Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorasia_
    • CommentTimeFeb 6th 2011
     permalink
    dziewczyny a ten Oeparol to zaczęłyście brac same czy po konsultacji z gin ?
    wiem że jest to produkt naturalny ale ja mam ogólny wstręt do zażywania czegokolwiek :tongue:
    czytałam że bierze się go od 5 dnia do owulacji ale tej jako tako nie można określi konkretnie ( bez badania) ale wywołuje również skurcze - dlatego nie bierze się go po owulacji.
    --
    • CommentAuthorsara32
    • CommentTimeFeb 6th 2011
     permalink
    ja biorę oeparol drugi cykl od pierwszego, drugiego dnia miesiączki do ok dziewiątego, dziesiątego dnia cyklu, potem odstawiam. Sluz się polepszył bo po pierwszym cyklu zaszłam w ciąże tylko, że na krótko, bo nastąpiło samoistne poronienie. zobaczymy co bedzie w następnym miesiący brania wiesiołka.:bigsmile:
    --
  1.  permalink
    rozumiem o co Wam chodzi z tym testowaniem, tylko tak na chlopski rozum gdyby sie tym kierowac to caly 1 trymestr nalezaloby nie myslec o ciazy, dopoki istnieje mozliwosc poronienia. prawda jest taka, ze kazda staraczka pragnaca dzidziusia testuje jak szybko tylko sie da:)
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeFeb 6th 2011
     permalink
    I dużo staraczek ma problem z zajściem, bo o niczym innym nie potrafią myśleć jak o ciąży. Jak się zajrzy na taki wątek jak ten to można pomyśleć że pragnienie dziecka jest jak mania, jak choroba.
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 6th 2011
     permalink
    A jak się odpuści - się zachodzi :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeFeb 6th 2011
     permalink
    Tak sobie też myslę, że powinno się niepłodność leczyć bardziej kompleksowo, nie tylko ciało, ale też ducha.
    •  
      CommentAuthorRoxEwa
    • CommentTimeFeb 6th 2011
     permalink
    Witam!
    Jestem nowa,czy moge sie przylaczyc?

    Moze opowiem cos o sobie...Mam 20 lat mam juz dwu letnia coreczke Emilie i teraz z mezem staramy sie o nastepnego maluszka:)wlasnie jestem na etapie wybierania termometru owulacyjnego...Moze polecicie jakis...?:)
    Mialam juz robione badania hormonalne,wszystko jest na moim wykresiku.Osttnio bylam u gin i zalecial lutreine i duphaston w 13dc przez 10 dni i zobaczymy;) moze akurat sie uda.U nas t troszke komplikuje wszystko zawod meza,poniewaz jezdzi ciezarowkami,ale coz starania sa przyjmne i mozna probowac;)
    •  
      CommentAuthormartitap
    • CommentTimeFeb 6th 2011
     permalink
    Zapraszamy:)
    --
  2.  permalink
    no ale tu nie chodzi o blokade psychiczna tylko o sens testowania bety w dniu lub zaraz po terminie spodziewanej @.a ja jak cos musze szybko testowac, zeby samej nie wywolac poronienia po odstawieniu luteiny. wiec zalezy kto w jakiej jest sytuacji. ja wierze w przeznaczenie i co ma byc to bedzie:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorRoxEwa
    • CommentTimeFeb 6th 2011
     permalink
    Ja juz dzisiaj uciekam ale jutro zajrze napewno:)Dobranoc!
    •  
      CommentAuthormartitap
    • CommentTimeFeb 6th 2011
     permalink
    marzycielka, a nie powinnaś brać luteiny do @? Przecież luteina nie zaszkodzi ciąży a @ i tak przydzie jak ma przyjść.
    --
  3.  permalink
    no wlasnie moja gin wiedzac o moich staraniach przepisala mi od 16 dc do 25dc. zeszly cykl byl odpuszczony w trakcie staran, ale w razie czego zrobilam test w 25(mimo, ze wiedzialam, iz nic z tego nie bedzie).to byl moj 2 cykl z luetina i dopiero w trakcie brania doczytalam tutaj, na watku o luteinie, zeby brac od 2,3 dnia wyzszych temp.dlatego znow zabieram sie za termometr, wiec chcac nie chcac starania nie beda tak spontaniczne. moje cialko zolte niedomaga;) i jeslibym zaciazyla to mogloby sie zdarzyc poronienie z odst.luteiny...a tego wole uniknac.moje wyzsze w poprzednich cyklach zaczynaly sie dopiero po 20 dniu, wiec bede brac do terminu @, testowac i jak test do bani to odstawiac i dalej co ma byc to bedzie. albo sporbuje jeszcze w ogole bez luteiny, ale watpie, zeby sie cokolwiek udalo...echh
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeFeb 6th 2011
     permalink
    Jak można rozpoznać takie naturalne poronienie?

