Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    anderko, ja nie widze pierwszej czesci wypowiedzi...i nie moge porownac.
    --
    • CommentAuthormartex5
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Hej Dziewczyny,

    Dzisiaj zalozylam swoje konto, ale chcialam w sumie spytac o to co myslicie.

    Dzis jest 12 dzien po owulacji, zrobilam test doslownie godzine temu ale wyszedl negatywny :( Mam okropnie dlugie cykle, ostatni mialam 42 dni a terazniejszy cykl dzis ma 39 dni.

    Kochalismy sie dokladnie w dniu owulacji, a zaraz po zaczelo mnie pobolewac podbrzusze i szczegolnie lewa strona, bolalo ciagle przez ok tydzien, a od paru dni przestalo (pobolewa czasami), ale czuje sie okropnie wzdeta i jakby ciagle mnie cos tam gniotlo, oprocz tego mam zaciemnione brodawki (nigdy wczesniej tego nie zauwazylam). Bylam tez okropnie zmeczona, ale od paru dni jakby troche przeszlo. No i jestem okropnie glodna, normalnie tez mam duzy apetyt ale teraz to jest uczucie takiego ssania w zoladku, najwieksze bylo po owulacji a teraz jakby troche zmalalo.

    Wiem ze to glupie pytac co myslicie, bo najlepiej zrobic test, nie nakrecam sie zbytnio co do ciazy, przez ten caly okres bylam spokojna ale teraz jak zbliza sie termin miesiaczki ( teoretycznie powinnam byla dostac ja dzisiaj) chcialabym wiedziec czy sa jakies szanse..

    Bede okropnie wdzieczna za jakakolwiek pomoc :smile:
    •  
      CommentAuthorAgatella
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Zrób test..
    • CommentAuthormartex5
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Zrobilam dzisiaj, tylko ze po poludniu, w sumie sama nie wiem czy miedzy porannym moczem jest ogromna roznica...
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    A skąd wiesz kiedy miałas owulację?????
    -- ,
    • CommentAuthormartex5
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Po sluzie i bolach w podbrzuszu, ktore mam co miesiac
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    bóle w podbrzuszu przy owulacji? Raczej kłucie jajnika...?
    --
    • CommentAuthormartex5
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Domysl sie o co chodzi, a nie wytykasz mi co pisze :)
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    bo to dla mnie dwie różne sprawy. W takim razie powtórz test jutro z rana.
    --
    • CommentAuthormartex5
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Dzieki :smile:
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    nanies obserwacje na wykres. Skoro wiesz kiedy była owu i który masz fl nie powinnaś mieć z tym problemu.
    -- ,
    • CommentAuthorlaura99
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    martex5 Widzę , że jesteśmy w podobnej sytuacji miałam ochotę już dzisiaj zrobić test ale poczekam do jutra i porannego moczu bo będzie bardziej wiarygodny :wink: Daj znać oczywiście ja jestem dzisiaj w 32 dc a Ty? ;) :wink:
    • CommentAuthormartex5
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Hej laura99 :smile: Jak to "dobrze" wiedziec ze ktos jest tak samo niecierpliwy jak ja :smile: No ja jestem dzis w 39 dc, sama juz nie wiem czy robic test rano, czy moze poczekac jeszcze pare dni... Ale tak mnie korci zeby zrobic jeden rano :wink: Jak bedziesz cos wiedziala to dawaj znac, ja moze jednak sie zdecyduje ale jak tylko cos wiecej sie o mnie dowiem to napisze :smile: A jakie masz przeczucie?
    • CommentAuthorlaura99
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    Hej... Właśnie zrobiłam test. 1 krecha... :cry:
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    laura, w końcu się uda :) Głowa do góry i dalej przed siebie :)
    --
    • CommentAuthormartex5
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    U mnie to samo, 1 kreska jak zwykle :sad:
    •  
      CommentAuthorAgaDkaa
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    Dziewczyny jestem nowa. Jakiś czas temu zalogowałam się by badać wykres temperatury i wyczuć najlepszy moment na owulację. Z mężem przytulaliśmy się dwa dni przed "rzekomą owulacją" dzień przed w trakcie i po owulacji. Od wczoraj mam dziwne bóle brzucha jak na miesiączkę, ból ten jest delikatniejszy i czuję jakbym miała piłkę w sobie, taka nadęta jestem. Do tego mam "bulgotanie" w brzuchu, tak jakbym była głodna, ale nie jestem. Nie chcę się napalać nie potrzebnie a później rozczarować, ale gdybyście mi szepnęły jakieś miłe słowo przed tymi świętami, że któraś miała podobnie to byłabym bardzo wdzięczna ;)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    To organizm wyczuwa najlepszy moment kiedy wywoła owulację.
    --
    • CommentAuthormartex5
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    Hej AgaDka69 :smile:

