Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeAug 11th 2011
     permalink
    Ale fatalnie oni tratuja ciezarne. Tu w USA od razu sie toba zajmuja bo by zaduze odszkodowania placili, bo tu ludzie sie pozywaja o wszystko :confused:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    • CommentAuthornatasza1
    • CommentTimeAug 11th 2011
     permalink
    Alszta1986, nawet nie wiesz jak dobrze Cię rozumiem i doskonale wiem, przez co przeszłaś. Ale jestem przykładem na to, że jeden jajnik nie musi utrudnić zajścia w ciążę. Więc jestem przekonana, że Tobie i reszcie starających się, na pewno się uda! :)

    Ja mam do Was tylko jedno pytanie, jesteście oczytane i macie na ten temat niesamowitą wiedzę...jestem umówiona na wizytę u lekarza w przyszłym tygodniu. Myślicie, że to nie za wcześnie? Ostatnią miesiączkę miałam 14.07. , owul.prawdopodobnie 24.07. Z tego przejęcia nawet się nie zastanawiałam tylko szybko zadzwoniłam ustalić termin (bałam się, że obłożenie będzie miał takie, że termin może być odległy), a teraz siedzę i dumam. Niby nie zaszkodzi pójść, ale jeśli nic nie będzie w stanie mi jeszcze powiedzieć... umrę ze strachu. Pozdrawiam Was wszystkie! :)
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeAug 11th 2011
     permalink
    Kurczę nie wiem czy jestem uczulona czy co ale zauważyłam wysyp krostek na plecach oraz dzisiaj czułam kłucie, pulsowanie i jakby drętwienie jajnika, z którego była owulacja
    •  
      CommentAuthorpitaja
    • CommentTimeAug 11th 2011
     permalink
    No właśnie *alszta*, nie jest łatwo, ale wiem, że wszystko będzie dobrze:) Póki co się świetnie czuje i wiem, że wszystko się fajnie rozwija :) Banana mam na twarzy cały czas :bigsmile: Dobrej nocki laski i serducha dzisiejszej nocy:)
    --
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeAug 11th 2011
     permalink
    Ja już miałam :jumping:
    pod prysznicem :swingin:
    :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeAug 12th 2011
     permalink
    Witam Was dziewczyny, jak tam samopoczucie na zbliżający się weekend dłuższy o jeden dzień :bigsmile:? Ja nie mogłam dzisiaj wstać , od rana mam ból podbrzusza, takie ciągnięcie , masakra. Wybieracie się gdzieś?
    •  
      CommentAuthorkolonialka
    • CommentTimeAug 12th 2011
     permalink
    Tak wybieram się do pracy :bigsmile:
    Niestety pracuje w sobotę i w niedzielę - masakra jakaś
    -- [url
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeAug 12th 2011
     permalink
    O rany, współczuję weekendu w pracy...
    Ja wybieram się do domu, bo aktualnie u Narzeczonego jestem :) tzn wybieramy się razem tyle, że on wraca w poniedziałek a ja zostaję na kilka dni :)
    --
    •  
      CommentAuthorigisowa
    • CommentTimeAug 12th 2011
     permalink
    A ja planuję lenistwo, czyli same przyjemne obowiązki- pichcenie, przesadzanie kwiatków w nowe doniczki, bieganie z psem po lesie itp;) to mnie relaksi:D
    --
    •  
      CommentAuthorpitaja
    • CommentTimeAug 12th 2011 zmieniony
     permalink
    heheh no to lenistwo Igisowa dla mnie lenistwo to leżenie do góry brzuchem cały dzień, czytanie książki, oglądanie filmów, a po tym i tak czuje się zmęczona;) A ja dzisiaj planuje szaleństwo zakupowe, w Holandii są jeszcze wyprzedaże :) Jedziemy z koleżanką gdzieś dalej na zakupki :)
    --
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeAug 12th 2011
     permalink
    My do Ściborza się wybieramy jez.Otmuchowskie :-) z bratem z mężem oraz psiak, mam zamiar spacerwować , pogoda niby ma być , więc opalanie się bo opalenizna schodzi mi już po Dziwnowie . Byłam na badaniu progesteronu, we wtorek wynik dopiero.
    •  
      CommentAuthorigisowa
    • CommentTimeAug 12th 2011
     permalink
    Oj jakbym 3 dni weekendu przeleżała, to bym miała do siebie żal że wolny czas jak przez palce mi ucieka;) Oczywiście te rzeczy wplecione będą w czytanie WO na balkonie i oglądanie do porannej kawy DD TVN na kanapie brzuchem do góry;)
    --
  1.  permalink
    Dziewczyny pomozcie bo nie wiem czy moge juz sobie wpisac do analizy linie podstawowa? Dzisiaj wyglada mi na spadek....jak myslicie?
