Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorpitaja
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    ok mimo wszystko czuje ze dostane okres;)
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    ojjj nie myśl pesymistycznie :wink:
    ja się też kłóciłam, że @ za rogiem :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    Talinka: ja się też kłóciłam, że @ za rogiem :bigsmile:


    a ja jak sie zapierałam :smile::smile:
    dopiero w 21 dniu FL dałam się na test namówić !! :surprised::surprised::surprised:


    PITAJA ja bym też za dwa dni powtórzyła bo beta HCG w moczu jest inaczej niż we krwi wykrywalna i jutro test może być taki sam jak dzisiaj
    a pojutrze druga kreska na pewno będzie mocniejsza :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    TEORKA: dopiero w 21 dniu FL dałam się na test namówić !!

    wow! ja zrobiłam w 12 dfl (bo mówię o poprzedniej ciąży) :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthoralszta1986
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    pitaja A ja gdybym była na twoim miejscu to bym zrobiła test jeszcze dziś i jutro i pojutrze i po pojutrze, A co! czemu nie Jak już raz zrobiłaś i dwie krech wyszły to bym sprawdzała co raz czy lepiej nie widać :bigsmile:
    U mnie temperatury odkąd zaczęłam mierzyć tak jak należy czyli od razu po przebudzeniu zawsze o tej samej godzinie są można powiedzieć takie jak być powinne:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    alszta1986: A ja gdybym była na twoim miejscu to bym zrobiła test jeszcze dziś i jutro i pojutrze i po pojutrze


    Po co się nie potrzebnie nakręcać? :wink: Dwa dni to nie jest dużo,a jaka potem radość,że wynik wyszedł już w 100% pozytywny.
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeAug 8th 2011 zmieniony
     permalink
    E tam, na "nakręcanie" rady nie ma. Tym bardziej w przypadku kiedy coś zaświtało we właściwym okienku . Jak ktoś ma ochotę to niech testuje skolko ugodno :). To i tak niczego nie zmieni. Ćwiczenie silnej woli w tym przypadku mija się z celem :updown:.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    oj dziewczyny z takim podejsciem jak wasze to naprawde zycze wam szybkiego zajscia w ciaze bo inaczej sfixujecie :jumping:
    a odrobina wstrzemiezliwosci nikomu krzywdy nie zrobi :tooth:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    •  
      CommentAuthorpitaja
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    Ja tez wole sie wstrzymac,bo jeszcze moze byc @,a wole byc pozytywnie zaskoczona niz rozczarowana;)Za dwa dni zrobie test dopiero!Trzymajcie kciuki prosze:*
    --
    • CommentAuthorlaura99
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    Trzymam, trzymam ! Mam nadzieję, że i u mnie będzie taki scenariusz jak i u Ciebie ! ;*
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    Hussy: o co się nie potrzebnie nakręcać? :wink: Dwa dni to nie jest dużo,a jaka potem radość,że wynik wyszedł już w 100% pozytywny.


    poza tym jak z porannego wyszedł mega bladzioch to z wieczornego moczu mogło by NIC nie wyjść [bo stężenie HCG w moczu maleje z każdymi sikami oddanymi do WC :tongue:] i wtedy dopiero by był lament, płacz i wymyślanie scenariuszy różnych przeróżnych....
    więc rada koleżanki ALSZTY średnia na jeża wg mnie :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorpitaja
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    Czekam dziewczynki, czekam mimo wszystko, zobaczymy!co ma być to będzie, na bieżąco będę Was informowała:) Jestem pełna nadziei, poza tym pisała, w notatce w moim wykresie, że dzisiaj najbardziej ucieszyło mnie to, że mój facet powiedział do mnie: " Jak wrócisz z pracy musisz mi wszystko wyjaśnić, bo nie wiem co znaczy ten "krzyżyk" i ta kreska obok" ;-) A wszystkie wiemy, jak mało widzą faceci ;-)

    Nie chciałabym być rozczarowana... dlatego też wolę poczekać i chociaż przez kilka dni, mieć nadzieje, że to jednak to ;)że mam sobie to ziarenko nas obojga :-)
    --
    •  
      CommentAuthoralszta1986
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    TEORKA: poza tym jak z porannego wyszedł mega bladzioch to z wieczornego moczu mogło by NIC nie wyjść [bo stężenie HCG w moczu maleje z każdymi sikami oddanymi do WC :tongue:] i wtedy dopiero by był lament, płacz i wymyślanie scenariuszy różnych przeróżnych....
    więc rada koleżanki ALSZTY średnia na jeża wg mnie :devil:

