Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeJan 30th 2011
     permalink
    nie bardzo rozumiem o co chodzi z Wydrą, czemu się jej czepiacie?
    _
    Gratuluję niedowiarkom plusów!!!!!
    zwłaszcza jszsz :)
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 30th 2011
     permalink
    Katy nie wiem czy bylas na forum za czasu trollowania Klaudii oraz akcji z MamaDusi i usmiercaniem przez nia wlasnej corki, oraz popisow Wydry
    przykre to bylo a zarazem wredne i podle :devil:
    •  
      CommentAuthorjszsz
    • CommentTimeJan 30th 2011
     permalink
    Dzięki, dzięki :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeJan 30th 2011
     permalink
    Wydra Twoja wypowiedź ma się nijak do tego co opowaidałaś kiedyś. Tu na tym forum. Dokopałam się do Twoich wypowiedzi skopiowanych chyba z jakiegoś bloga, albo książi,etc... dla odświeżenia pamięci pozwolę sobie przytoczyć kilka Twoich zdań. Wychodzi na to, że Twój mąż na odległość miał inną kobietę, z którą utrzymywał kontakty smsowe. To raczej bolące doświadczenie (o ile jest prawdziwe) więc nie będę głęboko odgrzebywać.
    wydra86: "Kochanie czemu się nie odzywasz ,tęsknie Magda"
    już pisać dalej nie muszę co się stało.Tym razem ja trzasnęłam drzwiami wyszłam do

    przyjaciółki się wypłakać ,spotkałam 2 pijanych chłopaków i zostałam zgwałcona.....
    Jest 11 sierpnia moje urodziny przyjeżdża Paweł ( nie widzieliśmy się od końca

    stycznia,od jego wizyty w szpitalu)
    Rozmawiamy mówi ze wszystko sobie przemyślał,że postara się pokochać dziecko i

    stworzymy rodzinę

    sorry, ale jak dla mnie to zmyślona historia.
    Wobec tego teraz też trudno mi uwierzyć, że stracie się o dziecko.
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 30th 2011
     permalink
    Lepsza i tak była historia Klaudii z Pszczyny, której chłopak rzekomo uprawiał seks z jej ciocią :devil: (oczywiście podczas bycia z nią) :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeJan 30th 2011
     permalink
    heh, tego nie czytałam :)
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthormartitap
    • CommentTimeJan 30th 2011
     permalink
    O matko, ale niektórzy mają wybujałą fantazję :shocked:
    --
  1.  permalink
    Wybacz Wydro, ale trudno wierzyć w Twoje dobre intencje. Wersja sprzed 2 lat jest zdecydowanie inna, o której piszesz teraz. A przeciez mogłas pominąć milczeniem swoje poprzednie starania- nikt Cię o nie nie pytał i nikt by tego na światło dzienne nie wywlekał. Wersja spod Twojego wykresu, który dosc szybko dziś zamknełas jest wersją nr 3- czyli,że tatuś biologiczny bardzo synka kochał, a teraz kontaktu z nim nie utrzymuje. Trudno nazwac to nawet rozdwojeniem jaźni- to już jakies roztrojenie jest :confused:
    Rozumiem,ze chcesz zdobyc sympatię "nowych"- ale "stare" dobrze Cię pamiętają. Tak jak i Twoją najlepszą przyjaciólkę :P
    Dla mnie utrzymywanie stosunków sexualnych z ciocią jest niczym w porównianiu do uśmiercenia własnego dziecka i wklejania zdjęc w czasów, kiedy "żyło".
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 30th 2011
     permalink
    Tak, tak - to oczywiste Aga. Po prostu przy okazji Wydry,... Klaudia mi się przypomniała... która zresztą kilkakrotnie wracała... :shocked:
    --
  2.  permalink
    Ano. Gnojstwo się bawi :confused:
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeJan 30th 2011
     permalink
    ach jak żałuję... że zaniedbywałam ten wątek tyle czasu. Ostatnio lubię czytać fantastkę i horrory :D
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 30th 2011
     permalink
    Katy a watek o trolach znasz?
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 30th 2011
     permalink
    katy222: ach jak żałuję... że zaniedbywałam ten wątek tyle czasu. Ostatnio lubię czytać fantastkę i horrory :D
    --
    tez se tak pomyślałam
    --
  3.  permalink
    Acha- jeszcze słowo do WYDRY
    Zapomniałas zamknac kartę ciąży. Bo skoro dowiedziałaś się kolezanko po 1,5 miesiąca ,że nosisz w sobie dziecko to jakim cudem brałaś kwas foliowy i notowałas obserwacje od poczatku? Hę? :devil:
    •  
      CommentAuthorviorica
    • CommentTimeJan 30th 2011
     permalink
    Witam :) Co się tu dzieje? ;)

