Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorczigra
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Magdzik, życze powodzenia:)
    ab trzymam mocno kciuki!
    --
    • CommentAuthorab1986
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    CZIGRA - jak tak mocno jak tego psiaka na zdjęciu to jest szansa że się uda.... ;)
  1.  permalink
    Dziewczyny trzymam kciuki, aby się udało:))

    U mnie dziś tempka poszła w górę 36.9 . Wczoraj był spadek więc juz sama nie wiem, co mam mysleć????oby @ nie przylazła.!!!!
    • CommentAuthorMagdzikk10
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Witam
    trzymam kciuki za wszystkie :)

    miłego dzionka
    • CommentAuthorMagdzikk10
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Ale jestem ciekawa czy ten mój pęcherzyk pękł....zwariować idzie.... szkoda że nie ma jakiejś metody domowej na sprawdzenie :D
  2.  permalink
    Heh dokładnie :bigsmile:
    Takie mini USG :thumbup::tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    też o tym myślałąm ;) Domowe usg he he ;)
    --
    • CommentAuthornetkadama
    • CommentTimeFeb 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Cześć dziewczyny:)
    Patrze tak sobie na tą listę i z przykrością stwierdzam,że jestem na podium jeśli chodzi o starania ehh:(

    [post zmieniony przez moderatora]
  3.  permalink
    1. Asiula_6_9_91------- Asia---------- 22----------- 3 miesięce, z czego 2 intensywnych starań :P - Udało się :)
    2. Mal-...................Gosia..........35............16 miesiecy-UDALO SIE
    3. marzycielka7.........Pat.............27............32 miesiecy-34cykle ;]
    4. Asiunia892------------Asia-----------24----------- 8 miesięcy - UDAŁO SIĘ =)
    5. kinia0903-------------Kinga----------28------------6 miesięcy
    6. doti86-----------------Dorota---------26-----------17 miesięcy
    7. frezja1983............Aneta..........29...........5 miesięcy
    8. velvetin.............. .Marta...........28...........od 11.2011 roku
    9. sucharek83............Ania............29............
    10. Minia85..............Dominika.......28............2 cykl
    11. Sony85...............Bogusia..........28............18 miesięcy
    12. tuskaa82.............Marta............30.............10 miesięcy
    13. wercik................Wera.............27.............11 cykli (rok)
    14. KatMuc................Kasia.............28.............od 11.2011 r.
    15. Anka80................Anka.............32............16 miesięcy
    16. Maxiulka.............Ola...............26..............10 miesięcy
    17. aslonko25.......... Justyna........... 25.............od 07. 2011
    18. fanta666 .............Natalia............30.............10 miesięcy
    19. Alimama...............Karolina..........27..............40 cykl
    20. Monna00...............Monika...........22..............26 miesięcy
    21. sheam..................Dorota............31..............6 miesięcy (licząc od lipca 2012)
    22. Marysqa................Marysia..........28.............8 cykl
    23. em87..................Emilia...........25.............od lipca 2012
    24. netkadama.............Aneta..............23..............24 miesiące
    25. lija......................Ula.................31...............7miesięcy
    26. Karoolka................Karolina...........24...............2 cykl :)
    27. anetaka.................Aneta.............29................8 miesięcy
    28. Bonim.......--------------. Kasia --------31 ....------------3 lata,2 poronienia, plusik w 11 cyklu po poronieniu :)
    29. Aleksandradasilva.........Aleksandra.....34...............9 miesiecy
    30. gienia83.....................Natalia.......23.................5cykl
    31. allanetka1990................Aneta.........23.................od sierpnia 2012
    32. Biedronka 28................Kasia..........24.................5lat.
    33. Loren.......................Marzena........34.................13 cykl
    34. PaulinaMała83............Paulina...........30.................3cykl
    35. Aniaaaaaaaam84 ..........Ania............28..................14 cykl
    36. eliza_de...................Justyna...........24................od stycznia 2012
    37. Nera86 ....................Gosia ............27.................6miesiecy,ostatni na luzie -UDALO SIE:)
    38.chomiczek81..............Sylwia.............32..................15 cykl
    39. agrafka123................Kinga.............27..................5 cykl
    40. Żurawinka.................Ania..............32..................od października 2011
    41.Stokosia87 ------------------ Marta -------------- 26 --------------- 13 cykl (na poważnie) ogólnie ponad 4 lat
    42. czigra ........................Ewa............27.....................10cykl
    43. Haniutka....................Hania............34..................od 5/2010
    44. ab1986----------------------ANka------------27--------------------2 cykl
    45. Sylwinka413................Sylwia...........32....................6 cykli
    46. subiektywna7.............Paulina............28...................13 cykli


