Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeFeb 17th 2013
     permalink
    ja tez juz odpuściłam nawet często pisać mi się nie chce:sad:
    •  
      CommentAuthorfanta666
    • CommentTimeFeb 17th 2013
     permalink
    A ja kończę pierwszy z 2-3, cykl bez starań / starań zawieszonych i powiem Wam dziewczyny że czasem warto zrobić sobie przerwę. U mnie akurat przymuszona, ale psychicznie przez ten miesiąc odżyłam jak nigdy ! Teraz @ nadchodzi a ja mam to gdzieś :) Jak dobrze czasem odetchnąć, nabrać sił do "walki", przemyśleć pewne sprawy, spojrzeć dookoła siebie, docenić to co się ma. Czasami warto wcisnąć pauzę. Będę o tym pamiętać kiedy następnym razem będę fiksować :) A same wiecie że różnie bywa :wink:
    •  
      CommentAuthorlija
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    Witam Was po weekendowo :)
    dawno mnie tu nie było i chyba nie nadrobię :) więc wszystkim dziewczynom, które ujrzały plusika składam serdeczne gratulacje a tym, które będą testowały w najbliższym czasie życzę powodzenia :)
    Miłego dnia!
    --
  1.  permalink
    Witam :bigsmile:
    U mnie czar prysl :sad: temp spadła, lekkie plemienia więc nici z Walentynkowego +:confused:
    Ale ja tak łatwo sie nie poddaje :wink: nie,nie,nie !!! :tongue:
    Pozdrawiam Was poniedziałkowo i dziękuje Wszystkim za kibicowanie :flowers:
    --
  2.  permalink
    Ania84- głowa do góry:))Bedzie dobrze.

    Fanta- masz całkowita rację, czasami taka pauza bardzo pomaga!!!Trzymam kciuki, żeby sie w końcu udało!!!
    U mnie dzis 23 dc i jak na narazie tempka. nie spada a co z tego bedzie, to sie okaże za tydzień.
  3.  permalink
    Jakie to wszystko jest niesprawiedliwe, znam sporo osób które naprawde nie chciały fasolek a je mają a my tutaj - co miesiąc czekamy, aż temperatura nie spadnie. Jakby nie mogło nam się wszystkim po prostu udać w końcu :smile:
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    nom niestety, też się przekonałam wiele razy o tym, że nasze życie nie jest za grosz sprawiedliwe ;( no ale nic, trzeba w takim razie walczyć o swoje ;)
    --
    •  
      CommentAuthorlija
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    Ktoś mi zawsze powtarzał, że "sprawiedliwie nie znaczy po równo" :) musimy walczyć i wierzyć, że wszystko się ułoży :)
    --
  4.  permalink
    Witam dziewczyny. Mam do was pytanie i proszę w miarę szybko o odpowiedź. Ostatnio miałam dni płodne, zdaję mi się że miałam też owulację zaraz po tym, ale nie jestem pewna. Bolał mnie lewy jajnik (podkreślam, że wiedziałam że będę miała owulację z lewego jajnika bo wcześniej byłam u ginekologa i powiedział mi to), więc zakładam że to był ten dzień. Było to w sobotę, a w poniedziałek kochałam się z moim chłopakiem, dwa razy, bez zabezpieczenia i skończył we mnie. Czy to może być możliwe, że zaszłam w ciąże? Czekam właśnie na miesiączkę, którą powinnam mieć za jakieś dwa/trzy dni... I narazie nic. Podkreślam też, że jestem po łyżeczkowaniu, niedawno miną miesiąc i po tym zabiegu jak narazie nie doczekałam się pierwszej miesiączki... Boję się teraz bo ginekolog stanowczo kazał mi odczekać 3 miesiące. Ale ja po utracie pierwszego maleństwa nie potrafię już myśleć o niczym innym i jedynę czego pragnę to dzidzia :) Wyczytałam na internecie na paru stronach, że duże prawdopodobieństwo zajścia w ciążę istnieje parę dni przed owulacją i parę dni po, nie wiem na ile w tym jest prawdy... I że po poronieniu i łyżeczkowaniu kobieta ma zwiększoną płodność w pierwszych miesiącach, ale też nie wiem na ile w tym jest prawdy. Proszę pomóżcie!
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    Właśnie ! Ja będę miała jeszcze piąteczkę he he ;)
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    Owulacji nie mogłaś mieć po dniach płodnych, tylko w ich czasie.
    Jeśli byłas płodna, możesz byc w ciąży.

