Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Co to są za ziółka, możecie mnie z nimi zapoznać??? :) była bym bardzo wdzięczna, bo jak pomagają to jutro zasuwam do apteki po nie :p No niestety takie żeczy się zdarzają CZIGRA ale nie ma się co załamywać, trzeba być silną a się uda! To jest bardzo ważne :)

    Treść doklejona: 19.02.13 20:18
    rzeczy*
    •  
      CommentAuthorczigra
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Misiaczku ziółka niby pomagają przy cyklach bezowulacyjnych, "zachęcają' jajniki do pracy. ja je kupiłam na allegro, Ziółka ojca Sroki nr3
    --
  2.  permalink
    A pomagają? Ja mam owulację co miesiąc, przynajmniej tak myślę :) W dodatku gin ostatnio powiedział mi że ja z zajściem w ciąże nie będę miała:) tak więc nie wiem czy je kupować. Narazie kobietki to chyba muszę się skupić na mojej miesiączce która dokładnie powinna przyjść w ten piątek. Mam nadzieję że nie przyjdzie ;)
    Mam pytanie czy dużo was jest po utracie maleństwa a jednak w szybkim czasie udało wam się ponownie zajść?

    Treść doklejona: 19.02.13 20:26
    że ja z zajściem w ciążę nie będę miała problemów*
    •  
      CommentAuthorczigra
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Nie wiem czy pomagają, bo dopiero zaczęłam pić.
    --
  3.  permalink
    CZIGARA a Ty już masz jakieś dzieci czy dopiero się starasz?
    •  
      CommentAuthorczigra
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    My sie staramy od prawie roku.
    --
    •  
      CommentAuthorkinia0903
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    To tak ja ja prawie od roku się staram razem z moim m.
    --
  4.  permalink
    J zaczynam starania o ilę to już się nie stało :) oby. A wam życzę dużo cierpliwości. Czigra ale masz jakieś problemy czy po prostu nie możesz jak narazie?
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeFeb 19th 2013 zmieniony
     permalink
    Misiaczka witaj. Jak widzę mamy takie same doświadczenia, w tym samym czasie. Przytulam!
    -- [*]
    • CommentAuthorMagdzikk10
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Ale tych ziółek nie można ponoć łączyć z tabletkami jakimikolwiek...tak słyszałam że trzeba ostawić tabletki przy ziółkach...prawda to jest??
    •  
      CommentAuthorczigra
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Ja nie biorą tabletek, ale też słyszałam, że nie wolno łączyć ich z innymi lekami.
    Misiaczek, nie wiemy jeszcze. Wszystkie wyniki przeprowadzone do tej pory sa ok, ale w ciązy jak nie byłam, tak nie jestem:(
    --
    • CommentAuthorMagdzikk10
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Jak ja bym chciała żeby tak każdej z nas się udało, żeby żadna się nie męczyła, nie stresowała.... :( to jest takie niesprawiedliwe :(
    •  
      CommentAuthorstokosia87
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Misiaczka witaj, ja przeżyłam dokładnie to samo co Ty , tylko że niestety po tym przykrym wydarzeniu staram się od ponad 4 lat :( Mam nadzieje ze Ciebie to nie spotka.
    P.S. Po zabiegu okresu dostałam dopiero w 8tygodniu. Wiec nie stresuj sie jesli w piatek go nie dostaniesz :)
    --
    •  
      CommentAuthoragrafka123
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Misiaczka3040
    ja tez mialam taka sytuacje jak ty w pierwszej ciazy kiedy zadowolona poszlam na usg moj usmiech szybko zmyl sie z twarzy kiedy uslyszalam ze serduszko mojego dziecka juz nie bije i ze ciaza obumarla ... chcialo mi sie wyyyyccc,,
    •  
      CommentAuthorMinia85
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    agrafka123 i jak robiłaś rano test?

