Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    staram się o dziecko 5 lat.
    niby wszystko jest ok, ale nie mogę zajść.
    od roku mam cykle 28-29 dniowe
    dziś 31dc.
    a @ niet.
    brzuch nie boli, nie puchne, bolą tylko piersi jak zawsze przed @.
    w srodku mam mokro, śluz biały i lepki.
    mój najdłuższy cykl trwał 32 dni, w 33 dostałam @.
    znów mam nadzieję, ale się boję, ze znów się rozczaruję
    •  
      CommentAuthorLadies
    • CommentTimeApr 11th 2012
     permalink
    Tak sobie czytam te wpisy i mam wrażenie, że wiele z Was ma problem z zajściem. Ja też bym właściwie chciała mieć dzidziusia :bigsmile:
    Pokorniakowa, a może problem nie leży po Twojej stronie. Może Twój mężczyzna powinien się przebadać?
    •  
      CommentAuthorCarlain
    • CommentTimeApr 11th 2012
     permalink
    Witam!
    Jestem na stymulowanym cyklu, mam zdiagnozowane PCO, owulacja w tym cyklu była około 12-13 dc. W 18dc robiłam progesteron tak jak zaleciła mi lekarz, niestety wyszedł bardzo niski 5,16 ng/ml (faza lutealna 1,7-27), od 19dc biorę luteinę podjęzykowo 2x1. Powiedzcie mi czy jest jakakolwiek szansa , że udało się w tym cyklu? Co do reszty, zazwyczaj na tydzień przed @ miałam duże bóle podbrzusza, byłam spuchnięta i bolały mnie piersi. Teraz podbrzusze kuje mnie zazwyczaj rano i bardzo lekko, natomiast piersi strasznie bolą i są duuże :)
    -- Czekam na majowego księcia ;)
    • CommentAuthorzozolek
    • CommentTimeApr 11th 2012
     permalink
    Co do początkowych objawów to u mnie było tak,ból piersi lekki pojawił się pózno gdzies na 2 dni przd @, pomyslałam ze moze tym razem nie przyjdzie @ i zrobiłam test w dniu kiedy powinna pojawic sie @ ale test wyszedł negatywny,drugi test 2 dni potem i nic.4 dni potem zaczał mnie bolec jajnik i to dosc mocno,wtedy byłam pewna ze @ przyjdzie,piersi bolały coraz mocniej a ze brałam castagnusa to pomyslałam ze moze on cos ,,namieszał,,.Zrobiłam 3 test 5 dni potem, popołudniu i odrazu pojawiła sie druga kreseczka :) 2 testy wczesniej i nic pomyslałam sobie nastepnym razem a tu taka niespodzianka.Objawy te same co na @ z tą tylko róznicą że przyszły pozniej jak na @ i to dało mi do myslenia ale te 2 pierwsze negatywne testy zupełnie mnie zbiły z ,,tropu,, hih...
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 11th 2012
     permalink
    Carlain, nie ma co doszukiwać się objawów... Ja po luteinie miałam takie właśnie objawy jak Ty... Tak niektóre kobiety reagują na progesteron.
    --
    •  
      CommentAuthorLadies
    • CommentTimeApr 11th 2012
     permalink
    A czy każdą z Was bolały piersi? Bo mnie moje raczej nie bolą. Powiedziałabym raczej, że są bardzo czułe, no i sporo większe się wydają...
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeApr 11th 2012
     permalink
    Ja pierwsze objawy ciazy mialam baaardzo szybko. Na tyle szybko, ze nie wiazalam ich z ciaza. Jakos w 6 dniu fl obudzily mnie rano torsje. Myslalam jednak, ze moze cos mi sie obrzydliwego przysnilo hihi w 8 dniu fl juz na tescie byly dwie kreski... Wydaje mi sie, ze to kiedy zaczynamy czuc pierwsze objawy zalezy od tego jak czuly mamy organizm na hormony i jak szybko one "rosna". Zawsze zastanawialam sie kiedy i jakie objawy beda mi towarzyszyc w ciazy. Spodziewalam sie mndlosci, bolu piersi i wszystkich tych ksiazkowych odczuc. I mialam je w kazdym cyklu, tylko nie w tym wlasciwym hihi. Nudnosci owszem dostalam, ale duzo pozniej, tak kolo 7 - 8 tyg. Wczesniej natomiast mialam wieczne uczucie pustki w zoladku. I kolo 6 tyg epizod depresji (reakcja organizmu na progesteron :)). Pozdrawiam :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadies
    • CommentTimeApr 11th 2012
     permalink
    A czy ból samych sutków może być objawem ciąży?
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeApr 12th 2012
     permalink
    Ladies - mnie piersi i sutki bola po progesteronie; ( duphaston lub utrogestan ). A w ciazy nie jestem.
    --
    •  
      CommentAuthorLadies
    • CommentTimeApr 12th 2012
     permalink
    Dziś koło 17 zrobiłam test - wynik negatywny. A okresu dalej nie widać. No i jakoś wcale mnie to nie uspokoiło... :/

