Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeOct 14th 2011
     permalink
    techniczne dziękuję, narzeczony nie może uwierzyć, ja też za bardzo nie potrafię w to uwierzyć więc jutro kolejny teścik :)
    --
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeOct 14th 2011
     permalink
    a nie lepiej tobie puść na krew :-) będzie pewniejsze. A u mnie leci spadek temperatury, a już myslałam że to plamienie jedno godzinne to zagnieźdzenie się zarodka. Dzisiaj rano też zauważyłam u siebie małe kropki na papierze toaletowym. Ból a raczej takie kłucie jajnika mam. Brak apetytu gdzie ja zawsze miłam łaknienie
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeOct 14th 2011
     permalink
    Łezunia miło słyszeć, moje gratulację.
    Październik jednak szczęśliwy gratuluję wszystkim :clap:, ja się już na październik nie załapie, ale może kolejne miesiące będą także szczęśliwe :bigsmile: i owocne :tooth:
    Łapa, Jade, techniczne teraz nasza kolej :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeOct 14th 2011
     permalink
    Czas najwyższy Basiu na nas .
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeOct 14th 2011 zmieniony
     permalink
    basia87 dziękuję, techniczne w poniedziałek wybiorę się na badanie krwi, ale mam taki zapas testów ciążowych że mogę zrobić jutro :)
    --
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeOct 14th 2011
     permalink
    a to jak masz tyle testów to w porządku
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeOct 14th 2011
     permalink
    cały czas brzmi w uszach to jak lekarz ginekolog powiedział mi że raczej mi się nie uda zajść w ciąże (a tu w pierwszym cyklu :shocked: bez lekarstw brałam tylko kwas foliowy) dlatego tak trudno mi w to uwierzyć
    --
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeOct 14th 2011
     permalink
    aha
    •  
      CommentAuthorniunia32
    • CommentTimeOct 14th 2011
     permalink
    Łezunia, gratuluję:))):bigsmile:
    -- ,
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeOct 14th 2011
     permalink
    zuzia dzięki
    --
    •  
      CommentAuthormonika1046
    • CommentTimeOct 14th 2011
     permalink
    Łezunia gratuluję !!! :bigsmile: :clap:
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeOct 14th 2011
     permalink
    Monika dziękuję :) dzisiaj zrobiłam jeszcze jeden test i też wyszedł pozytyw :) też bladzioch
    --
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeOct 14th 2011
     permalink
    Łezunia ale Tobie zazdroszczę ,
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeOct 14th 2011
     permalink
    Dla mnie trudne do opisania te emocje, też zazdrościłam bardzo, pod koniec cyklu przed skokiem temperatury odpuściłam, czyli za bardzo mi się nie chciało starać (i nie miałam ochoty) ale narzeczony jakoś mnie przekonał i to on trafił :P
    --
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeOct 14th 2011
     permalink
    fajnie, strzał w 10 jak to się mówi
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeOct 14th 2011
     permalink
    Gratulacje!!! Oby wiecej takich dobrych wiadomosci!:thumbup:
    --
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeOct 14th 2011
     permalink
    YPolly dzięki :)
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeOct 14th 2011
     permalink
    Łezunia, gratuluję :clap:
    --
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeOct 14th 2011
     permalink
    Hussy dzięki :)
    --
  1.  permalink
    Gratuluje szczęściarom:)oby i nam sie udało jak najszybciej:)prosze o spojrzenie na mój wykres co o nim sądzicie???staram sie jak moge z jego uzupełnianiem
    -- ,
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeOct 14th 2011
     permalink
    Leneczka, przede wszystkim ustal sobie STAŁĄ porę mierzenia temperatury,bo inaczej to chyba nie ma sensu i ciągle będzie zakłócona. A Twój gin. na jakiej podstawie twierdzi,że w ciąży można mierzyć o każdej porze,byle by było 30 minut snu przed zmierzeniem?
    Przecież nawet nie wiesz czy jesteś w ciąży. Zresztą mierzysz po to żeby mniej więcej nauczyć się kiedy masz poszczególne fazy cyklu i co się dzieje w Twoim organizmie. Twój wykres jest nie uzupełniony,więc ciężko powiedzieć cokolwiek.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeOct 14th 2011
     permalink
    LENECZKA Hussy dobrze pisze - mierząc o takich godzinach o jakichmierzysz wykres jest DO NICZEGO i zupełnie nic nie mówi :smile:
    nie mierzy się tak, że raz o 8, potem o 12, potem o 10 itd

    poza tym mierzyć musisz po minimum 3 godzin snu, przed wstaniem z łóżka....
