Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorAgunia005
    • CommentTimeOct 18th 2006
     permalink
    Kochane kobietki jeszcze kilka dni bede z Wami a od przyszłego cyklu (chyba że w tym coś "zmajstrujemy" z małżonkiem) przenoszę się do starających się (a może szczęśliwie do oczekujących :smile:), chyba czas przezwyciężyć strach i siebie samą :wink:
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 18th 2006
     permalink
    będziemy cię wspierać, ja do starających z odkładających przechodzę w grudniu :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 18th 2006
     permalink
    Ybka, już jesteś. Obejrzyj.
    --
    • CommentAuthorAgunia005
    • CommentTimeOct 18th 2006
     permalink
    dzięki :kissing:
    •  
      CommentAuthoraniesia
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    No u mnie to jest taka sytuacja ze ja mam 28 a moj 31 i mamy juz 8 letnia core i odkladamy mysle ze do przyszlego roku i tak sobie mysle kurde jak to bedzie taka duza roznica wieku ale z drugiej strony patrzac to mam siostre 11 lat mlodsza i nie moge powiedziec ze jest zle nigdy sie nie klocilysmy zreszta ja to czasani musialam i pomatkowac jej a znowu ona jest starsza od mojej corki o 9 lat i tez jest fajnie czasami jak na nie patrze to normalnie siostra prawie juz 18 -letnia zachowuje sie jak dziecko 9 -letnie oczywiscie jak obie sie spotkaja.No i ja juz niewiem, czasami zazdroszcze dziewczynom kture maja dzieci i jest miedzy nimi 3- 4 lata roznicy no ale ja niestety nie moglam pozwolic sobie na planowanie 2 a co dopiero miec je:sad:zreszta i teraz sa obawy czy sobie damy rade i wogule ale mysle ze i nie tylko ja mam takie mysli czasami.No nic to se pogadalam:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    Mogłabyś już nie odkładac?
    --
    •  
      CommentAuthoraniesia
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    No niestety ale musze odlozyc jeszcze na jakis czas:sad:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    Co się odwlecze, to nie uciecze.
    --
    •  
      CommentAuthoraniesia
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    dokladnie tak samo mysle:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorKes
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    Udostępniłam mój wykres. Możecie kobitki rzucić okiem i napisać czy go dobrze zinterpretowałam?
    •  
      CommentAuthoraniesia
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    no a u mnie w koncu @ po 80 dniach:confused:jak ktos nie wierzy to niech spojrzy:cool:
    •  
      CommentAuthorKes
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    aniesia :shocked:
    No to sie dopiero nazywa wyczekiwana @...
    Zakładasz nowy wykres?
    •  
      CommentAuthoraniesia
    • CommentTimeOct 19th 2006 zmieniony
     permalink
    tak juz zalozylam no zebys wiedziala jak niekture niechca dostac to ja nie moglam sie doczekac kiedy w koncu przylezie :confused:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    Aniesia, u mnie też tak bywa, że nie mogę się doczekać upewnienia, że nic się nie stało z powodu przedwczesnego skorzystania z III lub późnego z I fazy...
    --
    •  
      CommentAuthoraniesia
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    :bigsmile:nie no u mnie to raczej cos sie powalilo i dlatego tak.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    Chyca tak. :-( Często masz takie gigantyczne cykle?
    --
    •  
      CommentAuthoraniesia
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    nie az tak to nie choc wczesniej zdazalo sie(choc moze nie tak dlugo) tyle ze od niedawana obserwuje swoje cykle bardziej dokladnie tzn. termometr i te sprawy i dlatego teraz tak zwrocilam na to uwage.zobaczymy czy sie nie bedzie powtarzac jak tak to do lekarza trzeba bedzie sie wybrac.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    Miewacie czasem tak małą różnicę między poziomem wyższym a niższym? Czy to może świadczyć o czymś złym, np. o niepewności wyznaczenia III fazy?