    witam na liście :)
    --
    • CommentAuthorModerator
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Dla utrzymania przejrzystości tematu moderator będzie kasował listy starających się pojawiające się kilkakrotnie na tej samej stronie pozostawiając tylko ostatnią aktualną.
    • CommentAuthorMagdzikk10
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    W ogóle którejś z Was zdarzało się że był ładny pęcherzyk ale nie doszło do zapłodnienia?? jak często się to zdarza??
    •  
      CommentAuthoragrafka123
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Boze ja ciagle jestem spiaca nie umiem juz w pracy wytrzymac ...to jest straszne :((:sad:
    •  
      CommentAuthorŻurawinka
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Ja właśnie dostałam @:sad:

    Magdzik, miałam piękny pęcherzyk, który pękł i serduszka były w owulację. (wiem, bo miałam monitorowany cykl)
    Jak widać nie zawsze to wystarczy.
    By to licho wzięło!!!
    • CommentAuthorMagdzikk10
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    ehhhh.... jakie to wszystko niesprawiedliwe ŻURAWINKA... już by się wydawało że się uda że to końcówka a tu masz Ci los..... chcemy dać nowe życie a tu takie komplikację ciągle i pod górkę, jak tu nie oszaleć.... i być tu zdrowym człowieku :(
    •  
      CommentAuthorŻurawinka
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Zanim zaczęłam się starać, miałam koleżankę, która nie mogła zajść w ciążę. Lekarze, laparoskopia, doły. Było mi przykro patrzeć jak się męczy. Nigdy bym nie pomyślała, że ja znajdę się w podobnym położeniu. Pocieszające jest to, że od niedawna ma ona synka, więc może kiedyś ja też...
  4.  permalink
    Żurawinka- bardzo mi przykro:((wiem, co czujesz.

    Ja testuję w poniedziałek, dzis mam 26 dc ale żadnych objawów na fasolkę jedynie mega zgaga, która męczy mnie od kilku dniu!!Nie wiem od czego.
    Myślę,że poja tempa od jutro zacznie spadać wieć coż nastawiam sią na @niestety!!!
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Magdzikk10 -trzymam kciukasy :thumbup:
    Żurawinka - przykro ale coz zrobic-grunt to pozytywne nastawienie a najwspanilszy lek na problem z zajsciem to wyluzowanie :grouphug: trudne -wiem,mnie to przez mysl nie przechodzilo ale jednak moj P.tak mi nagadal podstepem by poczekac,ze nie pora ,ze az wkoncu uleglam i zaszlam ,:hugging:

    Dzien dobry moje kochane :cheer::cheer::cheer::cheer: ale sie stesknilam za Wami :grouphug::grouphug: to straszne czytac komentarze z radosnymi wiesciami i nie moc nawet Oooo :) zaznaczyc bana juz zdjeli ,Bogu dzieki :whorship:

    :rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow:
    --
  5.  permalink
    Żurawinka - nadzieja umiera ostatnia:)))trzeba być dobrej myśli.
    • CommentAuthorab1986
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Żurawinka - głowa do góry.... Ty dostałaś @ pierwsza, mamy prawie identyczne cykle więc pewnie i ja dostane chodź wczoraj to miało być, a dziś poszłam na bete bo stwierdziłam raz kozie śmierc katować się nie będe testami;] Jutro mam mieć wyniki o ile w nocy mnie nie złapie @
  6.  permalink
    ab1986- to niech @nie przyłazi!!!!!sio...sio.....trzymam kciukasy:))))
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    dziekusny dziewczyny za przyjecie cieplusie :grouphug:

