Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 24th 2007
     permalink
    Odezwij się zatem do Damazego. Niech poradzi albo naprawi błąd: damazy@28dni.pl
    -- [/url]
    • CommentAuthorKiciaG
    • CommentTimeMay 25th 2007
     permalink
    Dzień Dobry...
    Mam pytanko czy możliwe jest że 3 dni od zapłodnienia mogę mieć nudności i bóle głowy???
    czy to może moje jakieś urojenia??
    Z góry dziękuję za odpowiedź :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeMay 25th 2007
     permalink
    Kicia a skąd wiesz że doszło do zaplodnienia? Masz pozytywny wynik testu?
    • CommentAuthorKiciaG
    • CommentTimeMay 25th 2007
     permalink
    wiesz nie robiłam jeszcze testu, (chyba jest za wcześnie...) ale od jakiegoś czasu staramy się o dziecko (mam "książkowe" regularne cykle, obserwuję swój śluz, ale niestety nie mierzę temperaturki....
    Bardzo chciałabym być w ciąży,urodzić dzidziusia mojemu mężowi by miał ochotę dalej walczyć z chorobą... (mój mąż ma nowotwór złośliwy) i obawiam się czy przypadkiem sama nie wmówiłam sobie objawów :-)
    Jutro idę do lekarza na "kontrolne" badania, ale "on" chyba też nie będzie w stanie na takim etapie wykryć ciąży....
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeMay 25th 2007
     permalink
    chyba pozostaje Wam tylko czekać - takie objawy niekoniecznie są związane z ciążą - a doświadczenie dziewczyn pokazuje że najwcześniej miały jakieś objawy w 4-5 tyg. ciąży
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 25th 2007
     permalink
    Kicia, przeczytaj wątek i sama się przekonaj, kiedy i jakie występują najwcześniejsze objawy. Informacja jest w zasięgu myszki, wystarczy tylko po nią sięgnąć.
    -- [/url]
    • CommentAuthorKiciaG
    • CommentTimeMay 25th 2007
     permalink
    Dziękuję :-)...
    no niestety...niewiele się dowiedziałam, a i zaczęłam mieć jednak trochę nadziei...- znowu się wszystko pogmatwało. Cóż pozostaje nam czekać do @
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMay 25th 2007
     permalink
    Kiciu, ja po skoku tempki wykazuję po kolei wszystkie ciążowe objawy, a kończy się na @. Lepiej odpuścić, dzidzia do Was sama przyjdzie :)
    --
    • CommentAuthorKiciaG
    • CommentTimeMay 25th 2007
     permalink
    obyyyyy....
    ale słuchajcie od samego rana siedzę w toalecie i wymiotuję...-zaczęłam już podejrzewać że może nabawiłam się wrzodów albo nerwicy żołądkowej....- sama nie wiem, a może te objawy są bo bardzo chcę.....może:neutral:
    --
    • CommentAuthorKiciaG
    • CommentTimeMay 25th 2007
     permalink
    a dziś w nocy bolał mnie brzuch...tak jakbym miała dostać @....
    wiem że to za wcześnie...ale mam trochę nadziei, gdyż Basia76 pisała że ona miała podobne objawy od samego początku....
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeMay 25th 2007
     permalink
    Kicia - nie chcę cię urazić ale myslę że im bardziej będziesz się nakręcać tym większy żal poczujesz jak jednak nie wyjdzie tym razem - spokój najważniejszy :bigsmile:
    • CommentAuthorewuncia
    • CommentTimeMay 25th 2007
     permalink
    Cześć dziewuszki
    zrobiłam dziś rano test....i znowu jedna czerwona grruba krecha :cry::cry::cry:
    nie wiem co mam robic czy leciec do ginki na badania czy wypchac na nie M, czy dać spokój i czekać co życie przyniesie
    • CommentAuthorewuncia
    • CommentTimeMay 25th 2007
     permalink
    Powiedzcie czy to wazne w jakim wieku M przechodził jakies ważne choroby ? Czytałam że im później tym gorzej. Mój M miał ospę w wieku 19 lat. Czy cos o tym słyszałyście i macie jakąś opinie na ten temat?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 25th 2007
     permalink
    Może najbardziej istotna byłaby opinia lekarza o chorobach w historii?
