Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorvelvetin
    • CommentTimeFeb 13th 2013 zmieniony
     permalink
    Sucharku :( -przytul-
    --
  2.  permalink
    apropo wrogiego śluzu- ja miałam robione przeciwciała przeciwplemnikowe w moim śluzie. wyszło miano 1/50. nie wiem co oznacza, jeden lekarz mówił że wysokie miano, drugi że o niczym nie świadczy :) komu wierzyć? miałyście coś takiego robione?
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeFeb 13th 2013
     permalink
    Hej
    pomyslalam ze wejde sobie tutaj by sie zrelaksowac bo dzis spie sama, chlopcy zasneli w sypialni zostawiajac mi miejsce W NOGACH, wiec spie w salonie:) i bardzo sie z tego ciesze:) moze sie wyspie...

    no ale... dupa z relaksu, po tym co tutaj przeczytalam, az sie poryczalam:(
    czemu to zycie takie trudne, czemu plata figle:( czemu no czemu:(
    Sucharku, badz dzielna, jestem z Toba...
    --
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeFeb 14th 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny wiadomość od Nery:

    "dzienwczyny,tak jak napisala Ania -dostalam bana i do 20 mam zakaz pisania publicznie na forum .przez ten czas bede zagladala pod Wasze wykresy ,codziennie Was podczytuje .Od wczoraj (13.02)mam znow straszna depresje ,zapisalam sie do forum dla przyszlych mam -dziewczyny mnie cieplusio przyjely ,opowiedzialay mi w skrocie historie jednego watku ,jest tu na tyle fajnie ,ze mam dzialy na miesiace (u mnie sa tu dziewczyny ktore rodza wszystkie w sierpniu – fajna sprawa ) i w kazdej chwili moge przeniesc sie do innego miesiaca i np napisac pytanie do starszej ciezarowki . Mialam skonczyc definitywnie z forum ale pomyslalam ,ze tak bedzie mi latwiej przez to przejsc -mam na mysli glownie koncowke kiedy stres bedzie zrzeral mnie od srodka a z moja nerwica serca napewno no i .po porodzie jak juz wroce do formy znow podejme sie leczenia depresji .Jesli chodzi o Was staraczki -postaram sie oczekiwac na ten upragniony czas z Wami .Dzieki tmtemu forum nie bede poprostu pisala o brzuszku co raz -nie nalezalo by to do milych ,a dwa nieodpowiedni watek .A zatem trzymam kciuki za kazda z Was ,licze ,ze w tym roku kazda zaowocuje ,pozdrawiam cieplusio : Ps. Dzis Walentynki a zatem <3 ile wlezie bo to ponoc magiczny czas zakochanych :*"
    --
  3.  permalink
    :heartbounce::heartbounce::heartbounce: Walentynki :heartbounce::heartbounce::heartbounce:
    Dziewczyny ! która dzisiaj sie testuje i przynosi dobre wieści ? :grouphug::winkkiss:
    --
  4.  permalink
    a u mnie nic nowego...minus...czekam na @ w nd-pn:neutral: teraz zaczyna mnie juz cos brzuch bolec... powodzenia dla inncyh testujacych:)
    --
  5.  permalink
    :confused:
    a inne, dobre wiesci ? bo przecież to taki magiczny dzień, pełny miłości :heart: i radości :heartsabove::heartsabove:
    --
    •  
      CommentAuthorŻurawinka
    • CommentTimeFeb 14th 2013
     permalink
    Witam, a powitania zaczynam od przytulenia Sucharka.
    Przykro mi...
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeFeb 14th 2013
     permalink
    Żurawinka
    Dziękuję Wam,dzis jestem z mega dołem nic mnie nie cieszy:sad:trzymam za Was kciuki,ja wciąż czekam czy samo pójdzie czy nie:(
    •  
      CommentAuthorlija
    • CommentTimeFeb 14th 2013
     permalink
    Sucharku,wspieram Cie duchowo :*
    --
    •  
      CommentAuthoreliza_de
    • CommentTimeFeb 14th 2013
     permalink
    Witam Was kochane :)
    Nie nadrobię chyba wszystkiego ale tak pokrótce..
    Nera nie wiem dokładnie w czym rzecz, ale wiem na pewno, że nikomu tu nie wadzisz, nie wiem jak dla innych dziewczyn ale dla mnie to jak miód na serce słuchać o szczęściu tych którym się udało :)
    Sucharku przykro mi.. :( nie wiem co mogę powiedzieć, pewnie wszystko wyda się głupie.. :( Przytulam i myślę o Tobie.:grouphug:
    Żurawinkabadanie na drożność nie jest ponoć takie straszne, troszkę boli to fakt, ale trzeba się łapać wszystkiego, ściskam kciuki i wierzę że wszystko się uda i jeszcze w tym roku przytulisz swoją kruszynkę.