    Ktora najblizej testoania teraz ?Wiecie? no napewno ab1986:hugging:
    --
  7.  permalink
    ja po weekendzie w poniedziałek, o ile @wcześniej nie przyjdzie!!!
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Tempka ladna Sylwinka413 wiec jak nie spadnie do poniedzialku to powiem szczerze ,ze pewniaczek
    :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorstokosia87
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Za wszystkie testujące dziewczyny trzymam kciuki :)
    P.S. Powiedzcie od którego dc bierzecie luteine lub duphaston i przy jak długich cyklach?
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    jak juz dzien ,dwa zleci przed okresem -nic z tego
    --
    •  
      CommentAuthorstokosia87
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Słyszałam że przy cyklach 28dni powinno się brać między 16-25dc
    --
  8.  permalink
    Nera86- oby tak było z temp.ale ja czuję,że w tym cyklu nic nie wyjdzie!!!zresztą poczekam, zobaczymy.
    •  
      CommentAuthorMinia85
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    stokosia87 od 3 dnia fl

    kochane trzymam kciuki za Wasze testy i bety :rainbow:
    --
    • CommentAuthorMagdzikk10
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Ja luteinę brałam ok 18-19 dnia cyklu..przy 28.... ostatnio brałam 19dc przez 7 dni po 3 tabletki i miałam cykl 27dni...
    •  
      CommentAuthorstokosia87
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Minia czyli 3dzien od owu tak ;p ?
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Sylwinka413 -ja w dzien okresu jak zmierzylam i zobaczylam ,ze sie utrzymuje wierzylam ze sie udalo,ale jednak test wyszedl negatywny,na drugi dzien (dzien po dacie@) zmierzylam tempke ,byla ta sama ,zrobilam test i wyszly dwie bladziochy ,pozniej z dnia na dzien juz tylko coraz mocniejsze a wiec kciukasy za wszystkie staraczki :thumbup:

    Treść doklejona: 21.02.13 15:37
    przez caly cylk mialam jedna hustawke temperatury,ze gwaltownie spadla - to bylo 10 dni od owulacji ,trwalo to dwa dni i znow skoczyla i sie utrzymaywala
    --
  9.  permalink
    Nera- dziękuję za słowa wsparcia:))wiem,że z tą temp.to różnie może być. Ja zaczełam dopiero pierwszy raz prowadzić wykres w tym cyklu, aby zobaczyć, co i jak.
    Na fasolkę się nie nastawiam bo nie mam żadnych objawów, ale będzie, co ma być.
    •  
      CommentAuthorMinia85
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    stokosia87 niekoniecznie owu jest dzień przed skokiem, więc dla bezpieczeństwa bierze się 3 dnia wyższych. Zawsze musi byc po owu, jak masz potwierdzoną monitoringiem można wziąć już następnego dnia
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Sylwinka413 -to byl moj jeden jedyny wykres :heartbounce: mam nadzieje ,ze i dla Was zakoncza sie szybko te proby
    --
  10.  permalink
    Nera86- co bym dała, aby tak się stało:)))))oby się spełniło!!!!:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Witaj Nercia ;) Wróciłaś i od razu forum się rozruszało ;) Jak się czujesz ?
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Sylwinka -wkoncu kazdej sie uda ,kazda z Was zostanie mama

    zdjęcie

    [wpis poprawiony przez moderatora]
    --
    • CommentAuthorMagdzikk10
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Nera w którym dniu ciąży zaczęłaś coś odczuwać że coś się dzieję?? i jakie to były objawy??
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Magdzikk10 -sek w tym ,ze wogole nie odczuwalam ,w 15dniu po owulacji papierosy mi zaczely nie smakowac ale to pomyslalam ,ze za duzo pale i dlatego juz mi sie odbija tym, do glowy mi nie przyszlo ,ze w moim brzuszku siedzi fasolka -rzucilabym papierosy ,niesadzilam,ze mi sie udalo, tym bardziej ze odpuscilismy i nie nastawialismy sie ze grudznien bedzie tym fasolkowym a jednak -moje marzenie malenkie o wreczeniu testu mojemu na urodziny zostalo wysluchane,mialam taki plan w listopadzie by chociaz pod choinke sie udalo,albo na urodziny mojego P bo ne mam pomtsly na prezent,16 grudnia powinnam dostac @ 17 wyszly bladziochy a 18 drudnia w jego urodziny juz powazne die kresunie, to byl dla mnie zaskakujaco mily szok

    Karoolka -tez sie ciesze ,ze wrocilam :swingin: sledze Twoje poczynania i trzymam kciukaski ,

    Treść doklejona: 21.02.13 17:31
    Magdzikk10 -dodam jeszcze,ze od srodka czulam sie taka nabrzmiala ,spuchnieta ,spadlo mi libido na maxa ,i czesto czulam bol tak jak na miesiaczke tyle,ze z dbry tydzien wczesniej-bylam przekonana ze dostane wczesniej i caly cykl w pupke pojdzie
    --
  11.  permalink
    Źle mi się kojarzy 9 tydz, bo wtedy będąc na USG dowiedziałam się że sreduszko nie bije :( No ale Tobie życzę żeby wszystko było dobrze :)
    Mam nadzieję, że masz rację i zobaczę dwie kreseczki nie długo ;)