    Marzycielko trzymam kciuki żeby się wreszcie udało zaciążyć :smile:
    --
  4.  permalink
    no ja za Twoje starania tez trzymam Hussy:) dawno temu tutaj gdzies czytalam, ze jest to bardzo obfity okres ze skrzepami i dluzszy niz zwykle, ale okreslic chyba mozna tylko po uprzednim potwierdzeniu ciazy... bo tak to moga byc inne przyczyny wiekszego krwawienia...
    --
    •  
      CommentAuthormartitap
    • CommentTimeFeb 6th 2011 zmieniony
     permalink
    marzycielka, to dziwne podejście ma Twoja gin, luteina nie zaszkodzi a pomoże przy ciąży:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormajka098
    • CommentTimeFeb 6th 2011
     permalink
    hej mam problem i potrzebuje rady dzisiaj zaczęła mi lecieć taka jasna krew przez chwilę teraz lekko plamię taka dziwna jasna krwią zawsze mam ciemną podczas okresu ale na okres za wczesnie co to może być?okres najwcześniej powinnam dostać 12.02 więc już nie wiem przed tym plamieniem bolał mnie jajnik a teraz nie boli a jutro miałam isc do lekarza no i nie wiem czy jest sens isc jeśli to okres proszę o szybka odp
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeFeb 7th 2011
     permalink
    majka098 ja bym poczekala z wizyta u gina bo tez zdarzaly mi sie plamienia i okazywalo sie ze to tylko otarcia (ale ja jestem cienko-skorna jak mowi moj maz :tongue::bigsmile: i podatna nawet na siniaki jak mnie ktos za mocna za reke scisnie) Decyzja nalezy do Ciebie. Jesli przez to przestaniesz sie stresowac to idz tak dla spokoju ducha :smile:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    • CommentAuthorsara32
    • CommentTimeFeb 7th 2011
     permalink
    Marzycielko nie cały trymestr tyko miałam na mysli wstrzymanie sie przynajmniej tydzien, nawet przy hiper reularnych miesiączkach zawsze może byc jakaś obsuwa i potem jest rozczarowanie. A biorąc luteinę nie ma po co przestawiac jej brać bo okres jak ma przyjść to przyjdzie z luteiną, wtedy się ją odstawia, a jak się jest w ciąży to nie przyjdzie a luteina pomoże ciążę utrzymać.
    Taliko święte słowa trzeba odpuścić ja też zaszlam w ciążę w cyklu bez mierzenia temperatury i bez jakiegokolwiek myslenia o ciąży.
    Hussy- naturalne poronienie u mnie bylo najzwyklejszym okresem, ani mocniejszy ani slabszy ani dłuzszy, dlatego tak wiele kobiet nie wie o wczesnych poronieniach.
    Powodzenia życze wszystkim staraczkom, może w tym tygodniu komuś się uda. Oby!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 7th 2011
     permalink
    Sara - ja również. :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 7th 2011
     permalink
    Termometr nie jest potrzebny do starań, tylko celne serce.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 7th 2011
     permalink
    Prawda :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorRoxEwa
    • CommentTimeFeb 7th 2011
     permalink
    Witam!
    Ja wczoraj dolaczylam do was:)Jest ktos moze?
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeFeb 7th 2011 zmieniony
     permalink
    Może nie doczytałam wszystkiego należycie, ale już na pierwszy rzut oka nie mogę się z Wami zgodzic. To zdaje się jedna z najzabawniejszych (delikatnie mówiąc) reprezentantek naszego kraju, o wdzięcznym imieniu Nelly, podobnie niepłodnym parom radziła... kolacja, wakacje i luz ;-). Jednak ta metoda nie zawsze się sprawdza. No i myślę, że osoby, które nie musiały mierzyc się z niepłodnością oko w oko nie mają szansy zrozumiec, że nie da się tak po prostu odpuścic i wyluzowac, bo niepłodnośc to przecież faktycznie CHOROBA, i to nie tylko choroba ciała, ale i ducha.
    Pisząc niepłodnośc mam na myśli też przedłużające się starania i to chorobliwe pragnienie dziecka ;-).