    W ogóle Wszyyystkim bez wyjątku Wam tego życzę.
    Z okazji Walentynek. A co:) :rainbow:
    :grouphug::grouphug::grouphug:
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeFeb 14th 2013
     permalink
    Sucharku - strasznei mi przykro :( Płakać mi się chce jak czytam... bądź kochana dzielna... nie wiem nawet co napisać :( :****

    Nerka - pozdrawiam cieplutko i zaglądaj prosze do nas :****
    --
  6.  permalink
    Sucharku, przykro mi "przytulam", trzymaj sie mocno...
    Ja dzis tez rozczarowana... niestety test "minus"..... ehh a juz mialam nadzieje na ten cykl...
    --
    •  
      CommentAuthorMinia85
    • CommentTimeFeb 14th 2013
     permalink
    Sucharku kochana trzymaj się :kissing:

    marzycielko, CzasNadziei przykro mi :grouphug:

    Wszystkim Wam życzę plusików, przesyłam fluidki :rainbow::rainbow::rainbow:

    Treść doklejona: 14.02.13 13:54
    szukam, kto ma awatar z diabłem tasmańskim- WERCIK śniło mi się, że jesteś w ciąży :crazy: Mam nadzieję, że proroczy sen :peace:
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeFeb 14th 2013
     permalink
    Minia85: WERCIK śniło mi się, że jesteś w ciąży Mam nadzieję, że proroczy sen

    wysnij mi tez:)
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeFeb 14th 2013
     permalink
    i mi ;) mi się osttanio jakieś przystojniaki śnią ;)
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeFeb 14th 2013
     permalink
    hyhy a mi sie snilo ze jakas laska calowala mojego meza i jej napier... tak ze wiory lecialy omg ale przezywalam jak sie obudzilam hahaha
    --
    •  
      CommentAuthoragrafka123
    • CommentTimeFeb 14th 2013
     permalink
    jest to mozliwe zeby moje dni plodne sei przeniosly nie na pol owe cyklu tylko tydzien przed okresem ?! nigdy tak nie mialam dziwne i byly przytulanka oczywiscie i czekam moze nie nadejdzie a tu tydzien czekania

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 14.02.13 18:21</span>
    czy ta strona jest platna?? bo wyskoczylo mi ze w od polowy miesiaca mam placic 10zl??:/
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeFeb 14th 2013
     permalink
    agrafka123: czy ta strona jest platna?? bo wyskoczylo mi ze w od polowy miesiaca mam placic 10zl??:/

    jest platne = wejdz u gory w platnosci ale nie 10zl;/;/
    --
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeFeb 14th 2013
     permalink
    Agrafka owulacja może się właściwie dowolnie przesuwać, stąd marne efekty kalendarzyka małżeńskiego. Tylko prowadzenie samoobserwacji daje pewność kiedy są dni płodne.
    -- [*]
  7.  permalink
    zgadzam sie z Blanka:) miewalam skok nawet w 11dc,tak jak i w 21dc:neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorwercik
    • CommentTimeFeb 14th 2013
     permalink
    wita się dziś diabeł tasmański haha Minia rozbawiłaś mnie, ale oby oby - chyba bym padła z wrażenia ;)
    ja tam walentynek nie uznaję, ale serducho wpaść musiało (z czystej ochoty, bo już nawet i się po nocach śni :P). I tak mi ten dzień jakoś zleciał. Mąż do pracy zaraz idzie, więc noc i tak sama spędzę. Pewnie poczytam książkę i zasnę ;)
    A jak tam wasze walentynki dziołchy? :)
    •  
      CommentAuthoragrafka123
    • CommentTimeFeb 14th 2013
     permalink
    mam nadzieję że tym raz em się udało bo w samusienka owulacje było serduszkowanie..teraz boli mnie brzuch i skutki