    MAM PYTANIE JESZCZE DO WAS WSZYSTKICH:
    Któraś z was zaszła w ciążę zaraz po łyżeczkowaniu? Lub macie jakąś znajomą której się coś takiego przytrafiło?
    Mi lekarz powiedział na wizycie kontrolnej, że wszystko u mnie jest w jak najlepszym porządku i wszystko się ładnie zagoiło, więc myślę że jak bym teraz załapała to nie będę miała żadnych provlemów. Ale przyznaje się że się trochę boję...
  12.  permalink
    Ja w poniedziałek mam robić teścik, chociaż jak tak czytam to zastanawiam się czy może na betę nie pójść :) Trzymam mocno kciuki za Was :)
    Agrafka a Ty jak tam?
    Mam pytanie, zaszła któraś z Was w ciąże zaraz po łyżeczkowaniu? Albo macie jakąś znajomą której się coś takiego przytrafiło?
    •  
      CommentAuthorstokosia87
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Misiaczka ja mam koleżankę w drugim cyklu po łyżeczkowaniu ujrzała dwie kreski :) Urodziła synka :)
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeFeb 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Misiaczka3040: Któraś z was zaszła w ciążę zaraz po łyżeczkowaniu? Lub macie jakąś znajomą której się coś takiego przytrafiło?

    ja gdzieś słyszałam, ze były takie przypadki. Mnie natomiast po łyżeczkowaniu w szpitalu informowano, ze najczęściej wówczas zdarzają się kolejne poronienia. Stąd trzeba odczekać3 miesiące.
    --
    •  
      CommentAuthoranaaaa
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Moja bliska kumpela zaszła w kolejnym cyklu po łyzeczkowaniu...sama była bardzoo zdziwiona i lekarz tez...ale ma teraz super córcie;)

    Treść doklejona: 21.02.13 20:50
    Dodam jeszcze ze lekarz kazal jej odczekac ale nie wyszlo;p
    • CommentAuthorMagdzikk10
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Ja chyba wariuję już;/ robiłam test owulacyjny dwie ale słabe kreski.... więc owulacja chyba była już.... jutro wcześniej pójdę do lekarza żeby jak najszybciej mieć już za sobą wizytę..... ale jakieś dziwne przeczucia mnie nachodzą;/
  13.  permalink
    Boję się właśnie że jeśli teraz się udało to żeby wszystko było dobrze. Pocieszam się myślą że zagoić mi się wszystko wygoiło i mam dobrego gin teraz. Chociaż zobaczymy co wyjdzie na teściku w poniedziałek ;) ale jak jeszcze któraś z Was miała takie doświadczenia to piszcie :)

    Treść doklejona: 21.02.13 21:46
    Anaaa a miała jakieś problemy w ciąży dotyczące tego że tak wcześnie po zabiegu zaciążyła?? Czy wszystko było ok i ciąża dobrze przebiegała?
  14.  permalink
    Mam nadzieję, że jeśli wszystko się teraz uda i teścik pokaże upragnione dwie kreseczki to wszystko będzie dobrze :) oby!
    Stokosia a miała jakieś problemy w ciąży z wiązku z tym że tak wcześnie zaciążyła po zabiegu? Czy ciąża normalnie przebiegała?
    •  
      CommentAuthoranaaaa
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Misiaczka...własnie wszysto było ok..to była jej trzecia ciąza..pierwsza była bardzo problemowa...wczesniak...i to chory...potem zaszla po kilku latach i poroniła szybko no i od razu 3 ciąża....i wszystko było ok...pamiętam ze bała sie isc do lekarza bo jej zabronil przez 3 miesiace...ale jak poszla to był tylko zdziwiony ze tak szybko...
    • CommentAuthorMagdzikk10
    • CommentTimeFeb 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Czy któraś z Was ma tyłozgięcie macicy?? to też powoduję problem w zajściu w ciążę??
    • CommentAuthorModerator
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Magdzikk10: Czy któraś z Was ma tyłozgięcie macicy?? to też powoduję problem w zajściu w ciążę??


    temat został poruszony w wątku Tyłozgięcie macicy
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.