Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Przyszła @, wiedziałam! Jak w zegarku. Cieszę się, bo wszystko zgodnie z terminem, przykro, że się nie udało, ale jak powiedziałam wcześniej- każdy ma swój czas.
    Być może tuż przed wyjazdem na urlop przyjdą dobre wieści...Zaraz lecę wykupić antybiotyk (na bakterie)- Unasyn i do dzieła :D Tym razem z testami owu.
    • CommentAuthorMartyna83
    • CommentTimeMay 21st 2012
     permalink
    Mam do was takie pytanko... słysząłam gdzieś, że zdażają się "miesiączki" w ciąży ? Czy któraś z was się z tym spotkała ? Bo ja mam tak skąpą @ że jeszcze nigdy tak nie miałam... i się zastanawiam czy przed braniem clo nie zrobić testu... ale może to głupie bo może wcale nie ma czegoś takiego jak @ w ciąży...
    • CommentAuthorWerka21
    • CommentTimeMay 21st 2012
     permalink
    hej dziewczyny! Mam pytanie...Od paru dni czuje ze cos ze mna jest nie tak...mam dziwne zawroty glowy jestem senna i zmeczona mam nudnosci ale nie wymiotuje czesto oddaje mocz mam niskie cisnienie i jestem rozpalona spoznia mi sie okres i czuje pieczenie w gardle... jestem troszke podziebiona ale odczuwam rowniez dziwne wahania nastrojow ja np. raz jestem mega szczesliwa a raz odczuwam jakis dziwny stres w glebi i wtedy bardzo potrzebuje bliskosci mojego partnera...ostatnio np wzruszylam sie gdy widzialam bawiace sie dzieci pozniej nie moglam zapanowac nad radoscia gdy zobaczylam malutka dziwczynke...tylko ze zrobilam 2 testy i wyszlo ze nie jestem w ciazy... podejrzewam ze do zaplodnienia doszlo jakies 7-8 dni temu.Czy to nie za wcześnie na objawy ciazy???
    •  
      CommentAuthor_mag_
    • CommentTimeMay 21st 2012
     permalink
    Czasami objawy ciążowe są identyczne z objawami przed-okresowymi. Jeśli chcesz się uspokoić, to polecam test z krwi BetaHCG - on wyjaśni ci wszystko, bo jeśli jest tak jak podejrzewasz ( nie wiem na jakiej podstawie), że do zapłodnienia doszło 7-8 dni temu, to może już w krwi wyjść, na testy domowe jest jeszcze za wcześnie. Ja w ciążowym cyklu nie miałam żadnych objawów poza wrażeniem gorączki, a wcześniej co cykl były.:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMay 21st 2012
     permalink
    a ja właśnie przed każdą miesiączką miała objawy ciązowe a jak zaszłam w ciążę, to nie miałam na początku żadnych objawów... :) dopiero po paru dniach od testu zaczęły stopniowo się pojawiać :)
    --
    • CommentAuthorjotta
    • CommentTimeMay 21st 2012
     permalink
    Dokładnie tak. Ja teraz też nie mam żadnych szczególnych objawów. Nawet pierwszy test zrobiłam bardziej jakoś tak bez powodu, żeby się przekonać, że nie jestem w ciąży ;)
    Nie jestem zmęczona, ani głodna, nie sikam częściej. Bolą nieco piersi i podbrzusze od czasu do czasu. I tyle.
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMay 21st 2012
     permalink
    dokładnie tak samo miałam jotta :) tak jak co cykl latałam po test z nadzieją, że w ciąży jestem, bo przecież wszystkie objawy miałam, tak wówczas, jak zaszłam, to test zrobiłam po terminie 2 dni jakoś i bez większych nadziei i marnymi objawami :)
    --
    •  
      CommentAuthormartusiabb
    • CommentTimeMay 21st 2012
     permalink
    Hej dziewczyny.No to chyba się udało:):) Beta- 139.5 potwierdziła pozytywne testy :cheer:

    Moje objawy:
    - ból i kłucie w podbrzuszu po owulacji( podobnie jak na @)
    - bardzo dużo kremowego śluzu
    - od 3 dni senność( mogłabym cały dzień w łóżku spędzić:P)
    - od terminu @ brak bólu w podbrzuszu
    - od 2-3 dni ciemniejsze brodawki, ale niebolesne

    Pozdrowienia dla Was :)
    -- "Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę."