    Ja nie twierdzę, że to dobry pomysł, wręcz przeciwnie wiem że lepiej poczekać ze dwa dni:bigsmile: ale gdybym to ja była na miejscu pitaji to bym po prostu nie wytrzymała czekania.
    --
    •  
      CommentAuthoralszta1986
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    pitaja: Czekam dziewczynki, czekam mimo wszystko, zobaczymy!co ma być to będzie, na bieżąco będę Was informowała:) Jestem pełna nadziei, poza tym pisała, w notatce w moim wykresie, że dzisiaj najbardziej ucieszyło mnie to, że mój facet powiedział do mnie: " Jak wrócisz z pracy musisz mi wszystko wyjaśnić, bo nie wiem co znaczy ten "krzyżyk" i ta kreska obok" ;-) A wszystkie wiemy, jak mało widzą faceci ;-)

    Nie chciałabym być rozczarowana... dlatego też wolę poczekać i chociaż przez kilka dni, mieć nadzieje, że to jednak to ;)że mam sobie to ziarenko nas obojga :-)


    Zazdroszczę wytrwałości i trzymam kciuki!!!
    --
  1.  permalink
    hej dziewczyny czy jak mam sluz rozciagliwy i przezroczysty to jest ten dzien plodny.prosze o odpowiedz, dzieki
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    tak :bigsmile:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    pitaja trzymam kciuki bardzo mocno
    --
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    Witam z rana :-)
    •  
      CommentAuthorsabi030281
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    witam i ja milutko i zachecam do nowego cyklu :)
    --
    • CommentAuthorlaura99
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    Hej wam... Kupiłam wczoraj test... Ale dzisiaj z rana już mnie pokusiło aby zrobić... I znowu 1 krecha wyszła...:cry: Czy jest możliwe aby w 27dc test nie wykrył ciąży?:sad:
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    Uzupełnij wykres jak tobie napisała MsMartina
    •  
      CommentAuthorgilese
    • CommentTimeAug 9th 2011 zmieniony
     permalink
    laura99: Czy jest możliwe aby w 27dc test nie wykrył ciąży?
    ważny jest dzień fazy lutealnej, a nie dc, zrób analizę wykresu, będziesz wiedziała czy jest za wcześnie czy nie.

    A u mnie tempka bez zmian, tylko piersi czuję tak na @ :(
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    Laura, wygląda, że 20 dnia cyklu miałaś skok temperatury. WIęc o ile dobrze interpretujesz objawy śluzu, prawdziwy skok (wg metody rotzera) masz dopiero po jego szczycie czyli 22 dnia cyklu. Wobec tego natest jest ZDEDCYDOWANIE za wcześnie! 22 dnia cyklu zaczynałaby Ci się faza lutealna, która powinan trwać około 12-14 dni. I dopiero około 13 dnia fazy lutealnej może wyjść test.cierpliwości. Ten test najprawdopodobniej w ogóle nie miał sensu;)
    --
    • CommentAuthorlaura99
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    Jeszcze raz dziękuję, KARKO.
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    pitaja: Ja tez wole sie wstrzymac,bo jeszcze moze byc @,a wole byc pozytywnie zaskoczona niz rozczarowana;)Za dwa dni zrobie test dopiero!Trzymajcie kciuki prosze:*

    I nie będziesz rozczarowana jak wyjdzie minus? Oczywiście nie podejrzewam tego (tfutfu).

    Jade: oj dziewczyny z takim podejsciem jak wasze to naprawde zycze wam szybkiego zajscia w ciaze bo inaczej sfixujecie
    a odrobina wstrzemiezliwosci nikomu krzywdy nie zrobi

