Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorMartyna83
    • CommentTimeJun 10th 2012
     permalink
    chyba zajrzę więc na ten wątek ciekawy ;)
    • CommentAuthorCollette
    • CommentTimeJun 11th 2012
     permalink
    Witajcie dziewczyny!

    Czy mogę do was dołączyć i z wami przetrwać czas do terminu @? Do tej pory sama znosiłam czas od testu do testu ale teraz znalazłam ten wątek, wcześniej czytałam że pisały tu kobietki wyczekujące na 2 kreski, więc i ja się odezwałam:)
    Dziś mam 20 dc i kolejne oczekiwanie mnie dobija, to już 10 cykl bez efektu, nie stresuję się bo druga ciąża była po 13 cyklach, pierwsza za to po 4:)
    Szczerze wam powiem, że zawsze bardziej obserwuję szyjkę i śluz, z temperaturą mam problem bo nie zawsze wstaje o tej samej godzinie (4.30-8.30) i nie zawsze mogę mierzyć temperaturę (dwójka dzieci wbiegająca do pokoju troszkę mi nie pozwala) :) No i powiem wam ze w tym cyklu nie liczę na kokosy bo normalnego dla mnie śluzu płodnego po prostu nie było, owszem zmienił się, ból brzucha był ale to nie to samo co zwykle. Myślę, że troszkę tu z wami jeszcze pobędę:) to jak mogę do was dołączyć?
    • CommentAuthorMartyna83
    • CommentTimeJun 11th 2012
     permalink
    Witaj collette - proponuję żebyś zawitała na forum starających się ;) Chociaż tutaj też zaglądam ;) My się starmy od ok roku ale dopiero 2 cykle miałam owulację... liczę na to że się uda niedługo. Ja jestm w 23dc i też ten czas się wlecze strasznie :/ a już bym chciała zacząć kolejne strania... Powodzenia!
    • CommentAuthorCollette
    • CommentTimeJun 11th 2012
     permalink
    Dzięki Martyna już szukam tego wątku o którym napisałaś:)
    • CommentAuthornatkom89
    • CommentTimeJun 11th 2012
     permalink
    Witajcie! Hmm.. Od czego by tu zacząć Smile Od 2 lat jestem mężatką i praktycznie od tego czasu "nie uważamy" w czasie dni płodnych. Średnio co miesiąc wydaje mi się, że jestem w ciąży, ale jak dotąd nic z tego. W kwietniu moja pani gin zleciła badanie nasienia mojego małża i się okazało, że 75% jego plemników jest żywe, ale nie można stwierdzić ich ilości, bo nasienie się nie upłynniło. Po ostatniej wizycie i gin (29 maja - z tego co udało mi się zaobserwować był to początek owulki - zmienił mi się śluz) stwierdziłam, że musimy spróbować po raz ostatni przed moją sesją (studiuję - został mi rok). Pracowaliśmy usilnie, a potem zastosowałam "babcine" metody z poduszkami pod pupą i nogami w górze. Moje miesiączki nie były ostatnio specjalnie regularne, raz występowała w 28 dc, innym razem znów w 36... Dziś jest 30 dc a @ nie ma. Zrobiłam dziś test rano i wyszedł negatywny. Przyjęłam to do wiadomości i postanowiłam się skupić na dzisiejszych planach naukowych Razz Ale podczas robienia sobie herbatki coś mi się przypomniało o tym teście i wygrzebałam go z kosza na śmiecie. Nie wiem czy to jest możliwe, czy mi się tylko coś wydaje, ale mam wrażenie, że na teście widzę DRUGĄ KRESECZKĘ!! Ale to może nawet za dużo powiedziane. Jak by to można było do czegoś porównać - jest to cień cienia kreseczki. Widać ją pod odpowiednim kontem nachylenia testu. Zaczęłam się teraz denerwować i dlatego piszę do Was dziewczynki taki esej... Kiedy powinnam zrobić drugi test żeby to sprawdzić?? Faktycznie od kilku dni źle sypiam, jestem zmęczona, piersi mnie bolą jak ******!! Smile Ale ja bardzo często sobie wyszukuję takie dziwne rzeczy, nakręcam się a potem rozczarowuję... Myślicie, że tym razem to może być TO??!! Pomocy!!!
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 11th 2012
     permalink
    Sprawdziłaś test 5 min po jego zrobieniu, zgodnie z ulotka? Jaki był wynik?
    --
    • CommentAuthorMartyna83
    • CommentTimeJun 11th 2012
     permalink
