Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorTamara74
    • CommentTimeAug 15th 2011
     permalink
    Laura - nie wiesz dokładnie kiedy była owu, wiec nie możesz stwierdzić termin @. Tak jak pisałam wyżej - masz czas do 18 wyższych tempek. Fl może trwać 14 dni a może i 17.
  1.  permalink
    laura99: Wczoraj minął.


    No to juz test powinien wykazac ciaze....Oczywiscie powtorz test ale juz 18 dfl wtedy bedziesz miala pewnosc na 100%.
    --
  2.  permalink
    Tamara74: Laura - nie wiesz dokładnie kiedy była owu, wiec nie możesz stwierdzić termin @. Tak jak pisałam wyżej - masz czas do 18 wyższych tempek. Fl może trwać 14 dni a może i 17.


    Jezeli regularnie miesiaczkuje jest w stanie mniej wiecej okreslic czas miesiaczki...
    --
    •  
      CommentAuthorTamara74
    • CommentTimeAug 15th 2011 zmieniony
     permalink
    Regularnie to też co 28 lub 30 dni, wiec 2 dni różnicy. Poza tym u każdej kobiety zdarzają się owu przesunięte w czasie, wiec stąd moje stwierdzenie, że u Laury niekoniecznie wczoraj musiał być termin miesiączki.
    Więc tak jak piszesz "mniej więcej" czyli parę dni trzeba uzbroić się w cierpliwość. Tak do 18dfl:devil:
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeAug 15th 2011
     permalink
    Witam Was dziewczyny, wypoczynek był super :-) pogoda wyśmienita na opalanie się
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeAug 16th 2011
     permalink
    Hey , jeszcze odpoczywacie po weekendzie ,że nikogo nie ma :-) Ja od soboty mam strasznie dużo śluzu , oraz wyskoczył mi trądzik i to sporo :-) a i jeszcze te krostki na karku ,masakra
    •  
      CommentAuthorigisowa
    • CommentTimeAug 16th 2011
     permalink
    Hej:) jesteśmy tylko troszkę zaspane;) ja od kilku dni się zastanawiam po poście na forum jednej z dziewczyn, że w fl każda z nas wygląda pięknie, a ja zawsze w tej fazie czuję się jak wieloryb- puchnę, tyję, cera nie za super i w ogóle emocjonalne dno;) a co do pryszczy to w tym cyklu tez oberwałam i wyglądam jak nastolatka co najmniej;)
    --
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeAug 16th 2011
     permalink
    Wiesz to chyba ja napisałam, albo miałam taki zamiar już nie pamiętam , hehe . Co do tego że w fl to czytałam że się jest pięknym ale u mnie od piątku to masakra , tradzik gdzie nigdy tak jak ty nie miałam jako nastolatka ,
  3.  permalink
    Dziewczyny dobrze zrobilam analize?Pomozecie?
    --
  4.  permalink
    Witam, oj ja też w tym czasie wyglądam okropnie. No masakra już nie wiem co robić. Twarz to jak bym wysypki dostała tak pod światlo. Nie wiem czy to normalne ale ostatnimi czasy to jakby mi się nasiliło bo nie kojarzę poprzednio, że było aż tak źle. A co najgorsze nic na to nie działa ani toniki, ani piling, kremy no nic chyba tylko czas :( Nawet malować mi sie nie chce bo jak spojrze w lustro to odrazu ręce opadają ;)
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeAug 16th 2011
     permalink
    Wynik 15,19 ng/ml
    f.lutealna 1,7-27 norma
    Jak sądzicie czy dobre są wyniki
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeAug 16th 2011
     permalink
    Skoro mieszczą się w normie to znaczy, że są dobre A mieszczą się prawie dokładnie w połowie, więc moim zdaniem idealne
    Ja poprzednim razem w 7 dfl miałam 6,5, zobaczymy ile mi pokaże dzisiejsze badanie w 6 dfl...