    • CommentAuthorjotta
    • CommentTimeMay 22nd 2012
     permalink
    martusiabb gratulacje :)

    Ja wczoraj byłam u lekarza. Jest kropeczka.
    Lekarz szczęśliwszy i spokojniejszy ode mnie, a ja...

    Ja cała w nerwach, bo od wczoraj wieczora tak bardzo okresowo boli mnie podbrzusze i dół pleców...
    Wzięłam nospę. Zobaczymy.
    •  
      CommentAuthorKasiek1234
    • CommentTimeMay 22nd 2012
     permalink
    Witam dziewczynki, mam pytanie do tych, które są w ciąży. Jakieś pół godziny temu zasłabłam, ale na szczęście już wszystko w porządku. Po godzinie drzemki wstałam, napiłam sie wody, wyszłam na balkon i w pewnym momencie zachciało mi się do ubikacji (tak jakby zaczeła mi sie biegunka), gdy już w niej byłam musiałam trzymać na kolanach miskę bo chciało mi się wymiotować, przed oczami gwiazdki, zimno mi było, a mokra od potu byłam cała. Po 5-7 minutach przeszło. Ale bardzo się przestraszyłam, bo miałam wrażenie, że zaraz zemdleję. Teraz już jest oki, a wręcz zrobiłam się jakaś głodna. Czy to normalne. czy któraś miała coś takiego???
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMay 22nd 2012
     permalink
    kasia zrobiło się cieplej i takie sytuacje mogą się zdarzać. Jeśli nadal taki stan będzie trwał, zgłoś się do lekarza, bo nie łatwo o odwodnienie, jesli jest biegunka, wymioty. Zasłabnięcia też kontroluj. Odpoczywaj, unikaj słonka i gorących, tłocznych pomieszczeń. A w którym tygodniu ciąży jesteś?
    --
    •  
      CommentAuthorKasiek1234
    • CommentTimeMay 22nd 2012
     permalink
    dzięki katka_81. ja jestem dopiero w 6 tygodniu i szczerze mówiąc to już mam dość tych początków. Ciągle mnie mdli jak tylko coś zjem, a dzis ta sytuacja mnie bardzo zaskoczyła. Mam nadzieję, że będzie dobrze.
    --
    •  
      CommentAuthormartusiabb
    • CommentTimeMay 22nd 2012
     permalink
    Hej dziewczyny. Mam pytanie. Zauważyłam od 2dni ,że mój mocz jest wyraźnie ciemniejszy. Zaczęłam się trochę denerwować. Czy któraś z Was miała ciemniejszy mocz na początku ciąży????
    -- "Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę."
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMay 22nd 2012
     permalink
    kasiu dopadły Cię nudności ciążowe a i pogoda sprzyja osłabieniu, więc możesz czuć się gorzej. Odpoczywaj dużo, tak jak pisałam wcześniej. Na nudności - zawsze przed wstaniem z łóżka zjedz coś na leżąco (sucharka, biszkopta, pół banana), poleż z 30 min i dopiero wtedy rozpoczynaj dzień. Polecam również herbatkę z imbirem - imbir łagodzi mdłości. Nawet możesz surowy korzeń imbiru kupić i wkroić z 2-3 plasterki do herbatki. Życzę powodzenia i wytrwałości, nudności bywają koszmarne, wiem coś o tym :) I spokojnych 9 miesięcy :)
    martusia nie słyszałam nic o zmianie koloru moczu w ciąży. Może sobie go zbadaj dla swojego spokoju...? Pozdrawiam :)
    --
    •  
      CommentAuthoriris30
    • CommentTimeMay 22nd 2012
     permalink
    Martusia czasem przy zapaleniu pęcherza mocz zmienia kolor na ciemniejszy. Nie odczuwasz żadnych dolegliwości? pij dużo wody z cytryną i rumianku :)
    --
    •  
      CommentAuthorKasiek1234
    • CommentTimeMay 22nd 2012
     permalink
    katka_81 dzięki za porady, napewno skorzystam, bo zaczynają mi już doskwierać te nudności. Z odpoczywaniem teraz u mnie trudno, bo studiuję na dwóch kierunkach więc zbliżają sie dwie sesje i do tego obrona magistra i licencjatu, tak więc mam dużo pracy, ale jakoś dam radę, oby sie za dużo nie stresować.
    martusia ja tam też nie zauważyłam, zeby mój mocz coś sie zmienił.
