Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorslonced
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    Testy owulkowe kupowałam w aptece po 25zł (w opak 5szt) ale nie pamiętam nazwy. Były też takie za 60zł - też 5szt. Nie wiem skąd ten rozrzut cenowy.
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeJun 21st 2008 zmieniony
     permalink
    Jeśli mierzysz temperaturę i obserwujesz sluz nie potrzebne sa testy owulacyjne. To jest tylko p to by wyciągać kasę od nieświadomych swojego ciała kobiet. Warto mierzyć tempkę i obserwować śluz-nic więcej nie potrzeba by zajść w ciążę:bigsmile:
    -- [*]
    •  
      CommentAuthoradaja78
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    Masz racje Blanka, chyba zrezygnuję, pozdrawiam i udanego weekendu zycze wszystkim ;)
    --
    • CommentAuthoraureuska
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    Jesli moglabym cos dodac
    Hmmmmmmmmm Blanka w twoich ustach to takie proste.

    A ja juz 7 miesiecy obserwuje sluz i mierze temerature i nic
    nie wspominajac ze o ciaze staramy sie juz ponad rok :(
    --
    • CommentAuthoraureuska
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    Jesli moglabym cos dodac
    Hmmmmmmmmm Blanka w twoich ustach to takie proste.

    A ja juz 7 miesiecy obserwuje sluz i mierze temerature i nic
    nie wspominajac ze o ciaze staramy sie juz ponad rok :(
    --
    •  
      CommentAuthorlama
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    Aureusko taki chyba juz nasz los. widocznie innym przychodzi to łatwiej, a my musimy swoje odczekać.
    Uszy do góry - w koncu i nam się kiedyś uda.
    •  
      CommentAuthormoniqac
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    ja tez czekam dosc dlugo .......
    wiesiolek biore dopiero w tym cyklu i widoczna roznica mialam gesty sluz teraz byl naprawde wodnisty a czy @ bedzie bezbolesna to nie mam zamiaru sie o tym przekonac :))
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    Do zajścia w ciążę nie potrzebne są testy owulacyjne. One nie przyśpieszą ciązy. Dzięki prowadzeniu samoobserwacji doskonale wiem kiedy jest owulacja i nie kosztuje to nic oprócz kupna termometru na samym początku. a inną sparawą jest to, że jedni muszą czekać na dzieciątko dłużej inni krócej...nie ma jednak sensu dodawać do tego dodatkowych pieniedzy.
    Życzę Wam powodzenia i żebyście szybko zobaczyły upragnione dwie kreseczki!:bigsmile:
    -- [*]
    •  
      CommentAuthorZosiaK
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    Blancia co do dokładności owulacji to nie masz racji, owulację dokładnie może potwierdzić jedynie USG. Twoje złote serdycho przejdzie do historii 28 dni:) Piękny strzał.
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    Jeśli skok jest, objaw sluzu prawidłowy to robimy co trzeba by mieć dziecko i testy owulacyjne nie sa potrzebne, ot co:bigsmile::cool:
    -- [*]
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    Dziwczyny jutro noc Kupały, te które mogą niech działają :bigsmile: to znany sposób zajścia w ciążę....:bigsmile::bigsmile::bigsmile: tak mi mówiła babcia z błyskiem w oku:bigsmile:
    -- [*]
    •  
      CommentAuthorZosiaK
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    ja w tym cyklu robie monitoring USG, zobaczmy czy to coś da, jakoś nie mozemy się z sercami wstrzelić, cykle mam cholercia 25-30 dni