    Trzymam za Ciebie kciuki :) Ja mialam podobnie, co prawda zrobilam dzis test ale jeszcze okresu nie dostalam takze zobaczymy :smile:
    •  
      CommentAuthorAgaDkaa
    • CommentTimeApr 4th 2012 zmieniony
     permalink
    a jak wyniki testu Twojego ;)? Liczę na Ciebie ;)
    • CommentAuthormartex5
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    No niestety jedna kreska :cry:
    Ale sama juz nie wiem co myslec, lekarka mi powiedziala ze czasami dzien w ktorym powinnam dostac okres jest zbyt szybko zeby robic test a niektorym dziewczynom wychodzil juz kilka dni przed... Nie chce sie nakrecac, ale w tym cyklu czul;am sie zupelnie inaczej no i kochalismy sie na pewno w owulacje, przed i po... Sama juz nie wiem...
    •  
      CommentAuthorAgaDkaa
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    Poczekaj jeszcze ;) skoro masz regularne miesiączki i wiesz, że masz dzisiaj dostać to jak nie dostaniesz to jest nadzieja ;) A poza tym zależy to od organizmu ;) mówisz, że dziewczynom wychodzą kilka dni przed, ale również wychodzą kilkanaście dni po ;)
    • CommentAuthormartex5
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    Dziekuje :) W koncu jakies cieple slowa :)
    No ja mam okropnie dlugie cykle, teraz mam okolo 42 dni, najgorsze jest to czekanie.... A ja chcialabym juz wiedziec :) No ale trzeba byc cierpliwa :)

    Za Ciebie tez trzymam kciuki, jakies przeczucie?? :)
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    Dzień owulacji może stwierdzić TYLKO lekarz podczas monitoringu USG. To, o czym Ty napisałaś, to okres płodny.
    --
    • CommentAuthorlaura99
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    martex5 Dzwoniłam do swojej ginki, żeby dała mi jakieś tabletki na wywołanie okresu mówiłam, że go nie ma. A jak zrobiłam test to negatywny. Powiedziała że nic mi nie da mam poczekać jeszcze ew 2 tyg. Bo u nie których bardzo szybciutko działa test a u takich jak ja niestety. Poza tym moja szyjka jest caly czas wysoko i raczej zamknięta. Modlę się o fasolkę :wink: I wszystkim tego też życzę !
  1.  permalink
    Laura99 po co faszerowac sie lekarstwami skoro cykl Twoj trwa zaledwie 33 dni? Organizm ludzki to nie mechanizm ktory mozna nakrecic, zeby chodzil jak szwajcarski zegarek. Na szczescie widze ze twoja gin racjonalnie do tego podchodzi.
    --
    • CommentAuthortemp79
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    dziewczyny!!! prosze spojrzcie na moj wykres, wyrazcie swoje opinie ja juz niewiem co o tym myslec,

    Treść doklejona: 04.04.12 16:01
    wczoraj taki spadek a dzisiaj zwyzka? czy moge byc w ciazy, jeszcze takiego wykresu nie widzialam:) a przejrzalam wydaje mi sie ze chyba wszystkie na 28 dni:)