    -- [/url]
    • CommentAuthorewuncia
    • CommentTimeMay 27th 2007
     permalink
    Amazonka - wiesz co, mam wrażenie że mnie nie lubisz, na każdym z forum gdzie się tylko znajdę ty się pojawiasz i zbywasz mnie prostymi tekstami. Gybym chciała zasięgnąc opinii lekarza to poszłabym do niego nie uważasz??? Naczytałam się trochę o Was staraczki i widzę że macie duże doświadczenie w tych sprawach, dlatego pytam o wszystko co moze mieć wpływ na to że jeszcze nie mamy fasolki :sad: wiadomo że lekarze mają obojętny stosunek do pacjenta i wszystkich traktują ogólnikowo.
    Kiedy tu trafiłam i opowiedziałam o sobie spotkałam się z ciepłym i pocieszającym przywitaniem, miałam nadzieję że jakoś z wami uda mi się przetrwać ale ty mnie do tego skutecznie zniechęcasz! Jeżeli nie wiesz jak mi pomóc (nawet psychicznie) to proszę nie zwracaj się do mnie a taką wyższością.

    Pozdrawiam wszystkie staraczki:flowers:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 27th 2007
     permalink
    To pierwsze forum, na którym mnie spotkałaś. Do niczego Cię nie zniechęcam, mylisz się i ulegasz złudzeniom o wyższości.
    Nie wszyscy lekarze traktują pacjentów ogólnikowo, są różni. Każda użytkowniczka Ci to powie z własnego doświadczenia.
    -- [/url]
    • CommentAuthorjulcia
    • CommentTimeMay 27th 2007
     permalink
    napiszcie dziewczynki prosze czy bol sutkow moze byc objawem wczesnej ciazy...zastanawiam sie czy sutki bola mnie od okolo 5 dni...myslalam ze moze przed okresem jestem i dlatego..ale nigdy przed okresem nie bolaly mnie sutki tylko cale piersi...a teraz mam wrazliwe tylko sutki..bola jak dotykam....moga mnie bolec od solarium???odpiszcie prosze
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeMay 27th 2007
     permalink
    julcia - mogą ale nie muszą - o ciąży najlepiej świadczy test ciążowy ( najlepiej Beta)
    • CommentAuthorewuncia
    • CommentTimeMay 28th 2007
     permalink
    Nie wiem czy ty jesteś naprawdę taka zimna czy lodówkę ktoś otwarł?
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeMay 28th 2007
     permalink
    ja nie mialam zadnych obiawòw ciazy w trakcie pierwszego miesiaca ,az nie dowierzalam,za to przez nastepne 2 wymiotowalam dalej niz widze ,do tego stpnia za w samochodzie mialam miske ,teraz jestem w4 i jest ok...
    • CommentAuthorpumi
    • CommentTimeMay 29th 2007 zmieniony
     permalink
    "Mam pytanko czy możliwe jest że 3 dni od zapłodnienia mogę mieć nudności i bóle głowy???
    czy to może moje jakieś urojenia??"

    ja w pierwszej ciazy maialm objawy 2 dni po zaplodnieniu-zawroty glowy i mdlosci i do tefo doszly lekko nabrzmiale piersi-niestety tamta ciaze stracilam w 6tc. teraz znow jestem w ciazy w 3 tyg po poronieniu. bola mnie piersi i sa olbrzymie-jestem dobrej
  1.  permalink
    no to Ty wiesz czy jesteś czy nie? bo nie zrozumiałam za bardzo,
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeMay 30th 2007
     permalink
    To kwestia indywidualna. A skoro bylas juz w ciazy - sama wiesz, jakie mialas wtedy objawy.
    Choc takie 'urojenia' dosc czesto wystepuja u starajacych sie :wink:
    --
    • CommentAuthorpumi
    • CommentTimeMay 30th 2007
     permalink
    ja wiem ze jestem w ciazy.zrobilam juz dwa testy.poczekam jeszcze z wizyta w szpitalu.sama nie wiem ja obliczyc ktory to tydzien? chyba dodac 2 tyg przed ovulcja.........
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeMay 30th 2007
     permalink
    Coś jest nie tak. jeśli robiłaś testy w 3 DNI od zapłodnienia i wyszły pozytywne - to owulację musiałaś mieć znacznie wcześniej. nie ma bowiem możiwości by wykryć tak wczesną ciążę. Zagnieżdżenie rozpoczyna się w 6 dniu i dopiero wtedy rozpoczyna się produkcja hCG.
