Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 4th 2008
     permalink
    fakt. :)

    ja jeszcze nie zdecydowana jaki czas trwa u mnie :)
    --
    •  
      CommentAuthorMalutka81
    • CommentTimeSep 4th 2008 zmieniony
     permalink
    talka ale non stop skaczesz w kategoriach na 28dni:wink:Chyba sama jeszcze nie zdecydowałaś co??DOBRANOC
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 5th 2008
     permalink
    no pisze właśnie, że jeszcze nie wiem jaki czas trwa u mnie :)
    --
    •  
      CommentAuthoraneczka115a
    • CommentTimeSep 5th 2008 zmieniony
     permalink
    Spokojnie czas pokaże :) mi się wydaję że to się czuje :)
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 5th 2008
     permalink
    albo los pokaże :)
    --
    • CommentAuthortati2133
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    cześć dziewczyny,
    to mój drugi cykl na 28dni, niestety nieudany..
    czy mogłybyście mi pomóc w zrozumieniu wykresu? przed @ tempka powinna spadać a u mnie utrzymuje się na podwyższonym poziomie a test wyszedł negatywny... :cry:
    mam też problem z tym kiedy nastąpił u mnie skok tempki..
    będę wdzięczna za wszystkie info :shamed:
    pozdrawiam staraczki! :grouphug:
    • CommentAuthorAlinka81
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    Cześć wszystkim:)

    Jestem od niedawna na 28 dni. Nie zabezpieczamy sie z mezem juz od 4 lat, ale tak naprawde zaczelismy sie starac niedawno. Jestem juz po badaniach hormonalnych i przyjmuje Luteine. W październiku bede miala jeszcze robione USG i mam nadzieje ze wyjdzie wszystko ok. Zobaczymy jak nam sie nie uda po pol roku to pani doktor powiedziala ze maz bedzie musial isc na badania. Ale mam nadzieje za za pol roku to juz bede w ciazy:)

    Tempki jeszcze nie zaczelam miezryc ale mam zamiar. Zaczne juz jutro, ale ten cykl to bedzie raczej cwiczeniowy niz badawczy:)