    Misiaczka3040 witaj, przykro mi, wiem co czujesz. A folik zupełnie wystarczy, witaminy bierze się zazwyczaj dopiero od II trym. ciąży
    --
    •  
      CommentAuthorlija
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Witam nowe staraczki, życzę powodzenia i szybkiego zaciążenia :)
    miłego dnia Kochane!
    --
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Witam dziewczyny:bigsmile:
    a wiecie gdzie nasza lista zaginęła?
    •  
      CommentAuthorkinia0903
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Witam wszystkie dziewczyny.Sucharkau znalazłam jakąś listę ale nie wiem czy to aktualna.Wklejam ją nie nowe dziewczyny wpisują się:tongue:



    1. Asiula_6_9_91-------- Asia---------- 22----------- 3 miesięce, z czego 2 intensywnych starań :P - Udało się :)
    2. Mal-....................Gosia..........35............16 miesiecy-UDALO SIE
    3. marzycielka7..........Pat.............27............32 miesiecy-34cykle ;]
    4. Asiunia892-------------Asia-----------24-----------8 miesięcy - UDAŁO SIĘ =)
    5. kinia0903--------------Kinga----------28------------6 miesięcy
    6. doti86------------------Dorota---------26-----------17 miesięcy
    7. frezja1983.............Aneta..........29...........5 miesięcy
    8. velvetin................Marta...........28...........13 miesięcy
    9. sucharek83............Ania............29............24 miesiące
    10. Minia85..............Dominika.......28............2 cykl
    11. Sony85...............Bogusia..........27............18 miesięcy
    12. tuskaa82.............Marta............30.............10 miesięcy
    13. wercik................Wera.............27.............11 cykli (rok)
    14. KatMuc................Kasia.............28.............13 miesięcy
    15. Anka80................Anka.............32............16 miesięcy
    16. Maxiulka.............Ola...............26..............10 miesięcy
    17. aslonko25.......... Justyna........... 25.............17 miesięcy
    18. fanta666 .............Natalia............30.............10 miesięcy
    19. Alimama...............Karolina..........27..............40 cykl
    20. Monna00...............Monika...........22..............26 miesięcy
    21. sheam..................Dorota............31..............6 miesięcy (licząc od lipca 2012)
    22. Marysqa................Marysia..........28.............8 cykl
    23. em87..................Emilia...........25.............od lipca 2012
    24. netkadama.............Aneta..............23..............23 miesiące
    25. lija......................Ula.................31...............7miesięcy
    26. Karoolka................Karolina...........24...............1 miesiąc :)
    27. anetaka.................Aneta.............29................8 miesięcy
    28. Bonim.......--------------. Kasia --------31 ....------------3 lata,2 poronienia, plusik w 11 cyklu po poronieniu :)
    29. Aleksandradasilva.........Aleksandra.....34...............9 miesiecy
    30. gienia83.....................Natalia.......23.................4cykl
    31. allanetka1990................Aneta.........23.................od sierpnia 2012
    32. Biedronka 28................Kasia..........24.................5lat.
    33. Loren.......................Marzena........34.................13 cykl
    34. PaulinaMała83............Paulina...........30.................2cykl
    35. Aniaaaaaaaam84 ..........Ania............28..................13 cykl
    36. eliza_de...................Justyna...........24................11 miesięcy
    37. Nera86 ....................Gosia ............27.................6miesiecy,ostatni na luzie -UDALO SIE:)
    38.chomiczek81..............Sylwia.............32..................15 cykl
    39. agrafka123................Kinga.............27..................5 cykl
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Misiaczka3040: Mónikha sugerujesz, że to co widziała gin było błędne? Czyli że owu mogła mi się przesunąć? Czyli teraz jeszcze bardziej jest prawdobodobne że mogę być w ciąży bo od "tego" poniedziałku (11 luty) współżyjemy z partnerem prawie codziennie.... Ale wiesz co ja wątpie żeby było tak jak mówisz gdyż ten gin to jeden z lepszych jakich znam, naprawdę ma dobrą opinię i dwa prywatne gabinet i dobry sprzęt więc sądzę, że miała racje patrząc na USG że będę miała niedługo owulację

