Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeMar 12th 2017
     permalink
    Z tego co pamiętam jak któraś z naszych dziewczyn w ciąży była (chyba Gosia) to jej pediatra kazała czekać ze szczepieniem syna do czasu porodu...
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
     permalink
    ikaan: a czy wszystkie te szczepionki mmr są żywe? Bo moja już dawno powinna być zaszczepiona ale jestem w ciąży więc wolę narazie czekać. Ale z drugiej strony urodzę i też z takim małym strach ją szczypic. Jak to więc załatwić?

tak, i mmr i priorix żywa. odroczenie co najmniej do porodu, a nawet dłużej jak dla mnie.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorzola
     permalink
    Dziewczyny wiecie że szczepionka MMR i Priorix zawierają komórki z abordowanych płodów ludzkich i ludzkie albuminy?
    Mając dzisiejszą wiedzę nigdy nie zaszczepiłabym swoich starszych dzieci, na szczęście najmłodszego ominęły te wszystkie szczepionkowe kombajny!
    Na dodatek rozwija się wzorcowo, bez chorób, alergii itp;)

Treść doklejona: 12.03.17 13:53
    http://szczepienie.blogspot.com/2015/11/co-zawieraja-szczepionki-czy-wiesz-co.html
    •  
      CommentAuthorElse
     permalink
    Zola, mając taką wiedzę, niektórzy muszą szczepić swoje dzieci :P :P :P... ja muszę, bo jest to dla niego bezpieczniejsze. Ale czytam składy danej szczepionki...
    --
    •  
      CommentAuthorikaan
     permalink
    Do porodu czekam na pewno a dalej zobaczymy w takim razie. Zaszczepić chce na pewno, ale żeby to miało ręce i nogi :)
    -- ,
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
     permalink
    karolciat: to jej pediatra kazała czekać ze szczepieniem syna do czasu porodu...

To my tak mieliśmy - odroczenie aż maluch będzie miał co najmniej pół roku (byłam akurat w ciąży) i Krasnal w końcu został zaszczepiony jak brat miał rok.
    --
    •  
      CommentAuthorikaan
     permalink
    A czy w takim razie mogę dalej szczepic według kalendarza omijając po prostu to mmr ? Czy teraz już muszę wszystkie wstrzymać szczepienia aż to przejdziemy?
    -- ,
    •  
      CommentAuthorIwonkaLA
    • CommentTimeMar 12th 2017 zmieniony
     permalink
    A dlaczego nie szczepi się dziecka MMR gdy kobieta jest w ciąży?

Treść doklejona: 12.03.17 19:02
    Już wiem...
    KLIK
    A pytałam dlatego, bo ja szczepilam córkę będąc w ciąży, MMR też...
    --
    •  
      CommentAuthorsalinos
     permalink
    U nas tak było, że Dominikę miałam szczepić MMR ale okazało się, że jestem w ciąży i tak jej odroczyłam do 3 lat :) Młodsza miała wtedy pół roku. Teraz też odroczę, no może nie aż do 3 lat, ale mam stresa przez te szczepionki. Jak ktoś tutaj napisał MMR to kombo żywych..
    --
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeApr 4th 2017
     permalink
    Przełomowa konferencja zakończy szczepionkowy eksperyment na naszych dzieciach.
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.