Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeOct 5th 2011
     permalink
    U nas było dokładnie tak samo. A jak już zaczęliśmy myśleć o ślubie, zaszłam w ciążę. I potem wszyscy myśleli, że ślub z powodu dziecka:cool:
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeOct 5th 2011
     permalink
    agael77: A jak już zaczęliśmy myśleć o ślubie, zaszłam w ciążę. I potem wszyscy myśleli, że ślub z powodu dziecka

    TO super, że wszystko spadło na rodzinę na raz, bo przynajmniej ominął was czas narzekania, że ślubu się w końcu doczekali a teraz pora na dziecko :angry:
    a my na wszystkie okazje/święta itp dostajemy te same, NUDNE i wku...jące życzenia!!!!
    --
    •  
      CommentAuthormagic1984
    • CommentTimeOct 5th 2011
     permalink
    Lapa: "a my na wszystkie okazje/święta itp dostajemy te same, NUDNE i wku...jące życzenia!!!!"
    święta racja! :thumbup:
    albo " zapatrzcie się" itd. :jumping:
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeOct 5th 2011 zmieniony
     permalink
    albo potrzymajcie dzidzię to może też wam się taka trafi ... wrrr.... Sorki dziewczyny może wrednie to brzmi, ale po prostu drażnią mnie takie teksty, zwłaszcza jak się człowiek stara już jakiś czas i nic nie wychodzi!!! A tu rodzina zamiast pomóc to jeszcze bardziej dołuje!!! Dobrze, że mam oparcie w najbliższej rodzinie i tylko oni wiedzą o naszych staraniach i problemach!
    Ale dziewczyny będzie dobrze!!! Prędzej czy później i nam się uda (choć wolałabym prędzej niż poźniej) ale obawiam się że zasada pierwszeństwa i starszeństwa na niewiele się tu zda:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAshanti_88
    • CommentTimeOct 5th 2011
     permalink
    Socha20: Mąż sam zaproponwał, że pójdzie się zbadać :) Jeśli chce to fajnie .. Nie będę go odzwodzic od tego pomysłu ..


    PAŹDZIERNIK JEST NASZ - STARACZKI !!! :kissing::kissing:
    -- , , ,
    •  
      CommentAuthormagic1984
    • CommentTimeOct 5th 2011
     permalink
    Mnie najbardziej drażnią stwierdzenia:
    - że jak się nie ma dzieci to jest łatwiej, milej, przyjemniej itd.
    - ciągle gadanie o kupach, kaszkach, pieluchach
    :devil:
    A najgorsze jest to, że czuje się jakbym była jakimś wybrakiem, dlatego, że nie mam dzieci. Wkurza mnie, że u mnie w rodzinie niektórzy zachowując się tak, jakby osobom, które mają dzieci należało się wszystko tzn. więcej uwagi, czasu, szacunku, PIENIĘDZY ( "nawet nie wiesz ile dzieci kosztują"). Czasami mam ochotę im to wykrzyczeć prosto w twarz:devil:
    --
  1.  permalink
    magic1984: A najgorsze jest to, że czuje się jakbym była jakimś wybrakiem, dlatego, że nie mam dzieci. Wkurza mnie, że u mnie w rodzinie niektórzy zachowując się tak, jakby osobom, które mają dzieci należało się wszystko tzn. więcej uwagi, czasu, szacunku, PIENIĘDZY ( "nawet nie wiesz ile dzieci kosztują"). Czasami mam ochotę im to wykrzyczeć prosto w twarz


    Nie obwiniaj sie kochana.To w koncu nie Twoja wina i nie zwracaj uwagi na takie chore jazdy u mnie wrodzinie tez teraz mi gadaja ze lepiej ze poronilma teraz niz pozniej,ze czemu przezywam itd....:angry:wkurzajace ,ale co zrobic....:angry:Nawet nie chc emi sie klocic olewacko juz podchodze bo jak do kazdego podchodzilabymz emocja jaka mam w sobie teraz to bym musiala na lekach jechac...
    --
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeOct 5th 2011
     permalink
    a ja chyba mam pms :( wczoraj byłam zmęczona drażliwa płaczliwa, dzisiaj za to chodzę wściekła i się wkurzam na wszystko, nawet psu na spacerze się dostało (a narzeczonemu też w myślach bo spodziewam się gości a on mi nie powiedział że cukru brakuje - ja do tej torebki nie zaglądam bo nie używam cukru) a teraz jestem płaczliwa i do tego nic mi się nie chce :( jest mi źle, smutno i jestem wkurzona :/
    --
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeOct 5th 2011
     permalink
    Eeee tam, a jak juz jedno jest, to pytaja, kiedy drugie, jedynak to niedobrze, za duza roznica wieku itp. :devil::bigsmile: Na razie mnie to jeszcze nie denerwuje, bo dopiero zaczelam staranie. Przeciez nie bede wszystkim opowiadac, ze sie staramy, bo kto wie, ile to potrwa. No ale pazdziernik jest nasz i tego sie trzymajmy! :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeOct 5th 2011
     permalink
    Łezunia: dzisiaj za to chodzę wściekła i się wkurzam na wszystko