    Ja mówię, że zobaczenie na USG dominującego pęcherzyka daje tylko prawdopodobieństwo, że owulacja wystąpi na dniach. Nikt nie ma pewności. Nawet najlepszy gin nie może powiedzieć z całą stanowczością, że pęcherzyk pęknie. Różnie bywa. Natura bywa przewrotna i do pęknięcia może nie dojść.
    Owu stwierdza się po fakcie, co napisałam już wyżej.
    Szanujący się gin potwierdza owu na podstawie płynu w zatoce Douglasa albo ciałka żółtego. Nie robi zaś tego mając jedną wiadomą - rosnący dominujący pęcherzyk.
    -- Mama M & N & W
  5.  permalink
    Witam nowe i stare staraczki i te szczesciary z + :flowers:
    U mnie dzisiaj spadek ( niestety ) 36.6 i z rana plamienia, więc czekam aż Wielmozna Pani @ zechce sie rozkręcić i pozwoli na rozpoczęcie nowego cyklu :confused::tongue::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorczigra
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    AnnnaM nie wpuszczaj jej:fingersear:
    --
    •  
      CommentAuthorKatekMuc
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    co do tej listy , to nie wiem czy z tymi miesiącami to dobry pomysl, bo lista była robiona jakiś czas temu i przecież kolejny miesiąć mija. może lepiej bylo by wpisac datą od kiedy się staramy???
    --
  6.  permalink
    Dzięki Mónikha. Może macie rację że owu mi się przesunęła, albo zwyczajnie miesiączka przyjdzie lada dzień :) Zobaczymy ma jeszcze na to dwa dni!
    Odczówam lekkie bóle w podbrzuszu, więc pewnie miesiączka tuż tuż :(
  7.  permalink
    Czigra bardzo chętnie,ale ona jest strasznie natretna !!!:rolling:
    KatekMuc i reszta dziewczyn - albo w ogóle nie pisać ile cykli czy miesiecy i tylko te z + niech wpisują w którym cyklu im sie udało i problem z głowy :clap:
    --
  8.  permalink
    Czigra to tak jak moja siostra miała, starali się starali i nic. Ale jeśli nie masz problemów zdrowotnych to w końcu się uda :) Moja siostra ma właśnie śliczną 4 msc córeczkę :) więc i wam się uda! Bądź dobrej myśli :)
    Magdzikk dla mnie to jest bardzo nie sprawiedliwe, czasem dziewczyny z domów patologicznych zachodzą w ciąże bez problemu i albo rodzą dzieci po cichaczu, wcześniej nie biorąc prawie żadnych witamin i nie chodząc na wizyty do gin i mają śliczne i zdrowe dzieci i albo je oddają albo dzieci wychowują się w takim środowisku w jakim nie powinny. A my choć tak bardzo chcemy, mamy w sobie tyle miłości i chcemy dać jak najlepsze życie... Nie możemy! :( to bez sensu czasem :(
    Stokosia: A miałaś w ogóle jakieś problemy z zajściem wcześniej? Albo teraz? Czy po prostu nie możesz? Ja niby usłyszałam od gin że ja problemów z zajściem nie będę miała, no ciekawe jak to będzie... Hm no ja właśnie będąc na wizycie kontrolnej 8 lutego to gin mi powiedział że za jakieś dwa tyg powinnam dośtać, no ale jak może owu mi się przesuneła to i miesiączka też. Wszystko okaże się w praniu! ;)

