiem szczerze - ciężki wybór!
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Fajne są i ja też nie wiem buuuu
    mi się podoba ten drugi
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 5th 2008 zmieniony
     permalink
    ceny od 110 do 150zl plus przesylka... kupilabym z drugiej reki ale tylko ten drugi widzialam na allegro uzywany i w przystepnej cenie...

    w tym 1 podoba mi sie to ze najpierw jest pchaczem a pozneij przerabia sie w a la taczke ;) ktora dziecko moze ciagac za soba o tak:

    ds
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    My raczej obejdziemy się bez takich cudeńków :neutral:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    właśnie się nad tym zastanawiam czy mi koniecznie jest potrzebny na razie do chodzenia to nam jeszcze daleko...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 5th 2008 zmieniony
     permalink
    a u nas Krzys probuje sie w lozeczku przemieszczac wiec moze byc roznie... rownie dobrze moze szybko zaczac lazic a moze mu to dlugo jeszcze zajac... i ogolnie sie zastanawiam tez nad przydatnoscia zakupu ale widzialam dziecko smigajace jesienia z tym po osiedlu no i to bylo niezle rozwiazanie bo maluch sie o jezdzik podbieral a nie mama w pol zgieta szla...

    a z drugiej storny zastanawiam sie jak to jest z postawa dziecka... w jakim stopniu jest ona naturalna i czy taki pchacz nie wywoluje nienaturalnego pochylenia bo wiadomo z wyoskoscia malucha bywa roznie.... pozniej takie nieprawidlowe postawy moga sie utrwalic i wiecej zlego z teg bedzie niz dobrego...

    no i tak przywolawszy zdrowy rozsadek chyba jednak nie nabede tego ustrojstwa... moze moj kregoslup to przetrzyma :wink:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Rozważania w dobrym kierunku mam podobnie :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    a ja mam taką zwykła hustawke na drzwi i Mat grzecnie w niej siedzi ale ja cały czas jestem przy nim
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    I bardzo dobrze Myszorko - widziałam go w tej huśtawce na ostatniej dodanej przez Ciebie fotce - wyglądał na szczęśliwego - lubi się huśtać ??
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    W zwykłą huśtawkę na drzwi włożyłam Weronikę 2 razy - dziki szał pisk i radocha - aż zanosiła się ze śmiechu. Tylko jest 1 minus - do jej małej pupy i małego wzrostu ta huśtawka jest olbrzymia, no ale poduszki nas uratowały :)
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    ja ma pchacza z tego tego samochodzika chicco co kupialm malemu na swieta w sumie to tak ze dziecie sie trzyma z tyłu i pcha tego samochoda ale ja sie jakos boje ze to mu odjedzie i zaryje dziobem ;) to co pokazała Ania to moze bardziej stabilne ale tez bym sie bała :)fajne to jest jakbym dostała za darmo to bym uzywała ale tak chyba raczej nie kupie :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
    w prawdzie nie jestem zwolenniczka zabawek typu cymbalki ale te mi sie spodobaly

    ds
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 8th 2008 zmieniony
     permalink
    ogladam wlasnie zestawy z klockami drewnianymi...
    tutaj niewiele klockow bo tylko 56szt ale za to wozekczek do ciagania... no i powalajaca cena 230zl :shocked:

    mn
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
    zestaw 110szt za 42zl


    ds


    220szt za 103zl (moj faworyt ze wzgledu na wielkosc klockow)

    fd
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 9th 2008
     permalink
    klocki fajne :)
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    Ten duży zestaw - SUUUUUUPER Aniu! Chyba nad nim pomyślę, może podpowiem komuś na roczek!:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    Izunia Mati bardzo lubi się hustać a teraz nie wiem co mu na Wielkanoc kupić? moze jakieś podpowiedzi:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    ten duzy zestaw klockow Krzysko pewnie dostanie od nas na roczek, przyznam sie ze sama chetnie sobie cos pobuduje :D

    Myszorko a to u was sie na wielkanoc kupuje prezenty??? :shocked: u nas dzieciaki w rodzinie jakiegos lukrowego baranka z reguly dostaja a takie male jak nasze to nic...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    No klocki fajne - też mi się podobają :wink:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    a mnie sie starsznie podoba tak kierownica do wozka :) sie ją na pałąk mocuje :) ma jakies efekty dzwiekowe i wogole :) Kapulek lubi sie bawic czym na spacerku :) tylko hmm cena troszke powala bo 72 zł :(

    d
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    fajniste to tylko cena juz troche mniej fajna :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    no własnie ciągl ta cena :( szukam sponsora :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    u nas ani Gabrysia przez cale dziecinstwo nie miala doczepianych zabawek do wozka. Krzys zreszta tez. na spacerze to on swiat obserwuje a pozniej ucina sobie drzemke :)
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    Kacperek lubi sie czyms bawic :) doczepiam mu ksiazeczke do wozka ale ona ciagle mu ucieka gdzies a to jest takie fajne ze nie bedzie uciekac :) troche podziwia swiat troche sie bawic rzadko ostatnio sypia na spacerkach ;) uwielbia sie przechylac na bo i patrzec jak sie kołka krecą :)
    --
  1.  permalink
    Kfiatuszku- ja mam takie ustrojstwo z tiny love... Nie przyczepiałam tego do wózka, bo Hania jeździ w gondoli, ale wg mnie to zajęcie na góra 15 min... Póżniej to chyba naprawdę kręcące kółka są fajniejsze :)
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    widziałam te z tiny love :) takie jakies karuzelki kwiatuszki i tym podobne :) bardziej mi sie wlasnie kierownica podoba :) 15 minut zabawy potem kołka a potem znowu zabawki ;) no coz zobaczymy :) moze ktos sypnie kasą na swieta;) u nas w zasadzie preznetow sie nie robi tylko dzieci dostaja jakies drobiazgi :) moze sie uzbiera mze i my cos dołozymy ;)

    a tak wogole to za dwa tygodnie swieta a u mnie na firance nadal wiszą bombki :D jakos tak sa przyczepione ze nie zwracam na nie uwagi ;) no ale trzeba sciagnac w koncu :D
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 11th 2008 zmieniony
     permalink
    przed zakupami warto poczytac

    Zabawki grożące życiu (artykul z 11.03.2008)
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    Aniu super artykul :thumbup::thumbup::thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    Aneczko coś data artykułu źle Ci się wklikała ... Artykuł niezły:devil:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.