    --
    •  
      CommentAuthormartusiabb
    • CommentTimeMay 22nd 2012
     permalink
    Nigdy nie miałam zap.pęcherza :( nie mam żadnych dolegliwości :/
    Znalazłam gdzieś na forach,że zdarzało się tak niektórym w ciąży. Pije dużo wody.Może przejdzie :P Jeśli nie, to pójde na bad. moczu.
    -- "Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę."
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeMay 22nd 2012
     permalink
    martusiabb będzie dobrze :smile: To jak nie szczypie ani nie boli to chyba nie zapalenie ,może przeziębienie ;) Jestem ekspertem w tej dziedzinie :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMay 23rd 2012
     permalink
    Czasem coś co zjemy może mieć wpływ na ciemniejszy mocz, np. spożycie dużej ilości wit.B. Bądź pojawił się w moczu któryś ze składników mineralnych, jak cię to bardzo niepokoi to siku do kubeczka i do analizy:wink:
    --
    •  
      CommentAuthoriris30
    • CommentTimeMay 23rd 2012
     permalink
    właśnie :) może coś zjadłaś? mi szparagi wpływają na zmianę koloru i zapachu moczu (fuj) a kocham szparagi ;)
    --
  2.  permalink
    też czasem tak mam, że jak coś zjem barwiącego zmienia się kolor moczu, ale również zapach. Czasem mocz ma intensywniejszy kolor, gdy spożywamy mniejszą ilość płynów, przy dużej ilości rozcieńcza się i ma kolor b.jasny (co można zaobserować, po wypiciu dużej ilości np. piwa- zwykle wówczas mocz jest niemal bezbarwny)
    Myślę, że powody do obaw byłyby gdyby pojawiła się krew w moczu- wówczas kolor jest charakterystyczny.
    •  
      CommentAuthormartusiabb
    • CommentTimeMay 23rd 2012
     permalink
    Dzięki dziewczyny:) Już jest trochę jaśniejszy. Jeśli się nie poprawi to pójdę na badanie.
    -- "Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę."
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMay 23rd 2012
     permalink
    martusia, a może za mało wody pijesz, też tak może być, że mocz jest bardziej "skoncentrowany",że się tak wyrażę :)
    --
    • CommentAuthorjustyna883
    • CommentTimeMay 23rd 2012
     permalink
    Czesc :) Jestem tu nowa i od miesiaca staram sie z ukochanym o dzidzie. Wprawdzie do @ jeszcze 3 dni ale ja juz od kilku dni zaobserwowalam bol piersi szczegolnie w okolicach sutkow, czeste oddawanie moczu, lekki bol w dole brzucha tak jak na @ i okropne zmeczenie i sennosc. Wczoraj np przespalam pol dnia. Wiem ze na test jeszcze za wczesnie a ja nie chce sie nakrecac. Ale prosze trzymajcie kciuki by sie udalo :) Pozdrawiam
    -- . [url=http://www.suwaczki.com/][/u
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMay 23rd 2012
     permalink
    Objawy, które podajesz mogą ale nie muszą oznaczać sukcesu, więc lepiej się nie nakręcać, ale oczywiście trzymam kciuki i wierzę, że wam się uda :)
    Daj znać jak tam sprawy się mają:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorPapka
    • CommentTimeMay 28th 2012
     permalink
    Witam, dziś po raz 3 ponownie zobaczyłam dwie kreski! Tamte Dzieciatka odeszły do Pana, mam nadzieję, że to nowe Życie zostanie już z nami.. Co do objawów, to w sumie tylko szyjka mnie zaskoczyła i wiedziałam, że coś się święci, bo zawsze po skoku była od razu nisko, twardsza i zamknięta, a tu kilka dni bardzo wysoko i miękka, jakby płodna przy tempce ok 37.. no i te temperatury na początku zupełnie jakieś nie takie, martwiłam się, że bezowulacyjny! ;) poza tym piersi dziwnie przestały boleć, i było mi na przemian zimno i gorąco. Poza tym czuję się super..
    dziś 2 testy pokazały wyraźną kreskę, ale zobaczymy co będzie dalejj boję się :/ trzymajcie kciuki!