    Treść doklejona: 20.02.13 09:43
    agrafka będzie dobrze! Ja jakoś już tak tego nie przeżywam, bo wiem że to życia nie zwróci mojemu maleństwu, ale czasem wracają myśli... Ale nie można się poddawać! Los nam to jeszcze wynagrodzi :) a Ty już masz jakieś dzieci, czy też dopiero staranka o pierwsze?
    • CommentAuthormoly123
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Ja przed testowaniem miałam bóle brzucha - takie jak przed miesiączką i dlatego myślałam, że już niedługo @ przyjdzie, a jednak nie przyszła. :bigsmile: Okazuje się, że w ciąży takie bóle też się zdarzają, tak więc nigdy nie wiadomo:devil:
    --
    • CommentAuthorab1986
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    A ja dziś mam 31 dc. Zwykle mam 30-32. @ - brak, Temp 37.00. Ból piersi już od tygodnia jakoś dziwnie... Zaczynam świrować że może sie wkoncu udało;) Jutro na bete....? sama nie wiem czy to już dobry pomysł czy czekać...?
  9.  permalink
    Większość objawów zwiastująch @ kończy się ciążą :)
    Także trudno wyczuć czy będzie @ czy ciąża.
    -- ,
    •  
      CommentAuthoraslonko25
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Dzień dobry :)
    witam nowe koleżanki.
    Dość dawno nie było dobrych wiadomości . . .
    życzę miłego dnia :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorlija
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    ab, a sikańca robiłaś?
    Miłego dnia :*
    --
    • CommentAuthorab1986
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    a w 10 d po owu ale nic... teraz sie nastawiam na bete miałam dziś robic sikańca, ale nie chce sie poraz kolejny rozczarowac;(
    •  
      CommentAuthorlija
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    ab, masz tutaj wykres?
    jeśli do jutra @ nie przyjdzie to idź na betę :)
    3mam mocno kciuki :)
    --
  10.  permalink
    Oj dziewczyny u mnie dziś tempka, poszła trochę w dół:(((( ech pewnie znowu nic nie wyjdzie!!!a już myślałam,że bedzie dobrze!!!!
  11.  permalink
    Dziewczyny a ja mam jeszcze takie pytanie, czy alkohol w pierwszych tygodniach szkodzi? Jak nie byłyśmy świadome tego że jesteśmy? Bo ja teraz nie wiem narazie jak jest... Czekam na @. Jak nie przylizie to będę wtedy robiła test, chociaż może na bete pójdę, zobaczę :) Pije głównie piwo, czasem wino. Ale staram się pić w małych ilościach.

    Treść doklejona: 20.02.13 10:24
    Raz na jakiś czas, ale się zdarza... Oczywiście jak tylko się dowiem że coś zaskoczyło to ewidentnie koniec, nawet kropli nie wezmę :bigsmile:
  12.  permalink
    Misiaczka- nie sądzę, aby zaszkodziło,ale jak już jestesmy pewne,że jest ciąża to ZERO Alkoholu!!!
    •  
      CommentAuthorstokosia87
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Misiaczka ja po zabiegu też usłyszałam , że jest wszystko dobrze , że jak raz zaszłam to zajdę napewno drugi raz....
    Współżyje bez zabezpieczenia od tego momentu a mineło ponad 4 lata i nic, a tak z badaniami i leczeniem staram się od ponad roku... Na dobrą sprawe nie wiadomo dlaczego nie zaszłam, badania w sumie wszystkie mam w normie, ale jednak się nie udaje :cry:

    Treść doklejona: 20.02.13 10:31
    Dopisuje się do listy:

    Stokosia87 ------------------ Marta -------------- 26 --------------- 13 cykl (na poważnie) ogólnie ponad 4 lata
    --
  13.  permalink
    Podobno każda ilość alkoholu szkodzi i może być przyczyną hipotrofii płodu albo FAS. Dla mnie dziwnym wydaje się zalecenie niektórych lekarzy, by starające się w czasie owulacji wypiły sobie coś z % na rozluźnienie i dla nastroju przed serduchem. Chyba to nie takie straszne, żeby wymagało "wspomagaczy" na rozluźnienie, ale ja chyba jakas dziwna jestem.