    Niektóre dziewczyny tu pisały podobną sytuacje jak ty masz i jak zrobiły test po kilku dniach to już kreseczka była wyraźniejsza. Więc powtórz test za kilka dni i może to to ;)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 11th 2012
     permalink
    Martyna, ale nie po wygrzebaniu starego testu.
    --
    • CommentAuthorMartyna83
    • CommentTimeJun 11th 2012
     permalink
    Co nie znaczy, że nie powinna powtórzyć.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 11th 2012
     permalink
    Powtórzyć tak, bo test mógł nie wykryć ciąży, bo mógł być zrobiony za wcześnie, a nie dlatego że coś się stało z testem z kubła.
    --
    • CommentAuthorandzia222
    • CommentTimeJun 11th 2012
     permalink
    Nie chce Cię zmartwic ,ale ja takich niewyraznych kreseczek mialam ok 5 przez osttanie 3 miesiace...w ciazy nie bylam...po prostu po czasie zachodzi jakas reakcja i mozna sie dopatrzyc cień cienia..zycze Ci zeby w Twoim przypadku byla to prawdziwa kreseczka a nie falszywka jak u mnie:)
    • CommentAuthorMartyna83
    • CommentTimeJun 11th 2012
     permalink
    Też życzę tego samego ;)
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeJun 11th 2012
     permalink
    To prawda, co pisze andziaiw, w poprzednim cyklu po kilkunastu minutach miałam na dwóch testach, dwóch różnych firm takie cienie cienia, a beta ostatecznie pokazała, że to nie była ciąża :) Nie mniej jedna, życzę Ci, aby za kilka dni test był pozytywny bez pozostawiania wątpliwości :)
    --
    •  
      CommentAuthorj_87
    • CommentTimeJun 11th 2012
     permalink
    też miałam taką sytuację kilka razy i niestety kreska, która pojawiła się po czasie nie oznaczała , że jestem w ciąży. Trudno powiedzieć kiedy masz znowu zrobić test skoro masz nieregularne cykle - jeśli prowadzisz obserwację to powinnaś wiedzieć kiedy @ może nadejść,
    •  
      CommentAuthorAnnesja
    • CommentTimeJun 11th 2012
     permalink
    Również miałam taką kreskę po czasie. Oczywiście ciąży ani śladu.
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 11th 2012
     permalink
    Ja też miałam taki przypadek - kreska blada, ja już napalona, beta podskoczyła powyżej normy, ale po 2 dniach spadła - po prostu za wcześnie wykonane badanie i niepotrzebne nerwy:sad:
    Lepiej dać sobie na wstrzymanie i spróbować za jakiś czas...
    --
  1.  permalink
    Hej !
    Ja o dziecko staram sie juz od póltora roku i wydaje mi sie aczkolwiek nie jestem pewna że mam początkowe objawy typu ;
    -uderzenia gorąca
    -zgaga ale tylko 2 razy
    -wrażenia jak bym miala okres od 6 dni ale go nie mam
    -ciągle zmiany nastrojów raz sie smieje a za chwile krzycze bez powodu ciąle mnie coś denerwuje i drażni
    -zwykle nie pijalam kawy a od niedawna pije codziennie
    -jestem strasznie zmeczona wieczorem.
    Okres mialam 14 maja dzis jest 14 czerwiec jeszcze nic nie wiem lekasz też nie zlecil mi tylko badanie poziomu hormonów. wizyte mam we wtorek :D:D
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 14th 2012
     permalink
    Uderzenia gorąca? Zmiany nastrojów?
    Może to menopauza?
    --
    •  
      CommentAuthorDannam
    • CommentTimeJul 11th 2012
     permalink
    Uderzenia gorąca są moimi objawami, które wliczam do pms... nawet byłam z tym u ginekologa i też się śmiała, że może to menopauza ;P A co do tematu dobrze, że piszecie o "kreskach po czasie" ta wiedza mi się przyda za jakieś 5 dni.
  2.  permalink
    Dziewczyny , w którym dniu by wyszła beta hcg pozytywna jeśli by dzisiaj było zagnieżdzenie
    • CommentAuthordxasiadx
    • CommentTimeJul 28th 2012
     permalink
    witam :)

    miesiac temu odstawilam tabletki antykoncepcyjne. Dzis czyli miesiac pozniej zaczelam czuc bol suktow.
    Dodam ze odkad odstawilam tabletki staram sie o dziecko.

