Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 23rd 2013
     permalink
    agrafka123 trzymam kciuuuukasy ,jak narazie to bardzo pozytywne obserwacje:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeFeb 23rd 2013
     permalink
    agrafka123 heh ja co dopiersi to nigdy nie miałam takiego ucczucia że mi sie bóg wie ile powiekszyły przy pierwszej raczej niezauwarzyłam żadnej róznicy teraz też :confused: a szkoda ... mój mąż by sie cieszył choć twierdzi że w ciaży miałam wieksze ja tego niezauwazyłam bo miesciłam sie w swoje staniki ( nosze 70 A)

    Treść doklejona: 23.02.13 22:37
    może były pełniejsze ale z pewnoscia nie wieksze
    --
    • CommentAuthorMagdzikk10
    • CommentTimeFeb 23rd 2013
     permalink
    Nera przeczytałam wszystkie notki..... dzięki Kochana:)

    A myślicie że jak jutro zmierzę temperaturę to coś mi to da czy bez sensu??
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 23rd 2013
     permalink
    doti28 z pierwsza ciaza mialam D i nie widzialam roznicy , przy drugiej z b na c ,zas ta ciaza to mega wyczyn - z miseczki 75b wskakuje juz niebawem na d bo c juz uciska ,znajomi nie wierza ,ze jestem w 3 miesiacu bo i brzuch ogromny jak na 5 mies
    --
    •  
      CommentAuthoragrafka123
    • CommentTimeFeb 23rd 2013
     permalink
    to ją ci powiem że przy pierwszej miałam mega duże:-)i teraz widzę też powiększone tylko nie wiadomo czy to ciążą czy tylko sobie tak urosły:-)
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeFeb 23rd 2013
     permalink
    Nera86 mogłabyś mi troszkę oddać :D:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    Magdzikk10 jesli nie obserwowalas wczesniej to np temp.36,6 za wiele nam nie powie,ale jak zmierzysz i bedzie 37 np i sie tak utrzymywac bedzie do dnia okresu i to jest szansa (tylko pamietaj by wczesnie -najlepiej 7-8 rano no i kimaj z termometrem pod poducha by nie wstawac,i nie siusiaj przed zmierzeniem - ja tak robilam bo mi dziewczyny podpowiedzialy )

    Treść doklejona: 23.02.13 22:47
    doti28 wiesz jak ja wygladam ? :sad: na 45kg wagi taki biust bardzo rzuca sie w oczy ,niektorzy pytaja czy mam sztuczne a to malo milusie ,dobrze ,ze teraz to tylko przez okres ciazy mam nadzieje bo po drugiej ciazy cale szczescie mi zmalaly :thumbup:
    --
    • CommentAuthorMagdzikk10
    • CommentTimeFeb 23rd 2013
     permalink
    Nastawiam budzik na 7 rano wkładam termometr pod poduchę i zobaczymy co wyjdzie :P
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeFeb 23rd 2013
     permalink
    Nera86 ciesz się ja mam nadzieje że może tym razem chociaż miseczka B bedzie...
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    Magdzikk10 i mierz tak codziennie do dnia spodziewanej @ noo chyba ,ze ze nadejdzie co do mysli nie dopuszczamy narazie :boogie: a jak masz jakies obszerniejsze pytania dtyczace obserwacji to polecam Fante i Sucharka ,One naprawde sporo mi wytlumaczyly :thumbup:

    Treść doklejona: 23.02.13 22:54
    Magdzikk10 wiesz jakie sa kobiety -te co maja krecone wlosy chca proste, te co proste chca krecone ,z biustem to samo :wink: baba trudno jest dogodzic w zyciu :updown:
    --
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeFeb 23rd 2013
     permalink
    Nera86 przegladnełam twój cykl no niefajnie miałaś na początku .....tak miałaś z każda? mnie ostatnio też czesto łapie ból głowy ale akurat ja tego nie wiaże z ciąża wiem ze to przez lapa bo powinnam okulary już wymienić :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 23rd 2013
     permalink
    doti jesli chodzi o objawy podczas ciazy to normalnie jestem w szoku bo z reka na sercu moge powiedziec ,ze choc to 3 ciaza to tak naprade nie wiedzialam co to znaczy byc w ciazy. Z obiema przeszlam bezobjawowo -oprocz podtrzymywania ciazy i z druga bezwlad nog noca od 6 miesiaca (ale to przez problemy moje z kregosupem)

    Treść doklejona: 23.02.13 22:58
    ale i tak jestem wdzieczna temu na gorze ,ze nie wymiotuje ,albo ze nie musze lezec na plasko przez 9 miesiecy
    --
    • CommentAuthorvikiable
    • CommentTimeFeb 23rd 2013
     permalink
    Plamieniem nie powinnam się przejmować tak mi powiedziała ginekolog bo wszystko po badaniu, i usg było w porządku. Moja @ trwa około 5 dni, test na pewno zrobię we wtorek, bo we środę mam szczepionkę, i po tej szczepionce mam zadzwonić do ginekologa, w celu umówienia się na Hsg.
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeFeb 24th 2013
     permalink
    mnie dalej pobolewa brzuch ale tak wmiare @ dalej niema dzisiaj jest. 13 dzien bez w nocy niemoglam spac wogóle dupnie sie czuję....
    --
    • CommentAuthoraneczka91
    • CommentTimeFeb 24th 2013
     permalink
    witam :) bardzo proszę o pomoc. 18 kochałam się z narzeczonym do końca. Temperatura od okresu (2.02.2013) do 20.02 utrzymywała się na poziomie 36,5 stopni. Od 21 miałam 36,9 czyli najprawdopodobniej było już po owulacji. Jednak 23.02 spadła do 36,5 a dzisiaj znowu wynosi 36,9. Mierzę zawsze rano po przebudzeniu zawsze po godzinie 7. Jak myślicie czym mógł być spowodowany ten spadek ?? czy jest jakaś szansa na dziecko ?? czy test robiony w środę (10 dni od stosunku, 4 dni po spadku wykryje) ewentualną ciąże?? Do okresu zostało mi jeszcze 9 dni i nie wiem czy wytrzymam :D