    Ważne, żeby starająca się wzięła pod uwagę, że to, co robi juz przed poczęciem, nie zostaje bez wpływu na przyszłego potomka. Ale biorąc pod uwagę ilość wpadek wsród pijanych klientek dyskotek i fakt, że jakoś rodzą zdrowe dzieci, to uszy do góry i bym się nie martwiła wypitą do kolacji lampką wina :)
    • CommentAuthorMagdzikk10
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Witam wszystkie staraczki w słoneczny dzionek
    Tak z ciekawości czy któraś z dziewczyn jest z Katowic??
    •  
      CommentAuthorŻurawinka
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Hej!
    Ja byłam ostatnia na liście, ale widzę, że zostałam wywalona:tongue:
    Odbiorę to jako dobrą wróżbę, ale i ta wracam!

    1. Asiula_6_9_91-------- Asia---------- 22----------- 3 miesięce, z czego 2 intensywnych starań :P - Udało się :)
    2. Mal-....................Gosia..........35............16 miesiecy-UDALO SIE
    3. marzycielka7..........Pat.............27............32 miesiecy-34cykle ;]
    4. Asiunia892-------------Asia-----------24-----------8 miesięcy - UDAŁO SIĘ =)
    5. kinia0903--------------Kinga----------28------------6 miesięcy
    6. doti86------------------Dorota---------26-----------17 miesięcy
    7. frezja1983.............Aneta..........29...........5 miesięcy
    8. velvetin................Marta...........28...........13 miesięcy
    9. sucharek83............Ania............29............24 miesiące
    10. Minia85..............Dominika.......28............2 cykl
    11. Sony85...............Bogusia..........27............18 miesięcy
    12. tuskaa82.............Marta............30.............10 miesięcy
    13. wercik................Wera.............27.............11 cykli (rok)
    14. KatMuc................Kasia.............28.............13 miesięcy
    15. Anka80................Anka.............32............16 miesięcy
    16. Maxiulka.............Ola...............26..............10 miesięcy
    17. aslonko25.......... Justyna........... 25.............17 miesięcy
    18. fanta666 .............Natalia............30.............10 miesięcy
    19. Alimama...............Karolina..........27..............40 cykl
    20. Monna00...............Monika...........22..............26 miesięcy
    21. sheam..................Dorota............31..............6 miesięcy (licząc od lipca 2012)
    22. Marysqa................Marysia..........28.............8 cykl
    23. em87..................Emilia...........25.............od lipca 2012
    24. netkadama.............Aneta..............23..............23 miesiące
    25. lija......................Ula.................31...............7miesięcy
    26. Karoolka................Karolina...........24...............1 miesiąc :)
    27. anetaka.................Aneta.............29................8 miesięcy
    28. Bonim.......--------------. Kasia --------31 ....------------3 lata,2 poronienia, plusik w 11 cyklu po poronieniu :)
    29. Aleksandradasilva.........Aleksandra.....34...............9 miesiecy
    30. gienia83.....................Natalia.......23.................4cykl
    31. allanetka1990................Aneta.........23.................od sierpnia 2012
    32. Biedronka 28................Kasia..........24.................5lat.
    33. Loren.......................Marzena........34.................13 cykl
    34. PaulinaMała83............Paulina...........30.................2cykl
    35. Aniaaaaaaaam84 ..........Ania............28..................13 cykl
    36. eliza_de...................Justyna...........24................11 miesięcy
    37. Nera86 ....................Gosia ............27.................6miesiecy,ostatni na luzie -UDALO SIE:)
    38.chomiczek81..............Sylwia.............32..................15 cykl
    39. agrafka123................Kinga.............27..................5 cykl
    40. Żurawinka.................Ania..............32..................od października 2011
    41.Stokosia87 ------------------ Marta -------------- 26 --------------- 13 cykl (na poważnie) ogólnie ponad 4 lat
  14.  permalink
    Hej, u mnie chyba temp spada :sad: mój M poszedł dziś na badanie nasionek życia, wieczorem bedą wyniki, mam nadzieję, że wszystko z nim ok. Miłego dnia dziewczynki :wink:
  15.  permalink
    Stokosia, przykro mi bardzo. Mam nadzieję, że w końcu Ci się uda i mi też i każdej z nas tutaj :) Ale w pierwszą ciążę nie miałaś problemów z zajściem? Słyszałam też że nie powinno się tak na siłę starać bo wtedy nic nie wychodzi. Trzeba podejść do tego na luzie i czerpać radość z seksu. Wtedy słyszałam że jest łatwiej, stres w niczym nie pomaga. Chociaż wiem, że łatwo jest tak mówić, ja jestem na początku starań a niektóre z was już starają się ponad rok, albo tak jak Ty Stokosia 4 lata... Wiem, że w takiej sytuacji trudno wyluzować :( Stokosia uda Ci się, nie trać wiary :) życzę Ci z całego serca dwóch grubych, wyraźnych kreseczek! :grouphug:
    •  
      CommentAuthorŻurawinka
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Ja też jestem oczekująca na @. Od wczoraj boli mnie biust ( a to stały element przed @),
    więc czuję,że sprawa przegrana:sad:
    Wiem, że póki jej nie ma, nadzieja żyje, ale to jest takie trochę oszukiwanie samej siebie.
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    witajcie Dziewczyny,

