Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

1.  permalink
    Dziewczyny jestem po ciazy pozamacicznej i z mezem staramy sie o dzidziusia juz pol Roku i NIC. Wczesniej przed usunieciem jajowodu nie mialam prpblemu z zajsciem w ciaze. Co prawda mam za spba kilka poronien, ale mam tez jednego synka. Czy ktoras z Was miala podobny problemy?
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeJan 29th 2018
     permalink
    Ja w podobnej sytuacji - miałam CP zachowali mi jajowod - od 2 miesięcy się staramy a nie wychodzi, ale mam nadzieje ze niebawem się uda. Z synem zaszłam w ciąże w 2 cyklu starań, w CP tez drugi cykl starań.
    A miałaś robione badanie drożności pozostawionego jajowodu ?
    --
  2.  permalink
    Nie mialam i wlasnie zastawiam se czy nie powinnam miec. Martwi mnie to wszystko. Kazde moje wczesniejsze starania trwaly nie dluzej niz 4 cykle a tu moja pol Roku i NIC...
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeJan 29th 2018
     permalink
    Ja czekam jeszcze cykl i poproszę o skierowanie na badanie drożności, mam nadzieje ze się uda :)
    --
    •  
      CommentAuthorkasiulek2418
    • CommentTimeJan 29th 2018 zmieniony
     permalink
    No wlasnie ja daje sobie jeszcze dwa cykle i podobnie. Nie wiem czy to zwiazane jest z tym ze jajeczkowanie prawdopodobnie jest przemienne i potrzeba moze wiecej czasu. Teoretycznie jeszcze jest tak ze jajeczko moze byc przechwcone przez ta strone zdrowa. Sama juz nie wiem :).
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeJan 30th 2018
     permalink
    Ja miałam owulacje z prawego jajnika a ciąże pozamaciczna w lewym jajowodzie wiec...:)
    --
    •  
      CommentAuthorkasiulek2418
    • CommentTimeJan 30th 2018 zmieniony
     permalink
    Asiula oczywiscie trzymam kciuki i czekam na wiesci :-)

<span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 28.02.18 16:51</span>
    Dziewczyny mam dylemat. Zrobilam test ciazowy w 28dc przy xyklach 27/ 28 dmiowych i wyszla mi druga blada krwska. Co myslicie? Pytam poniewaz w razie pozytywnego testu musze wlaczyc clexane.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.