    ___
    A już w ogóle ciężko jest mi zaakceptowac to, że osoby, które np długo się starały i w którymś momencie zaskoczyły, potem radzą innym "odpuścic", bo wtedy się zachodzi :). Poza poradami typu "trzeba się modlic i wierzyc...", te o "wyluzowaniu" są dla mnie najbardziej wkurzające :).
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorAniaBB
    • CommentTimeFeb 7th 2011
     permalink
    kodama :)
    Ja wiem, że nie powinnam się stresować, ale próbowaliśmy już relaksu. I wyjazdy, i imprezki, i wyluzowanie było. A efektu nie ma.
    Nie mam czasu czekać na cud. W modlitwy nie wierzę. Pozostaje mi tylko przekraczać kolejne progi i walczyć.
    A jak nie uda się, to pozostanie mi adopcja.
    -- serce przestało bić.
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 7th 2011 zmieniony
     permalink
    Oczywiście z tym też się zgadzam. To NIE ZAWSZE działa. Przecież wyluzowanie nie pomoże, jeśli problemem jest np. brak owulacji. Spokojem jej nie wywołamy.
    Mówię o przypadkach, kiedy powodem jest stres, szybkie tempo życia. Wtedy przydałoby się trochę spokoju, a może i rozmowa z kimś zaufanym, a nawet z psychologiem.

    Kiedyś też rady - "wyluzuj" były dla mnie wkurzające. Dopóki kilka przyjaciółek nie odłożyło termometrów na półki - a w odpoczynkowych cyklach - zaszły.
    Wtedy zaczęłam się nad tym wszystkim zastanawiać. :wink:
    --
  5.  permalink
    kuzynka po 10 latach przerwy tez strasznie chciala.probowali rok i samo zaskoczylo. temp.nie mierzyla nigdy, a stresowac sie stresowala. i tak uwazam co ma byc to bedzie.

    inna rzecz mnie intryguje, co sie porobilo z moja @ ? dwa dni lekkiego krwawienia(jak dla mnie brunatnego plamienia z domieszka krwi) i dzis lekkie plamienie.that's it. zastanawialabym sie nad srodkcyklicznym, ale temp. nie mierzylam ostatnio:(
    --
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeFeb 7th 2011 zmieniony
     permalink
    A co dla Was oznacza "chorobliwe pragnienie dziecka"? Przecież dziecko to nie nowy samochód, który w razie czego można sobie odpuścic i machnąc ręką bo "a co tam, jak nie to nie".
    ___
    Czy Ty talka naprawdę dopiero w tym udanym cyklu wyluzowałaś w ciągu całego okresu starań?? A może to jest tak, że jak już to wielkie szczęście nadejdzie, to dopasowuje się do niego tę całą pozytywną historię?
    Bo ja już od dawna nie mierzę temperatury, a w trakcie starań zaliczyłam kilka cudownych, wakacyjnych wyjazdów. Na co dzień też nie wypatruje plusa z szaleństwem w oczach, tylko spędzam czas tak jak lubię i robię przy tym tyle fajnych, zajmujących rzeczy, że nie wiem czasem nawet, w którym dniu cyklu jestem. Więc chyba spełniam warunek "wyluzowania", a ponadto w macierzyństwie poza plusami dostrzegam też minusy więc sądzę, że moje pragnienie dziecka nie jest chorobliwe. Owulację też raczej mam (a jak nie to co najmniej przez dwa lata starań - miałam)... I co? I nic :).
    ___
    Mam nadzieję, że nikt się teraz nie obrazi, ale czasem obserwuję wśród byłych weteranek coś w stylu syndromu "byłego palacza":wink:. Jak wiadomo to "były palacz" zawsze wie jakie to proste rzucic palenie, wie jak radzic sobie z głodem nikotynowym itp itd i niejednokrotnie jest większym wrogiem papierosów niż ten co nigdy nie palił... ale jakoś dziwnie nie pamięta jak to było jak wypalał przez x lat 2 paczki dziennie ;-).
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 7th 2011
     permalink
    kodama: Czy Ty talka naprawdę dopiero w tym udanym cyklu wyluzowałaś w ciągu całego okresu starań??

    Tak :wink: Wcześniej nawet jeśli chciałam wyluzować, to się nie udawało - mierzyłam nadal temperaturę, sprawdzałam śluz - zaznaczałam serducha na wykresie... w tym cyklu mierzyłam sporadycznie, śluz badałam sporadycznie, a serca zapisywałam w kalendarzu.
    kodama: Mam nadzieję, że nikt się teraz nie obrazi, ale obserwuję wśród byłych weteranek coś w stylu syndromu "byłego palacza"

    Możliwe. Aczkolwiek ja nadal pamiętam jak to było, kiedy co miesiąc płakałam, że na teście znów minus. Starałam zająć się czymś innym, ale myśli ciągle wracały do tego jednego.