    ja podczytuję Was, ale jakoś nie mam czasu nakrobać cokolwiek...

    aktualizuję siebie na liście :-)

    1. Asiula_6_9_91-------- Asia---------- 22----------- 3 miesięce, z czego 2 intensywnych starań :P - Udało się :)
    2. Mal-....................Gosia..........35............16 miesiecy-UDALO SIE
    3. marzycielka7..........Pat.............27............32 miesiecy-34cykle ;]
    4. Asiunia892-------------Asia-----------24-----------8 miesięcy - UDAŁO SIĘ =)
    5. kinia0903--------------Kinga----------28------------6 miesięcy
    6. doti86------------------Dorota---------26-----------17 miesięcy
    7. frezja1983.............Aneta..........29...........5 miesięcy
    8. velvetin................Marta...........28...........13 miesięcy
    9. sucharek83............Ania............29............24 miesiące
    10. Minia85..............Dominika.......28............2 cykl
    11. Sony85...............Bogusia..........27............18 miesięcy
    12. tuskaa82.............Marta............30.............10 miesięcy
    13. wercik................Wera.............27.............11 cykli (rok)
    14. KatMuc................Kasia.............28.............13 miesięcy
    15. Anka80................Anka.............32............16 miesięcy
    16. Maxiulka.............Ola...............26..............10 miesięcy
    17. aslonko25.......... Justyna........... 25.............17 miesięcy
    18. fanta666 .............Natalia............30.............10 miesięcy
    19. Alimama...............Karolina..........27..............40 cykl
    20. Monna00...............Monika...........22..............26 miesięcy
    21. sheam..................Dorota............31..............6 miesięcy (licząc od lipca 2012)
    22. Marysqa................Marysia..........28.............8 cykl
    23. em87..................Emilia...........25.............od lipca 2012
    24. netkadama.............Aneta..............23..............23 miesiące
    25. lija......................Ula.................31...............7miesięcy
    26. Karoolka................Karolina...........24...............2 cykl :)
    27. anetaka.................Aneta.............29................8 miesięcy
    28. Bonim.......--------------. Kasia --------31 ....------------3 lata,2 poronienia, plusik w 11 cyklu po poronieniu :)
    29. Aleksandradasilva.........Aleksandra.....34...............9 miesiecy
    30. gienia83.....................Natalia.......23.................4cykl
    31. allanetka1990................Aneta.........23.................od sierpnia 2012
    32. Biedronka 28................Kasia..........24.................5lat.
    33. Loren.......................Marzena........34.................13 cykl
    34. PaulinaMała83............Paulina...........30.................2cykl
    35. Aniaaaaaaaam84 ..........Ania............28..................13 cykl
    36. eliza_de...................Justyna...........24................11 miesięcy
    37. Nera86 ....................Gosia ............27.................6miesiecy,ostatni na luzie -UDALO SIE:)
    38.chomiczek81..............Sylwia.............32..................15 cykl
    39. agrafka123................Kinga.............27..................5 cykl
    40. Żurawinka.................Ania..............32..................od października 2011
    41.Stokosia87 ------------------ Marta -------------- 26 --------------- 13 cykl (na poważnie) ogólnie ponad 4 lat

