Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    Aniu babcie chca cos kupić Matusiowi, więc mysle co by mu się spodobało.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    Juz mam prezent dla Mata, klocki sensoryczne i mam nadzieje że mu się spodobają:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    Klocki to fajowa sprawa, moja Oliwcia dużo się nimi bawi i żyrafką. Ale teraz ma czas na kuleczki sensoryczne i nietylko, lubi wszystko co sie turla, bo ładnie sobie ze mną rzuca i kulki turlaja się po całym pokoju, a mamusia później nurkuje pod mebelki i szuka, ale ubaw!!!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 17th 2008 zmieniony
     permalink
    Myszorko moje chłopaki również są zadowolone z tych klocków - to na prawdę super prezent :wink:
    IWA u nas jest to samo - klocków końca nie widać wszędzie ich pełno :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    Myszorko u nas klocki sensoryczne jakos Krzysia nie pocaigaja za to kulki i ruchowe i dzwiekowe lubi... najlepsza zabawa to wrzucanie ich pod regal i zagladanie jak je wyciagam przyswiecajac sobie latarka :tooth:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    Aniu a moze ja nie mam sensorycznych, tam są takie dzwoneczki i kulki.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 17th 2008 zmieniony
     permalink


    takie mam
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 17th 2008 zmieniony
     permalink
    Myszorko to sa sensoryczne Dusia tez dostanie na zajaczka od dziadkow takie :thumbup:

    A kulki to takie http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=326433074
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    Myszorko wszystkie klocki z dzwiekami i zawartoscia w srodku sa sensoryczne :)
    My klocki mamy te od zyrafy i byc moze sa zbyt malo atrakcyjne dla Krzysioliny :wink:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    Mamodusi super te kulki
    Aniu mnie się ten warszat z fisher price podoba, moze na roczek mu kupie:bigsmile:
    A wczoraj Mat miał radoche jak dałam mu koszyk z torebkami z przyprawami i fixami do dan, ogladal i wszystko wyciagał po kolei.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    bo jednak najlepsze zabawki to te nie zabawki a rzeczy z szafek i szuflad :) Krzys tez woli te 'dorosle' niz swoje dzieckowe ;)
  1.  permalink
    A no własnie- czym najbardziej lubią się bawić Wasze dzieciaki?

    U nas bezkonkurencyjna jest butelka po keczupie"pudliszek":bigsmile:

    Gdy jednak ją wyciągamy gdzieś wsród ludzi jako zabawkę, to bywa ,że dziwnie patrzą na mnie ...:shamed:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    Aga - pollitrowa butelka po cisowiance dobrze osuszona i kilka makaronow w srodku :) moja stara komorka i .... o zgrozo moje segregatory z "uczebnymi" materialami
  2.  permalink
    U nas pilot i komórka też były w zasięgu głównych zainteresowań- jednak odkąd rąbnęła moim telefonem o podłogę tak,że przestał działać, zabawki tego typu zostały ograniczone
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    o u nas pilot butelka po wodzie a i glosnik od sluchawek do skypa :wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    Aga na szczescie my mielismy i zepsuta stara komorke i pilota od starego telewizora :) pozostalosci po dokonaniach Gabrysinych hehehehe
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    Weroniki "naj" zabawki - uszkodzony stary telefon komórkowy, piloty, drewniana łyżka i metalowy kubek i ostatnio szafki a właściwie ich zawartość :rolling: Potrafi dłuuugo sie zająć paczką chustek higienicznych i wyciumka tak że kolor z opakowania schodzi więc dostaje je w ostateczności - gdy wszystkie metody zawodzą :D
    Butelka kolorowa po jupiku z groszkiem w środku jest fajna ale jak pod ręka jest siostra i można ja butelką zdzielić :rolling: Zajęcie na dłuuugie minuty to troczki od ochraniacza - potrafi odwiązać wszystkie i bawić sie nimi ciumkajac każdy po kolei
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    o moja tez sznurki od ochraniacza rozwiazuje i ciumka i chusteczki higieniczne :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    moja Julka lubi kable kabelki więc muszę pilnować aby te z prądem nie złapała... Daję jej z konsoli do gier tzw pada i tym się bawi. Ostatnio najlepsze dla niej było polowanie na Gadgeta :))
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 17th 2008 zmieniony
     permalink
    A ja pokusilam sie dzis na obrazkowego uspokajacza o taki http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=327691217 tylko my chyba przeplacilismy bo 109 zl ale sprzedalam wozek gleboki to byly jej pieniazki

    Lady kupilas ten kubeczek bo ja tak :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 17th 2008 zmieniony
     permalink
    Tosia najbardziej lubi bawić sie butelkami plastikowymi z klockami lego w środku, klocki Franka, kółka gumowe od samochodów, łyżką drewnianą, linijką a najulubieńsza zabawka to kabelek gumowy z tą niebieską nakładką od sopelka :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    Tosia ma karuzelę z projektorem pożera baterie że hohohoho ale jest fajny :)
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    my tez mamy taka pozytywke z projektorem z kubusia puchatka ale uzywam tylko pozytywki na noc :) bo jak on spi to i tak obrazkow nie widzi a jak zasypia to interesuje sie cycem a nie obrazkami ;)