    Treść doklejona: 04.04.12 16:04
    zostawcie swoje komentarze pod wykresem, dzieki wam kochane, bardzo wam wszystkim rowniez kibicuje,ps jakos sie lepej czuje odkad znalazlam ten portal, nawet niewiecie jak pomagacie, sama swa obecnascia tutaj
    • CommentAuthormartex5
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    laura99 trzymam kciuki zeby @ nie przyszla :) W sumie racja ze 33 dni to prawie normalnie, u mnie jak na razie jest 40 dn dzisiaj, mam nadzieje ze @ nie przyjdzie ale poczekam do przyszlego tygodnia i jakby co to powtorze test dopiero wtedy... Dam znac co i jak :) xx
    • CommentAuthorlaura99
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    martex5 trzymam kciuki :*

    Treść doklejona: 04.04.12 21:38
    :cry:
    •  
      CommentAuthorAgaDkaa
    • CommentTimeApr 5th 2012
     permalink
    Dziewczyny pisałam wczoraj tu o bólu jak na miesiączkę, ale 10 dni przed nią.

    Powiedzcie mi proszę jak jest ze zgagą w czasie ciąży ? Dzisiaj w nocy tak mnie złapała okropnie... i trzyma mnie do tej pory...ale to taka przeraźliwa...ostra... czy mogę na coś liczyć ? zerknijcie proszę na mój wykres...
  2.  permalink
    AgaDka69

