Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeOct 10th 2011 zmieniony
     permalink
    Witaj goplana wśród staraczek :bigsmile:
    Wątek wciąż się kręci :wink: tylko czasem trzeba go napędzać :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeOct 10th 2011
     permalink
    Dziewczęta dziś mam duży skok temperatury, a nic mnie nie boli, trochę się w łóżku pokręciłam w nocy, ale bez wstawania...czy to mogło mieć wpływ??
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeOct 10th 2011
     permalink
    Basia,ja myślę,że nie:wink:
    --
  1.  permalink
    Basiu, też mi sie nie wydaje, niejednokrotnie wybudzam się wcześniej bądź kilka razy w nocy, czasami na jakiś czas przysnę, albo sobie leżę. W ogóle mam tendencję do kręcenia sie w nocy z boku na bok, a temperatura nie robi takich skoków.:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeOct 10th 2011
     permalink
    Dzisiaj przeżyłam ciężką noc - w nocy obudziłam się przed pierwszą i nie spałam przez 3 godziny ( zgaga i ból podbrzusza, troszkę się pokręciłam po domu bo już wytrzymać nie mogłam, więc temperatura dzisiaj zakłócona). Wczoraj położyłam się o 20-stej, przed nocnym wstaniem zmierzyłam temperaturę ale i tak dam jako zakłóconą (bo spałam niecałe 5 godzin). O czwartej rano znów padłam chociaż żołądek nadal mi dokucza, te kwasy to aż w gardle mam :/ (3 dzień z rzędu, ale obstawiam że to pms)
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeOct 10th 2011
     permalink
    cheriniatko: Dzisiaj przeżyłam ciężką noc

    Ja też :devil::tongue:
    --
  2.  permalink
    Heee, coś sie komuś pomyliło raczej ...no cóż bywa ::angry:
    --
    •  
      CommentAuthormotylica0
    • CommentTimeOct 10th 2011
     permalink
    A ja również nie mogłam wczoraj zasnąć. Może jakieś nie fajne fluidy w powietrzu były.
    Rzadko zaglądam ale śpieszę ponformować, że ciągle się staramy ;)
    Nowym staraczkom życzę szybkiego i bezstresowehgo zaciążenia, a tym które zmuszone są dłużej tu zabawić życzę cierpliwości, wytrwałości i normalności, bo tego nam czasem brakuje.
    --
    •  
      CommentAuthorleneczka8484
    • CommentTimeOct 10th 2011 zmieniony
     permalink
    Witam jestem nowa na tym portalu.Też staram się o dzidziusia.Mam już córcię która w styczniu skończy 3 latka.3 miesiące brałam tabletki anty leczniczo bo nie mogłam zajść w ciążę i rozregulował mi się okres.21 września wzięłam ostatnią tabletkę.od jakiegoś tyg pobolewa mnie podbrzusze,sutki i temp ponad 37 st.C.owulacji w połowie cyklu raczej nie było bo żadnego śluzu nie było i ciągle mam suchości.Jedynie śluz płodny zauważyłam ale ok10dc a potem nic tylko te bóle podbrzusza od ok.14dc do teraz może jakies 2 dni miałam bez bólu.Test robiła już 2 razy ale niestety negatywny.czy to może jednak ciąża czy może TYLKO skutki odstawienia tabletek???
    -- ,
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 10th 2011
     permalink
    Co do jest śluz płodowy?
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeOct 10th 2011
     permalink
    AMA, że Ty tego nie wiesz ? :devil::devil::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 10th 2011
     permalink
    Ajajaj, za trudne to pytanie.
    --
  3.  permalink
    hola hola przejęzyczyć się nie można.pisząc to płakałam jak bóbr więc wybaczcie a nie drwijcie
    -- ,
    •  
      CommentAuthorFretka_Flynn
    • CommentTimeOct 10th 2011 zmieniony
     permalink
    Leneczko, zadajesz pytania jak wróżkom. Jak zrobiłas dwa razy test i wyszedł negatywny, to co Ci tu jeszcze któraś z nas może wymyślić? Dziewczyny czasem z bezradności i w obliczu pytań bez możliwości odpowiedzi dostają głupawki i się śluzu płodowego czepią :wink: Aż mi się śmieszna sytuacja z wykładu z psychologii rozwojowej przypomniała: jakiś odważny student pokusił się o zrobienie ściągo-skryptu ze swoich notatek które rozpowszechnił wsród braci studenckiej i wkradł się błąd, a mianowicie zamiast meszku płodowego u nienarodzonego dziecka w skrypcie pojawił się meszek łonowy. 95% roku tak napisało na egzaminie :bigsmile:

    Nie martw się, Leneczko, może w następnym cyklu :smile:
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeOct 10th 2011
     permalink
    Nie przejmuj sie lenaczka, Amazonka często się czepia :wink:
    Przyjdzie czas i na dwie kreski:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeOct 10th 2011
     permalink
    Zrobiłam badania, nawet fajnie mi wyszły :bigsmile: uffff
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeOct 10th 2011
     permalink
    LENECZKO skoro 21 września wzięłaś ostatnią tabletkę to pewnie kilka dni później dostałaś krwawienia z odstawienia [co się liczy jako pierwszy dzień cyklu] a jako, że dzisiaj mamy 10 październik to Twój cykl nie ma więcej niż jakieś 15 dni więc tego....