    a z zabawek "nie zabawek" moje dziecie uwielbia buty sznurowki sznureczki ,fascynacja pilotem juz mineła teraz zabiera sie za przyciski od telewizora i dvd ;) kabelki tez uwielbia :)pudełka wszelkiego rodzaju :) gazety do targania i zucia ostatnio nr1 jest okrągła szczotka do włosow ;) nie uzywana :) trzaska nia po stole oblizuje slini i wogole :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    Mamo Dusi miałam jechać do zabrza ale jak się wybrałam i zobaczyłam godzinę na zegarku to pewnie bym nie wyrobiła się w czasie. Jadąc samochodem miałam już obrany ten kierunek ale zawróciłam. Było po 17 a na 18.30 miałam lekarza. Jutro jadę to wstąpię. Powiedz mi czy małych kubków były wszystkie kolorki i w jakiej cenie ?
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    male byly po 17,50 a ja nie wiem czy byly wszystkie ja chcialam pomaranczowy i byly a ha i zielony tez byl :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    o właśnie chcę ten co zamieszczałam tutaj czy na wyprawkowym jeju gubię się :))
    o ten mi się podoba

    a tego kolorku jestem ciekawa
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 17th 2008 zmieniony
     permalink
    a ha a ja tylko maly kupilam ten pierwszy ze zdjecia :wink: a moja Dusia juz pogryzla smoka i ma taskie rysy :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    Dla mnie miękki ustnik jest ważny bo w tommy tippee jest twardy i Julka nie chce go i ma odruch wymiotny
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    wlasnie moja tez twardego nie chce :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    Dusiu oby to było przejściowe :))
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 18th 2008
     permalink
    Lady hi hi hi :rolling::rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 18th 2008
     permalink
    no co MamoD :)) przejdzie jej :P
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 18th 2008
     permalink
    no z pewnoscia Droneczko :wink::wink::wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 19th 2008
     permalink
    IWA dla Twojej córy i dla rodzinki gra :) KACZUSZKI oczywiście jak Oliwka podrośnie :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 19th 2008
     permalink
    fajniusi łazik

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 19th 2008
     permalink
    dla chłopaków

    LOKOMOTYWA FIRMY LITTLE TIKES

    Pierwsza lokomotywa malucha z wygodną rączką do trzymania.

    Ten zabawny pociąg wyposażony jest w specjalnie wyprofilowany uchwyt, dopasowany do wielkości dłoni najmłodszych.
    Dodatkowo pociąg posiada zabawną buźkę, która nadaje zabawnego wyglądu.
    Pociąg wyposażony jest w 6 gumowych kół, które zapewniają stabilność oraz nie rysują powierzchni.
    Dodatkowo z tyłu znajduje się schowek, w którym można przewozić drobiazgi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 19th 2008
     permalink
    Czy na przyszłość macie w planach zaopatrzyć się w takie klocki ?

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    Lady ja mam jeszcze po Gabrysi klocki DUPLO i pewnie ten zestaw rozbuduje :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    wczoraj Gabrysia widziala w sklepie zwierzaki na biegunach i zasugerowala mi zebym na urodziny Krzysiowi kupila bo.... taka zabawka beda mogli bawic sie razem :)

    jkh

    jakos do mnie ta zabawka nie przemawia i jesli juz mialabym cos kupowac na biegunach to zdecyduje sie na o wiele praktyczniejszy LITTLE TIKES
    ds
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    Dzieci lubią pluszaki....
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    a ja mam 3kg klocków tych dużych i 2xtyle tych zwykłych - kiedyś w Tesco były na wagę i kupiliśmy i dla Kuby i dla Ani więc i Weronika się nimi nabawi, tak samo jak drewnianymi
    takie:
    http://my-baby.pl/images/photos/klocki%20enjoy/klocki%20055.jpg
    i takie:
    http://my-baby.pl/images/photos/klocki%20enjoy/klocki%20030.jpg
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    ja mam cała skrzynie i juz czeka na Kacperka na szafie ;)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    dzisiaj w smyku oglądałam te drewniane i jestem przerażona ceną... mała paczuszka 50 zlotych to porażka :(( tak było kilka tylko klocków!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    a co wy na to odnośnie pokoiku dla dzieci - dla mnie rewelacja! Mam coś podobnego tzn kwiaty :)) duże maki


    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    Lady ja akurat nie przepadam za obkejanymi scianami... jakos tak nie po mojemu :)

    a co do klockow drewnianych to mysle ze w zwyklym zabawkarskim beda znacznie tansze niz w smyku no i zawsze jeszcze jest allegro :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    Ania mam IKEOWSKIE maki na ścianie połączenie przedpokoiku z kuchnią - wyglądają uroczo i każdy na to uwagę zwraca :)
    z tego co wkleiłam powyżej piękne są te zwierzątka - szkoda, że nie mam pokoju dla dziecka tzn dla Julki. Adrianie myślę kupić motyw konia :) ale to dopiero jak pomaluję pokój i postawię zabudowę!
  3.  permalink
    A dla mnie za dużo szczescia na raz- jeden kwiatek i jedna pszczoła wystarczyłyby całkowicie. nie lubię jak jest pstrokato w pomieszczeniu- szybko się wtedy męczę.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    motyle ślimaki i biedronki są świetne :)) cena tego zestawu to na jednej aukcji allegro 200 a te same na innej 90 niezła rozbieżność cenowa :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    moze to kwestia producenta?? ja dzisiaj ogladalam 2 hulajnogi - na pierwszy rzut oka identyczne dopieor jak pomacalam to zrozumialam skac te 30zl roznicy :confused:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    No cóż ja mam klocki drewniane z lat hmmm 80? Nie do zdarcia a ile dzieci się nimi nabawiło :rolling: Poza tym u mnie w mieście jest "od zawsze" ZORKA - oni robią między innymi klocki drewniane (różne drewniane rzeczy i tartak) i tzw odpady można kupić taniej. Jakoś tam nie jeździłam, ale w latach "kryzysu" oraz mojego dzieciństwa ich produkty dla dzieci były bardzo tanie. Dla Anki jak była mała za grosze kupiłam przebijankę tylko dlatego że kolor był nierównomierny
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.