    • CommentAuthorMartyna83
    • CommentTimeMay 28th 2012
     permalink
    Pepka - trzymam kciuki ! na pewno będzie wszystko dobrze ;)
    • CommentAuthorCaro19
    • CommentTimeMay 29th 2012
     permalink
    gratulacje nowym mamom na forum.
    co do ciemniejszego moczu to ja mialam i inaczej pachnial, ale nic mnie nie bolało wiec nie szlam do lekarza. samo przeszlo. może faktycznie cos jadlam. na problemy z pęcherzem zawsze jest dobra wit. C. żurawit też, ale z urinalem juz uważajcie bo na ulotce ostatnio wyczytalam ze nie wolno kobietom w ciązy, co mnie zdziwilo bo myslalam ze ma podobny skład co żurawit.
    ja nie mam mdlosci od tygodnia i mam nadzieje ze nie wrócą (zniknely w 9 tyg.). z imbirem tez lepiej uwarzac, nie wiem czy pomaga na mdlosci ale na pewno rozgrzewa (poleca się go kobietom w ciazy w czasie przeziebien). podobno migdaly pomagają na mdlosci, ale w duzych ilosciach tez mogą zaszkodzić.
    od tygodnia bez objawow poza częstym oddawaniem moczu i bezustannie powiększonymi piersiami (oby juz takie zostały ;) w niedziele troche bolala mnie pachwina, bol promieniowal w kierunku uda. po kilkunastu minutach przeszlo wiec paniki nie bylo, a kolezanka mnie uspokoila ze lekarz jej mowil ze to miesnie i wiezadla sie rozciągają.
    @Papka: jak są dwie kreseczki to nic sie nie bój. zapisz sie na wizytę do lekarza i zrob sobie test beta HCG zeby sprawdzic czy wszystko prawidlowo przyrasta.
    powodzenia wszystkim! :)
    --
    •  
      CommentAuthorPapka
    • CommentTimeMay 29th 2012 zmieniony
     permalink
    CARO19, powiedz mi.. a jaki sens robić te przyrosty bety...? :/ Czy da sie odwrócić ewentualną tendencję malejącą..? Chyba nie, to tylko informacyjnie się chyba robi, nic się nie poradzi, jeśli coś nie tak.. co innego progesteron, dajcie znać czy się mylę..? Wolę już nic nie sprawdzać, bo tylko mnie to zestresuje :(
    •  
      CommentAuthorgolaa
    • CommentTimeMay 30th 2012
     permalink
    Dziewczyny trzymam za Was wszystkie i za siebie też kciuki!!!
    Niech wszystkie którym się udało przeżyły cudowne i spokojne 9 miesięcy a te które się starają aby się wreszcie udało!!
    Sama jestem osobą która stara się od dłuższego czasu, przeżyłam poronienie i ogromne rozczarowanie, a tego cyklu nawet nie chciało mi się obserwować bo ostatnio każdy był różnej długości, z serduszkowaniem też kiepsko a dzisiaj zrobiłam sobie test bo znalazłam go w szafce i pojawiła się druga krecha.. fakt blada ale jest!!! :):):) tak więc dziewczyny wszystko się może zdarzyć :) Mam tylko nadzieję, że tym razem będzie już wszystko OK :)
    a co do objawów to hmm... jak na razie brak nawet tych na @
    --
    • CommentAuthorCaro19
    • CommentTimeMay 30th 2012 zmieniony
     permalink
    papka, ja zrobiłam bete dla świętego spokoju. wizytę u lekarza mialam umowioną na 8 tyg więc betę zrobilam w 5-tym wkrotce po tym jak sie dowiedzialam. wiele lekarzy i tak każe robic betę więc mialam juz wyniki ze sobą. samemu na pewno nic sie nie poradzi, ale jesli beta spada zawsze mozna jechac do lekarza szybciej i powiedziec ze jest cos nie tak. lepiej się chyba wczesniej dowiedziec ze cos nie tak i cos dzialac niz czekac. no ale zrobisz jak będziesz uważala za słuszne. najwazniejsze to sie nie denerwowac jesli nic niepokojącego się nie dzieje.
