Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeOct 23rd 2006
     permalink
    a czym się u ciebie objawia?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 23rd 2006
     permalink
    Rozdrażnienie, ból piersi wewnątrz, ból brzucha menstruacyjny. Z naciskiem na to drugie. U Ciebie też występuje?
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeOct 23rd 2006
     permalink
    co do zmiany nastroju to nie zauwazyłam...mam tylko na 3-2 dni przed @ nieco obolałe piersi - to wszystko
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 24th 2006
     permalink
    Czuję wewnątrz siebie nieprzyjemne napięcie fizyczne. Gdy zaczyna się @, ono znika, nasila się ból menstruacyjny, ból piersi znika, a 2. dnia już czuję się dobrze, znacznie lepiej niż pod koniec cyklu. No i mam wielką ochotę na zakazane przyjemności...
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeOct 24th 2006
     permalink
    :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorKes
    • CommentTimeOct 24th 2006
     permalink
    Amazonko, jak ja Cię rozumiem... Czekam dziś na @ i czekam niecierpliwie, bo serio mam już PMS powyżej uszu!:(
    Ciągle bym tylko wyła:))
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 24th 2006
     permalink
    Ostatnio mimo obaw @ przychodzi za wcześnie. Myślałam, że będę miałą 13-dniową fazę lutealną, ale nie zawsze się udaje.
    --
    •  
      CommentAuthorKes
    • CommentTimeOct 24th 2006
     permalink
    Odkąd obserwuję dokładniej, moja FL trwała 11 dni. Wczoraj był 11-sty i mam nadzieje, że to koniec bo już sama siebie nie mogę znieść. Ale jak wiadomo nie zależy mi na dłuszej III fazie ...narazie, ale rozumiem Amazonko Twoje ...rozgoryczenie?
    •  
      CommentAuthorkwiatuszek
    • CommentTimeOct 24th 2006
     permalink
    Biedactwa:hugging:wiem, co czujecie, chociaż już jestem w I fazie... Wiecie, ostatno mój brat pytał mnie, jak układa się płodność kobiety w cyklu, na co MM "jak jest kochaniutka to znaczy, że jest płodna, a jak ma humory to jest niepłodna". Oj, ci faceci:wink:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 24th 2006
     permalink
    W sumie dobre rozeznanie objawów...
    --
    •  
      CommentAuthorKes
    • CommentTimeOct 24th 2006
     permalink
    Cóż za karygodne uproszczenie! :))
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeOct 24th 2006
     permalink
    ale jakie logiczne i prawdziwe?
    •  
      CommentAuthorkwiatuszek
    • CommentTimeOct 24th 2006
     permalink
    ja się uśmiałam i ....no cóż, przyznałam racjęSmileyCentral.com
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeOct 24th 2006
     permalink
    heh - to ciekawe ja mam humory jak mnie cos wkurzy niezaleznie od cyklu ..a milutka jestem tak na codzien no bo na co mam sie zloscic jak wszystko gra? :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorkwiatuszek
    • CommentTimeOct 24th 2006
     permalink
    Lily- dobrze mówisz:wink:ja też bym tak chciała, ale jak mam PMS to nawet papierek mnie denerwuje:bigsmile:I jak wtedy można powiedzieć, że wszystko gra?:wink:Wtedy to mi prawie nic nie gra:bigsmile: Ale nie jest aż tak źle... tylko czasami:wink::bigsmile:
    • CommentAuthorAgunia005
    • CommentTimeOct 24th 2006
     permalink
    Uciekam od Was drogie Panie, z Wiki28 już sie usunęłam z odkładających. Jeszcze nie dodaje się do planujących czy oczekujących czekam na @ i za tydzień się wszystko wyjaśni i wtedy się gdzieś dodam :bigsmile: Będę zaglądała do Was napewno :wink: więc aż tak całkiem nie uciekam
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeOct 24th 2006
     permalink
    no to pa a raczej dozobaczenia :bigsmile:
    • CommentAuthorAgunia005
    • CommentTimeOct 24th 2006
     permalink
    :wink: tylko nie wiem jeszcze gdzie może tak by się udało od razu na głęboką wodę - do oczekujących... ale to tylko marzenie... obiecałam sobie ze testu nie będę robić więc czekam jeszcze tylko (a może aż 8 dni)...