    objawy/
    - bol w podbrzuszu przez ok 1dzien
    - bol sutkow od 3 dni
    - czestsze wizyty w toalecie , parcie na pecherz
    - prawie codziennie bol glowy

    no i brak okresu od ostatniego odstawienia tabletek: w trakcie jeszcze tej przerwy jak bralam tabletki mialam skapy okres taki inny niz zawsz


    no i teraz nie wiem co mam sobie myslec; mieliscie takie objawy po odstawieniu tabletek ? doradzcie mi
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 28th 2012
     permalink
    ja tez mialam takie objawy po odstawieniu tabletek, bol sutkow mialam 3 tyg przed okresem, bol podbrzusza mialam tydzien przed- i to taki inny niz przed normalna miesiaczka, okres dostalam 2 tyg pozniej niz powinnam, od tamtej pory mi sie rozregulowal i zaczely sie problemy.....
    moim zdaniem to sa objawy organizmu po odstawieniu hormonow, jesli jednak myslisz, ze moga to byc objawy ciazy-zrob test:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
  3.  permalink
    eh dzieki :)

    no wlasnie juz mam tysiace mysli w glowie.

    Nie wiem czy to mozliwe jest zajscie w ciaze miesiac po odstawieniu tablete.

    Moze mam takie mysli bo bardzo bym chciala.

    Test ciazowy zrobie ale obawiam sie ze jest chyba za wczesnie.

    nie wiem juz
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 28th 2012
     permalink
    Test ciazowy mozna zrobic w dniu spodziewanej miesiaczki lub pozniej, mozliwe jest, ze po odstawieniu tabletek zaszlas w ciaze-jest duzo takich dziewczyn, ja natomiast zaliczam sie do tej drugiej grupy ktora ma z tym problem. Jesli nie wmawiasz sobie objawow, a naprawde je masz to zrob test I bedziesz miala pewnosc:wink:
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    • CommentAuthordxasiadx
    • CommentTimeJul 28th 2012
     permalink
    mniej wiecej byly regularne :)

    wiec nie bardzo wiem o co chodzi wolalabym zeby sie wszystko unormowalo i albo jestem albo nie:p

    ja chyba tez glupieje z dnia na dzien bo te objawy mi nie daja spokoju. juz szaleje normalnie

    nic mi sie nie chce tylko leze i spie caly dzien prawie:d :shocked:
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 28th 2012
     permalink
    A kiedy powinien @ przyjsc? Jak dawno odstawilas anty?
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    • CommentAuthordxasiadx
    • CommentTimeJul 28th 2012
     permalink
    no na poczatku lipca w sumie ostatni dzien czerwca to bylo.
    pozniej mialam slabe krwawienie jak nigdy :/ w sumie wczesniej tak samo jeden miesiac.

    i tak do dzisiaj nic cisza tylko te objawy mam. od kilku dni :cool:
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 28th 2012
     permalink
    No a dzisiaj jest ktory dzien cyklu?
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    • CommentAuthordxasiadx
    • CommentTimeJul 28th 2012
     permalink
    nawet juz nie wiem z tego wszystkiego