    Zgaga rzeczywiscie jest dolegliwoscia z ktora borykaja sie kobiety w ciazy, jednak raczej na pewno nie pojawia sie jako oznaka ciazy i to 10 dni przed (teoretycznie) spodziewana miesiaczka.
    --
    • CommentAuthordaga282
    • CommentTimeApr 5th 2012
     permalink
    AgaDka69: Powiedzcie mi proszę jak jest ze zgagą w czasie ciąży ? Dzisiaj w nocy tak mnie złapała okropnie... i trzyma mnie do tej pory...ale to taka przeraźliwa...ostra... czy mogę na coś liczyć ? zerknijcie proszę na mój wykres...
    Na Twoim etapie cyklu tj.3 dzień fl żadne objawy nie są związane z ciążą.
    • CommentAuthorlaura99
    • CommentTimeApr 5th 2012
     permalink
    @ przyszła... niestety :sad: No ale trzeba próbować dalej :wink: Dlatego z moim narzeczonym, postanowiliśmy w tym kolejnym miesiącu całkowicie się wyluzować i nic nie liczyć... Jeśli nie pomoże to w następnym będę już dokładniejsza i może uda się :wink: Może dodam do tego jeszcze Luteinkę? Co myślicie. A jak ją w ogóle się bierze, bo gdzieś czytałam, że od połowy cyklu ?
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeApr 5th 2012 zmieniony
     permalink
    Luteinę bierze się 2-3 dni po potwierdzonej owulacji, a nie w połowie cyklu:-), bo wtedy może zablokować owulację:-)z reszttą to już lekarz Ci powinien powiedzieć kiedy powinnaś brać, a nie forum:-)
    • CommentAuthorlaura99
    • CommentTimeApr 6th 2012
     permalink
    Dzięki Gosia8510 niestety musze czekać miesiąc do wizyty :)
    • CommentAuthorsannxd
    • CommentTimeApr 10th 2012
     permalink
    mam pytanie. @ spóźnia mi się 11 dni i robiłam dzisiaj test, ale nie z porannego moczu i wyszlo negatywnie. czy jest szansa ze test mogl sie pomylic bo nie zrobilam go z porannego moczu, czy ciąży po prostu nie ma? pomóżcie :)
    •  
      CommentAuthordagnow2774
    • CommentTimeApr 10th 2012
     permalink
    11 dni po terminie test nawet z moczu wieczornego powinien być p[ozytywnyn ale może powtórz jeszcze raz
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 10th 2012
     permalink
    ja zrobiłam test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki z wieczornego moczu i była widoczna druga kreska. Test powinien wyjść ale jeśli nadal miesiączki nie będzie, to może zrób test z krwi - beta HCG
    --
    •  
      CommentAuthorLadies
    • CommentTimeApr 11th 2012
     permalink
    Witam Kobietki:))
    Jestem tu nowa i chciałabym zasięgnąć jakiejś porady. Otóż ostatnią miesiączkę miałam 12 marca, a 23 marca kochałam się z moim narzeczonym bez zabezpieczenia. Nie to, że zapomnieliśmy o nim, ale nie mamy nic przeciwko temu gdybym teraz zaszła w ciążę. Nie robiłam żadnych wykresów temperatur, bo raz że się na tym nie znam za bardzo, a dwa że nie brałam za bardzo pod uwagę możliwości, że właśnie zaszłam. Mój cykl trwa 27 dni, a więc okres powinnam już dostać. A tu ani śladu. Nawet nie widać żadnych jego objawów. Za to okropnie boli mnie kręgosłup i moje piersi są sporo większe. Zawsze były spore, ale teraz dosłownie się wylewają. Co o tym wszystkim myślicie?
    •  
      CommentAuthordagnow2774
    • CommentTimeApr 11th 2012
     permalink
    zrób test albo odrazu betę bedzie pewniejsza
    •  
      CommentAuthorLadies
    • CommentTimeApr 11th 2012
     permalink
    Zapomniałam napisać, że miałam ostatnio problemy ze zdrowiem. Silne skurcze brzucha, coraz to trudniejsze do zniesienia. Trwało to tydzień czasu, do samych świąt. Okazało się po badaniu USG, że miałam atak kolki jelitowej, a dopiero po zastrzyku z ketonalem mnie puściło. Być może to jest przyczyną, że wszystko mi się opóźnia...
    •  
      CommentAuthordagnow2774
    • CommentTimeApr 11th 2012
     permalink
    zatestuj bedzie wiadomo
  3.  permalink
    Ladiej dla pewnosci zrób test
    -- ,
    •  
      CommentAuthorLadies
    • CommentTimeApr 11th 2012
     permalink
    No jutro kupię rano test i zrobię. Chociaż podejrzewam, że najprędzej dostanę okres, a nie ukażą mi się dwie kreseczki...
  4.  permalink
    jak nie wyjda 2 kreseczki to bedziesz chociaz miała pewnosc ze to nie ciaza.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorLadies
    • CommentTimeApr 11th 2012
     permalink
    A może napiszecie mi jakie Wy miałyście objawy?
  5.  permalink
    z tymi objawami to roznie u kazdej dziewczyny inne. Ale czesto objawy nadchodzącej @ sa bardzo podobne do ciazy tzn. powiekszone piersi, ból podbrzusza. Takze przy tych objawach ciezko stwierdzic ciaze.
    -- ,
    •  
      CommentAuthordagnow2774
    • CommentTimeApr 11th 2012
     permalink
    biedronka ma racje początkowe objawy śą bardzo podobne do nadchodzącej @ i dlatego każda wtedy jej wyczekuje czyli ból piersi ból w podbrzuchu drażliwosc itp
    • CommentAuthorsannxd
    • CommentTimeApr 11th 2012
     permalink
    Dziś 12 dni po dniu spodziewanej @. wczorajszy test był negatywny, więc nie sądzę, żeby to była ciąża :( po takim czasie powinien wykazać. Dodatkowo mnóstwo śluzu i ból jajników, więc chyba nie ma na co liczyć :((
    • CommentAuthorpaulinka84
    • CommentTimeApr 11th 2012
     permalink
    Stres i nadzieja opóźnia często miesiączkę, ja niedawno wbiłam sobie do głowy, że mimo zabepiecnia mogę być w ciąży, bo mi się okres spóźniał i w rezultacje cykl trwał ponad 50 dni, a dzień po negatywnym teście dostałam okres.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.