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 24th 2006
     permalink
    Agunia, wpisz się do starających. Podejmujesz czy nie podejmujesz starań?
    --
    • CommentAuthorAgunia005
    • CommentTimeOct 25th 2006
     permalink
    Amazonko podejmuje ale może być tak, że "posialiśmy" więc (nie) cierpliwie czekam na @ i wtedy bedę wiedziała gdzie się wpisywać :wink:
    •  
      CommentAuthorKes
    • CommentTimeOct 25th 2006
     permalink
    Zamienię 13-sto dniową fazę lutealną na krótszą! Kto jest chętny - bo mam dość.
    Możecie zajrzeć na mój wykres i pomóc mi w odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 25th 2006
     permalink
    Chętnie wezmę i oddam moją 11-dniową.
    --
    • CommentAuthorybkaa
    • CommentTimeOct 25th 2006
     permalink
    Ja również humorki mam rózne ale fakt - przed@ chyba jestem bardziej rozdrażniona....
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 25th 2006
     permalink
    Przed @ zdarza mi się dziwny, niepohamowany apetyt na słodycze. Jeśli upadnę i coś zjem, to oznacza, że to jest to. :-(
    --
    •  
      CommentAuthorkwiatuszek
    • CommentTimeOct 26th 2006 zmieniony
     permalink
    Zobacz, Amazonko - on też upada i je:wink::bigsmile:Ciekawe, czy też ma PMS
    SmileyCentral.com
    mam głupawkę hihihi:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorKes
    • CommentTimeOct 26th 2006
     permalink
    Koniec lutealnej, koniec PMS! Wstąpiła we mnie nowa nadzieja :)
    Swoją drogą, nie wiedziałam, że te witaminki tak szybko zadziałają!
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 29th 2006
     permalink
    Od wielu miesięcy nie miałam tak krótkiego cyklu - 28 dni.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 31st 2006
     permalink
    Zgodnie z sugestią petomasza wybieramy się na Spotkania Małżeńskie. Może to pomoże bardziej niż żel?
    --
    •  
      CommentAuthoraniesia
    • CommentTimeNov 1st 2006
     permalink
    hej ,dziewczyny pomozcie mi i powiedzcie o jakiej porze dnia najlepiej badac szyjke,jak kturas z was sie orientuje dobrze w ty temacie bo ja nie.:confused:
    • CommentAuthorybkaa
    • CommentTimeNov 2nd 2006
     permalink
    ja uwazam że 2 razy dziennie
    --
    •  
      CommentAuthorkapelka
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    Amazonko, a na czym polegają takie Spotkania? to nauka npr-u czy coś jeszcze?
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    kapelko - to są rekolekcje dla małżeństw może coś tam mówią o npe-rze ale nie to będzie meritum sprawy tylko życie w małżeństwie, czerpanie łask z tego sakramentu itd...
    • CommentAuthorwampirek_
    • CommentTimeNov 4th 2006
     permalink
    Cześć dzisiaj pierwszy raz weszłam na forum i postanowiłam dołączyć do odkładających:) W lipcu mam ślub i postanowiłam pouczyć sie Naturalnych Metod Planowania Rodziny:) To moje dane
    wampirek|1.5 roku|brak dzieci|25.10.2006|:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 5th 2006
     permalink
    Kapelka, te spotkania nie mają nic wspólnego z NPR. To nauka dialogu dla małżeństw. Raczej warsztaty psychologiczne niż rekolekcje, zresztą przekonamy się.
    Wampirek, jakiej metody używasz? Metoda objawowo-termiczna jest niejedna. Jesteś już w Wiki, ale nie podałaś miasta.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 7th 2006
     permalink
    Info dla czekających z utratą dziewictwa do ślubu z "Poradnika Domowego":
    Pytanie czytelniczki: Czy zwlekanie z inicjacją seksualnej np. do 30., 35. roku życia może rodzić problemy?
    Odpowiada prof. Zbigniew Lew-Starowicz 2001-02-26:
    Tak, o ile ktoś do tego czasu wstrzymywał się z wszelką aktywnością seksualną.