    Treść doklejona: 28.07.12 13:18
    37
    21-25dzień cyklu
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 28th 2012
     permalink
    37? 21-25 dzien?
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    • CommentAuthormadzia911
    • CommentTimeAug 1st 2012
     permalink
    Mam dylemat, otorz mam 27 lat. Dwojke kochanych mi chlopczykow. Moim watkiem jest jedna rzecz..CIAZA. otorz moj malzonek nie chce miec jak narazie dzieci..i strasznie sie boje pujsc kupic i zrobic test. Druga rzecz ze moj maz jest wojskowym wiec nie zawsze jest w domu...Boje sie isc do lekarza..jak i rowniez kupic test. Wczesniejsze dwie ciaze byly tez niespodziankami ale odrazu po trzech tygodniach wiedzialam ze jestem wciazy. Wowczas teraz mam wzdecia brzucha.. i strasznie mi buzia spuchniala..czy ktore z was mialo taki przebieg ciazowy. Czy tylko mi to utkwilo w glowiee...:cry:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 1st 2012
     permalink
    Były niespodziankami, a więc stosowałaś anty, gdy poczęłąs?
    --
    • CommentAuthordaga282
    • CommentTimeAug 3rd 2012
     permalink
    Amazonka: Były niespodziankami, a więc stosowałaś anty, gdy poczęłąs?
    A może stosowała NPR i zaszła w ciązę?
    •  
      CommentAuthorgnieszka81
    • CommentTimeAug 3rd 2012
     permalink
    W moim przypadku bolace i wrazliwe piersi pojawily sie po odstawieniu tablatek , natomiast gdy zaszlam w ciaze jedne obiawy to powiekszone piersi jakby napopowane (brak bolu) oraz bole takie jak przed @ ale one trwaly ponad tydzien.
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeAug 3rd 2012
     permalink
    Ja zrobiłam test w 27dc po godz. 17 (bo zaalarmowała mnie wysoka temperatura :bigsmile:). Kreska baaardzo blada, ale widoczna w czasie, wg ulotki.
    W 7tc z dnia na dzień przyszły mdłości i osłabienie, jadłowstręt, wstręt do kawy i niektórych zapachów (np nowe perfumy mojego D., które sama wybrałam i które niemało kosztowały, a miał je z 2 tyg. :cool: Do tej pory stoją :bigsmile: ). Wymiotowałam kilka razy, ale nie mogłam jeść, żywiłam się prawie tylko bananami, zaczynając dzień od jednego, jeszcze leżąc. Przeszło w 11tc, tak nagle jak przyszło- ostatnie 2 dni zgaga. Od tamtej pory spokój (24tc :smile: ).
    --
    • CommentAuthorniunia222
    • CommentTimeAug 8th 2012
     permalink
    witajcie.
    6.07.2012 r miałam ostatnia miesiączkę moje cykle to 24-27 dni. Oczywiście cały cykl było przytulanie bez zabezpieczeń no i dzien po terminie zrobiłam test po 20 min pokazała się druga kreska, powtórzyłam go 4 dni pozniej 2 krecha pokazała się po 5 min a wczoraj niemal od razu. poszłam do ginekologa zrobiła mi usg i stwierdziła że jest ciałko żółte z pęcherzykiem nie powiedziała nic wiecej nie wydrukowała zdjęć ani nic kazała zrobić bete i przyjść jutro (czyli dzis) i tu zaskoczenie bo beta wyszła tylko 1,20 weszłam do niej do gabinetu nie powiedziała mi nic konkretnego wygląda na to ze to nie ciąża proszę czekać na okres;/ i co ja mam teraz robić ? nie wytłumaczyła mi skad ten pecherzyk z tym ciałkiem dlaczego domowe testy były pozytywne żadnych informacji. istnieje taka możliwość żeby w laboratorium się pomyliło ? odczekać parę dni i zrobić w innym . poradźcie mi coś, nie tak jak moja ginekolog.
    Pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorYvoonne
    • CommentTimeAug 8th 2012
     permalink
    Jeżeli 3 testy "sikane" wyszły pozytywne to znaczy że stężenie hormonu jest na tyle wysokie ze jest wykrywalne w moczu. Do tego ten pęcherzyk... Ja stawiam na pomyłkę w laboratorium. Najlepiej powtorzyć badanie i zmienić ginekologa, który sugeruje sie tylko i wyłącznie jednym czynnikiem :/
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeAug 8th 2012
     permalink
    powtórz badanie bo to jakies dziwne jest
    -- mama piątki :)
    • CommentAuthoramirka153
    • CommentTimeSep 5th 2012
     permalink