    •  
      CommentAuthorpani_wonka
    • CommentTimeMay 30th 2007
     permalink
    Ja też nic z tego nie rozumiem:bigsmile:
    -- "bez pretensji do mądrości, której nie mam, bez odbijania jej na ksero i wpadania w schemat"
    •  
      CommentAuthordorah
    • CommentTimeMay 30th 2007
     permalink
    Pumi, na czym opierasz pewność, że to trzy dni?
    -- chętnie pomogę w interpretacji
    • CommentAuthorpumi
    • CommentTimeMay 30th 2007
     permalink
    nie, nie dziewczynki-bo wyniklo tu pewne zamieszanko-ten tekst z pytaniem u gory mojego postu to cytat dziewczyny ktora powyzej zadaje takie pytanko, wiec jej odpowiedzialam ze ja w pierwszej ciazy kilka dni po zaplodnieniu juz mialam objawy i nie czulam sie wtedy najlepiej. natomiast teraz jestem przypuszczalnie w 4 tc czyli jakies 2,5 tyg od ovulacji i praktycznie tez od poczatku zaczelam cos przeczuwac -ze to byl strzal w dziesiatke.zrobilam test po niecalych dwoch tyg od ovuacji i wyszedl pozytywny. dla pewnosci go powtorzylam.
    no mam nadzieje ze troszke odplatalam to zamieszanie:bigsmile:
    • CommentAuthorKiciaG
    • CommentTimeJun 1st 2007
     permalink
    Dziewczynki....
    większość z Was pisze w objawach pojawiających się podczas początków ciąży o Dużej ilości białego śluzu.....
    a co powiecie jeśli ten śluz jest biały, ale nie ma go wcale tak "dużo" ????
    --
    • CommentAuthorpumi
    • CommentTimeJun 1st 2007
     permalink
    KiciaG-ja tez nie mam prawie wogole-raczej tam jest sucho:neutral:
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJun 1st 2007 zmieniony
     permalink
    Zapraszam na świeżutkie pierwsze objawy ciąży: http://28dni.pl/Fiufiu/cykl

    KiciaG, ja miałam przez pierwsze dni po implantacji raczej mało (poza jednym dniem), od wczoraj potop...
    --
    • CommentAuthorKiciaG
    • CommentTimeJun 1st 2007
     permalink
    no to tak jak u mnie....
    tylko jeszcze za wcześnie by zrobić test, ale na 99% wiem że jestem w ciąży, tym bardziej że dwa dni po tym jak staraliśmy się o dzidziusia miałam już śluz nie rozciągliwy a biały i lepki mimo że jeszcze powinien być płodny.....
    Ale zobaczyy :-)
    --
    • CommentAuthorpumi
    • CommentTimeJun 2nd 2007
     permalink
    ja dziewczynki wczoraj spedzilam 7 godzin na ostrym dyzurze-uslyszalam wyrok-prawdopodobnie ciaza pozamaciczna. pytalam lekarzy czy to za szybko po poronieniu ale stwierdzili ze w moim przypadku to nie mialo zadnego znaczenia. (dodam ze mieszkam w Nowym
    jorku i tu lekarze maja inne podejscie niz w polsce). w niedziele jade znowu na badanie chormonow i jak beda spadac to musza mi usowac dzidzie.mam jeszcze iskierke nadzieji ze sie uda :cry:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 3rd 2007
     permalink
    kurcze pumi - strasznie mi przykro, może jednak diagnoza nie potwierdzi się
    • CommentAuthormaya80
    • CommentTimeJun 3rd 2007 zmieniony
     permalink
    Czesc dziewczyny! Jesli chodzi o objawy wczesnej ciąży to ja w marcu 2007 roku mialam stwierdzona na 99% ciąże przez ginekologa na podstawie usg (pęcherzyka jeszcze nie bylo widac, ale byla powiekszona macica) i badania piersi (bardzo powiekszone, bolące i wyczuwane przy badaniu byly -nie wiem czy to dobrze nazwe- kanaliki mlekowe). Testu, ani z moczu, ani z krwii nie zrobilam, bo balam sie zapeszac, ale moja gin. powiedziala, ze na 99% jestem w ciazy. Mialam przyjsc po tygodniu na usg, a 6 tygodni od ostatniej miesiaczki, ale niestety nie doczekalam. Trzy dni przed wizytą okropnie rozbolało mnie podbrzusze i dostałam @. Wczesniej nie bolal mnie brzuch tylko odczuwalam klucia w podbrzuszu. Byl to mój trzeci cykl z Duphastonem. Dzień, w ktorym dostalam @, przeryczalam. Wkurzylam się i do tej pory nie poszlam do mojej gin., bo ja sie nie nastawialm na ciążę, a ona mnie nakrecila. Tak sobie mysle, że skoro uważała, ze jestem w ciąży i wiedziala, że staramy sie od dluzszego czasu to powinna wyslac mnie na betę i ewentualnie inne badania i dac coś na podtrzymanie ciąży.