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 12.04.12 21:45</span>
    Może jednak lepiej robić z porannego moczu?

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 16.04.12 20:31</span>
    W piątek przyszła @... Także po temacie :/
    • CommentAuthoradriana225
    • CommentTimeApr 20th 2012
     permalink
    Cześc dziewczyny ;-). Mam pytank od kilku dni mam objawy ciązy tzn od ponad 13 dni spoznia mi sie okres, mam zawroty głowy obolałe powiększone piersi,wzmozony apetyt i często chodzę siusiu. Kilka dni temu robiłam test i wyszedł negatywny powtórzyłma go po 3 dniach i wyszedł pozytywny ale kreska była dośc słaba co to oznacza? Prosze o pomoc :cry:
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeApr 20th 2012
     permalink
    nic poza tym ze pewnie jestes w ciazy, zrob HCG z krwi i bedzie wiadomo :)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 20th 2012
     permalink
    gratulacje, jesteś w ciąży :)
    --
    • CommentAuthoradriana225
    • CommentTimeApr 20th 2012
     permalink
    Raz juz sie rozczarowałam po 3 tygodniach dostaąłm okres ale nie miałąm aż takich objawów jak teraz tylko dlaczego ta kreseczka była taka cieniutka na tym tescie?
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 20th 2012
     permalink
    zrób test z krwi i po dwóch dniach możesz powtórzyć, by zobaczyć, czy beta prawidłowo przyrasta. Wtedy najlepiej zadzwonić do ginekologa, przedstawić sprawę i on doradzi, kiedy najlepiej przyjść :)
    --
    • CommentAuthoradriana225
    • CommentTimeApr 20th 2012
     permalink
    yhm....jestem zielona jesli chodzi o głębsza ginekologie to moja -nasza pierwsza ciąza ;-))))

    Treść doklejona: 20.04.12 19:38
    Katka_81 dziekuje za gratulacja ;-))
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 20th 2012 zmieniony
     permalink
    nie ma sprawy Kochana :) ja tez jestem w pierwszej ciąży, więc rozumiem pytania i obawy :) Głowa do góry :) jak potwierdzisz ciążę, zapraszamy do Nas :)))
    --
    • CommentAuthoradriana225
    • CommentTimeApr 20th 2012
     permalink
    tak sie boje za masakra ciesze sie że mam te objawy itd cos sie dzieje w moim brzuszku mam też te skurcze macicy wiec mysle ze jestem ;-))))