    --
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeFeb 7th 2011 zmieniony
     permalink
    I nie wkurzały Cię wtedy teksty "wystarczy wyluzowac, bo jak się chce to się nie udaje, a jak się nie chce to tak"? Bo ja nie tylko pamięc o rozczarowaniach mam na myśli, ale pamięc o całej otoczce, o rozczarowaniach, o "radosnych nowinach" u innych itp itd.
    Ps. Myślisz, że wtedy chorobliwie pragnęłaś dziecka? albo raczej czy wtedy myślałaś, że pragniesz dziecka chorobliwie?
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 7th 2011 zmieniony
     permalink
    Wkurzać może nie... bardziej w nie nie wierzyłam. Tak - uważam, że to było chorobliwe w moim przypadku - były takie dni (zwłaszcza przed @), że nie mogłam myśleć o niczym innym jak o rozczarowaniu. Jak widziałam plusy u innych, bądź dowiadywałam się o ciążach koleżanek (np. jednej, która jest obecnie w 3 ciąży bez większego problemu) - to czułam jakiś ukłucie - jakby mi kto szpilę wbił. No jak to? Ona może - a ja nie?

    Jeszcze w tym udanym cyklu, przed @ - kłóciłam się z dziewczynami, że @ idzie. I byłam jej pewna jak niechcianego gościa.
    --
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeFeb 7th 2011
     permalink
    Dobra, uważasz, że chorobliwe - z perspektywy czasu. A wtedy tak uważałaś? Innymi słowy - jak reagowałaś na to jeśli ktoś pisał Ci (albo gdyby tak napisał), że chorobliwie pragniesz dziecka i pewnie dlatego się nie udaje? Bo szczerze mówiąc mnie takie coś doprowadza do szału :bigsmile:
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 7th 2011
     permalink
    No pewnie bym się wkurzyła :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 7th 2011
     permalink
    Dobra - wycinam to chorobliwe pragnienie :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeFeb 7th 2011
     permalink
    No widzisz... więc nie rób drugiemu... co Tobie niemiłe :wink:
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeFeb 7th 2011
     permalink
    Już zostaw, bo moje wywody będą bez sensu... Niech zostanie dla potomności ;-)
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorTamara74
    • CommentTimeFeb 7th 2011 zmieniony
     permalink
    Tylko ja nie wiem czemu się uważa, że zaprzestanie obserwacji to "wyluzowanie" ? Mnie to ani ziębi ani grzeje. Na pewno na początku, dwa lata temu, byłam nakręcona na maxa, ale od dłuższego czasu wyluzowałam, czyli tak jak piszesz Kodzia - zyjesz swoim żcyiem, jakies plany, wyjazdy, imprezy - a nie , że wszystko pod owu pod ciażę ustawione. Nigdy też nie piszczałam na punkcie dzieci, nigdu nie uważałam, że czegoś/kogoś nam brakuje, że nie mam celu życia, że mając dziecko bedę bardziej szczęśliwa. Więc wyluzowałam, razy dwa:), nawet adopcją się zajełam. I co? I nic, jeszcze gorzej, bo owu znowu gdzieś się zapodziała.
    I irytuje mnie nakaz wyluzowania kogoś, kto sam sie spinał, dla kogo mierzenie tempki to był wielki strach(nie piszę tu o żadnej z was, żeby nie było, że się którejś czepiam:) ). Wyluzować może para, która jest zdrowa, a ciażę i dziecko stawia na 1 miejscu. Kobieta, która bez ciaży uważa się za niepełną, niespełnioną, bezwartościową - tak, one niech luzują.
    •  
      CommentAuthordanap
    • CommentTimeFeb 7th 2011
     permalink
    u nas (chyba) też podziałało, chociaż dziwne bo problemy z zajściem w ciąże były spowodowane kiepską jakością nasienia. Zaakceptowaliśmy wizję życia bez dzieciaka, nawet na tyle ją polubiłam że byłam zła jak zobaczyłam 2 kreski na teście.
    Jeżeli naprawdę wyluzowanie ma pomóc to nie może być ono częścia terapii, a tak wyluzować się to już nie każdy potrafi.
    Uważam że trzeba walczyć póki sił starcza, chorobliwie czy nie jeśli ktoś pragnie dziecka to nie da się nacisnąć jednego guziczka i pstryk już pragnień nie ma.