    http://28dni.pl/maya80/cykl
    • CommentAuthorMilka84_
    • CommentTimeJun 3rd 2007
     permalink
    przykro mi pumi. trzymam mocno kciuki. ja mialam podobna sytuacje tydzien temu.moja gin wyslala mnie do kliniki bo nadal nie widziala nic na usg.Mowila ze to na 90% pozamaciczna.ale jednak po kilku dniach obserwacji hormonow i ponownym usg okazalo sie ze wszystko jest ok a dzidzia rozwija sie dobrze.poprostu ciaze byla jeszcze za swieza zeby cos zobaczyc na usg(4 tydzien).Jeszcze nic pewnego jesli jest chociaz 1% nadziei.
    pozdrawiam
    • CommentAuthorpumi
    • CommentTimeJun 3rd 2007
     permalink
    Milka84-dodalas mi nadzieji!!! u mnie tez jest okolo 4 tyg. za 3 godziny jade do szpitala.plakac mi sie chce.tak bardzo chcemy z mezem miec dzidzie a to sie okazuje takie trudne.nie jestem rasistka-ale jak widze na ulicy murzynice ktore maja 4 dzieci i paraduja z brzucholem w 5 dzieckiem i wydzieraja sie na dzieci to mnie ogarnia taka zlosc ze taka to moze miec i nie szanuje swoich pociech a my tacy spragnieni jestesmy i mamy takie przezycia.naprawde twoj post dodaje nadzieji i mam nadzieje ze u mnie bedzie taka sama sytuacja jak u Ciebie.napisze wam jak sie moje losy dalej potocza jak wroce ze szpitala.powiedz mi jeszcze czy po takiej diagnozie trzeba jezdzic do szpitala co 48 godzin zeby sprawdzac liczbe chormonow?
    • CommentAuthorpumi
    • CommentTimeJun 3rd 2007
     permalink
    ciesze sie razem z toba twoim szczesciem i pisz jak sie czujesz Milka
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJun 3rd 2007
     permalink
    Pumi, co 48 h sprawdzają Ci pewnie poziom bety hcg, jeśli się podwaja, to dzidzia rośnie normalnie. Myślę, że skoro w 4. tygodniu maleństwo ma jakieś 2 mm, to lekarz musi mieć sokoli wzrok, żeby na bank stwierdzić ciążę pozamaciczną, a już spieszyć się z usuwaniem to ja nie wiem... Wyniki bety wiele Ci powiedzą. Trzymam kciuki!
    --
  2.  permalink
    Pumi trzymam kciuki!!! bądz dobrej myśli i koniecznie nam napisz co i jak u Ciebi ebo bedziemy sie denerowac(życze Ci żeby Ci beta rosła)

    <ubranka dzieciece
    --
    • CommentAuthorpumi
    • CommentTimeJun 4th 2007
     permalink
    Boze !!! co za ulga. beta znacznie wzrosla.jutro mam sie zglosic do szpitala na dalsze badania i usg.jak mi znowu cos wspomna ze czegos tam nie widac-to ich udusze ze taki stres w tak wczesnej ciazy wprowadzaja.ciesze sie dziwczynki niesamowicie i jestescie cudowne. dzis nawet sie zachcianki na ogorki pojawily i lekkie mdlosci....:bigsmile:
    • CommentAuthorMilka84_
    • CommentTimeJun 4th 2007
     permalink
    pumi:cheer::cheer::cheer:
    strasznie sie ciesze!!! wiem jak sie czulas i wiem tez jaka to ulga.ja musialam jezdzic co 2 dni na kontrole chormonow.A dzidzia tzn pecherzyk mial na ostatnim badaniu juz 11,6mm:tooth:
    teraz ciaza ma 5tygodni+ 6dni.Szkrabek rozwija sie prawidlowo i widocznie czuje sie dobrze - bo ja raczej zle...dzisiaj pierwszy raz wisialam nad toaleta. Ale jestem przy tym bardzo happy bo wiem ze warto
    :wink:
    pumi trzymam dalej kciuki i daj znac jak sie czujesz.Widocznie bedziemy szly na rowno:bigsmile:
    pozdrawiam
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeJun 5th 2007
     permalink
    pumi
    Jaka ulga wielka! Ciesze sie bardzo!