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 14.02.13 22:50</span>
    i plecy na dole może to schizy ale to by za szybko było myślę.. nie wiem w takiej sytuacji kiedy testować
    •  
      CommentAuthorMinia85
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    agrafka123 w terminie @ najlepiej. Ja należę do tych szczęściar, którym testy zawsze bardzo szybko wychodzą- w 8-9 dfl, ale są dziewczyny, które dopiero po terminie @ mają. Wszystko zależy od momentu zagnieżdżenia, a to może nastąpić między 5 a 12 dniem po zapłodnieniu.

    wercik mam nadzieję, że się spełni wszystkim tu wpisanym :bigsmile:
    --
  8.  permalink
    Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki :flowers::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorczigra
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    Trzymamy:)
    --
    •  
      CommentAuthorlija
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    Trzymamy :)
    --
    •  
      CommentAuthorŻurawinka
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    Jasne, że trzymamy!
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    Hej hej :*
    Trzymam kciuki :*
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    Ja też:bigsmile:węszę zielonkę:devil:
    -- [*]
  9.  permalink
    Oby :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    uu trzymam kciuczki :-) przydałoby sie kolejne lutowe maleństwo :-)

    ps. Dziewczynki, jeżeli któraś z Was jest zainteresowana kupnem kosmetyków La roche Posay taniej niż w aptece - to na priv napiszcie mi maila, wyśle plik z listą i cenami. Tutaj za dużo pisania bym miała ;)
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    gienia - wpadłam tu przez przypadek - ty na starających się tak na poważnie ?? bo mi się szukać nie chce w starych postach....poważnie myślicie o następnym ?? :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthoragrafka123
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    a kiedy mniej wiecej moga pojawic sie objawy ciazy??? zdarzalo sie u was przed terminem miesiaczki???
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    _kasiek_: gienia - wpadłam tu przez przypadek - ty na starających się tak na poważnie ?? bo mi się szukać nie chce w starych postach....poważnie myślicie o następnym ??