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Czyli super regularne.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorNives
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Hmm co mi tu po nocy Kupały jak ja tu na @ czekam .....
    Nie można by jej tak przesunąć ?? :devil:
    --
    •  
      CommentAuthort-w-c
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    A czy któraś z Was mogłaby mi pomóc przy jednej zagwozdce? W przypadku mojej ciąży (potencjalnej i mam nadzieję już za chwilę :) )może dojść do konfliktu serologicznego. Gdybym np zaszła w ciążę i doszło do mikroporonienia (tfu tfu, ale muszę wiedzieć wcześniej), to czy jest prawdopodobne że wytworzą się przeciwciała? W tej chwili ich nie mam - badania potwierdziły.
    I co w przypadku, gdyby się wytworzyły? Powiedzmy, ze zachodzę w ciążę, mam krwawienie jak na @ i nie wiem, że to było poronienie. Czy po każdej @ powinnam robić badania w kierunku przeciwciał?
    Wiem, że wywołuję wilka z lasu, ale chcę maksymalnie dobrze przygotować się do ciąży...
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthort-w-c
    • CommentTimeJun 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    Amazonka, czytałam to, ale tam nie ma odpowiedzi na moje pytanie. Chodzi mi o konkretny przypadek: dochodzi do mikroporonienia i nie wiem, że byłam w ciąży, więc nie wiem też, że przeciwciała mogły się wytworzyć, a nie zostały mi podane w ciągu72 h (w takim czasie powinny być podane, prawda?) środki blokujące powstawanie. No i czy nie spowoduje to odrzucenia kolejnych ciąży. Ale tak na chłopski rozum, jeśli jest prawdopodobieństwo konfliktu, to badania krwi będę musiała robić jak tylko dowiem się o ciąży. prawda?
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Czekając na bociana Charaktery
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorNives
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Wiecie co - jak ja nienawidze czekać :confused:
    Już sama nie wiem czy słabo mi od upału, przejedzenia czy mi się po prostu wydaje. Jak babka jest w ciąży to w momencie zapłodnienia powinna jej gdzieś jakas zielona dioda wyskoczyć i już :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    powinna:bigsmile:
    -- [*]
    •  
      CommentAuthorKitek78
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    hiihihih dziewczyny zgłaszam postulat "zainstalowania" diodki oznaczającej zaciążenie!!! nobla temu kto to wymyśli!!!
    a tak przy okazji... zerknijcie na moj wykres bo zdaje się ze sie gdzieś kopnęłam....
    --
    •  
      CommentAuthoradaja78
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    a mnie dziś wyskoczyła diodka ale niestety czerwona i w dziwnym miejscu-na boku nosa tam gdzie mi sie okulary opieraja i widze ją kontem oka i mnie wkurza, czy to może byc TA DIODA? a tak na serio mam pytanie, czy któras z was miała mdłości po duphastonie i 10 dni bromergonu? dzis jest moj 18 dc i strasznie męczą mnie mdłości, chyba sobie tego nie wymysliłam. I czy dlugo to potrwa?
    --
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    Cześć Dziewuszki!
    Słyszałyście o naprotechnoliogii? Natknęłam się wzmiankę o tej metodzie leczenia niepłodności w "Pani", podają tam stronkę naprotechnologia.pl, póki co w budowie, ale gdyby ktoś był zainteresowany to podają maila. A tu znalazłam o tym artykuł http://ekai.pl/serwis/?MID=14327.

    właściwie nie wiedziałam gdzie wkleić to info... więc wklejam tu :)