    Niech sie fasolek dobrze u Ciebie w brzuszku czuje :bigsmile:
    --
    • CommentAuthormarata206
    • CommentTimeJun 10th 2007
     permalink
    Czesc wam!Ja jestem w 3m-c ciazy.Poczatkowe obiawy jakie mialam to mdlosci i brak miesiaczki.Ale tak pozatym nie wymiotowalam ani zadnych innych obiawow nie mialam.28 maja zrobilam test i az sie poplakalam ze szczescia kiedy zobaczylam dwie kreski.1 czerwca poszlam do lekarza aby potwierdzic wynik testu,okazalo sie ze jestem w 9 tygodniu ciazy.
    :bigsmile:
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeJun 10th 2007
     permalink
    marata!
    :clap::clap::clap:
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJun 12th 2007
     permalink
    Pumi ciesze sie ze wszystko jakos Wam sie uklada i tzrymam kciuki aby dalej bylo jak najlepiej ,


    Marta - Tobie rowniez gratuluje!!

    Ewuncia - nie zrażaj sie co do forum - niestety na forum poczatkowych objawow ciazy sa tez osoby takie ktore odkladaja (Amazonka) i one raczej nie zrozumieja starajacych sie - wiec nabierz dystansu.Pozdrawiam Cie serdecznie i wracaj na forum:cheer::cheer:
    --
    • CommentAuthormarata206
    • CommentTimeJun 15th 2007
     permalink
    Cześć dziewczyny! Ja i mój maz staralismy sie o dziecko 9 miesiecy,a od 2 miesiecy zanim zaszlam w ciaze zaczelam pic ziółka na plodnosc.Mysle ze to one mi pomogly.Poczatkowo jak pisalam powyrzej nie mialam zadnych obiawów postanowilam zrobic test z powodu braku miesiaczki.Owszem mialam lekkie mdlosci ale myslalam ze moze cos zjadlam i to od tego.Takze dziewczyny nie martwcie sie i starajcie dalej a tym ktore na tescie zobaczyly dwie kreski GRATULUJE!!!:wink::smile::surprised::bigsmile:
    • CommentAuthorsikorka
    • CommentTimeJun 16th 2007
     permalink
    Witam wszystkich! Jestem tu pierwszy raz chociaż często czytałam różne wypowiedzi. Własnie się zastanawiam czy jestem w ciąży. @ mialam dostać 14.06 i nie dostałam, dostałam za to okropny katar i temperaturę 37. Czytając wasze wypowedzi sprawdziłam jeszcze śluz i jest biały ,gęsty. Jak myślicie czy to wskazuje na ciąże? jeden test już zrobiłam zaraz w czwartek ale wyszedł negatywny więc czekam do poniedziałku i ide na Bete hcg. Wszystkim dziewczyną zaciążonym serdecznie gratuluje.:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJun 16th 2007 zmieniony
     permalink
    Hej Sikorko, życzę Ci zaciążenia :). Z testem czasem warto zaczekać do 18. dnia fazy lutalnej, czyli w Twoim przypadku do poniedziałku właśnie. Czy prowadzisz obserwacje cyklu, czy też masz tak idealnie regularne, że wiesz, kiedy miała nadejść @? Śluz jest faktycznie ciążowy ;).
    --
    • CommentAuthorsikorka
    • CommentTimeJun 16th 2007
     permalink
    Fiufiu dzięki za pocieszenie. Okres mam regularnie co 32 dni (mógłbybyć jedynie wcześniej nigdy póżniej). Dokładnych obserwacji raczej nie prowadziłam chociaż staramy się o dziecko ok. roku. Staramy się to może nie najlepsze słowo raczej niezabezpieczamy się w żaden sposób. Ja liczyłam na taką kontrolowaną wpadke :wink: już tyle razy widzialam u siebie oznaki ciąży że teraz postanowiłam zachować zimną krew (przynajmniej do poniedzialku)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.