    Pozdrawiam wszystkie starajace :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 8th 2008
     permalink
    i ja Was pozdrawiam ;)))
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    mam pytanie czy któraś z was stosowała od 5-10 dc dupahston a od 16-25 clostibegest (czy jakas taka nazwa).Kolezanka sie stara i dziecko juz rok i nie udało jej się zaciążyć. Miała juz sprawdzane jajowody i te sprawy i jest ok z nią.
    --
    •  
      CommentAuthorKonwalijka
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    Myslalam, ze to sie odwrotnie stosuje, najpierw clo na wzrost pecherzykow a potem duphek na podrasowanie fazy lutealnej. Jak ona bierze te leki odwrotnie to moze dlatego jej sie nie udaje :wink:
    Czy moze mi ktos wyjasnic o co chodzi z taka konfiguracja lekowa?
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    dziwnie...
    też widziałam po wykresach 28dni, że odwrotnie je biorą.
    --
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    Konwalijka dobrze prawi
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthorlama
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    ja brałam zawsze clo na początku cyklu od 3 do 7dc, lub wcześniej od 5 do 10dc , a dopiero później od 3 dnia wzrostu luteinę (podobne działanie jak duphaston).
    Przy takim braniu, to może się nie doczekać potomstwa wg mnie.Najlepiej niech zapyta lekarza lub zmieni go na innego, skoro ten tak kaze jej brać te leki (no chyba, ze ona sama coś pokręciła)
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    dziwna ta sytuacja...
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    A moze to ja cos pokreciłam ale jutro się ją zapytam, dzięki za wyjasnienie. Jak moge jej pomóc, poradziłam łykanie wiesiołka
    --
    • CommentAuthorAlinka81
    • CommentTimeSep 11th 2008
     permalink
    Słuchajcie jak Wy to robicie z tym mierzeniem tempki? Ja jakoś za cholere rano nie moge sie dobudzic zeby zmierzyc, a jak sie obudze to biegiem musze do łazienki bo mi pecherz ciśnie :(
    •  
      CommentAuthorJacusia
    • CommentTimeSep 11th 2008
     permalink
    Czesc dziewczyny:-)
    Czy wiecie moze co oznaczaja plamienia 5 dni po owulce? Wlasnie mialam je wczoraj wieczorem "jednorazowo" i dzisiaj juz nie ma...
    Slyszalam ze jak sie jest w ciazy to sie moze tak czasami zdarzyc.
    Dzisiaj jest moj 18 dc, a ostatni cykl trwal 30 dni...
    Prosze odpiszcie jak wiecie cos na ten temat:sad:
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 12th 2008
     permalink
    ja bym powiedziała, że to plamienia okołoowulacyjne.
    --
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeSep 12th 2008
     permalink
    Albo implementacyjne...ale nie wiem, czy to troszkę nie za wcześnie...
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 12th 2008
     permalink
    no właśnie. dlatego raczej bym stawiała na okołoowulacyjne. hm. w sumie jak w paru cyklach plamienia miałam, a ciąży nie było :)
    --
    •  
      CommentAuthoresia11
    • CommentTimeSep 12th 2008 zmieniony
     permalink
    Alinka81 kup termometr elektroniczny, dokonuje pomiaru dużo szybciej niż rtęciowy, więc będziesz mogła zmierzyć i popędzić do toalety :)
    •  
      CommentAuthorJacusia
    • CommentTimeSep 12th 2008
     permalink
    Dzieki za szybka odpowiedz:wink:
    Ja nigdy nie mialam takich plamien w srodku cyklu dlatego tez jest to dla mnie nowe i dziwne...
    Te plamienia okoloowulacyjne moga wystapic 5 dni po owulce?
    Owulke stwierdzil lekarz poniewarz chodze na monitoring i byla ona napewno 12dc.
    Pozdrawiam:winkkiss:
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 12th 2008
     permalink
    hm, z tego co wiem, to mogą. bynajmniej u mnie występowały też po owulce, a przed fazą lutealną.
    --
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeSep 12th 2008
     permalink
    no ale 5 dni po owulce to chyba już jest faza lutealna?
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorJacusia
    • CommentTimeSep 12th 2008
     permalink
    No u mnie byl wtedy 4 dzien fazy lutealnej...
    No ale w poniedzialek ide do ginki wiec moze bede wiedziala troszke wiecej:wink:
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 13th 2008
     permalink
    fakt.. ja po prostu nie chcę nakręcać kobietki, bo plamienia się zdarzają i mogą właściwie niczego nie zapowiadać...
    --
    •  
      CommentAuthoranias-84
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Witam serdecznie. Mam pytanko od dwóch miesięcy przyjmuję Bromergon 3/4 tabletki dziennie. Jakieś dwa tygodnie temu zauważyłam u siebie krwawą biegunkę. czy to może być skutkiem ubocznym leku?????Pytam b o troche się tym martwię:(z góry dziękuję za odwopiedź
    -- w końcu napewno wszystkim nam się uda
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    Aniu, brałam Bromergon przez pół roku (1x dziennie) i nie miałam takich objawów. Ale myśle, że jest to objaw, z którym absolutnie powinnaś udać się do lekarza.
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthorMalutka81
    • CommentTimeSep 21st 2008
     permalink
    Ja biorę bromergon jakieś 9 miesięcy i raczej nic takiego nie miałam...koniecznie udaj się do lekarza!!
    •  
      CommentAuthorolcia_81
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    najlepiej skosultuj to z ginekologiem, ale na pewno to nic powaznego, tak sie nieraz zdarza!!!
    •  
      CommentAuthoradaja78
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    Anias 84miałam to samo po bromergonie! dwa dni po rozpoczeciu. Przerazilam sie strasznie, ale bylam tak oslabiona i nieprzytomna ze nawet nie mialabym sily pojsc do lekarza. Mialam tak przez 2 dni tylko. Po za tym piersze dni z bromkiem to mam wyciete z zyciorysu, to byl koszmar, ale juz po 5 dniach zaczelam wracac do zywych. Prawdopodobnie byla to reakcja na bromergon.Wiekszoc osob ma wymioty a ja najwidoczniej mialam taki.Wszystko wrocilo do normy i wiecej sie to nie powtorzylo. Jesli cie to uspokoi to lepiej skonsultuj sie z lekarzem.
    --
  1.  permalink
    Ku popkrzepieniu serc wszystkich pco- wiczek i nie tylko, zobaczyłam dzisiaj blada 2 kreske na tescie robionym w ciagu dnia. Jutro lecę na bete, jeżeli będzie odpowiednio wysoka, to znaczy że zaciązyłam w czasie urlopu :)))
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    Który cykl starań okazał się udany?
    --
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    Gratulacje!!! Kolejna ciężaróweczka w naszym gronie! zapraszam do forum dla mamuś:bigsmile:
    Dopisze też, że dla wszystkich starajacych się bardzo dobrą pomocą z natury jest picie naparu z nagietka. To naturalny sposób wspomagania płodności i kobiecych hormonów. Polecam, jakem zielarka w trzecim pokoleniu:bigsmile:
    -- [*]
    •  
      CommentAuthorsylwunia
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    W moim przypadku wiesiłek zadziałał za pierwszym razem :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    Też piłam te ziółka i udało nam sie za pierwszym razem :)
    -- [*]
    •  
      CommentAuthorKonwalijka
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    Oj dziewczyny, bo Wam nic potrzebne nie bylo. Bez wiesiolka i bez ziolek tez byscie zaciazyly bezproblemowo...
    •  
      CommentAuthoradaja78
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    candycanegraulacje:wink:Ja wiesiołka żarłam i zadnej roznicy w sluzie nie widzialam, prawdopodobnie owu mialam co drugi miesiac i tak co drugi miesiac mialam sluz płodny, mimo wiesia, na urlopie wiesia olalam i sie udalo, bo tak mialo byc ;))
    --
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeSep 24th 2008
     permalink
    ano właśnie, niektórym żadne cuda niepotrzebne...
    a ja wcinam wszystko o czym usłyszę, że pomaga i nic
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 24th 2008
     permalink
    tak to jest niestety...