    Miłego dnia!
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorKonwalijka
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    Adajo, po bromku to Ty masz prawo mdlec i wymiotowac a nie tylko mdlosci miec. A jesli o diode chodzi to trzymam kciuki. Nigdy nie wiadomo :bigsmile:
    Kodama, na forum sporo jest o naprotechnologii, ale poniewaz nie ma osobnego watku to nawet nie pamietam gdzie o niej czytalam. Duzo wiecej informacji znajdziesz u zrodla czyli na amerykanskich stronach. Ja to sie nawet na podrecznik napalilam, ale kosztuje ponad 200 dolcow :confused:
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    No widzisz, a ja myślałam, że jakiegoś newsa przyniosłam :)), bo sama to się z tym pierwszy raz spotkałam :/
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorAndzia78
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    Zastanawiam się, czy luteina może spowodować przyrost masy ciała. Przez ostatnie miesiące sporo przytyłam, a ograniczanie jedzienie i trochę ruchu nie przynosi żadnych rezultatów :cry:
    Słyszałyście coś może na ten temat?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    Kodama, w którym numerze Pani? On jest jeszcze dostępny w kioskach?
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    W czerwcowym, powinien być, bo go sobie we wtorek do metra kupiłam jak zapomniałam książki :), tylko, że tam jest maciupka wzmianka o tym tylko.
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorlama
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    Andzia 78 niestety luteina w moim przypadku też spowodowała wzrost masy ciała pomimo tego ,że też ograniczałam jedzenie. Widocznie na nas tak działa.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    Lepsza taka wzmianka niż żadna.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    Pewnie, że lepsza, przynajmniej się dowiedziałam, że coś takiego istnieje
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    W Wawie jakiś czas temu były wykłady na temat naprotechnologii dla wszystkich zainteresowanych - opisane w mediach i na naszym forum. Wrzuć w wyszukiwarkę forum tę nazwę, a znajdziesz.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    nie znalazłam :/
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    a przepraszam, miałam zaznaczone szukanie w tematach... już mam
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    Zaznaczyłaś "szukaj w komentarzach"?
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    tak tak już znalazłam
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorAndzia78
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    Dzięki Lama za info. To nie jestem sama.
    • CommentAuthorMonikaC
    • CommentTimeJun 27th 2008
     permalink
    ale tu cisza....a co to już żadna się nie stara???????????:wink:
    -- Natalka urodzona 05.03.2009 Kocham ją ponad wszystko:))
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeJun 27th 2008
     permalink
    pewnie wręcz odwrotnie ;))
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    • CommentAuthorMonikaC
    • CommentTimeJun 28th 2008
     permalink
    no jak tak wszystkie mocno się starają to niedługo w staraczkach nikogo nie będzie, bo wszystkie wylądują w ciężaróweczkach hihihi:bigsmile:
    -- Natalka urodzona 05.03.2009 Kocham ją ponad wszystko:))
    •  
      CommentAuthorCzarnaKG
    • CommentTimeJun 28th 2008 zmieniony
     permalink
    MonikaC jestem jak najbardziej ZA :peace::peace: z Twoim stwierdzeniem:jumping:
    •  
      CommentAuthorWooly
    • CommentTimeJun 30th 2008
     permalink
    Witam
    Jestem z Wami juz jakis czas, ale staralam sie poczytac Was troche...
    2 cykl staran, temperaturka spadla ponizej 36 stopni i juz sama nic nie rozumiem...
    :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorCzarnaKG
    • CommentTimeJun 30th 2008
     permalink
    Zatem witaj Wooly wśród staraczek i owocnych staranek życzę:peace:
    •  
      CommentAuthorlama
    • CommentTimeJun 30th 2008
     permalink
    Wooly witamy :swingin:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 30th 2008
     permalink
    Wooly, jeśli masz jakikolwiek problem z interpretacją, to zwróć się do eksperta.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorWooly
    • CommentTimeJun 30th 2008
     permalink
    Amazonka: Wooly, jeśli masz jakikolwiek problem z interpretacją, to zwróć się do eksperta.


    Tak wlasnie zrobilam.
    Zastanawiam sie na kupnem nowego termometru, zeby przypadkiem sie nie okazalo ze ze mna wszystko ok a termometr mi swiruje:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeJul 1st 2008
     permalink
    Cześć Dziewczyny!
    Owocnego tygodnia! :)
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorNives
    • CommentTimeJul 1st 2008
     permalink
    Plodne w przyszłym tygodniu - teraz ćwiczymy :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeJul 1st 2008
     permalink
    Dziewczyny! pozdrawiam Was serdecznie i przesyłam dla wszystkich staraczek mnóstwo zielonych, ciązowych, szczęśliwych fluidków***********************:grouphug: niech sie u Was zazieleni!
    -- [*]
    •  
      CommentAuthorCzarnaKG
    • CommentTimeJul 1st 2008
     permalink
    O fluidki :crazy: Pierwsza je łapie:boogie::peace::peace:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.