    Jeśli ktoś podchodzi do tematu na luzie to pewnie, że lepiej odczekac 2-3 dni i powtórzyc test, ale jeśli ma siedziec jak na szpilkach te dwa dni, to ja np za większą fiksację uważam takie odczekiwanie na siłę:wink:. Co to da? Jak będzie ciąża to będzie , a jak nie to siła rozczarowania będzie taka sama.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorpitaja
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    Wiesz co jakos to sobie poukladalam:)Jak bedzie to bede najszczesliwsza mama na swiecie bo przeciez o to sie staralismy,a jesli nie,to wczoraj dowiedzialam sie ze prawdopodobnie musimy sie przeprowadzic,bo mojego chloaka firma chce przeniesc wyzej,wiec w zwiazku z tym napewno bede potrzebna,a nie wyobrazam sobie ze bede sie meczyc i dzwigac pudla jesli bede w ciazy.
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    To, ze sobie poukładasz nie wątpię.Zresztą nie sądzę, żebyś musiała ;-). Pisałaś, że wolisz miłe zaskoczenie od rozczarowania i ja się tylko do tego odniosłam, bo nie wierzę w to, że nie będzie się rozczarowanym na widok minusa i nie ma znaczenia kiedy zrobi się test.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorpitaja
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    No pewnie cos w tym jest,bo przyzwyczajam sie do mysli ze sie udalo.Mam jednak nadzieje ze nie bede musiala sie nad tym rozwodzic,bo odpowiedz bedzie klarowna:):wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorpitaja
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    Temperatura coś zaczyna mi spadać, mam nadzieję, że to nie to co myślę… Jak Wam się wydaje, temperatura, jakby miała zacząć spadać, zaczęłoby się to wcześniej?
    --
  2.  permalink
    pitaja mocno trzymam kciuki :))) musi się udać :D na pewno mały Skarb jest :)))))) :D oby więcej takich wiadomości :*
  3.  permalink
    oj ja nie wiem ale mam nadzieję że @ do Ciebie nie przyjdzie więc jeszcze mocniej trzymam kciuki :)))
    •  
      CommentAuthorkolonialka
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    Hej dziewczyny od dzisiaj dołączam się do Waszego grona staraczek :bigsmile:
    -- [url
  4.  permalink
    Dziewczynki napiszcie która z was ma już cykl starań bo ja już przy 8 się martwię że jednak coś jest nie tak chociaż niby norma jest do roku a nawet nie którzy mówią że to dwóch lat ...
  5.  permalink
    karinazosia :)) witamy :*
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    Witaj karinazosia

    Ja mam już 13 cykl starań, badania w porządku, więc psychika dużą rolę raczej u mnie odgrywa :-)
    Jak nie ten cykl to przestaję w staraniach. Bierzecie kwas foliowy ?
  6.  permalink
    Tak biorę kwas foliowy od 8 miesięcy :)
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    21olcia1990: Dziewczynki napiszcie która z was ma już cykl starań bo ja już przy 8 się martwię że jednak coś jest nie tak chociaż niby norma jest do roku a nawet nie którzy mówią że to dwóch lat ...

    teraz podobno rok :wink: ja się starałam 3 lata - w 40 cyklu zaszłam szczęśliwie. poprzednio w 38, ale poroniłam.
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    Pitaja, gdzie ta temperatura spada ;-)? Bo chyba nie u Ciebie?
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
  7.  permalink
    Talinka to strasznie długo a zaszłaś po jakiś wspomagaczach ??? na szczęście się udało gratulację :) zazdroszczę wytrwałości :*
    •  
      CommentAuthorkolonialka
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    My też łykamy kwas foliowy, a ja dodatkowo olej z wiesiołka i mg +B6
    -- [url
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    ja olej z wiesiołka także łykam :-) i widzę u siebie poprawę
    •  
      CommentAuthorpitaja
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    Jutro mam zrobić ten test z samego rana, żeby mocz był z nocy, problem jest taki, że np dzisiaj wstawałam siku w nocy 3 razy, co mi się raczej nie zdarza i tak się zastanawiam, czy ten mocz będzie taki właściwy?
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    21olcia1990: Talinka to strasznie długo a zaszłaś po jakiś wspomagaczach ???

    Nie. Wyluzowałam się. I odpuściłam :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorpitaja
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    Boje się, że wykres idzie ku dołowi, już teraz muszę się przyznać, ze mam bzika ;)
    --
  8.  permalink
    Ja tez olej z wiesiołka Oeparol drugi cykl , również witamine B6+magnez oraz rozpoczęłam drugie opakowanie Castangus .
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    wydaje mi się , że jak wstaniesz o tej 3 to wtedy możesz zrobić test
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    A castagnus bierzesz z powodu ....??
  9.  permalink
    Talinka tylko ??? czy brałaś jakieś Cło i inne rzeczy ?? na prawdę wystarczyło wyluzowanie ? :D
    •  
      CommentAuthorpitaja
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    Ja brałam ten olejek z wiesiołka do owulacji, później przestałam, ale powiem Wam, że sama nie poznawałam mojego śluzu, a poza tym, na opakowaniu było napisane, że powinnam brać 2 razy dziennie po jednej tabletce, ja brałam tylko jedną, a tego śluzu miałam tyle, że 2 razy dziennie bieliznę zmieniałam, trochę łatwiej się obserwowało.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.