    --
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeAug 12th 2011
     permalink
    Dziewczyny, jedna pracownica mnie dzisiaj zaskoczyła w pracy, mówi do mnie Magda co ty taka promienna , a ja jej wyskoczyłam że przechodzę fl i każda kobieta taka jest w tej fazie, a ta do mnie a może w ciąży jesteś, to już 3 osoba tak do mnie mówiła, i się teraz zastanawiam i bujam w obłokach w pracy
    • CommentAuthorlaura99
    • CommentTimeAug 12th 2011
     permalink
    Hej Kochane mam takie pytanie, rano sprawdzałam sobie szyjkę koło godz 8 i była bardzo nisko, teraz sobie sprawdziłam i jest tak wysoko,że ledwo sięgam. Czy to normalne?
    •  
      CommentAuthorigisowa
    • CommentTimeAug 12th 2011
     permalink
    Laura no to mnie też zawsze najbardziej zastanawia te zmiany położenia szyjki w ciągu dnia. Ale wyczytalam gdzieś że należy trzymać się jednej pory obserwacji i jednej pozycji, żeby różnicowanie obserwacji było wiarygodne. Ale może niech się ktoś doświadczony również wypowie.
    --
    • CommentAuthorlaura99
    • CommentTimeAug 12th 2011
     permalink
    No kurcze właśnie teraz przez pare dni była zawsze nisko a pare godzin różnicy i już wysoko. Bardzo.
    •  
      CommentAuthormonika1046
    • CommentTimeAug 12th 2011
     permalink
    Hej! Mam prośbę może mogłyby się jakieś ekspertki wypowiedzieć pod moim wykresem?
    Będę bardzo wdzięczna :):):)
    •  
      CommentAuthorgilese
    • CommentTimeAug 12th 2011
     permalink
    Szyjkę bada się wieczorem, przed kąpielą, najlepiej po jakiejś aktywności, tylko raz dziennie. Częste badanie szyjki może nawet doprowadzić do infekcji, a w ciąży infekcje nie są mile widziane...
    --
    •  
      CommentAuthorigisowa
    • CommentTimeAug 12th 2011
     permalink
    gilese naprawdę tylko wieczorem? to będę musiała zmienić, bo najczęściej przy porannej toalecie badam. Człowiek ciagle sie uczy:)
    --
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeAug 12th 2011
     permalink
    tak,wieczorem się bada
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeAug 12th 2011
     permalink
    "Szyjkę macicy bada się jeden raz dziennie, najlepiej wieczorem, z nogą opartą o stołek lub w przysiadzie. Bada się ją jednym palcem lub dwoma (wskazującym i środkowym). Przy badaniu dwoma palcami można z niej pobra śluz do obejrzenia, wtedy objaw szczytu wyznacza się na podstawie obserwacji śluzu z szyjki. Palce do badania muszą być czyste a paznokcie krótko obcięte. Nie należy używać żadnych środków dezynfekcyjnych, gdyż mogą one drażnić śluzówkę.
    Badanie szyjki macicy zaleca się tylko kobietom, które rozpoczęły współżycie."
    --
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeAug 13th 2011
     permalink
    Miłego weekendu – w poniedziałek dopiero zawitam
    • CommentAuthorlaura99
    • CommentTimeAug 13th 2011
     permalink
    Za niedługo skoczę po test, żeby jutro zrobić. Lecz strasznie się tego boję :sad: Bo mam lekkie skurcze jak na @, ale mam małą nadzieję, że jednak nie przyjdzie :cry:
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeAug 13th 2011
     permalink
    Trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie :)
    --
    • CommentAuthorlaura99
    • CommentTimeAug 13th 2011
     permalink
    Dam znać z samego rana. :wink:
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeAug 13th 2011 zmieniony
     permalink
    jejku jak zawsze emocja na finishu :wink: :tooth:
    laura99 trzymam kciuki za jutrzejszego + :thumbup:
    u mnie jeszcze dzien - dwa bo fl mam 12-13 dni dzis 11 i tempka w gorze, ale nienastawiam sie (nadzieja jest) :peace:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    •  
      CommentAuthorigisowa
    • CommentTimeAug 13th 2011
     permalink
    ja tez trzymam kciuki za Was:)
    Jade finish serio najlepszy= emocjonalny:) odświeżam tą stronkę jakby co najmniej to coś miało zmienić w wynikach mojego wykresu;)
    ja dopiero po prawdop. owulacji więc jeszcze z 2 tygodnie odliczania eh
    --
    • CommentAuthorlaura99
    • CommentTimeAug 13th 2011
     permalink
    Oj,nawet nie wiecie jakiego mam teraz stresa. I to czekanie do rana :sad: A jeszcze te bóle jak na @ mnie dołują :(
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeAug 13th 2011
     permalink
    laura wiem co czujesz :kissing: spoko wyluzuj troche, lsiazke poczytaj, film obejzyj i juz za chwilke idziesz spac :tooth: a jutro z rana zrobisz test i po sprawie :)
    ja test zrobie dopiero jak mi sie @ spozni ze dwa dni, a do tej pory zawsze niestety przychodzila :sad:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    • CommentAuthorlaura99
    • CommentTimeAug 13th 2011
     permalink
    Jade spoko też wyluzuj, pamiętam jak 2 tyg temu czekałam,żeby w końcu móc zrobić test ;) A jutro już robię i jakoś to zleciało. I u Ciebie tak będzie i mam nadzieję, że szczęśliwy :)
    • CommentAuthorlaura99
    • CommentTimeAug 13th 2011
     permalink
    Coraz bardziej zaczynam wątpić w to, że jestem w ciąży. Wiem mam pesymistyczne myśli zawsze co do tego. Tak bardzo boję się tej 1 krechy... :sad: Życzę Wam spokojnej nocy, ja może jakoś prześpię do jutra. A z rana dam Wam znać o teście.