    i czemu płaczesz jak bóbr ?
    z powodu ?
    --
    •  
      CommentAuthorkama77
    • CommentTimeOct 10th 2011
     permalink
    HEj!Leneczko, witaj na forum. A z pierwszą ciążą jak było? Zaciążyłaś od razu po odstawieniu? U mnie mija już czwarty cykl po odstawieniu, ale próbujemy dopiero pod koniec miesiąca. Chyba, że dentysta znowu coś mi wymyśli:devil:Nie przejmuj się, fajnie że już masz jedno dziecko:smile:
    --
  4.  permalink
    Ja brałam YAZ to table 24+4.21 września dostałam krwawienia z odstawienia,więc dziś jest 19 dc.W pierwszą ciążę zaszłam za pierwszym razem i nigdy nie brałam tabletek teraz był mój pierwszy raz.Też się cieszę,że mam już moją niunkę,ale zawsze chciałam mieć dwójkę dlatego sądzę,że to już odpowiedni moment.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeOct 10th 2011
     permalink
    no to nawet jak 19 dzień cyklu to raczej za wcześnie na ciążę :smile:
    tym bardziej, że po odstawieniu płodnośc chyba nie wraca w ciągu 2, 3 dni...
    tzn nie wiem, nie znam się ale wydaje mi się, ze to raczej niemożliwe....

    może TY jeszcze w ogóle owulacji nie miałaś...
    --
  5.  permalink
    Ponoć już drugiego dnia plodność wraca ale to tylko ponoć.Tak jak pisałam parę dni po krwawieniu z odstawienia miałam przezroczysty śluz jak białko kurze od tamtej pory "susza" może czasem niewielki mleczny,do tego tak jak pisałam wcześniej temp powyżej 37st C i boli podbrzusze od ok14dc a piersi i sutki od paru dni.Może masz rację i może nie miałam w tym cyklu owulacji.Głupawkę mam juz i wariuję:(
    -- ,
  6.  permalink
    TEORKA a płaczliwa to ja jestem od ok półtora tyg,wogóle to schizuje,że mi się nigdy nie uda.Chciałabym nie myśleć wogóle o ciązy itp,ale nie wiem jak???Mała w przedszkolu do południa a ja schizuję,bo nie pracuję.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeOct 10th 2011
     permalink
    Leneczka,może warto by było poszukać sobie jakiegoś ciekawego zajęcia ? :wink: Takie siedzenie i nakręcanie się nic nie da.
    --
  7.  permalink
    Wiem wiem ja to wszystko wiem,tylko chęć posiadania dziecka jest chyba silniejsze,ale obiecuję będę się starać nie myśleć.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 10th 2011
     permalink
    leneczka8484, jeśli masz już obserwacje, to wklep je na 28dni. Wtedy będziesz wiedzieć, kiedy byłaś płodna, kiedy zaczęła się niepłodność i kiedy jest termin pierwszego prawdziwego okresu. Zacznij wykres od 1. dnia krwawienia z odstawienia.
    Wiedza wynikająca z samoobserwacji najlepiej uspokaja, daje Ci świadomość, co się dzieje w organizmie nawet w nietypowej sytuacji, jaką jest odstawienie anty hormonalnej. Już pierwszy wykres można prawidłowo zinterpretować.
    --
  8.  permalink
    Narazie nie radzę sobie z tym wykresem;/
    -- ,
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 10th 2011 zmieniony
     permalink
    Nie przejmuj się. Każdy na początku sobie nie radził.
    Załóż nowy i uzupełnij tyle, ile potrafisz, a dalej podpytaj.
    --
    •  
      CommentAuthorkama77
    • CommentTimeOct 10th 2011
     permalink
    Mnie też przerażają te wykresy:shamed:. Ale obiecałam sobie, że jak trzy cykle będą bezowocne, to bardziej się postaram z tymi wykresami:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 10th 2011
     permalink
    Czemu przerażają? Normalna rzecz, rutyna.