    Ja mam tak codziennie :wink: Dziwie się jak mój to wytrzymuje. Chociaż powiem szczerze ostatnio chyba ma mnie na prawdę dość.
    --
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeOct 5th 2011
     permalink
    Hussy ja nie :/ a dzisiaj była u mnie mama i tak mi się chciało spać że masakra, ziewało mi się i prawie zasypiałam na siedząco :/ co mi się nie zdarza, by ziewać przy rozmówcy
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeOct 5th 2011
     permalink
    Łezunia,coś w tym musi być.Może to przesilenie,bo ja też od paru dni chodzę jak śnięta ryba. Żyć się nie da.. Dziś myślałam,że podczas zakupów przysiądę sobie w kąciku i chociaż na chwilę się zdrzemnę :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorkama77
    • CommentTimeOct 5th 2011
     permalink
    Hej!
    Ja też wybieram się na podstawowe badania: mocz, morfologia i przeciwciała różyczkowe - mam w domu przedszkolaka. A czymś zapomniałam??
    --
  2.  permalink
    Mnie lekarz skierował jeszcze na badanie: p/ciała przeciw cytomegalii i toksoplazmie, wymaz z szyjkni na obecność mykoplazmy, ureaplazmy i chlamydii. Robiłam też TSH, ale to dlatego że miałam kiedyś podwyzszony poziom oraz prolaktynę, ale to znowu ze przezz to, że brałam do niedawna leki p/depresyjne
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    Ehh to czekanie jest męczące...:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    bo na dobre wieści trzeba trochę poczekać :wink: Trzymaj się Basiu, będzie dobrze:thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorarkada
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    A ja otrzymała dziś od lekarza złe wieści :cry:

    Torbiel 4cm na jajniku, dostałam Provere na 14 dni, jak się nie wchłonie to dostane tabletki anty na miesiąc czasu:( a mąż skierowanie na badanie nasienia.
    Zdołowało mnie to bo byłam pewna ze zacznę nowy cykl z uśmiechem.

    :devil::devil::devil::cry::cry::cry:
    •  
      CommentAuthorniunia32
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    Arkada, wielka szkoda, no ale może się ta torbiel wchłonie...powodzenia:)
    w tamtym cyklu też zażywałam proverę, ale już się pogubiłam w jakim celu :confused:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorarkada
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    Dziękuje mam nadzieje że tak się stanie, muszę się oswoić z tym tematem aby zebrac siły:neutral:
    Na razie wiem tylko ze jestem podatna na różne schorzenia i przyplątują się do mnie jak bez pańskie psy.:wink:
    •  
      CommentAuthorPolla
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    arkada, ja miałam w poprzednim cyklu torbiel i rowniez dostałam proverę. Wchłonęła się pięknie :) także trrzymam kciuki
    --
    •  
      CommentAuthorarkada
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    Polla dziękuję dodałaś mi otuchy:) :smile: Pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorkama77
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    Hej! Moja ginka kazała tylko zrobić morfologię i badanie ogólne moczu i ewentualnie przeciwciała rożyczki. Sama już nie wiem. Na pewno na różyczkę chorowałam, ale byłam też szczepiona. Muszę to przemyśleć
    arkada, mnie też ciągle się przyplątuje, nie chcę czekać już ani jednego miesiąca dłużej...Chcę już próbować
    --
    •  
      CommentAuthorarkada
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    zastanawiam się czy torbiel na jajniku blokuje owulację?, wiecie coś na ten temat?
    •  
      CommentAuthorPolla
    • CommentTimeOct 6th 2011 zmieniony
     permalink
    nie wiem arkada ale mnie ginka kazała zaprzestać starań w tym cyklu z torbielem..
    --
  3.  permalink
    a u mnie za 10 dni mniej więcej skończy się 9 cykl starań...... ciekawe jak to będzie... już mi brakuje pozytywnego myślenia :(
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeOct 6th 2011 zmieniony
     permalink
    Olcia u mnie 16 miesiąć, ale jakoś pozytywnego myslenia nie tracę...trzeba patrzeć do przodu :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthor21olcia1990
    • CommentTimeOct 6th 2011 zmieniony
     permalink
    Basiu zazdroszczę tego pozytywnego myślenia bo ja się czuję jakaś gorsza że nie mogę w ciąże zajść .... i nie mogę pojąć jakie to wszystko nie sprawiedliwe my tak bardzo pragniemy i nie możemy a Ci co nie chcą to zachodzą i to nie raz jednym "strzałem" ;/
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeOct 7th 2011 zmieniony
     permalink
    witam mam takie pytanie w szóstym dniu fazy lutealnej znów miałam skok o 0,2 stopnia. z 37 do 37,2. Wczoraj miałam emocjonalnie trudny dzień, ale dziś spałam ponad 8 godzin więc nie wiem, czy to z nerwów czy może cos innego, czy spotkał się ktoś z takim czymś? Znów się nakręcam że może się udało do zrobienia testów jeszcze daleko więc zimny prysznic mi się przyda :) ps. dodam że wiele mam emocjonalnie trudnych dni i raczej to na temperaturę nie miało wpływu. A temperatury 37,2 jeszcze nie miałam nigdy zmierzonej z rana, w zeszłym cyklu miałam 37,1 ale ona była zakłócona, sama już nie wiem :( jutro się przekonam czy to było jednorazowe czy taki skok kolejny. No cóż pożyjemy zobaczymy ale zimny prysznic wskazany :)
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 7th 2011 zmieniony
     permalink
    Czemu te pomiary nazywasz skokiem? To są normalne fluktuacje w fazie wyższych.
    --
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeOct 7th 2011 zmieniony
     permalink
    Amazonka oki rozumię :) uczę się jeszcze, czyli to jest normalne, pierwszy raz u siebie się z tym spotykam - dzięki za zimny prysznic :)
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 7th 2011
     permalink
    Spokojnie. Ucz się swojej metody, to nie będziesz miała takich zaskoczeń. Masz już podręcznik? On by Ci wszystko usystematyzował i wyjaśnił.
    --
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeOct 7th 2011
     permalink
    Czesc staraczki wracam po malej nieobecnosci :bigsmile: (brak czasu jest okropny) :tongue:
    Walczymy dalej a moze wkoncu cos sie zmieni :peace:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    •  
      CommentAuthorarkada
    • CommentTimeOct 7th 2011
     permalink
    Do staraczek z Podbeskidzia