    Tak mało kobietek starających jest? Bo wątek troszkę cichutki :) Chyba że jest jakiś jeszcze o którym nie wiem??
    Jest jakaś tabelka ze staraczkami? :)

    U mnie dziś 39 dc i nadal nie ma @. Jutro jadę się zapisać do gina. Na razie już żadnych testów nie robię. Jutro może bhcg ale to się okaże jeszcze :)
    Czuję się nadal dziwnie - brzuch boli jak na @ kolejny dzień...
    --
    •  
      CommentAuthormarzycielka7
    • CommentTimeJan 30th 2011 zmieniony
     permalink
    szkoda gadac...nie rozumiem jak tak mozna.sama jak czytalam caly watek od poczatku to przy wychodzeniu wszystkiego na jaw myslalam, ze z krzesla spadne. jakie to jest zalosne. tu ludzie probuja sobie otuchy dodac i takie @ sie trafiaja:angry: ja cierpie na bol glowy i lekki brzuszka, dzis wieczorem ostatnia luteina i zobaczymy czy sie kolejna nieproszona @ pojawi czy nie. ale po jednym razie to by musial byc jakis cud jak u katy(i to w tym samym dniu cyklu:wink:, chyba, ze jakies serducha kochana ukrylas ;)) i chcialam sie zapytac(juz przegladnelam watek o luteinie) bardziej doswiadczonych kolezanek czy przy braniu luteiny tez na kilka dni przed terminem @ wszystko was bolalo jak na @ ? myslalam, ze objawy okresowe przy najmniej do skonczenia luteiny nie beda wystepowac... zgubilam sie w tym wszystkim.

    <strong>viorica</strong> a co tam testuj;) co ma byc to bedzie, sama nie wiem czy zawod teraz czy po jakims czasie jest gorszy.z kazdym dniem rosna nadzieje i sie z wiekszej wysokosci upada.a jak nie w tym miesiacu to w nastepnym;)
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 30th 2011
     permalink
    viorica: Jest jakaś tabelka ze staraczkami? :)

    Jest : starające się
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeJan 30th 2011
     permalink
    AniaM znam pobieżnie :)
    Viorica testuj rano, będę trzymała kciuki!
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 30th 2011
     permalink
    Katy - a tak miałam zapytać - na pewno masz dobrze wyznaczoną datę porodu? Ja jestem w 8tc, a mam 224 dni do końca. Ty jesteś w 5tc - a masz 225 dni? Tylko dzień różnicy ?! :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeJan 30th 2011 zmieniony
     permalink
    mówisz o suwaczku? szczerze mówiąc nie zwróciłam na to uwagi, obliczył mi komp i tak już zostało. Termin mam na 2 października.
    Edit:
    powinno być 245 dni, zmienię jutro bo dziś idę już spać. Zapuszczę w słuchawkach Sade i pcia lulu.
    Dobranoc.
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 30th 2011
     permalink
    Ja teraz CSI, ale za chwilę też lulać idę :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeJan 30th 2011 zmieniony
     permalink
    Wiesz Wydra, miałam jeszcze dziś wątpliwości, czy zmyślasz, czy życie faktycznie dało Ci po tyłku i próbujesz się ratowac przemilczając fakty. Po tym jak zamknęłaś wykres i kartę już wątpliwości nie mam - 3 prawdy to zdecydowanie za dużo przynajmniej o 2.
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
  4.  permalink
    Ja myśle ,że WYDRA pisała prawdę (przeczytałam wszystkie posty te wczesniejsze i obecne) trochę za mocno została przez niektórych potraktowana. To,że nie napisała o tym przykrym incydencie nie znaczy ,że sie nie zdarzył. Podziwiam ją ,że w ogóle o tym napisała i nie dziwi mnie to ,iż nie chce wracać do przykrości jakie ją spotkały. Rozmawiałam z mężem jest psychologiem dlatego pozwoliłam sobie wyrazić swoją opinię.
    Może lepiej nie dobijac dziewczyny bardziej, osobiście nie chciała bym mieć nikogo na sumieniu...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 31st 2011
     permalink
    po pierwsze to nie jest miejsce na tą rozmowę tylko dla staraczek
    po drugie to ze nie chce czegoś mówić nie znaczy że ma prawo kłamać "w zywe oczy" Doskonale pamiętam tamtą rozmowę i następne i emocje które temu towarzyszyły... jeśli Wyderka nie chciała pamietać i mówić o "incydencie" to po co w ogóle teraz to napisała i po co ma kartę ciąży gdzie przed poczęciem brała juz folik i są wszelkie obserwacje od początku?...
    Wystarczyło napisać że stara sie o kolejne bobo i tyle
    --
    •  
      CommentAuthorMigotka721
    • CommentTimeJan 31st 2011
     permalink
    Szkoda, że Wydra ucichła i nawet nie próbuje czegokolowiek sprostować.... Trochę o niej poczytałam, ale zdania konkretnego nie mam, bo nie uczestniczyłam wtedy w forum i w tamtych wydarzeniach... Za to Klaudia z przeróżnych nicków zrobiła na mnie "piorunujące" wrażenie,,, ;) Cicho jednak coś o niej, prawda?
    Pozdrawiam Was dziewczyny, wlaśnie szykuję się do szpitala, jadę dziś na wycinanie migdałków :( i czort wie czego jeszcze...
  5.  permalink
    złośnica86: Ja myśle ,że WYDRA pisała prawdę