    --
    •  
      CommentAuthorkama77
    • CommentTimeOct 10th 2011
     permalink
    Pewnie po jakimś czasie to jest rutyna, ale jak na razie to dla mnie czarna magia:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 10th 2011
     permalink
    Jakiś czas to zazwyczaj 1-3 cykle i wszystko robi się jasne. Wszystko jest dla ludzi. Nauka na 28dni jest łatwa i idzie szybko. Masz blog, eksperta, Bazę wiedzy, ABC eksperta - aż żal nie skorzystać.
    --
    •  
      CommentAuthorkama77
    • CommentTimeOct 10th 2011
     permalink
    To brzmi zachęcająco. Dziękuję, Amazonka.
    --
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeOct 11th 2011
     permalink
    Dziewczyny, jednak pazdziernik okazal sie szczesliwy!!!:bigsmile::bigsmile::bigsmile: Za pierwszym razem!:shocked:
    --
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeOct 11th 2011
     permalink
    YPolly moje gratulacje :)
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeOct 11th 2011
     permalink
    YPolly gratuluję :clap:
    --
    •  
      CommentAuthormonika1046
    • CommentTimeOct 11th 2011
     permalink
    YPolly gratulację !!! :cheer:
    •  
      CommentAuthorAneczkka
    • CommentTimeOct 11th 2011
     permalink
    cześć dziewczynki :bigsmile: wiec i ja dołączam do Was :) czas zacząć starania o drugą dzidzie narazie jako szcześliwy traf, żeby sie nakrecac , choc w praktyce to wychodzi zupełnie inaczej :)
    YPolly gratuluje :clap:
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeOct 11th 2011
     permalink
    Dziewczyny, dziekuje! :) Przypomne tylko zyczenia szczesliwego pazdziernika i zycze go wam rowniez z calego serca!
    --
    •  
      CommentAuthorSocha20
    • CommentTimeOct 11th 2011
     permalink
    YPolly Gratuluje! :) :clap::clap::clap::clap::clap::clap::cheer::cheer::cheer:
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeOct 11th 2011
     permalink
    YPolly, super wieści! Gratuluję:clap::clap::clap::thumbup:
    --
  9.  permalink
    No i pięknie. Super wiadomość YPolly :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeOct 11th 2011
     permalink
    moje gratulacje
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeOct 11th 2011
     permalink
    No ale wy dolaczacie do mnie rozumiem bardzo wkrotce, bo przeciez jeszcze caly czas jest ten szczesliwy pazdziernik prawda? :thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorniunia32
    • CommentTimeOct 11th 2011
     permalink
    YPolly, Gratuluję!!!:bigsmile:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorAneczkka
    • CommentTimeOct 11th 2011
     permalink
    miejmy nadzieje,że październik okaże sie szcześliwy i dla nas :cheer:
    •  
      CommentAuthorPolla
    • CommentTimeOct 11th 2011
     permalink
    YPolly wielkie Gratulacje jeszcze raz ;)
    --
  10.  permalink
    YPolly szczęściaro gratulacje :* U mnie 33 dzień cyklu nie mierzyłam tempki więc nie wiem który dzień fl ale oby październik był też szczęśliwy dla mnie chociaż się teraz już nie nakręcam :) bo czuję że @ będzie ale zawsze są szanse :)
    •  
      CommentAuthorkama77
    • CommentTimeOct 11th 2011
     permalink
    YPolly, gratulacje. Pewnie jesteś b. szczęśliwa. Ja też zaszłam w ciążę za pierwszym razem. Wtedy byłam nawet przez chwilę zawiedziona, że to już:bigsmile:, ale szybko mi przeszło. Też bym chciała, żeby październik okazał się szczęśliwy, mój synek ma już pięć lat. Tęsknie za drugim dzieckiem...
    Dziewczyny bierzecie jakieś witaminy lub "wspomagacze"? Ja tylko folik i piję siemię lniane.
    --
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeOct 11th 2011
     permalink
    Dzieki! No ja wlasnie sie tez nie spodziewalam, ze tak szybko :)) Moj maz to dopiero sie zdziwil! Jeszcze to do nas do konca nie dotarlo. My tez mamy juz dziecko, coreczke 4-letnia. Co do wspomagania, to biore tez folik od paru miesiecy. Z innych to na razie tylko magnez z witamina B6, wczesniej bralam witaminy i mineraly przeznaczone dla sportowcow, ale skonczylam brac tuz przed staraniem.
    --
    •  
      CommentAuthornikola_
    • CommentTimeOct 11th 2011
     permalink
    YPOlly, gratulacje!
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.