    Treść doklejona: 20.04.12 19:42
    tyle dowod chyba raczej sie z powietrza nie bierze
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 20th 2012
     permalink
    więc życzę powodzenia :)
    --
    • CommentAuthoradriana225
    • CommentTimeApr 20th 2012
     permalink
    dziekuje i do usłyszenia aha równiez gratuluje bobaska
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 20th 2012
     permalink
    dziękuję :)))
    --
    • CommentAuthorCaro19
    • CommentTimeApr 21st 2012
     permalink
    cześć dziewczyny. ze 2 miesiące mnie tu nie było. caly czas staralismy sie o dzidzie. na pocz. kwietnia postanowillismy, że to nasza ostatnia próba bo mam dostac nową prace, wiec stwierdzilismy, że po pol roku starania zrobimy sobie przerwę, jesli to sie nie uda. szczerze mowiąc to juz troche sie nakrecalam na nową pracę, nadziei też nie chcialam sobie robic bo juz raz mi sie okres spoznial 6 dni a potem przyszedl i bylo wielkie rozczarowanie. jest 29 dzien cyklu. pare dni po teoretycznym zaplodnieniu zaczely mnie bolec piersi, byly mega, mąz tez zauwazyl roznice. zwykle są takie duze przed samym okresem. byly takie pzez tydzien, teraz od paru dni zmniejszyly sie ale nadal wydaje mi sie ze są troche wieksze niz kiedys. w czwarter i w piatek mialam delikatne plamienie. wlasciwie jedna-dwie brązowe kropki na bieliznie. myslalam ze to początek okresu, ale cos dlugo mi sie rozkreca tez okres wiec dzis rano test, a tam druga blada kreska. nie wiemy co o tym myslec. probujemy nie popadac w euforie bo to dopiero początek i w ogole ale ciezko sie powstrzymac.
    wszystkim dziewczynom, które mają dziwne objawy np bol piersi radze zrobic test. po kilku dniach powtorzyc, a jesli dalej macie wątpliwosci to beta z krwi. ja juz w lutym sie rozczarowalam, bo piersi wielkie, okresu brak a 2 testy negatywne. i przyszedl okres. oby tym razem juz nie przyszedl :)
    pozdrawiam Staraczki i przyszłe Mamusie :)
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 21st 2012
     permalink
    Caro, oby to było TO! :) trzymam kciukasy :)
    --
    • CommentAuthoradriana225
    • CommentTimeApr 21st 2012
     permalink
    hej a ja powórzyłam test dziś rano i...POZYTYWNY teraz mam 2 dowody na to że nasz dzizius istnieje ale jestesmy szczęśliwi ;-----))))))))))))))))))))))))))) i dzisiaj doszedł kolejny typowy objaw bół pecherze od czestego odwiedzania toalety właśnie wcinam żurawinę ;--)))) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny ;-))))))))))
    • CommentAuthorCaro19
    • CommentTimeApr 22nd 2012
     permalink
    Gratulacje adriana225!
    Dziewczyny, mam pytanie co do plamienia. Teraz powinnam mieć @ i podobno w I trymestrze w czasie @ zdarza się niewielkie krwawienie. Ja mam delikatne plamienie, wygląda jak małe brązowe "glutki", no i mam jednego czy dwa takie "glutki" dziennie. Na razie się nie martwię, bo jest tego niewiele. Czy któraś z Was też tak miała? Kiedy plamienie w ciąży powinno zaniepokoić?
    PS. Staraliśmy się pół roku i pierwszy raz nam się udało, więc pewnie będę Was zasypywać pytaniami, wybaczcie ;)
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 22nd 2012
     permalink
    Caro, każde plamienie w ciąży powinno zaniepokoić. Do ginekologa idź.
    --
  2.  permalink
    caro a robiłaś test ciążowy?
    -- ,
    • CommentAuthorCaro19
    • CommentTimeApr 22nd 2012
     permalink
    katka_81: nie wiem czy to co miałam w ogole mozna nazwac plamieniem - dwa brązowe glutki w ciągu dnia wielkosci 1/3 paznokcia. sądziłam że to początek okresu. znam wiele dziewczyn którę miały niewielkie plamienia w pierwszym trymestrze w tym samym terminie co okres. znalazlam też na internecie to: http://ebobas.pl/artykuly/czytaj/645/zdrowie/plamienie-krwawienie-w-ciazy zastanawiam się czy któras miała jakiekolwiek plamienie? u mnie juz nic nie ma na szczęście
    biedronka28: robiłam test wczoraj i wyszla delikatna druga kreseczka. teraz powinnam miec @, jest 30 dz. cyklu, zwykle trwa ok. 28 dni. powtorzę test w tygodniu i zarejestruję się do lekarza.
    --
    •  
      CommentAuthormala246
    • CommentTimeApr 23rd 2012 zmieniony
     permalink
    Hej dziewczyny!
    Już myślałam, że zaszłam w ciążę. Pojawiły się u mnie pierwsze objawy ciąży, tj. brak miesiączki. Normalnie padł na mnie blady strach, bo nic z moim chłopakiem nie planowaliśmy. Po tygodniu wspomniana miesiączka pojawiła się. Poszłam do lekarza, który oznajmił mi, iż mam problemy z hormonami. Z tego strachu nie spytałam się, czy mogę kiedykolwiek zajść w ciąże z moimi problemami hormonalnymi i czy te problemy nie wpłyną na dziecko. Jeśli ktoś zna odpowiedź na moje pytanie, to byłabym niezmiernie wdzięczna.
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 23rd 2012
     permalink
    Ale tu nikt nic Ci nie powie niestety, porób badania, bo chyba jakieś Ci lekarz zlecił i skonsultuj je. Z ciekawości na jakiej podstawie ocenił problem z hormonami, bo chyba nie dlatego, że miesiączka Ci się spóźniła ? I nie martw się na zapas, powodzenia. Pierwsze objawy ciąży są często takie same, jak objawy nadchodzącego okresu.
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
  3.  permalink
    Hej a więc mogę wam opisać moje objawy . Tydzień przed miesiączką ból piersi jak zawsze w terminie co jakiś czas ukłucia w dole brzuszka tak jak na okres nawet na noc założyłam podpaske. Dwa dni później zrobiłam test i dwie kreseczki od razu. Na następny dzień test innej firmy i też dwie kreseczki. Dziś 46 dzień od ostatniej miesiączki. Chwilami miałam nudności i nie mam chwilami na nic ochoty nawet na co lubiłam zawsze zjeść. Martwią mnie kłucia w brzuszku i wzdęcia... ;/ więc teraz w tym tygodniu do lekarza :)
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 23rd 2012
     permalink
    kłucia i wzdęcia możesz zaliczyć do kolejnych objawów ciąży i radzę Ci się do tego przyzwyczaić ;) powodzenia :)))
    --
    • CommentAuthorCaro19
    • CommentTimeApr 23rd 2012
     permalink
    Gratulacje 21olcia1990! U mnie 31 dz.cyklu. Kupiłam drugi test na potwierdzenie, zrobię w środę. Dobrze, że napisałyście o wzdęciach, bo też się zastanawiałam co ja ostatnio takiego okropnego zjadłam! ;)
    --
    • CommentAuthoradriana225
    • CommentTimeApr 23rd 2012 zmieniony
     permalink
    Hej dziewczyny mam pytanie.Poniewaz jak juz wpsominałam to moja pierwsza ciąża i od kilku dni odczuwałam bóle podbrzusza (spowodowane rozciąganiem macicy to wiem od Was ;-)))))) dzis niestety ich nie czuje.Czy mam się martwic czy tez to normalne?Chyba zaczynam popadac w paranoje ciązowa ;-))))