    Czy możecie mi Kochane polecić gdzie najlepiej zrobić badania nasienia w BB??? Zapisałam męża do Beskidzkiego Centrum Medycznego najkrótszy termin oczekiwania ale cena wysoka 150zł, w innym miejscu 40zł, nie wiem skąd taka rozbieżność cen:shocked:
    Pozdrawiam i Dziękuję z góry za opinie.
    • CommentAuthoradda78
    • CommentTimeOct 7th 2011
     permalink
    basiu,
    a ja mam 5.11 - 33 urodziny..jak to by było fajnie jakbym 2 kreski zobaczyła..
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeOct 7th 2011
     permalink
    arkada u nas terminy za dwa tygodnie...
    --
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeOct 7th 2011
     permalink
    czesc,
    mam na imie Karolina, staram się już od ok 2 lat, na razie bez euforii:neutral:, podjęłam się leczenia od nie dawna, mam nadzieję że karta się odmieni:) podobno mam swoje pęcherzyki ale niestety nie pękają, tworząc torbiele:( mam nadzieję że będziemy mogły wymieniac się na forum doświadczeniami, a tym czasem pozdrawiam:wink:
    --
  4.  permalink
    Wiecie co ... poprzedni cykl prowadziłam obserwacje z resztą cykl jest do wglądu .. i było tak jak powinno spadła tempka i przyszedł @ i był normalny nic mniejszy mi się nie wydawał , byłam taka zła że tak jak szybciej pisałam wszystko odpuściłam nawet kilka razy zapomniałam żeby wziąść kwas foliowy i te witaminki . Spotkaliśmy się raz ze znajomymi zawsze mam mocną główkę jeżeli chodzi o alkohol a tym razem oni się bawili a ja w ubikacji wymiotowałam i następny dzień mocno złe samopoczucie mnie trzymało ;/ pomyślałam że jakiś miałam straszny dzień i nie wchodziło mi i może dlatego... kilka razy ostatnio zawirowało mi w głowie , wczoraj jak wracałam z miasta myślałam że nie dojdę i zemdleje po drodze weszłam od razu usiadłam i aż dłonie mi się trzęsły , wyskoczyły mi na policzku jakieś plamki a rano się budzę i jestem zmęczona mama co chwile mówi że może w ciąży jestem a ja odpowiadam że to nie możliwe bo miałam okres. A jak wy myślicie ?? test pewnie głupota żebym kupowała opierdzielcie mnie bo to pewnie objawy jakiegoś osłabienia . A kolejny okres powinnam dostać za tydzień .
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeOct 7th 2011
     permalink
    a piłaś coś olcia, że wymiotowałaś czy całkowicie na sucho byłaś? wygląda mi to na ciążę albo na przemęczenie. Najlepiej zrób test jutro, sprawa się wyjaśni. Choc uważam że mdłości/wymioty występują w późniejszym okresie ciąży.
    --
  5.  permalink
    Wypiłam , ale najmniej bo oni sobie siedzieli wszyscy a ja się męczyłam nigdy przez alkohol nie wymiotowałam ale może miałam na prawdę zły dzień a teraz jestem osłabiona . Test bym kupiła ale sądzę że sobie wkręcam a wiem że tutaj dziewczyny potrafią przywracać zdrowe myślenie dlatego to opisałam :) ale dziekuę rumba za odpowiedź :*
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeOct 8th 2011
     permalink
    witam wszystkich :) dzisiaj w nocy myślałam że dostałam miesiączki, tak mokro miałam że aż się obudziłam o godzinie trzeciej (nie wstawałam) potem jeszcze troszkę spałam i znów pobudka na mierzenie temperatury - 37,1.... to jest dopiero 6 dzień fazy lutealnej jak dobrze odczytuję z wykresu a tu taki psikus. Byłam święcie przekonana że dostałam miesiączki...