    tak na powaznie... tylko 4 cykle i dupa:(:(
    od jutra proboje ziolek o.sroki...
    --
  10.  permalink
    Witam. Mam pytanie odnosnie prawdopodobienstwa ze jestem w ciazy.
    Kochalam sie z mezem w dni plodne sprawdzane przez testy owu.. tej samej nocy mialam silny bol brzucha ale nie wiem co oznaczal. Po jakis 2 tyg moze nie calych planowo w ktorym mial byc opkres dostalam plamien..niby jak okres ale delikatniejsze i trwal tylko 2 dni a zawsze mam ok7. pare dni minelo i znowu przy robieniu siku mialam na papierze troche krwi ale delikatnie i polaczone z przezroczysta wydzielina.
    Krwawienie ustalo ale brzuch boli mnie jak na okres i zaczynaja drazniec mnie piersi tzn sutki. Zrobilam test ale wyszedl negatywny.. od stosunku minelo jakies 3 tyg wiec moze za wczesnie. Bardzo prosze o rade bo mam przeczucie ze to ciaza.. oczywiscie ktorej pragne ale dlugo sie juz staram i nie wiem czy sobie nie wmawiam.. ale te plamienia i teraz bol...ehh Prosze o rade
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    Witaj Sylwusiunia. Nie wiem, czy coś Ci pomogę, bo tak naprawdę powinnaś poprostu zrobić betę. Wydaje się bardzo prawdopodobne że jesteś w ciąży skoro już 3 tygodnie minęło od prawdopodobnej owulacji... ale tylko beta prawdę Ci powie ;)
    --
    •  
      CommentAuthorwercik
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    sylwusiunia najprościej chyba będzie pójść na betę, po takim czasie to już na bank będzie wiarygodna i będziesz miała czarno na białym, bo jak to nie ciąża to i tak wypadałoby to skonsultować z ginekologiem
  11.  permalink
    Tez zaczynam sie powaznie nad tym zastanawiac... ale myslalam ze testy mi cos wykarza a tu lipa... ale jak myslicie naprawde to wyglada jak ciaza?
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    Nie chcę Ci tu nadziei robić bo różnie to bywa niestety... chyba lepiej sie nienastawiać i ewentualnie pozytywnie się zaskoczyć... zrób koniecznie szybko betę, żeby już dłużej się nie zastanawiać ;) Bo tak jak pisze wercik - może się okazać że nei ciąża i wtedy dobrze dowiedzieć się co tak wydłużyło cykl...
    --
    •  
      CommentAuthorwercik
    • CommentTimeFeb 15th 2013 zmieniony
     permalink
    To może być ciąża, ale nie musi. Też mi się zdarzało, że okres przychodził tydzień później, a do tego czasu myślałam, że już się udało, niestety testy wychodziły negatywne, a potem niedługo @. Po prostu owu się przesuwała. Testy owulacyjne nie dają bowiem pewności, że owulacja wystąpiła na 100%. Mi testy owulacyjne potrafiły pokazać się pozytywne kilka razy czasem w jednym cyklu. Także lepiej pójść na betę niż gdybać.
    •  
      CommentAuthoragrafka123
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    a bete moge wykonac przedspodziewanym okresem kilka dni?? czy lepiej poczekac??
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    raczej zawsze lepiej poczekać do dnia @... większą pewność się ma...
    --
  12.  permalink
    Ehh no tak wiem.. ale ja juz glupia narobilam sobie nadziei... myslalam ze moze ktoras z was tak miala..Wiem ze robienie sobie takich nadziei jest glupie i meczace ale tak bardzo bym chciala miec malenstwo ze szukam wszytskim objawow.. jednak w tym miesiacu same sie pojawiaja. Z ta beta i tak musze poczekac do nastepnego tyg bo pracuje non stpo i nie mam nawet kiedy pojsc :(
    •  
      CommentAuthoragrafka123
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    bo ja mam takie sytuacje ze zachodze w ciaze a do tyg sie czysci wszystko i datego teraz musze filowac jak tylko wyjdzie ze jestem musze zaczac brac tabletki bo mam takie wasnie problemy i dlatego ie iem czy czekac te 4 dni czy juz robic ..tak bardzo bym chcila zeby sie udalo :(
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    To chyba lepiej robić już teraz... chociaz pewnie psychicznie to męczące... a mogę się spytać skąd wiesz że właśnie tak krótko się trzyma u Ciebie ciąża ? Bo ja mam u siebie takie podejrzenia ale w sumie nie potwierdzone jak na razie...
    --
  13.  permalink
    Dziewczyny a czy mozliwe zeby po takim czasie test wyszedl jeszcze negatywny? Wiem mecze was ale nie mam z kim nawet o tym pogadac a wy jestescie tu na biezaco z roznymi objawami..Zastanawia mnie tylko co oznaczal ten silny bol jajnika w nocy po stosunku nie mialam nigdy tak dlatego mnie to zastanawia... teraz zaczynaja mnie rdaznic sutki ale w sumie powiekszone nie sa...nic nie czaje a brzuch dalej boli i to tak blizej pepka..
    •  
      CommentAuthoragrafka123
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    Tinamar stwierdzil to u mnie lekarz i tez mialam problem z utrzymaniem mojej ciazy

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 15.02.13 18:49</span>
    bola mnie sutki ze nie moge ich dotknac mam nadzieje ze to dobry objaw i ze nie znikniue za kilka dni
    •  
      CommentAuthorMinia85
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    agrafka123 beta na bank wyjdzie wcześniej niż test, około 10 dni po owu coś powinna pokazać, chociaż tak jak przy teście zależy od momentu zagnieżdżenia.

    sylwusiunia "w realu" wszystkim moim koleżankom testy wychodzą maks w terminie @ lub wcześniej, ale czasami czytam o przypadkach niewykrycia ciąży testem. Nie wiem, jaka jest prawda, ale nie mam podstaw żeby nie wierzyć. Jedno jest pewne beta będzie wiarygodna na tym etapie. W większych miastach są laboratoria całodobowe, w mniejszych 8-18(czasami od 6) chyba, nie trzeba być na czczo. Możesz też poczekać. Z drugiej strony test owu nie daje gwarancji, że owulacja była
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.