    Parę dni po owulacji jest zero szans na poczęcie. Komórka jajowa jest zdolna do zapłodnienia MAX 24 h albo raczej krócej.

    Na 28dni dowiesz się prawdy, kiedy możesz zajść w ciążę, a kiedy nie. Zacznij od przeczytania bloga 28dni. Tam jest wszystko wyjaśnione krok po kroku.
    --
    • CommentAuthorab1986
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    Testowałam się w niedziele niestety nic;((((((((((((.. ale @ mam dostać dopiero 21-22 czwartek- piątek. Oczywiście niewytrzymałam i zatestowałam wcześniej. Jak myślicie jest jeszcze jakaś szansa???????????. Temp mam od owu 37-37,2
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    Szansa jest zawsze ;)
    --
    •  
      CommentAuthorlija
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    Ab, nie widzę Twojego wykresu, ale tak jak pisze Tinamar :) szansa jest zawsze!
    --
    • CommentAuthorab1986
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    Nadzieja umiera ostatnia... wykrsu nie bedziesz widziec bo go tutaj nie ma...
    •  
      CommentAuthorlija
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    Szkoda, że nie ma wykresu :( 3mam mocno kciuki, żebyś zobaczyła dwie grube, tłuste krechy!
    --
    • CommentAuthorMagdzikk10
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    Witam wszystkie dziewczynki.....gratuluje wszystkim którym się udało ujrzeć +.....i jestem z tymi które nadal się starają....
    Dziś idę na monitoring...boję się że znowu nic z tego :( wydaję mi się że im bardziej pragnę tego maleństwa, żeby się udało, to tym bardziej nie mogę zajść.... i wszystko układa się na minus i to duży! :(
  5.  permalink
    Ja tez uważam ze grunt to pozytywne nastawienie i nie ma sensu sie dolowac. Jak nie teraz to może w następnym cyklu sie uda :) zawsze warto próbować !
    --
    •  
      CommentAuthorkinia0903
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    Ja tam jestem nastawiona na to że nic tego cyklu nie wyjdzie:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    Kiniu, a czemuz to tak myslisz?
    --
    •  
      CommentAuthorkinia0903
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    Te góry i doliny:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorstokosia87
    • CommentTimeFeb 18th 2013 zmieniony
     permalink
    To może i ja zaczne się udzielać na forum.

    WITAM po dłuuugiej nieobecności :) Postanawiam poprawe
    --
    • CommentAuthorMagdzikk10
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    Właśnie wróciłam z monitoringu. Jest jeden pęcherzyk 17mm..... w środę mam iść drugi raz sprawdzić..... teraz to nie wiem czy mam się cieszyć czy nie.... bo przez 6 miesięcy nic a tu taki szok, mały kroczek do przodu..... co teraz?? czy któraś z Was była w takiej sytuacji??
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    Kinia - nie próżnowaliście i żadne góry ani doliny wam nie przeszkodzą ;) Faktycznie dziwnie to troszkę wygląda ale nasze organizmy cuda potrafią więc kto wie ;) Ja tam trzymam kciuki, a ty możesz się nie nastawiać bo czasem tak lepiej.