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeOct 8th 2011
     permalink
    Łezunia to jednak dobrze, że jaj nie dostałaś bo 6 dfl to na nią zdecydowanie za wcześnie.
    --
    •  
      CommentAuthormonika1046
    • CommentTimeOct 8th 2011
     permalink
    Hej, dziewczyny :smile: Olcia i jak tam???
  6.  permalink
    Hejka a jestem pewna że nie jestem w końcu @ była 9 września a teraz powinna przyjść w ciągu tygodnia i na pewno przyjdzie a te wszystkie objawy to pewnie jakieś osłabienie więc staram się już nie nakręcać :)))
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeOct 9th 2011 zmieniony
     permalink
    ja też staram się nie nakręcać, w zeszłym swoim cyklu miałam takie objawy: mdłości, nudności, wymioty, bóle podbrzusza, wrażliwe piersi... Teraz też mam takie objawy ale to się przyzwyczaiłam :) dodatkowo mam od wczoraj zgagę, ale to za wcześnie bo wczoraj był 6dfl więc daję to na niestrawność, chociaż nigdy na niestrawność nie narzekałam ale musi być ten pierwszy raz (obecnie nie jem słodyczy, ani tłustego, od zawsze lubię ostre przyprawy ale też nie przesadzam z ich ilością, nie jem dużych posiłków - jednak cosik musiało mi zaszkodzić)...
    Ps co do zmęczenia to wczoraj musiałam opuścić dla mnie ważne spotkanie bo zasypiałam na siedząco (ale to może wina tego że w zeszłej nocy spałam 6 godzin), przyjechałam do domu w dzień spałam 2 godziny a potem zasnęłam o 20-stej :):):) bez problemów - zazwyczaj jak śpię w dzień to łażę po domu do 23 a to już u mnie noc :)
    --
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeOct 9th 2011
     permalink
    Dziewczyny mam pytanie czy można podejść do inseminacji jeśli para jest zdrowa , owulacja się odbywa?
    •  
      CommentAuthorTamara74
    • CommentTimeOct 9th 2011
     permalink
    Płacisz - wymagasz:).
    prywatnie zrobią Ci to co chcesz.
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeOct 9th 2011
     permalink
    Myślę że to wiele też zależy od kliniki i lekarza
    --
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeOct 9th 2011
     permalink
    Doła załapałam , jak do grudnia nie zajdę naturalnie to wtedy pomyślę o tym.
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeOct 9th 2011
     permalink
    Ja miałam zgagę na kilka dni przed okresem.Przy czym trwała tylko chwilkę i zawsze występowała w nocy.W cyklu udanym miałam nawet dwa dni pod rząd i to taką nawet mocną :wink:
    --
    • CommentAuthorgoplana
    • CommentTimeOct 9th 2011
     permalink
    Witam! Chciałabym dołączyć do grona staraczek bo jak wiadomo "w kupie siła!" :D Ja typowo; wydawało mi się, że zajście w ciążę to bułka z masłem, że od jak tylko zaczniemy starania to bez problemu zajdę w ciążę...Nie udało się i się zaczęło... testy owulacyjne, myślenie non stop o ciąży, paranoja! Zanim zaczęłam się starać myślałam sobie że im później tym lepiej (jestem tancerką a jak wiadomo wtedy trzeba by było odłożyć na bok pasję). Ale kiedy się już wejdzie w dni płodne, śluzy, testy, urojone objawy i tak dalej to ciężko się wyrwać :D Fajnie pogadać z kobietkami które to rozumieją myslę że to taka forma terapii, pozdrawiam i mam nadzieję że wątek będzie się kręcił :):bigsmile:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.