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 16th 2011
     permalink
    techniczne: Wynik 15,19 ng/ml
    f.lutealna 1,7-27 norma
    Jak sądzicie czy dobre są wyniki


    wg mnie wynik bardzo dobry...
    przyjmuje się, że prg powinien wynosić ok 10 [żeby można było przyjąć, że owu się odbyła...] więc u Ciebei super :wink:
    --
  5.  permalink
    Co za dzień taki dlugi i męczący. Mam migrenę i wszystkiego dość. Te planowanie ciąży to może człowieka wykończyć. Cały mój świat chwilowo sie według tego kręci. Planujemy ślub po drugim dziecku, ale nie moge nic zaplanować bo ciąży jak nie było tak nie ma i tak od około roku. Chyba ta głowa mnie od tego też boli. Juz nie wiem jak się pozytywnie nastawiać. Podobno im człowiek mniej o tym myśli tym większe szanse, że będzie, ale i to chyba nie dziala bo pierwsze 8 miesięcy to podchodziłam do tego na luzie ale ileż można. Sorrki dziewczyny, że tak marudzę ale siedzę sama w domu z małym i nawet nie ma się do kogo odezwać. Dabrze, że jesteście Wy :smile:
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeAug 16th 2011
     permalink
    ale mnie kłuje lewy jajnik- takie promieniowanie ( dziwne uczucie )
    •  
      CommentAuthormotylica0
    • CommentTimeAug 16th 2011
     permalink
    U mnie trwa wyczekiwanie na sobotę ;) Jak zawsze pojawiam się tutaj w najbardziej emocjonującym okresie. Trzymam kciuki za nowe starczki bo widzę, że kilka się pojawiło i za te "starsz" co by mogły sie przenieść do wątku oczekujących.
    --
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeAug 16th 2011
     permalink
    Dzwoniłam do ginekolog , progesteron w normie . Teraz czekanie na teście dwóch kreseczek
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeAug 16th 2011
     permalink
    Motylku kochana napewno w sobote bedzie + :thumbup: trzymam kciukolce zacisniete
    Techniczne jeszcze kilka dni mam nadzieje ze Twoj wymarzony plusik zostanie nie zmieniony :wink:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeAug 16th 2011
     permalink
    Ja też taką mam nadzieję , :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorlorry
    • CommentTimeAug 16th 2011
     permalink
    Hej. Jestem tu nowa i mam taki wsumie to dla was glupie pytanie... 14.07 mialam ostatnia @, 03.08 mialam owulacje, a dzien przed owulacja kochalam sie z moim mezem i mam taka cicha nadzieje, ze akurat sie udalo:) Jutro mam dostac @, ale juz od dwoch dni strasznie bola mnie piersi do tego jakies takie wieksze i twardzsze sie zrobily, mam straszny bol glowy(nie wiem czy to pogoda mogla tak na mnie wplynac), do tego siusiam co doslownie h... Nawte sama sobie sprawdzilam i poszlam skorzystac z wc o 16:20 i nic nie pilam, a o 17:33 znowu caly pecherz pelny i wc zaliczone. Prosze pomozcie... Juz sama sobie wmawiam:/:grouphug:
    •  
      CommentAuthorlorry
    • CommentTimeAug 16th 2011
     permalink
    Odpiszcie dziewczynki:) Tak bardzo chcemy miec dzidziusia. Bylam u lekarza w ubiegla srode i nic mi nie powiedzial, ze cos widzi. Jak dostane @ to dzien po skaczeniu mam isc na badania hormonalne. Mozliwe ze jestem w ciazy jak mam w poprzednim posicie opisalam. Chcialam jeszcze dodac, ze nigdy wczesniej nie mialam takiego bolu piersi:/
  6.  permalink
    lorry: Odpiszcie dziewczynki:) Tak bardzo chcemy miec dzidziusia. Bylam u lekarza w ubiegla srode i nic mi nie powiedzial, ze cos widzi. Jak dostane @ to dzien po skaczeniu mam isc na badania hormonalne. Mozliwe ze jestem w ciazy jak mam w poprzednim posicie opisalam. Chcialam jeszcze dodac, ze nigdy wczesniej nie mialam takiego bolu piersi:/


    Skoro nie zobaczyl ciazy to znaczy ze musisz czekac.Co mamy Ci napisac?Mozliwe ze jstes w ciazy skoro regularnie wspolzyjesz,ale nikt Ci tu tego nie potwierdzi.Czas ,czas, czas.