    --
    •  
      CommentAuthorkwiatuszek
    • CommentTimeOct 19th 2006 zmieniony
     permalink
    Amazonko-u mnie to różnie bywa, ale zazwyczaj jest ten "wymagany próg". A czy w Twoich cyklach trzeci, lub czwarty pomiar nie jest wyższy o conajmniej 0,2 stopnia?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    Hmm, zobacz. W tym cyklu jest wymagane minimum co do 0,001 st.
    --
    •  
      CommentAuthorkwiatuszek
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    Hm, nie rozumiem...
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    Poprzednio miałam większy skok. W tym cyklu skorzystałam z 6 dnia I fazy i skok jakiś mały.
    --
    •  
      CommentAuthorkwiatuszek
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    Ja myślę, że to, że skorzystałaś z I fazy nie ma żadnego znaczenia, najwyżej, jeśli coś "zakiełkowało":wink: to skok może być większy (podwójny):bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    Cykle się skracają, skoki zmniejszają, nie wiem, do czego to dąży...
    --
    •  
      CommentAuthorkwiatuszek
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    Amazonko, a w którym dniu był skok? Bo jeśli w 13-tym, lub później to nie masz się w ogóle czym martwić. A do czego to dąży... któż to wie:wink: U mnie też ostatnio się dziwnie poskracały, ale ja się cieszę, bo faza lutealna pozostała tak samo długa:wink:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    Skok był w należnym sobie dniu 17. Po 5 dniach śluzu płodnego. W ostatnim cyklu nieoczekiwanie faza lutealna skróciła się o 2 dni, a chcieliśmy jej użyć jeszcze... Miałam pomysł na udziwnienie, a tu nic z tego...
    --
    • CommentAuthorAgunia005
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    Pomimo szczerych chęci ucieknięcia od Was zostaje :cry: jeżeli wczorajsza a właściwie dzisiejsza noc nie była owocna ... ehh brak mi słów... Byłam dziś u lekarza i miałam zamrażaną nadżerkę i co z tym się wiąże nie wskazana ciąża - za 6 tyg kontrol... inny lekarz mówił że nadżerka jest maleńka moja pani dr że wielka i juz sama nie wiem ale chyba wtedy będzie 2 podejście do zamrażania bo coś zostało jeszcze ... mówiłam lekarce o tym że "ostatnio poszalałam" z mężem, ale mówi że jeśli nawet dojdzie do zapłodnienia to mam maleńkie szanse na to by "coś z tego było" i nawet nie będę wiedziała czy "coś" było czy nie :( nie wiem ale jakoś mi się tak ciężko zrobiło i ide spać... odliczanie dni mnie czeka... 6 tygodni - długich tygodni ...
    • CommentAuthorybkaa
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    Agusia co do twojego wczesniejszego stwierdzenia na temat wieku dzieci - to u mnie będzie nie mniej niż 16 lat i co ja mam powiedzieć????

    przespałam i nie wiem kiedy???:devil:
    --
    •  
      CommentAuthoraniesia
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    Ybka jak to stwierdzila ostatnio amazonka co sie odwlecze to nie uciecze:bigsmile:ale tak prawde mowiac to czas leci jak szalony rok za rokiem mija i niewiesz kiedy to ja sie nie dziwie ze je przespalas:wink:
    • CommentAuthorAgunia005
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    Ybko ty nic nie mów :D twoja starsza pociecha będzie miała kulę u nogi i chrzest bycia rodzicem :) A na poważnie mam znajomych gdzie chlopak ma obecnie19 lat i siostrę ponad roczną :) i na malucha poderwał sobie panienkę niebawem bedą sluby (juz jest narzeczeństwo) i czasami tak naprawdę nie wiadomo czyja to dzidzia bo jak mówi że siostra to i tak nikt nie wierzy :) Będzie Ybko dobrze pokocha jak swoje :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    Mam nadzieję, że dziś rozpoczyna się III faza i możemy zacząć działąć.
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    no Amazonko niepokoi Cie mały skok...a co ja mam powiedzieć :confused:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    Hmmm, daje do myślenia. Może po prostu trzeba jeszcze poczekać, a skoku nie było?
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    poczekamy zobaczymy narazie wzrasta sobie b. łagodnie
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    Są różne rodzaj skoków, może będzie taki łagodny wzrost? To też się liczy.