    Gratulacje dla Wszystkich plusikowych,
    powodzenia dla testujących ;-)
    Miłęgo dnia :)
    --
  16.  permalink
    Żurawinka pierwszymi oznakami ciąży również bywa bolący biust. Mi w pierwszej ciąży na początku spuchły piersi, bolał mnie biust, miałam strasznie wrażliwe sutki :) tak więc głowa do góry i może @ nie przyjdzie :thumbup:
  17.  permalink
    Dokładnie Żurawinka!
    Piersi bolą też w ciąży, także jest to sygnał albo @ albo ciąży. Ciężko przewidzieć.
    Trzymam kciuki.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorczigra
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Ja dopisze się do listy, ale nie wiem jak:tongue:
    Magdzikk, aj jestem z Gliwic, niedaleko:cool:
    --
  18.  permalink
    A jest jakaś staraczka z Puław albo okolic? :)
    •  
      CommentAuthorstokosia87
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Misiaczka pierwszej ciąży nie planowałam ... Więc problemu nie było.
    Na początku nie chciałam nic na siłe, ale gdy minely 3 lata załeczam myslec ze cos jest nie tak skoro nadal nic i zaczelam sie leczyć u jednego drugiego i kolejnego lekarza, zaden nie postawil jakiej kolwiek diagnozy :( No i z miesiaca na miesiac jest coraz ciężej, zdażają się doły, depresja i brak nadzieji ale dzięki 28dni.pl nie poddaje się :wink:
    Teraz od listopada trafilam na super babeczke która jako kobieta mam wrazenie ze mnie rozumie , narazie robimy powtórne badania hormonalne i potem pewnie nasienie partnera...
    Mam nadzieje ze w końcu się uda wszystkim tym które naprawdę tego pragną :)

    Treść doklejona: 20.02.13 11:36
    czigra myśle ze najlepszym sposobem jest skopiowac wszystko dopisac siebie na samym dole, wkleić i dodać komentarz :)
    --
  19.  permalink
    Ehh tak to bywa Stokosia, ale naprawdę nie poddawaj się. Ja będąc w szpitalu jakiś msc temu, poznałam Kobietę która starała się z mężem o dziecko od ponad 5 lat, jak już zachodziła to albo poroniła albo łyżeczkowanie, lekarze też nie mogli odkryć przyczyny, badania były też dobrze. Ale była silna i mi też kazała się nigdy nie poddać, zaraziła mnie pozytywnym myśleniem na maksa! ;) Jej się w końcu udało, mi też się w końcu uda i Tobie też i wszystkim nam tutaj :)
    • CommentAuthorMagdzikk10
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Dziś na 19 idę sprawdzić drugi raz pęcherzyk.... boję się ojj boję.....
    aa czigra Ty się leczysz u jakiegoś ginekologa czy naturalnie próbujesz tylko z tymi ziółkami??

    A w ogóle takie pytanko do dziewczyn które chodzą co miesiąc na monitoring....czy Wy płacicie za drugą wizytę tzn za drugi monitoring ?? chodzi mi o to że ja byłam w poniedziałek na wizycie płaciłam, i dziś mam iść znowu ale lekarz powiedział że nie będę już nic płaciła...ale chyba wezmę jakąś kasę gdyby coś.....:)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.