    Zacznij sie obserwowac to sama bedziesz mogla wyciaga wnioski...
    --
    •  
      CommentAuthorbeliar_xl
    • CommentTimeAug 16th 2011
     permalink
    lorry pozostało czekanie....
    ja po ciąży pierwszej też nie miałam bóli ani @ ani piersi, z czasem a wlasciwie tuż przed staraniami się zaczęło... i myslalm ze sie udalo a jednak nie.... i w tym cyklu co sie udalo bylo tak samo z tym ze dalam sobie siana z wynajdowaniem kolejnych oznak :) i bylam mile zaskoczona, dziewczyny te ktore ze mna ''byly''' to pamietaja pewnie jak pisalam ze caly dzien glowa mi krazy doslownie takie zawirowanie rece kolana sie uginaly... latalo mi wszytko z niedowierzenia:) i pierwsze pytanie I CO TERAZ ZROBIMY conajmniej jak bym miala lat 13;D i nie wiedziala jak rodzicom powiedziec;D a przeciez tak bardzo pragnelismy dzieciatka;)
    •  
      CommentAuthorlorry
    • CommentTimeAug 16th 2011
     permalink
    Dziekuje. Poczekam i zobacze co to bedzie. Jutro tescik i okaze sie czy bede sie cieszyc czy probowac dalej:) Tak czytalam to forum i nie moge uwiezyc jak wszystkie wspieraja sie nawzajem. Mieszkam w holandii z mezem i nie mam nawet z kim porozmawiac bo wszystkie polki jakie znam daleko mieszkaja:( Moge jutro napisac i podzielic sie z Wami nowina?:)
    •  
      CommentAuthoralszta1986
    • CommentTimeAug 16th 2011
     permalink
    lorry Oczywiście że możesz :D czekamy na wiadomość :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthoralszta1986
    • CommentTimeAug 17th 2011
     permalink
    Widzę że pisałyście dziewczyny o zmianach na twarzy i nie tylko... U mnie dzieje się coś okropnego, mam na czole takie krosty, że nie wiem już co robić patrzę w lusterko i płakać się chce :cry: dobrze że ktoś wymyślił fluid :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeAug 17th 2011
     permalink
    Zgadzam się z tym fluidem :-) mój mąż zauważył powiększone piersi oraz takie twarde mam, jak zakładam biustonosz który był dobry w lipcu jeszcze to teraz mi się wylewa wszystko . Masakra a w dodatku mam dużo biust aż 80 D
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeAug 17th 2011
     permalink
    Dzień dobry wszystkim, u mnie standard czyli nic z tego nie będzie, cykl mam taki że nic z niego nie rozumię, ale taka moja uroda pco-wiczki :P (poczytałam sobie troszkę ehhhh), hormony mi szaleją - czyli ciągle mi niedobrze i chce mi się ciągle spać, o piersiach nie mówiąc , ale to już u mnie standard :( tylko szlak mnie trafia bo drugą noc pod rząd śni mi się że jestem w ciąży i to takie realistyczne sny wrrrr więc jak wstaję to mam ogromny żal, mam nadzieję że kiedyś te sny przejdą.
    Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia.
    --
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeAug 17th 2011
     permalink
    Ps. Cieszę się że stosuję metodę NPR przynajmniej nie żyję w nadziei i nie czekam n dni tylko widzę po temperaturze że nic z tego.