    --
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeOct 14th 2011 zmieniony
     permalink
    Łezunia :clap: GRTULACJE
    leneczka - Teorka ma 100% racji
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeOct 14th 2011
     permalink
    Jade dzięki :)
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeOct 14th 2011
     permalink
    A ja zapraszam pod nowy. Mam plan działania także musi byc dobrze :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorkitek1981
    • CommentTimeOct 14th 2011
     permalink
    Łezunia super, ze udało się za pierwszym razem :bigsmile: GRATULUJĘ:flowers:
    --
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeOct 14th 2011
     permalink
    kitek dziękuję ja jestem w szoku że się udało za pierwszym razem przy moim pco :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorcarottka
    • CommentTimeOct 14th 2011
     permalink
    Łezunia - gratulacje!!!!!! :flowers: Moja przyjaciolka tez ma pco i też zaszła w ciążę, jak widać pco to nie wyrok! Ale fajnie, cieszę się bardzo że kolejna dołącza do naszego grona. I widzę, że nie tylko ja tak szybko zaszłam w ciążę :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeOct 14th 2011
     permalink
    No właśnie.Mnie to od dawna zastanawia. Lekarz mówi przykro mi nie ma szans ,a tu przy pierwszym podejściu psikus.Jakby natura chciała udowodnić swoje :wink: To teraz Łezunia pewnie nie możesz się doczekać wizyty.
    --
    Kitku,My też długo się nie starałyśmy.Patrząc na to jak długo dziewczyny tutaj się starają to ja po prostu chylę czoła.. Dla mnie cztery miesiące to było ho ho ho ... a co dopiero mówić rok,dwa?
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeOct 14th 2011
     permalink
    Ja mam nadzieję, że nie doczekam dwóch lat
    --
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeOct 14th 2011
     permalink
    carottka dzięki
    Hussy a no nie mogę się doczekać, ja się go wtedy spytałam czy jak co to będzie prowadził moją ciążę a on na to że raczej nie zajdę ale życzy mi szczęścia :wink:
    chcę mu to powiedzieć i się przypomnieć, że dwa miesiące temu mnie skreślił
    --
    • CommentAuthorsara32
    • CommentTimeOct 14th 2011
     permalink
    Łezunia: chcę mu to powiedzieć i się przypomnieć, że dwa miesiące temu mnie skreślił


    Skoro cię skreślił i nic nie zaproponował (mam na myśli leczenie) to ja bym u takiego lekarza ciąży nie prowadziła. A poza tym GRATULACJE!!!!! :clap::clap::clap::clap:
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeOct 14th 2011
     permalink
    Gratulacje Łezunia!!!!:crazy:
    --
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeOct 15th 2011 zmieniony
     permalink
    sara, lapa dzięki

    sara on całkowicie mnie nie skreślił tylko powiedział szczerze że przy moim pco powinnam iść do lekarza ginekologa który ma doświadczenie w leczeniu tej choroby(powiedział gdzie jest najlepszy ośrodek w leczeniu pcos w mojej okolicy, wszystko mi wytłumaczył), a na pytanie czy jakbym zaszła w ciążę czy ją poprowadzi to powiedział że poprowadzi :) tylko od razu sprowadził mnie na ziemię że raczej mi się nie uda, a mi jednak się udało. Zawsze robiłam na przekór innym :P Może też dzięki niemu zaszłam tak szybko w ciążę :P... Gdy usłyszał że mam pcos od razu powiedział co i jak a jednak mnie zbadał, posłał na badanie, dopisał mnie dodatkowo na kolejną wizytę (chociaż nie było już miejsca), odpowiedział na wszystkie moje pytania, pokazał jak mam poprawnie badać piersi.
    --
    • CommentAuthorsara32
    • CommentTimeOct 15th 2011
     permalink
    Łezunia: sara on całkowicie mnie nie skreślił tylko powiedział szczerze że przy moim pco powinnam iść do lekarza ginekologa który ma doświadczenie w leczeniu tej choroby(powiedział gdzie jest najlepszy ośrodek w leczeniu pcos w mojej okolicy, wszystko mi wytłumaczył), a na pytanie czy jakbym zaszła w ciążę czy ją poprowadzi to powiedział że poprowadzi :)


    Jak tak to co innego. Będzie doktorek w szoku jak do niego pójdziesz.
    --
    •  
      CommentAuthorAshanti_88
    • CommentTimeOct 15th 2011
     permalink
    Ja zaczynam nowy cykl .. Torbiela już nie mam, mogę się starać dalej :D dziś mam 8 dc :heartbounce:
    -- , , ,
    •  
      CommentAuthormotylica0
    • CommentTimeOct 15th 2011
     permalink
    Łezunia, moje ogromne gratulacje!!! Ja za często nie piszę, żeby się nie nakręcać ale za 5 dni koniec cyklu. Nie bardzo w niego wierzę ale wiadomo w środku serca zawsze jest nadzieja, że może nareszcie teraz.