    Magdzik - a przez 6 mieisęcy nei miałaś większych pęcherzyków ? Bo nie zrozumiałam dokładnie o jaką sytuację Ci chodzi :/
    --
    • CommentAuthorMagdzikk10
    • CommentTimeFeb 18th 2013 zmieniony
     permalink
    no przez 6 miesięcy nie było nic;/
    ogóle to w sumie chodzi mi o to czy to oznacza że na 99% mogę tym razem zajść w ciąże?? że tym razem się uda?? z tym jednym pęcherzykiem
    •  
      CommentAuthorstokosia87
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    Magdzik a który to dzień cyklu?
    Jest prawdopodobieństwo że moze sie udać, ale najpierw musi dojść do pęknięcia tego pęcherzyka i uwolnienia komórki, a niestety nie zawsze to się zdarza...
    --
    • CommentAuthorMagdzikk10
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    12 dc i jest 17 mm.... w środę idę drugi raz sprawdzić i mam dostać jakieś tabletki, jak będzie dobrze.... no i w czwartek i w piątek mamy próbować bzyku bzyku :P nie napalam się zbytnio bo wiem że to pierwszy raz kiedy cokolwiek zaczyna się dziać w moim organizmie,< dopiero po laparoskopii>....i wiem że może coś pójść nie tak...
    •  
      CommentAuthorstokosia87
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    No to daj znać w środę jak pęchęrzyk urósł :) powinien miec 19-20mm :)
    No i trzymam kciuki :) bądź dobrej myśli.
    P.S. Szkoda że tu nie prowadzisz wykresu
    --
    • CommentAuthorMagdzikk10
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    szczerze to nie chce się stresować dodatkowo... chodzę co miesiąc na monitoring i ufam lekarzowi a nie swoim obserwacją :P
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    Ja Ci powiem Madziu, że 17mm to już byk i działajcie już :)
    Bo myślę, że dziś max jutro będzie owu :)
    Trzymam kciuki :)
    -- [/url]
    • CommentAuthorMagdzikk10
    • CommentTimeFeb 18th 2013 zmieniony
     permalink
    Kochane jesteście :* kciuki się bardzo bardzo przydadzą
    •  
      CommentAuthorHaniutka
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    Magdzikk10 do boju kobitko, do boju. Jak pęcherzyk rośnie to trza to wykorzystać a i przy okazji męża też :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    Jestem zdania Asiulki - nie traćcie czasu tylko już zaczynajcie. Ja w piątek miałam 14mm a dzisiaj już 22mm więc nigdy nie wiadomo jak szybko urośnie i ikiedy pęknie więc zaczynajcie już teraz ;) No i oby się udało ;) A wykresik polecam założyć. Ja się też stresowałam, ale jak już go prowadzę to poznaję siebie i dużo od dziewczyn pomocy dostaję w interpretacji i dużo się uczę o sobie. A chyba warto ;) Ale jak nie masz ochoty to oczywiście możesz poprostu pisać na forum a dziwczyny są bardzo miłe tutaj i na pewno jak tylko będa mogły to zawsze pomogą ;) Ja dzisiaj też mam staranka serduchowe więc też trzymajcie kciuki bo mam wrażenie że zaraz znowu się pokłócimy i nic z tego nie będzie ! Eh Ci faceci !
    --
    • CommentAuthorMagdzikk10
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    Trzymam kciuki.... i wychodzę z założenia że po kłótni to dopierooo jestttt miłość łóżkowa :) więc do boju również :)
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    Trzymajcie kciuki Jutro nasza Dzulietta (Julia) bedzie na swiecie :)
    wychodzi przez CC ;)


    tzn siostry Dzulietta:) ale to tak jak moja o!
    --
    •  
      CommentAuthorkinia0903
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Witam się z samego rana.Gienia trzymam kciuki.Madzikk trzymam kciuki:wink:
    --
    • CommentAuthorauril
    • CommentTimeFeb 19th 2013 zmieniony
     permalink
    Hej!:)

    Podczytywałam troszkę, aż w końcu sama założyłam konto :-) Widzę, że tworzycie fajne grono może wkupię się w łaski i pomożecie mi zanalizować mój wykres?

    Dodam, że biorę duphaston - teoretycznie od 16-25dc - tak brałam baardzo długo, aby wywołać w ogóle miesiączki, ale teraz pojawił się również inny cel :)) doczytałam, by lepiej brać go po owulacji, ale mój cykl jest całkowicie zwariowany, nieprzewidywalny i rozregulowany - w tym cyklu wyszło, że pierwszą tabletkę wzięłam w 22dc (dzień wcześniej byłam u lekarza - w dniu spadku temp i lekarz nie stwierdził ani że owu była ani że będzie... - czy możliwe, że pęcherzyk dopiero dorósł? bo na jajnikach wyszły mi pęcherzyki - nie pco - ale żaden duży, dominujący - tym czasem temp. wydaje się dość obiecująca - chyba, bo za bardzo się jeszcze na tym nie znam :))

    Co myślicie na temat mojego wykresu?
    •  
      CommentAuthoragrafka123
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    dziewczyny wczoraj testowalam i pojawila sie blada druga krecha dzis powtorze test ..nie nakrecam sie jak narazie bo u mnie to roznie
    •  
      CommentAuthorŻurawinka
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Agrafko, super! Gratuluję i trzymam kciuki!
    Niech krecha grubieje!!!