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeFeb 7th 2011
     permalink
    Mnie się wydaje, że w wielu przypadkach to "wyluzowanie" to próba oszukania losu. Na zasadzie, okej, to ja teraz nie będę myślała, nie będę się starała itp itd... a potem na końcu cyklu wieeelkie rozczarowanie. A tak jak Danap słusznie zauważyłaś nie ma takiego guzika, który wyłączy pragnienie sprowadzenia na świat swojego, małego, różowego, ślicznego potomka :). Można pogodzic się z życiem tylko we dwoje i polubic je nawet, ale jak instynkt macierzyński się ma, to raczej nie da się pstryknięciem palcami spowodowac by zniknął.
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeFeb 7th 2011
     permalink
    danap: byłam zła jak zobaczyłam 2 kreski na teście.

    Myślę, że w moim przypadku mogłoby byc podobnie w pierwszym momencie :).
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorTamara74
    • CommentTimeFeb 7th 2011
     permalink
    Dziewczyny, jak można być złym na plusa po tylu latach starania, po tylu próbach? No jak? Bo ja nie umiem sobie tego wyobrazić. Pomimo, że czekamy na dzieciątko adopcyjne, pomimo, że odpuściliśmy leczenie, to bym szalała z radości jakbym plusa zobaczyła.
    •  
      CommentAuthormajka098
    • CommentTimeFeb 7th 2011
     permalink
    no i poszlam do lekarza i pelna olewka powiedzialam ze staramy sioe o dziecko od woku i ze mam co 2 miesiac okres itd o wczorajszej krwi tez a on zrobil usg stwierdzil ze ciazy nie jestem przepisal luteine i kazal isc do domu;/ i co ja mam myslec? lekarz nawet mnie nie sluchal;/:cry:
    •  
      CommentAuthormajka098
    • CommentTimeFeb 7th 2011
     permalink
    juz nie wiem co robic, do kogo sie z tym zworcic jakos nie mam szczescia do lekarzy;/
    :sad::cry:
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeFeb 7th 2011
     permalink
    Tamara - to chodzi o pierwszą reakcję, nie o złośc tak w ogóle.
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeFeb 7th 2011
     permalink
    Majka, jeśli lekarz nie słuchał, to trzeba pójśc do innego.
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeFeb 7th 2011
     permalink
    Poza tym na razie poczekaj co dalej z cyklem... to, ze w tej chwili lekarz nie widzi ciąży, nie znaczy, że nie zobaczy jej za jakiś czas ;-). Jeśli to L u ciebie na wykresie nie przerodzi się w miesiączkę, to kto wie, może to akurat dobry znak. Tak czy inaczej rozejrzyj się po znajomych, może ktoś poleci ci dobrego ginekologa.
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthormajka098
    • CommentTimeFeb 7th 2011
     permalink
    w sumie okres mialam 14 stycznia wiec nawet jesli bylabym w ciazy to jest za wczesnie na jej diagnoze a mam jeszcze pytanie czy takie lekkie jasne plamienie moze byc przyczyna zagniezdzania sie w macicy plodu? bo gdzies to wyczytalam a u mnie po wczorajszym plamieniu nawet sladu dzisiaj nie bylo
    •  
      CommentAuthormajka098
    • CommentTimeFeb 7th 2011
     permalink
    i bolal mnie jajnik a jak zaczelo mi sie plamienie to bol zniknal
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeFeb 7th 2011
     permalink
    Nawet tu na forum był taki temat, a i jak wygooglujesz, to znajdziesz mnóstwo informacji n/t. Z tym, że ja proponowałabym poczekac na rozwój wydarzeń zamiast dopasowywac objawy znalezione w necie do swoich obserwacji, bo jak się nakręcisz ewentualnym plamieniem implantacyjnym, to ewentualna miesiączka bardziej zaboli. Lepiej poszperaj w necie za dobrym lekarzem, poczytaj opinie itp. Jeśli to plamienie implantacyjne, to może trafisz na kogoś fajnego, kto poprowadzi Twoją ciążę, a jeśli nie, to może pomoże Ci w nią zajśc :).
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    • CommentAuthorsara32
    • CommentTimeFeb 7th 2011
     permalink
    majka - jak masz okres co dwa miesiące to ciąży może jeszcze nie widać, bierz luteinę i ierpliwie czekaj, jak ma okres przyjść to przyjdzie a jak nie to luteina pomoże we wczesnej ciązy ja utrzymać. powodzenia trzymam kciuki
    --
    • CommentAuthorsara32
    • CommentTimeFeb 7th 2011
     permalink
    I zdecydowanie zmien lekarza!!!
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.