  2.  permalink
    Cześć dziewczyny, mogę do Was dołączyć? Ja też się staram. A mój organizm co cykl płata mi figle. Ostatni wydłużył mi się o 13 dni, a jak tym razem postanowiłam się wspomóc testami owulacyjnymi to test dodatni pokazał mi się w ostatnią niedzielę i jest dodatni do dziś. Nigdy nie robię go z porannego moczu a mimo to krecha T jest dużo wyraźniejsza od tej C. Sama nie wiem... Podobno ten pierwszy pik jest najważniejszy, więc za tydzień będę mogła robić test (tak mi powiedziała pewna pani położna, że mam odczekać 14 dni od dodatniego testu). Ale czekanie samej dobija i tak się tu znalazłam.
    Laura trzymam kciuki z jutrzejszy test:)
    • CommentAuthorlaura99
    • CommentTimeAug 14th 2011
     permalink
    Witajcie Kochane... :sad:
    Eh, już sama nie wiem co mam ze sobą robić. Znów wyszła 1 krecha... Już się wyryczałam... Nie mogę po prostu już na prawdę. :cry::cry::cry:
    •  
      CommentAuthorigisowa
    • CommentTimeAug 14th 2011 zmieniony
     permalink
    Laura przykro mi, ale może jeszcze nie wszystko stracone i tak jak pisze Karko pod Twoim wykresem, na test jest po prostu nadal za wcześnie ze względu na błędnie naniesioną analizę? Trzymaj się, nie daj smutkom, nawet jeśli nie teraz, to za moment kolejna szansa na potomka- będzie dobrze:)
    A może musisz troszkę wyluzować? organizm broni sie przed ciążą w stresie, może sama siebie blokujesz:( Urlop, resecik od obserwacji? Pomyśl o jakimś zajęciu myśli innymi rzeczami.
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeAug 14th 2011
     permalink
    laura, TYLKO SPOKÓJ CIĘ URATUJE. Wydaje mi się, że zbyt mocno to przeżywasz, robisz testy za wcześnie, płaczesz po nich, chociaż one w ogóle raczej nie są w tym momencie miarodajne (za wcześnie). LAURO, uda się, ale SPOKÓJ, SPOKÓJ!!! miłego dnia
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeAug 14th 2011
     permalink
    Ależ tu emocjonalnie od samego rana :shocked:
    Laura, ja wiem że to tak łatwo się pisze/mówi wrzuć na luz...sama czasem mam z tym problem (o choćby teraz będąc na wakacjach :wink: !) ale to jest jedyne rozsądne wyjście! Nie daj się zfiksować. Wszystkko będzie dobrze a negatywne emocje i płacz nie pomogą a wręcz mogą zaszkodzić. W staraniach o dziecko także psychika odgrywa ważną role!
    Nie daj się!!!! Jest nas tu więcej w tej samej sytuacji!!!!