    sprawiedliwości niet.
    --
    •  
      CommentAuthorZosiaK
    • CommentTimeSep 24th 2008
     permalink
    nie zgodze się talkatalka, staraczki nie są jakoś specjalnie pokrzywdzone przez los, nie ma co robić z siebie męczennic, myślę, że większość z nas ma swój czas na zajście w ciążę, same częsciowo pracowałyśmy na swój obecny los, tak to już jest w życiu, że jednym coś przychodzi z łatwością a drudzy muszą się trochę postarać, poczekać, czy pomóc sobie, szczęściu, trzeba się nauczyć z tym życ i nie wariować, nie szukać sprawiedliwości, nie cierpieć, przyjać to na klatę i żyć dalej
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 24th 2008
     permalink
    no cóż. jakaś prawda w tym jest.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 24th 2008
     permalink
    Natura nie jest sprawiedliwa.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 24th 2008
     permalink
    a co w życiu jest tak właściwie ? pocieszające słowa Biblii, że kiedyś wszyscy zostaniemy 'wynagrodzeni' za nasze 'krzywdy'...
    --
    •  
      CommentAuthorZosiaK
    • CommentTimeSep 24th 2008 zmieniony
     permalink
    o krzywdzie będzie mowa jeśli za 10-13 lat dalej nie będziemy miały dzieci, póki co mamy przejściowe kłopoty
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 24th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorcortunia
    • CommentTimeSep 24th 2008
     permalink
    a ja siedzę i myslę... żeby tylko się nie nakręcać, żeby tylko się nie nakręcać.

    masakra
    --
    •  
      CommentAuthorZosiaK
    • CommentTimeSep 24th 2008
     permalink
    :) cortina cykl się pięknie zapowiada... trzymam kciuki, nie nakręcaj się co ma być to będzie
    •  
      CommentAuthorZosiaK
    • CommentTimeSep 24th 2008 zmieniony
     permalink
    a miało byc tak pięknie

    !
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeSep 24th 2008
     permalink
    jeśli miałabym pewność, że przejściowe, to napewno nie robiłabym z siebie męczennicy :)...cóż pozostaje tylko nadzieja
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.