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeAug 17th 2011
     permalink
    Łezunia: Cieszę się że stosuję metodę NPR przynajmniej nie żyję w nadziei
    tak samo stosując NPR nie trzeba się stresować, czy zaszłam w ciążę, jak akurat tego nie chcę. NPR w ogóle sporo daje - uspokojenia, samoświadomości. I mogę powiedzieć, że zarówno w planowaniu ciązy jak i w jej odkładaniu pomaga. A nawet w okresie bez współżycia, też uspokaja, że wszystko jets ok. ŁEZUNIA, łezki ocieraj i uszy do gór
    --
    • CommentAuthorlaura99
    • CommentTimeAug 17th 2011
     permalink
    Witajcie Kochane !
    No i mi się w tym miesiącu po raz kolejny nie udało, bo @ przyszła... No ale co zrobić. Tylko czekać pozostało. Ale muszę odpocząć od tego wszystkiego, a więc wyjeżdżamy na pół roku z Ukochanym na Florydę do rodziny :) Dziękuję Wam, że ciepło mnie przyjęłyście. I jeszcze raz chciałam pogratulować przyszłym mamusiom ! Niech wasze maleństwo rośnie zdrowo ! Buziaki Kochane. :kissing:
    •  
      CommentAuthorigisowa
    • CommentTimeAug 17th 2011
     permalink
    Wypoczywaj zatem Laura:) resecik raz na jakiś czas każdemu służy, a w słonecznych warunkach Florydy- pozazdrościć wygrzewania kosteczek:))))))
    --
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeAug 17th 2011
     permalink
    Ale Tobie fajnie, aż zazdroszczę takiego wyjazdu, ja niestety muszę siedzieć w pracy i w październiku studia . Masakra
  7.  permalink
    Ja ja mam rozpulchniona szyjke i strasznie ciasna pochwe:neutral: Jak sprawdzalam szyjke to ledwo palec wszedl...Czekamy czekam nie swirujemy:bigsmile::tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 17th 2011
     permalink
    Techniczne, stosujesz Bioself?
    Na 28dni są użytkowniczki Baby-Comp.
    --
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeAug 17th 2011
     permalink
    Ja pochwę mam lużną i cały dzień mokro , palce to spokojnie 4 wejdą, tak stosuję bioself i jestem zadowolona
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 17th 2011
     permalink
    Interpretacja termometru pokrywa się z metodą, którą stosujesz?
    --
    •  
      CommentAuthorlorry
    • CommentTimeAug 17th 2011
     permalink
    No i po tescie :cry: Oczywiscie jedna kreska:( Dziwne to takie bo @ jeszcze nie ma, piersi bola, jakis dziwny sluz na majteczkach i juz sama nie wiem co mam myslec... Trudno. Poczekam jeszcze z tydz i jak nie przyjdzie to zrobie jeszcze jeden test i trzeba bedzie wywolac @. Ale mi przykro :confused:
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeAug 17th 2011
     permalink
    Raczej tak
    •  
      CommentAuthorniunia32
    • CommentTimeAug 17th 2011
     permalink
    witam,
    ja staram się po poronieniu, już po odczekaniu kilka miesięcy i mam już dość. B jest to męczące zwłaszcza psychicznie to próbowanie wyśledzić owulację a później czekanie czy przyjdzie okres :sad: problem nasila to, że mój mąż ma pracę w terenie więc często wyjeżdża no i ma wyjechać na kilka miesięcy do roboty i znowu sie wszystko odsunie :cry:
    -- ,
    •  
      CommentAuthormotylica0
    • CommentTimeAug 17th 2011 zmieniony
     permalink
    Zuzia32, a nie masz szansy żeby pojechać do niego w najbardziej płodnym czasie, albo on do Ciebie?