    a co do progesteronu to nie wiem, nie mialam zadnych badan w tym kierunku, wiec niech inne dziewczyny się wypowiedzą.
    pozdrawiam, zycze spokoju, cierpliwosci i zdrowka Tobie i malenstwu ;) i gratulacje golaa, oby tym razem wszystko sie ulozylo jak najlepiej :)
    --
    • CommentAuthorsannxd
    • CommentTimeMay 30th 2012
     permalink
    Pisałam już kiedyś tu. Miałam sporo urojonych objawów. W tym cyklu zupełnie odpuściłam sobie mierzenie tempki. Wyrzuciłam wszystkie notesy z wykresami i zaczęłam podchodzić do tego zupełnie na luzie. Po 12 dniach od daty spodziewanej @ coś mnie tchnęło na test i wyszły dwie grube krechy :) po dwóch dniach następny i znów pozytyw :) Objawów żadnych, piersi i brzuch bolały jak na @. Teraz 7tc i wymioty straszne. Ale cały czas sobie powtarzam, że dla mojego maluszka wytrzymam wszystko :) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy i staraczki :)
    • CommentAuthorCaro19
    • CommentTimeMay 30th 2012
     permalink
    gratulacje sannxd! :-) przykro mi z powodu wymiotow, mi sie udalo uniknac, teraz jest 10 tc i mam nadzieje ze juz nie bede miala. dzis czytalam artykul na necie ze na wymioty (a przynajmniej mdlosci) pomaga rumianek. mam nadzieje, ze Ci minie, pozdrawiam :)
    ja za to jestem ciągle glodna. zjadlam obiad 3 godz temu i juz mnie skreca. jutro wracam do pracy, będę musiala co chwile robic przerwe na jedzenie i na sikanie! :-)
    --
  3.  permalink
    sannxd gratuluje i zycze spokojnej ciazy ja tez czesto jestem głodna ale pewnie jutro temp mi w dół pojdzie wiec sie nie łódze
    --
    • CommentAuthorsannxd
    • CommentTimeMay 30th 2012
     permalink
    Dzięki Caro za radę ;) Napewno spróbuje :) U mnie siostra przeszła bez objawowo i śmieje się, że u nas zawsze wszystko odwrotnie. Słoneczko te dwie upragnione kreski zawsze przychodzą z zaskoczenia. Chyba nasze dzieci chcą być miłą niespodzianką :)
    • CommentAuthorisska82
    • CommentTimeMay 30th 2012
     permalink
    halo halo
    słuchajcie. jestem w 18 dniu cyklu dzisiaj i zrobiłam sobie test. ku memu zaskoczeniu wyszła jedna kreska bardzo wyraźna i pojawiła się druga taka blada ale była.
    Czy to może oznaczać że jestem w ciąży czy może za wcześnie na takie dywagacje?
    Może moje pytanie nie jest zbyt elokwentne ale chciałabym zasięgnąć porady żeby nie zrobić z siebie idiotki i nie pojść do lekarza z informacją, że chyba jestem i się okaże że nie jestem ...
    dodam że biorę Femarę od 3-5 dnia cyklu. Zastrzyk z Pregnylu miałam robiony 23-go maja ( 11dc) a cykle mam 29dniowe.
    SOS !!!
  4.  permalink
    Ja sądzę że tak szybko test nie jest wiarygodny ... ale różne rzeczy się zdarzają . Powodzenia i oby we właściwym dniu pojawiły się dwie mocne kreseczki :*
    • CommentAuthorisska82
    • CommentTimeMay 30th 2012
     permalink
    no własnie tez mi się wydaje że za wcześnie, ale w takim razie skąd tak wcześnie druga kreska?