    Treść doklejona: 23.04.12 17:27
    Hello proszę o porade? Dlaczego jest to forum skoro nikt nie odpowida na moje wołanie o pomoc???????
  4.  permalink
    Na forum jest wystarczająco dużo odpowiednich dla Ciebie wątków, nie ma sensu zakładania kolejnych.
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeApr 23rd 2012
     permalink
    Adriano, bo na to pytanie moze jedynie lekarz odpowiedziec... Wg mnie nie ma sie czym martwic, bo brak bolu to dobre wiadomosci... Kazdy bol brzucha trzeba zglaszac swojemu prowadzacemu, brak bolu to dobry symptom. Natomiast tak naprawde my nie widzimy co sie dzieje w srodku Twojego brzucha ;).
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 23rd 2012 zmieniony
     permalink
    Wg mnie powinnaś zmienić forum. Twój kompletny brak znajomości netykiety jest nie do zaakceptowania. Może są inne, bardziej tolerancyjne dla braku obycia fora.
    --
    • CommentAuthorkasza1986
    • CommentTimeApr 23rd 2012
     permalink
    Hej dziewczyny,

    zastanawiam się, czy jestem w ciąży. Przyznam że bardzo bym chciała i już nieźle się nakręciłam. :bigsmile: niecały rok temu odstawiłam tabletki, a od 2 miesięcy w ogóle się nie zabezpieczamy. Po odstawieniu tabletek moje cykle były dość długie bo trwały około 32 dni. Ostatnio okres miałam 10 kwietnia (pierwszy dzień), więc okres spóźnia mi się jakieś 2 tygodnie. 4 dni temu zrobiłam test i niestety kreseczka była jedna :(. Wczoraj po stosunku pojawiła się niewielka ilość krwi, ale takiej czystej, a dziś odczuwam ból w dole brzucha i kłucie. Piersi są większe (mój mąż potwierdza:P), ale nie są jakoś specjalnie wrażliwe. Czy myślicie, że jest szansa na dzidzie??
    W środę mam już umówioną wizytę u lekarza i pewnie wszystko się wyjaśni.
    Martwi mnie ta krew po stosunku, czy mogę mieć jakiegoś guzka, albo jakiś torbiel??
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 23rd 2012
     permalink
    kasza1986: Ostatnio okres miałam 10 kwietnia (pierwszy dzień), więc okres spóźnia mi się jakieś 2 tygodnie.