    Treść doklejona: 19.02.13 10:29
    Witaj Auril.
    •  
      CommentAuthorMinia85
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    agrafko super :bigsmile: trzymam kciuki
    poczekaj do jutra i zrób z porannego moczu może?
    --
  6.  permalink
    Agrafka Gratulacje:))))))
    Ja testuję pod koniec tygodnia i zobaczymy jak będzie.
    •  
      CommentAuthorlija
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Auril, witaj! Cieszę się, że do nas dołączyłaś :)
    życzę oczywiście, żebyś długo tu nie została ;)
    Agrafko, trzymam mocno kciuki i po cichu gratuluję :*

    Treść doklejona: 19.02.13 10:34
    Sylwinka, trzymam kciuki :*
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Agrafko - trzymam mocno kciuki za grubą krechę ;)
    --
    •  
      CommentAuthorczigra
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Agrafko, po cichu gratuluje i trzymam kciuki za grubą krechę:)
    Sylwinka:thumbup:
    --
  7.  permalink
    Chodzi mi o to, że przed owulacją miałam płodny śluz, a to też są dni płodne bo śluz pomaga plemnikom przetrwać w drogach rodnych kobiety co umożliwia im "poczekanie" na jajeczko i zapłodnienie, jak dobrze pamiętam plemniki mogą przeżyć w taki sposób nawet do 5 dni więc to też się uznaje za dni płodne. No, ale nic mi nie pozostaje jak zrobić test ciążowy jak za parę dni nie dostanę miesiączki i zobaczymy. Znam dobrego ginekologa, do którego chodzę i to nie jest relacja tylko pacjent/lekarz (żebyście mnie źle nie zrozumiały, jest to rodzina mojej siostry męża), po łyżeczkowaniu to on mi doradził stanowczo odczekać 3 miesiące od zabiegu i powiedział wyraźnie, nie współżyć jak narazie z partnerem zaraz przed owulacją i zaraz po owulacji. Poczytałam trochę o tym i wyczytałam na paru stronach, że można zajść w ciążę 2/3 dni po owulacji, a u osób które mają nieregularne cykle jest to częsty przypadek. Po prostu napisałam tu żeby przekonać się czy któraś z was miała taki przypadek:)
    • CommentAuthorMagdzikk10
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Witam
    Trzymam kciuki za testujące...

    Powiedzcie mi kiedy w ciągu dnia zrobić test owulacyjny?? gdzieś wyczytałam że z porannego pierwszego moczu a na ulotce pisze żeby nigdy nie robić z porannego pierwszego moczu bo za mocny czy coś w ten deseń...
    •  
      CommentAuthorlija
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Magdzikk, testy najlepiej robić wieczorem i przez dwie godziny przed nic nie pić :)
    ja wczoraj robiłam po 18, dziś też tak zrobię :)
    powodzenia!
    --
    •  
      CommentAuthorMinia85
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Magdzikk10 ja trzymałam się info z ulotki. Robiłam około południa, nie piłam wcześniej 2h

    Treść doklejona: 19.02.13 11:19
    najważniejsze trzymać się mniej więcej stałej pory
    --
    • CommentAuthorMagdzikk10
    • CommentTimeFeb 19th 2013 zmieniony
     permalink
    No pewnie też zrobię koło 18 albo 19 bo pewnie wtedy wrócę do domu...
    Tzn lekarz mi powiedział że owulacja może być w czwartek albo piątek ale mogę sobie testy robić do piątku, a w środę drugi raz na monitoring
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Agrafko super :)
    Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny :*
    -- [/url]
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.