    I w podbrzuszu mam bóle i latam co chwilę siusiu jakbym miała chory pęcherz...
    nie wiem o co common
    • CommentAuthorjustyna883
    • CommentTimeMay 30th 2012
     permalink
    sproboj moze tak za dwa dni zrobic kolejny test. Mi za pierwszym razem tez wyszla taka slaba ta kreska ale za drugim razem jak nic mocne dwie krechy :) Ja tez mam bole w podbrzuszu i ciagle latam siku...wiec jak najbardziej moze to byc objaw :) Ale wiesz nie chce Cie nakrecac....
    -- . [url=http://www.suwaczki.com/][/u
    • CommentAuthorisska82
    • CommentTimeMay 30th 2012
     permalink
    nie nie spokojnie - podchodzę do sprawy lajtowo, ale dziękuję Wam za wyrozumiałość i odpowiedzi na moje ekhm.. zapytanie ;)
    pozdrowionka :*
    • CommentAuthorruda03
    • CommentTimeMay 30th 2012
     permalink
    hej...jeżeli brałaś pregnyl to test najwcześniej możesz zrobić po dwóch tygodniach od zastrzyku.Niestety, ale pregnyl fałszuje wynik testu...życzę aby jednak prawdziwa kreska wyszła za parę dni:)
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeMay 31st 2012
     permalink
    dokładnie to co pisze ruda ta druga kreska prawdopodobnie jest efektem pregnylu, ale powtórztest za pare dni bedziesz wiedziała na czym stoisz
    -- mama piątki :)
    • CommentAuthorisska82
    • CommentTimeMay 31st 2012
     permalink
    a to oszust ;)
    Dzięki dziewczyny za informację :*
    Powtórzę za parę dni i dam znać :)
    • CommentAuthornatka_8k8
    • CommentTimeMay 31st 2012 zmieniony
     permalink
    hej, dziewczyny :) dzisiaj rano pobiegłam sobie zrobić test z krwi. Wynik będzie dopiero jutro. nie mogę się doczekać :) może niepotrzebnie się nastawiam. napiszcie mi co myślicie.
    Spóźniała mi się miesiączka. Zrobiłam jeden test - nic, drugi - nic. po tygodniu dostałam niby-okres, ale jakiś taki mizerny i krótki, więc zrobiłam trzeci - patrze na niego i - nic, ale po dłuższym czasie pojawiła się tam taka blada kreseczka - widoczna tylko pod światło.
    Oprócz tego nie chce mi się jeść, od wczoraj rana zjadłam tylko paczkę czipsów - na nic innego nie miałam apetytu:) boli mnie brzuch, moja ulubiona kawa wydaje mi się kwaśna. Ale to może tylko moje urojenia.
    •  
      CommentAuthoragalesna
    • CommentTimeMay 31st 2012
     permalink
    natka 3mam kciuki. Ja zaczelam starania. teraz mija 2 miesiace po poronieniu, u mnie wszzystko sie unormowalo mam zielone świateło i działamy:) 3majcie kciuki :smile::wink::wink:
    • CommentAuthornatka_8k8
    • CommentTimeMay 31st 2012
     permalink
    Dziękuję Aga :) za Ciebie też trzymam kciuki. Ja niczego nie planowałam, nie staraliśmy się w ogóle. Będę bardzo zaskoczona jeśli okaże się, że mam dzidzię w brzuchu, i chyba bardzo smutna jeśli okaże się, że nie.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 31st 2012
     permalink
    Jak to nie planowałaś? To po co test?
    --
    • CommentAuthornatka_8k8
    • CommentTimeMay 31st 2012
     permalink
    Zaczęłam czuć, że coś jest nie tak. takie dziwne uczucie mnie dopadło. Poza tym u mnie zawsze było jak w zegarku. Nigdy się nie spóźniało
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 31st 2012
     permalink
    Bez korzystania z okresu płodnego?
    --
    • CommentAuthorsannxd
    • CommentTimeMay 31st 2012
     permalink
    Mój gin powiedział, że nawet najlepszy zegareczek może się popsuć :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.