    Napewno pisała prawdę. jestem o tym przekonana.
    Tyle,że jak to mówią górale- są 3 prawdy. Cała prawda, półprawda i gówno prawda :devil:
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeJan 31st 2011
     permalink
    aga he he he he
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorAniaBB
    • CommentTimeJan 31st 2011
     permalink
    Melduję się - wynik ujemny. Potrzebuję troszkę czasu aby przetrawić niepowodzenie. A taki był szczwany plan, M. ma w tym tygodniu urodziny...

    Teraz będzie laparo, tyle, że trzeba poczekać aż M. odzyska nogę sprawną, więc raczej nie wcześniej niż za 2 tygodnie. Na pewno państwowo, nic mi nie będzie, a 3.500 nie parzy mnie w portfelu.

    jszsz - straaaznie Wam gratuluję i poproszę o "wiruski" ciążowe, fluidki i wszystko co tam masz :)
    Nie martw się niczym i ciesz się ciążą! I głaśnij brzusio od cioć z 28 :)

    Migotka - powodzenia z migdałkami.
    -- serce przestało bić.
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 31st 2011
     permalink
    •  
      CommentAuthorasia_
    • CommentTimeJan 31st 2011
     permalink
    dziewczyny mam pytanko , przyszła nie chciana ( nie mylić z dzidziusiem - on jest chciany ) , ale cały czas boli mnie w okolicy podbrzusza - taki tępy ból - miałyście coś takiego ?. Od tych obserwacji samej siebie już mnie wszystko boli , mam ciążę urojoną z nudnościami i zawrotami głowy itp.
    Ale wracając do pytania , taki - nie wiem jak to nazwać - tępy ból z prawej strony od wysokości pępka przechodzący w dół
    --
    •  
      CommentAuthorAniaBB
    • CommentTimeJan 31st 2011
     permalink
    Bolało mnie już wszystko.Może faktycznie za bardzo wsłuchujesz się w siebie i to taki ból coś jak fantomowy?
    Jak nie przejdzie po @ to wybierz się do gina, niech obejrzy jajniki i resztę.
    -- serce przestało bić.
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeJan 31st 2011
     permalink
    Aniu trzymam kciuki żeby się Wam udało następnym razem.
    U mnie smutek już odszedł,rozmowa z M. odbyta i zdecydowaliśmy kontynuować Nasze starania.Trzymajcie kciuki:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorAniaBB
    • CommentTimeFeb 1st 2011
     permalink
    My ustaliliśmy, że na jesień podejdziemy do in vitro, po 2, może 3 IUI, chyba, że laparo wykaże coś konkretnego.
    Podejdziemy raz do stymulacji i transfery ile wyjdzie zarodków, odpowiednio. A później zgłosimy się do adopcji. Ba - nawet ustalaliśmy co z mieszkaniem do tej pory :D
    -- serce przestało bić.
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeFeb 1st 2011
     permalink
    AniaBB, grunt to dobry plan :)
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthormartitap
    • CommentTimeFeb 1st 2011
     permalink
    Aniu, podziwiam Cię. Jesteś silna kobitka:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormajka098
    • CommentTimeFeb 1st 2011
     permalink
    hej mam problem z mezem od 7 miesiecy staramy sie o dziecko i nic z tego nie wychodzi;((( juz nie wiem co robic;(
  6.  permalink