    --
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeOct 15th 2011
     permalink
    Hmmm ja tez bym chcial nie doczekac 2 lt staran ale zwazywszy na to ze to moj 18 cykl starankowy niestety jest szansa :tongue:
    Ale Motylku wiara czyni cuda :bigsmile:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeOct 16th 2011
     permalink
    motylica dziękuję .... ja miałam tak długaśny cykl że pod koniec mi było obojętne czy dostanę okres czy będę w ciąży (w to drugie to wątpiłam i ten pierwszy test który wyszedł pozytywny robiłam dlatego bo chciałam tak szczerze to siebie troszkę ustawić do pionu i się dowiedzieć szczególnie że robiłam go 13 dfl , potem i tak nie wierzyłam i zrobiłam jeszcze 3 dodatkowe - wszystkie pozytywne :) samo to że miałam taki zapas testów świadczy o tym że przygotowałam się na długie starania, a tu właściwie za pierwszym razem) Tak długo czekałam na owulację, dopiero po skoku zaczęłam troszkę się nakręcać ale miałam wiele rzeczy do zrobienia więc nie myślałam tak o tym a wszystkie jakieś tam objawy zwalałam albo na pms albo na problemy żołądkowe bądź na to że zaraz dostanę okres. W zeszłym cyklu bardzo się nakręciłam (chociaż wtedy to tylko możliwość była wpadki przy stosunku przerywanym) w tym starankowym troszkę odpuściłam...
    --
    •  
      CommentAuthormagic1984
    • CommentTimeOct 16th 2011
     permalink
    Łezunia wielkie gratulacje!!!
    --
    •  
      CommentAuthormagic1984
    • CommentTimeOct 16th 2011
     permalink
    Dziewczyny u mnie niestety beta wyszła 1,8 tak jak myślałam nie ma fasolki. Pocieszające jest to, że zaczynam stymulację mam nadzieję, że teraz się uda. Trzymajcie kciuki!
    --
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeOct 16th 2011
     permalink
    magic dzięki i trzymam kciuki
    --
    • CommentAuthoradda78
    • CommentTimeOct 16th 2011
     permalink
    łezunia.. gratulacje... ja też mam strasznie dłuugiii cykl, no i... mam chęć zatestować.. ale coś czuję, że nie ma po :(
    --
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeOct 16th 2011
     permalink
    dzięki Aniu
    --
    •  
      CommentAuthormotylica0
    • CommentTimeOct 16th 2011
     permalink
    Ja w poprzednim cyklu zużyłam aż 4 testy i teraz już tylko dwa mi zostały. Mam nadzieję, że nie trzeba będzie dokupować.
    --
    •  
      CommentAuthorkitek1981
    • CommentTimeOct 17th 2011
     permalink
    Hussy, racja, jak się teraz na to patrzy, to te nasze starania, to nie starania, a również szybki sukces :smile: nie wiem, jak bym to zniosła gdybym musiała starać się o dzidzię rok, dwa, a może i dłużej, dlatego chylę czoła przed takimi parami i podziwiam za wytrwałość !! W każdym bądź razie życzę Wam, zebyście mimo wszystko zaciążyły szybciej niż później!
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeOct 17th 2011
     permalink
    kitek1981 jako ta co się stara już trochę dziękuję za życzenia szybkiego zaciążenia :smile:
    --
  2.  permalink
    Mam może dość głupie pytanie ale "kto pyta nie błądzi" więc:
    Czy leczenie zęba kanałowo może mieć zły wpływ na ciążę? Kiedyś coś słyszałam, że nie powino się leczyć zębów w ciąży, a innym razem, że bardziej groźne jest trzymanie niewyleczonych.
    Pytam, bo nie wiem czy w tym cyklu mogę się starać. Mam właśnie zatrutego zęba i kanałówkę mam zaplanowaną na 2 listopada.
    Jaka jest Wasza wiedza na ten temat?
    --
  3.  permalink
    Z tego co wiem, to w ciąży normalnie się leczy, wyrywa ze specjalnym znieczuleniem. Nieleczenie jest gorsze od leczenia, choć lepiej leczyć dopiero w 2 trymestrze. Skoro masz już zatrutego i zatrucie udało sie za pierwszym razem, to teraz tylko wypełnienie kanałów i wypełnienie zęba plombą. Jak masz wątpliwości to porozmawiaj ze stomatologiem, wtedy on coś zaradzi. Ale jak widzę, to w ciąży jeszcze nie jesteś, więc lepiej zrobić to teraz, niż później czekać kilka miesięcy. Poza tym martwe zęby są bardzo kruche, i nie wypełnione do końca często się łamią, wiem to z własnego doświadczenia :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeOct 17th 2011
     permalink
    Dorotka0905, ja leczyłam zęba kanałowo w trakcie starań i dentysta wiedział o tym i nie widział przeciwskazań, jedyne co miałam robić to informowac go w trakcie wizyty czy jestem już w ciąży, bo wtedy nie robi się zdjęcia rentgenowskiego i ew.zmienia znieczulenie, choć znieczulenie potrzebujesz tylko do momentu zatrucia.
    A zęby zawsze lepiej wyleczyć przed ciążą niż w trakcie:wink:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.