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    no tak ale jak tu wyznaczyć początek fazy lutealnej?:confused:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    Retrospektywnie, po stwierdzeniu skoku. Zresztą od czego masz ekspertów?
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    a jak nie będzie skoku tylko jutro powiedzmy kolejny skoczek o 0,1 stopnia?
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeOct 21st 2006
     permalink
    no wuaśnie i tak się stało - pomocy potrzebuję w interpretacji !!! prosze!!:whorship:
    •  
      CommentAuthoraxxa
    • CommentTimeOct 21st 2006
     permalink
    sorki że sie wtrące... rozmawiałam kiedys z moją gin na temat skoku tempki... okazało się że czasami ona powoli wzrasta i wtedy mozna mówic o opóźnionej owulacji ... nie wiem jak to jest u was bo nie mam podglądu na wykres 9byc może mam ale jestem tu od wczoraj to jeszcze wszystkiego nie załapałam )
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 21st 2006 zmieniony
     permalink
    Temperatura zazwyczaj powoli wzrasta. Skok musi ostągnąć dopiero trzecia tempka. Tak jest wg wszystkich reguł. A fazę lutealną liczy się od pierwszej wyższej o jakąkolwiek wartość, niż najwyższa z 6 przedwzrostowych - a nie od pierwszej wyższej o minimum 0,2. Lily - zajrzyj na wykres, napisałąm trochę na temat interpretacji.
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeOct 21st 2006
     permalink
    tak już widziałam i bardzo dziękuję za pomoc w interpretacji :bigsmile:
    • CommentAuthorybkaa
    • CommentTimeOct 21st 2006
     permalink
    Amazonko dodalam komentarz

    wiecie co - chyba nie mam siły na to poranne mierenie temp - zrezygnowalam na razie - badam śluz
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 22nd 2006
     permalink
    Dzięki. Ybka, przecież JEST 6 niskich temperatur??? NIe po kolei, ale jest. Mam czekać do @?
    --
    • CommentAuthorybkaa
    • CommentTimeOct 22nd 2006 zmieniony
     permalink
    No dobrze ale gdzie masz temp z dn 11,12,14 ??????? bo na wykresie ich nie widzę??? Nie mozna ich odpuścić tak sobie , musza być po kolei -

    ja to ogólnie badam tylko sluz bo meczą mnie te poranne pobudki - i wogóle w I II fazie nie pozwalam na odwiedzinki
    --
    •  
      CommentAuthorPaula
    • CommentTimeOct 22nd 2006
     permalink
    ybka a ja właśnie zmobilizowałam się do mierzenia tmp. Co prawda nie jest to takie rygorystyczne ja niby powinno być i nie robię sobie specjalnie pobudki np. w niedzielę, gdy nie muszę wstawać (dzisiaj zmierzyłam o 9), ale mierzę. Na razie mam 5 dni pomiarów, w tym drugiego dopiero, gdy wstałam uświadomiłam sobie, że z przyzwyczajenia zmierzyłam temperaturę pod pachą :).
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 22nd 2006 zmieniony
     permalink
    Ybka, to ile mam czekać? I na co? Te temperatury są, ale zakłócone. Umieściłam je na wykresie.
    Dziwi mnie teraz dodatkowy wzrost temperatury, wcześniej maławy skok, teraz znów... Czy jest się czym przejmować?
    --
    •  
      CommentAuthorkwiatuszek
    • CommentTimeOct 23rd 2006
     permalink
    Amazonko, nie ma się czym przejmować! Skoki występują i nie muszą być one oznaką ciąży! Nie stresuj się tak, bo skończy się to ciążą.....urojoną:wink::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 23rd 2006
     permalink
    He he, no ok. W poprzednich wykresach miałam takie charakterystyczne piki temperatury na początku i na końcu III fazy. Myślałam, że tak już będzie. Teraz jakoś nie wyszło.
    Starające ekscytują się trójfazowymi wykresami, stąd te głupie myśli.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 23rd 2006
     permalink
    W każdym razie temperatura co wzrosła, to już spada. PMS mnie dobija...
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.