    Bo seks jest jak palenisko, które można wygasić, ale trudno później rozniecić. Jeśli natomiast stosował zastępczą aktywność, jak choćby masturbację - nie powinien mieć problemów. Chodzi o to, by nie dopuścić do całkowitego wymazania seksu ze swej jaźni. A ktoś, kto ma słaby temperament może w pewnych okolicznościach zapomnieć o seksie i żyć w celibacie bez poczucia dyskomfortu.

    Dane tu przedstawione mają jedynie wartość informacyjną i nie mogą zastąpić indywidualnej porady lekarskiej.
    --
    •  
      CommentAuthorKes
    • CommentTimeNov 7th 2006
     permalink
    Czekanie do ślubu nie musi oznaczać czekania ze współżyciem do 35 roku życia ;) ani "wymazania seksu ze swej jażni"!
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 7th 2006
     permalink
    Wskazane jednak nie jest, he he. Niejedna należy zatem do patologii.
    --
    •  
      CommentAuthorkwiatuszek
    • CommentTimeNov 7th 2006
     permalink
    kiedyś wypowiedzi tego "lekarza" dziwiły mnie bardzo, a teraz już nie robią na mnie żadnego wrażenia:confused:
    •  
      CommentAuthorKes
    • CommentTimeNov 7th 2006
     permalink
    czyli jestem "chodzącą patologią"?
    a wiecie co... dobrze mi z tym :peace:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 7th 2006
     permalink
    Kesuś, jest nas więcej... :-)
    --
    •  
      CommentAuthorkwiatuszek
    • CommentTimeNov 7th 2006
     permalink
    Szkoda, że ten "lekarz" nie pisał o złym wpływie seksu przed 18 rokiem życia! A uczyłam się o tym na biologii!
    Kesuś - nie Ty jedna:wink:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 7th 2006
     permalink
    no pewnie że nie jedna!:bigsmile::wink::swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorKes
    • CommentTimeNov 7th 2006
     permalink
    Jak miło :grouphug: ...bo czasami w tym wariackim świecie to już się człowiek porządnie wystraszy, czy aby normalny jest? Jeszcze jak się Lwa poczyta.. :fierce:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 7th 2006
     permalink
    Wisłocka opisuje tzw. zespół orgazmu łechtaczkowego. To się leczy, chlip, chlip.
    --
    •  
      CommentAuthorkwiatuszek
    • CommentTimeNov 7th 2006
     permalink
    co??
    •  
      CommentAuthorAnia
    • CommentTimeNov 7th 2006
     permalink
    Wymazywanie seksu ze swej jaxni przez kilkadziesiąt lat życia nie jest zdrowym objawem i tu zgodzę się z Lwem :-) To po prostu nie jest zgodne z biologia człowieka. Po 30 jest już po najlepszym czasie na rozmnażanie się. Choćby dlatego natura wzywa człowieka do seksu kiedy jest młodszy niż te 30 lat, gdzies tak około 10 lat młodszy.
    Nie wdaję się w ideologię, tylko w biologię.
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 7th 2006
     permalink
    ojej poczułam się strasznie staro jak napisałaś że w w wieku 30lat minął już najlepszy czas na rozmnażanie, jeszcze chwilę to zacznę w ogóle wątpić czy uda mi się zajść...:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorkwiatuszek
    • CommentTimeNov 7th 2006
     permalink
    Aniu, ja oprócz natury skupiłabym się na rozsądku! Czy, skoro dziewczynka jest już dojrzała płciowo w wieku 12 lat to oznacza, że to dobry czas na rozpoczęcie współżycia? Wiesz, człowiek powinien kierować się w życiu nie samą naturą!
    •  
      CommentAuthorPaula
    • CommentTimeNov 8th 2006
     permalink
    12 latka nie jest jeszcze w pełni dojrzała, sama miesiączka nie wystarczy do pełnej biologicznej dojrzałości organizmu
    •  
      CommentAuthorkwiatuszek
    • CommentTimeNov 8th 2006
     permalink
    Właśnie o to chodzi, że nawet- jeśli natura na coś wskazuje to my mamy rozsądek i wiemy, że może być inaczej.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.