    Rok temu zaszłam w ciąże, niestety poroniłam, ale z tego co pamiętam, pewnego poranka zaraz po wstaniu z łóżka, położyłam się znowu spać, a po wstaniu wciągnęłam tabliczkę czekolady. Czekoladę uwielbiam, więc nie stwierdziłam tego za objaw. Zadzwoniła do mnie ciocia, usłyszała mój zaspany głos i mlaskanie do słuchawki. Zapytała się mnie: Dziecko, a Ty nie jesteś przypadkiem w ciąży? Coś mnie tknęło ( okres miał nadejść na następny dzień ) poleciałam do apteki, zrobiłam test, i co? Dwie krechy. Bolał mnie strasznie brzuch jak na @, dlatego nawet nie podejrzewałam, ze mogę zajść w ciążę.
    •  
      CommentAuthoremilia24
    • CommentTimeSep 7th 2012
     permalink
    Mnie od półtorej tygodnia boli brzuch, krzyże, pare dni temu nieźle zakręcilo sie w glowie, kochaliśmy się z mężem w dni płodne ale do okresu jeszcze tydzień więc spokojnie sobie poczekam, jeżeli @ nie nadejdzie zrobię teścik. Cykle mam dość długie 31,32 dni więc zobaczymy, najgorszy jest ból pleców
    --
    •  
      CommentAuthoremilia24
    • CommentTimeSep 7th 2012
     permalink
    Teraz jeszcze dołączyły lekkie mdłości, ospałość a to dopiero 23 dc, może to na @ sama nie wiem, trzeba się uzbroić w cierpliwość tempka tylko 36,7 ale dopiero zaczełam od wczoraj mierzyc, wiec nie zmam na tyle swojego organizmu zeby coś z tego wyczytać, a i nie piłam dziś kawy jakoś tak nie mam na nią ochoty ogólnie taka przybita jestem
    --
    • CommentAuthoramieszka2
    • CommentTimeSep 9th 2012
     permalink
    Witam, jestem w 6tym tygodniu, beta ładnie rośnie, w środę było 4736, a po 48 godzinach 9236, ale martwi mnie jedna rzecz, wczoraj i dziś pobolewa mnie prawa strona, jakby jajnik, nie wiem...2 tygodnie temu kłuło mnie w oklicy lewego jajnika, ale słabiej...czy to moze byc ciąża pozamaciczna?
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeSep 9th 2012
     permalink
    Amieszka, ja miałam pikania i pobolewania obu jajników w ciąży, gin mówiła, że to normalne na początku ciąży.
    --
    • CommentAuthoramieszka2
    • CommentTimeSep 9th 2012
     permalink
    ale czy przy takim ladnym wzroscie bety ciążę pozamaciczną można wykluczyć?
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeSep 9th 2012
     permalink
    amieszka takie kłucia sa normalne
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeSep 9th 2012
     permalink
    amieszka byłam ostatnio na 1 wizycie u gina to był dokładnie 5tc
    moja beta 14dpo -496, po dwóch dobach 16dpo- 1033
    lekarz spojrzał na badania i mówi , że przy takich wynikach i tak ładnym wzroście raczej wyklucza sie ciąże pozamaciczną, ale oczywiście wiadomo , że musimy potwierdzić na usg, mam nadzieję , że coś Cię uspokoiłam ;)
    --
    • CommentAuthoramieszka2
    • CommentTimeSep 9th 2012 zmieniony
     permalink
    Dzięki, trochę mi lepiej :) ja taka panikara jestem... wizytę mam dopiero 20 września,do tego czasu będą nerwy niestety...
    eveke, mamy ten sam start cyklu i nawet termin owulki zblizony :)
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeSep 9th 2012
     permalink
    Eveke - ooo, gratuluję!!!
    --
    • CommentAuthorMonia6227
    • CommentTimeOct 11th 2012
     permalink
    Witam Was.Mam pytanie,dziewczyny w jaki sposób bolały Was piersi we wczesnej ciąży tuż przed spodziewanym okresem?mnie bolały lekko zazwyczaj,teraz ból jakby się różni,od czasu do czasu rwia tak dziwnie całe i po bokach,jak coś zjem to już wogole..jednym słowem ból jest inny,proszę o odpowiedź,z góry Wam bardzo dziękuję
    • CommentAuthorAndzia1508
    • CommentTimeOct 12th 2012
     permalink
    Monia6227 mnie piersi bolały tak jak przed @, ale trochę chyba mocniej, to tak po tygodniu od owulki, teraz bolą lekko i tylko po bokach, wieczorem trochę mocniej, jak się schylam np.Ale u kazdej to wygląda inaczej, niektóre dziewczyny czują mrowienie, inne skarżą się na ból i pieczenie sutków, także różnie bywa.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.