    Stosując NPR plu testy owulacyjne powinno być łatwiej ustalić ten najważniejszy czas.
    lorry, przykro mi z powodu testu, wiem jaki to ból, ja się tak mocno nastawiłam w tamtym cyklu i było mi strasznie źle jak zobaczyłam jedną kreskę, dopatrywałam się drugiej pod światło i czekałam dłużej niż 5 minut, a tam nic się nie pojawiło. Teraz tak nie wariuję i obiecałam sobie, że testy będę robić najwcześniej 13 dnia fazy lutealnej i to pod warunkiem, że będzie wysoka temperatura.
    --
    •  
      CommentAuthorniunia32
    • CommentTimeAug 17th 2011
     permalink
    Kiedyś próbowaliśmy "dojeżdżać " do siebie, ale przez moje nieregularne cykle nie udało mi się zajść w ciąże.Teraz zamierzam spróbować zastosować testy owulacyjne i NPR i mam nadzieję, że mąż będzie jeszcze w te dni płodne. On ma wyjechać do pracy za granicę na 2 miesiące wiec nie mam szans na dojazd do niego.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorniunia32
    • CommentTimeAug 17th 2011
     permalink
    Ja wcześniej nie chciałam do zajścia w ciąże tak podchodzić "instrumentalnie", chciałam żeby to tak wyszło jakby spontanicznie, więc tylko tak "na oko" określałam kiedy będę mieć owulację. Na początku się nie denerwowałam, że się "nie wstrzeliliśmy" bo cykl mi szaleje albo że męża nie ma, no ale teraz.... zaczynam panikować.... będę się musiała nauczyć określania czasu wystąpienia owulacji, szkoda, że ten czas tak ucieka....no i jeszcze ten wyjazd.... a rodzina już męczy pytaniami o dziecko.. :confused:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorniunia32
    • CommentTimeAug 17th 2011
     permalink
    motylica0, a długo już starasz się o ciąże?
    -- ,
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeAug 17th 2011
     permalink
    Mnie jakoś nigdy nie kusiły testy owulacyjne :wink:
    --
  8.  permalink
    Dziewczyny w cale mi te skurcze macicy nie przechodza:cry: zaczynam sie bac ,nigdy takich boli nie mialam a do miesiaczki jeszcze sporo czasu:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorniunia32
    • CommentTimeAug 17th 2011
     permalink
    a za ile dni spodziewasz się @?
    -- ,
    • CommentAuthorkasiamik
    • CommentTimeAug 17th 2011
     permalink
    czesc, u mnie dalej nic :( okropnie tyje zwłaszcza w brzuchu, co dzien mam zawroty głowy jakbym zeszła z karuzeli, dalej nieregularne miesiaczki, testow owu nie moge robic bo pco-wiczki podobno nie moga, ale codzien rano i jednej porze mierze tempke i narazie nic, najdziwniejsze jest to że wg mnie w dni płodne szyjke mam nisko i otwartą ale śluz jest tylko mętny i kleisty, wogle sie nie rozciąga i nie jest naoliwiony tylko ślizki. Wiecie może dlaczego.
    Powiem jedno kilka miesiecy starania tak mnie meczy że poddaje sie, bede sie obserwowac owszem ale nie spodziewam sie cydów :(
  9.  permalink
    zuzia32: a za ile dni spodziewasz się @?

    no tak jak na wykresie...w dzien testowania powinna pojawic sie @ czyli 8-11 gora 12 dni. Dopiero jestem po skoku wiec nie powinnam miec jeszcze zadnych objawow...
    --
    • CommentAuthorkasiamik
    • CommentTimeAug 17th 2011
     permalink
    Do tego ten brzuch za miesiac siostry wesele, ja w sukience bede wygladac jak w zaawansowanej ciąży, bo brzuch naprawde sie zrobił widoczny, w pracy, znajomi, rodzina sie tak na mnie patrzy bo wiedza ze sie staram z mezem o dziecko, a kreska 1 :/
    Złości mnie ta cała sytuacja, teraz biała flaga i obesrwuje szyjke i śluz i mierze temki tylko by poznać swoje ciało !!!
    trzymam za was kciuki
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.