    Zwrócić sie do lekarza.
    •  
      CommentAuthormajka098
    • CommentTimeFeb 1st 2011
     permalink
    bylam i niby wszystko w porzadku a jakos ciazy nie widac;/
  7.  permalink
    Rozumiem,że wyniki badan Twoich i męza sa w porzadku, tak? Czy tylko po badaniu ginekologicznym lekarz tak stwierdził?
    •  
      CommentAuthormajka098
    • CommentTimeFeb 1st 2011
     permalink
    no wlasnie lekarz stwierdzil ze nie potrzebuje zadnych badan ale zrobilam wszystkie hormony na wlasna reke i sa ok tak samo badania meza i jakos nie moge zajsc w ciaze
    •  
      CommentAuthormajka098
    • CommentTimeFeb 1st 2011
     permalink
    wogole okres ostatnimi czasy mam co 2 miesiac a lekarz twierdzi ze nie ma w tym nic dziwnego
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 1st 2011
     permalink
    To może warto zaczerpnąć opinii innego lekarza...
    •  
      CommentAuthormajka098
    • CommentTimeFeb 1st 2011
     permalink
    bylam u kilku i wszyscy mowia to samo juz nie ma lekarza w okolicy ktorego bym nie odwiedzila
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 1st 2011
     permalink
    Dziwna sprawa. PRzecież co 2 miesiące to co 60 dni! Kto ma takie długie cykle ? :shocked:
    7 miesięcy to niedługo, lekarze niepłodność stwierdzają po roku - dwóch latach starań (co miesiąc, bez przerw oczywiście). :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 1st 2011
     permalink
    Majka a skad jestes? moze ktoras z uzytkowniczek poradzi Ci ajkiegos lekarza
    7 miesiecy to faktycznie krotko, warto sprawdzic czy cykl ejst jak trzeba, zachecam do zapoznania sie z NPR, wykresy nie gryza a sprawe staran jak i odkladania moga ulatwic
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeFeb 1st 2011
     permalink
    Ja mogę polecić gin z Łodzi, która bardzo przychylnie i profesjonalnie przyjrzała się moim notatkom NPR
    --
    •  
      CommentAuthormajka098
    • CommentTimeFeb 1st 2011
     permalink
    jestem z legnicy taki okres co 2 miesiace mam od 4 miesiecy i nie wiem dlaczego;/
    •  
      CommentAuthormajka098
    • CommentTimeFeb 1st 2011
     permalink
    mi lekarz przepiosal luteine na wywolanie i regulacje cyklu ale ona jakos nie pomagala to kazal odstawic i stwierdzil ze skoro ona nie pomogla to tak ma byc
    •  
      CommentAuthorAniaBB
    • CommentTimeFeb 1st 2011
     permalink
    majka - zmień lekarza. I powiedz następnemu, że staracie się od roku bo wtedy traktują nas poważniej.
    Twoje cykle nagle stały się długaśne, to nie jest typowe i standardowe. Lekarz powinien poszukać przyczyny.
    I co to znaczy, że nie potrzebuje badań?! Przebadaj M. w jakimś dobrym laboratorium.
    -- serce przestało bić.
    •  
      CommentAuthormajka098
    • CommentTimeFeb 1st 2011
     permalink
    lekarz stwierdzil ze jestem mloda(mam23lata) wiec jeszcze nie potrzebuje zadnych badan tylko ze bylam u wiekszosci ginekologow w okolicy i nie mam za bardzo juz manewru w tym kierunku
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.