    Nie rozumiem :neutral: może marca ..?
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    • CommentAuthorkasza1986
    • CommentTimeApr 23rd 2012
     permalink
    aa tak tak jasne ze marca!!
    • CommentAuthorCaro19
    • CommentTimeApr 23rd 2012
     permalink
    kasza: na razie nie ma co myslec o zadnych guzkach ani torbielach. Jeśli bardzo sie niecierpliwisz to może jutro powtorzysz test? A co do krwi po stosunku to może jakies otarcie w czasie stosunku? daj znać co powiedział lekarz. mam nadzieje, że to nic poważnego
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeApr 23rd 2012 zmieniony
     permalink
    U mnie krew sie pojawiała po współżyciu do 11tc, dziś jestem w 15tc4d krwawień nie ma już, guza nie miałam torbieli tez nie

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 23.04.12 21:30</span>
    Mój suwaczek coś jest do tyłu z czasem :))
    --
  5.  permalink
    Witam was wszyskich serdecznie! ostatnio jakos dziwnie mam okres. Miałam okres 3.03.2012r po 16 dniach dostałam znowu czyli 18.03.2012r (chociaz to bardzo dziwne bo przewaznie mam 33 dni a miesiaczka trwa od 6-8dni) w miedzy czasie kochałam sie ze swoim partnerem... Nastepnie dostałam okres 9.04.2012r zalednie 24 dni po poprzedniej miesiaczce (tez jakoś za wczesnie) miesiaczka trwała 8 dni.... w dniach od 10-14 dnia cykly kochalam sie z partnerem.. obecnie jestem krótko po miesiaczce w 15 dniu cyklu i bardzo bolą mnie piersi (sutki ) mam na nich nieliczne grudki.. (przewaznie bolały mnie przed miesiaczka ale w dniu dostania juz przestawały bolec) czy moge być w ciązy?? co o tym myslicie??
    z góry bardzo dziękuję za odpowiedz !!
    pozdrawiam
    • CommentAuthorCaro19
    • CommentTimeApr 24th 2012
     permalink
    łóśćń: a co na to lekarz? pytałaś go czym jest spowodowane to krwawienie?
    Jakubowskaboska: zrób test. jeśli pozytywny to masz odpowiedź, jeśli negatywny to powtórz po kilku dniach. przy tak nieregularnym cyklu trudno cokolwiek przewidywać i gdybać.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 25th 2012
     permalink
    Jak to nieregularny?
    --
  6.  permalink
    do lekarza jestem umówiona na jutro... ale skąd ten ból piersi.. ?? to mnie najbardziej zaniepokoiło...
  7.  permalink
    Jabubowskaboska- zlituj się
    Przeanalizowałam Twoje wypowiedzi od sierpnia 2011
    Co chwilę pytasz czy jest mozliwośc, czy jestes w ciąży. Ile masz lat? 16?:devil:
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeApr 25th 2012
     permalink
    Caro19 lekarz powiedział bym nie współzyła do 12tc, w pierwszej ciąży miałąm tak samo, stwierdził ze taka "moja uroda"
    --
    • CommentAuthorniuniaaaa
    • CommentTimeApr 25th 2012
     permalink
    witam ja już też nie wiem co mam myśleć... okres planuję na 1 maja jednak coś się ze mną dzieje... pobolewa mnie brzuch nie raz tak jak by ktoś szpilki mi w jajnik wtykał i mam twardy brzuch.. po ostatnim okresie ok 8 dni po zauważyłam brązowe plamki na bieliźnie... często kreci mi się w głowie boli kręgosłup w dole... mam czym się martwić wg was drogie panie?? proszę o szczerą odpowiedź

    Treść doklejona: 25.04.12 17:18
    dodam że mam regularnie okres
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeApr 25th 2012
     permalink
    Okres planuje??? A to sie da zaplanować ? :wink:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.