    --
  3.  permalink
    Witam dziewczyny. Mam nadzieję, że przyjmiecie nową starającą się od niemal roku. Właściwie tak jak przez ostatnie dni to chyba nigdy nie zastanawiałam się jak mój organizm się zachowuje. Trochę to dziwne gdyż z jednej strony wszelkie obserwacje i zapiski pozwalają na świadomą kontrolę a z drugiej strony dla starających sie to niemal jak biblia. Wszystko według norm i zasad, a ile wzbudza to emocji i nadziei. Mimo wszystko jestem za :bigsmile: Mam już jedno dziecko, nazywa się Mateusz i ma 22miesiące. Od około roku staramy się o brata lub siostre i bez rezultatu jak narazie. Czytałam poprzednie posty i widzę, że laura ma nie mały problem. Ja tak mialam przy pierwszej ciąży. Co prawda udało nam się przy pierwszym cyklu ale tego nie wiedziałam dopuki nie dostałam @. Wczesniej zrobiłam chyba z 3 czy 4 testy, że niby pokazuja juz po tyg. i takie tam. Ale wszystkie wyszly negatywne. Właściwie po ostatnim teście to już byłam pewna, że nie będzie. A teraz biega tu ten mały negatywny test ciążowy tak więc LAURA nie przejmuj się , ono już tam pewnie wygodnie sie układa więc i urządza na kolejne 9 miesięcy:smile: Daj mu szanse :)
  4.  permalink
    Dziewczyny mają rację poczekaj jeszcze. Wiem, że to jest w tym najgorsze, ale ja sama będę testować 21 sierpnia i panicznie się obawiam wyniku tego testu.
    • CommentAuthorlaura99
    • CommentTimeAug 14th 2011
     permalink
    Dziękuję Kochane za te słowa. Tylko już sama nie wiem co robić ze sobą. Tak wiem ! WYLUZOWAĆ. To takie trudne jest niestety. A co gorsze, to kurcze te bóle jak na @, to mnie stresuje, że przyjdzie...
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeAug 14th 2011 zmieniony
     permalink
    Laura niby 13 dzien fl, niby cos powinno sie pojawic ale... kazdy organizm jest inny. Jak pochodzisz po wykresach dziewczyn z przyszlych mamus to zobaczysz ze niektorym nawet 18 dnia fl pokazywalo cien bladziocha albo nic nie pokazywalo a w ciazy byly :) Naprawde nic sie martw :grouphug: odczekaj jeszcze troche moze akurat u Ciebie jest za wczesnie...
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    • CommentAuthorlaura99
    • CommentTimeAug 14th 2011
     permalink
    Nom, wrzucę na "luz" bo wyjścia nie mam poczekam. Tylko martwią mnie te skurcze jak na @ ale podobno na początku ciąży są takie same, więc tylko cierpliwości.
    Dziękuję jeszcze raz za te słowa :wink: :grouphug:
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeAug 15th 2011
     permalink
    ale bym zjadla salatke jarzynowa :hungry:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    •  
      CommentAuthorigisowa
    • CommentTimeAug 15th 2011
     permalink
    Haha Jade to zostało Ci już tylko 1 z 3 życzeń do Złotej Rybki;)
    --
    • CommentAuthormonika3334
    • CommentTimeAug 15th 2011
     permalink
    hej dziewczyny czytam tak wsze komentarze.i duzo mi pomagaja one.ale do rzeczy czy ktoras z was moze zajrzec na moj wykres i powiedziec mi o co tam chodzi.acha od kilku dni tak kujja mnie piersi i mam kucia pod brzusza ale moze na zblizajaca sie @ mam cicha nadzieje ze nie ze tym razem uda nam sie z mezem.pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz.
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeAug 15th 2011
     permalink
    igisowa: Haha Jade to zostało Ci już tylko 1 z 3 życzeń do Złotej Rybki;)
    no nie wiem :confused: mam nadzieje ze nie okaze sie snieta ryba...
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    • CommentAuthorlaura99
    • CommentTimeAug 15th 2011
     permalink
    Witajcie Kochane !! :wink:

    Wyluzowałam trochę i poszłam się dzisiaj rozerwać :wink: o dziwo dzisiaj nie dokuczał mi żaden ból podbrzusza... :wink: Tylko co mnie zdziwiło gdy wróciłam... Słuchajcie, ja zawsze miałam jakieś tam żyłki na piersiach które tak czy siak były widoczne. Widziałam (przed chwilką) bo brałam prysznic, że są one o wiele większe i bardziej widoczne. Do tego z tego co zauważyłam, powiększyły mi się brodawki na piersi, stały się tak jakby większe? I pojawiły się białe plamki na sutkach. Może już fiksuje, może to przed @ tak się dzieję, ale pierwszy raz to zauważyłam...
    Jak myślicie?
    •  
      CommentAuthorTamara74
    • CommentTimeAug 15th 2011 zmieniony
     permalink
    Myślimy że nie wyluzowałaś.
    o ewentualnej ciąży możesz mówić jak bedziesz miała 18dni wyższych temp, na razie masz 14 więc każdy objaw to albo na ciążę albo na @.
  5.  permalink
    Laura mi sie wydaje ze test juz by wykazal ewentualna ciaze... Na kiedy masz termin spodziewanej @?


    Boze dziewczyny ratujcie bo od trzech dni mam takiego nerwa ze sama z soba wytrzymac nie moge :angry:
    --
    • CommentAuthorlaura99
    • CommentTimeAug 15th 2011
     permalink
    Wczoraj minął.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.