    Ps. zapomniałam dodać,że mierzę tem. od kilu miesięcy i nigdy takiego spadku nie zaobserwowałam
    pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorwlosia
    • CommentTimeFeb 24th 2013
     permalink
    Vikiable ciesze sie bardzo, ze udalas sie do lekarza :) przynajmniej wiesz, ze jest wszystko w porzadku :) teraz czekam na twoj wynik testu! odzywaj sie, a ja trzymam kciuuuuuuuuuuuukaski :bigsmile:

    aneczka91 moim zdaniem, powinnas poczekac z testem do dnia spodziewanej miesiaczki, a nawet zrobic 2 dni po dacie @ jesli sie pojawi... bo jesli by zaszlo do zaplodnienia t wydaje mi sie, ze powinnas mies skok temperatury do 37,+ ale moge sie mylic. Ja osobiscie pomimo tempki powyzej 37, 3 kazdego dnia od dnia owoluacji (mizianko bylo w dzien owulacji :cool: ), to 10, a w sumie 12 dni po owulce test wyszedl mi negatywny, test hcg rowniez, a najciekawsze jest to, ze na usg jest fasolka, a spowodowane jest to, ze cialko zolte nie wytworzylo wystarczajaco duzo hormonu, zeby wykryc ciaze. Wiec w moim przypadku ciaze wykrylo usg, a nie testy ciazowe :shocked: Poznalam, ze cos moze byc nie tak ze mna, bo dostalam okropnych boli po owulce, doslownie jak przed @, ktore utrzymuja sie do dzis tj 30 dc (2 dni po spodziewanej @, ktora wcale sie nie zapowiada :swingin: ). Takze jak widzisz, kazda kobieta jest inna :smile: Ale ale!!! trzymam za ciebie rowniez wielgasne kciuuuukaski :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    witam ja okresu dalej niemam dziś 42 dzien cyklu jest mi niedobrze i mam chyba rozwolnienie ( wczoraj mialam zaparcie) boli mnie żołądek i na dole tak delikatnie cmi nie wiem co mam o tym myslec zmuszam sie do jeszenia bo boje sie ze bedzie gorzej jutro ide do gina... 3 testy robione w odstępie czasowym co 3 dni wynik negatywny. możliwe że. wadliwe od lutego staramy sie z mężem o dziecko
    --
    •  
      CommentAuthorwlosia
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    albo tak jak już mówiłam, mogą to być słabe hormony :) idź do gina i jutro koniecznie napisz co ci powiedzial :)
    --
    •  
      CommentAuthoranaaaa
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    doti 42 cyklu to moze smigaj na bete...z tymi testami roznie bywa...ja od samej owulacji dziwnie sie czuje ...a od 2 dni mdlosci i cycory mi zaraz exploduja...ale u mnie dopiero 21 dc...no i moja sytuacja jest bardzoooo skomplikowana...a moze masz kiepskie testy....nie wiem...ja bym poleciala na bete na Twoim miejscu:):smile:
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    ANANAAA dodam jeszcze że czuję się zwyczajnie słabo i tez mam zawroty głowy zwlaszcza jak wstane za szybko jutro rano gin wczoraj mialam wrazenie jakby mi ktos cycki przyduszal dzis jest tak w miarę
    --
    •  
      CommentAuthoranaaaa
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    No to witaj w klubie..ja najlepiej po przebudzeniu od razu wróciłabym do łozka...chyba te Twoje objawy nie są bez przyczyny...zbadaj too..ale jest duza szansa ze to ciąża...informuj Nas co tam lekarz stwierdził...oby Wszystko było po Twojej mysli:)
    •  
      CommentAuthorczigra
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    doti, a jak długie masz cykle??
    --
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    moje cylke to 28-30 max regularne jak w zegarku były. ja tez bym najchętniej niewstawala dzisiaj o 9.30 heh a bym polezala dłużej najgorsze że czuje jak mnie ssie chce mi sie jesc ale sie noje ze nedzie gorzej albo jak bede konczyc obiad to bede miec odruch wymiotny jak wczoraj...
    --
    •  
      CommentAuthoranaaaa
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    a ja od 2 dni zero apetytu rosnie mi w gębie normalnie...nie wiem o co chodzi..ale sie dowiem ;p
    • CommentAuthorLenka12
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    Witam wszystkich :-). Ja z mężem od stycznia postanowiliśmy, że będziemy się starać o maleństwo. Mam nieregularne cykle i wiedziałam, że prosto nie będzie. 15 stycznia miałam owulacje i wykorzystaliśmy to. A 26 stycznia miałam już pierwszy objaw bo jak nigdy dotąd zaczęły boleć mnie piersi nie tak mocno ale było to odczuwalne. Następnie 2 lutego nie pojawiła się @ kilka dni później doszły mnie kucia w pobrzuszu a 13 lutego zrobiłam pierwszy test i wyszedł pozytywny tak więc w walentynki mąż miał miłą niespodziankę a 19 lutego miałam już potwierdzenie od ginki i teraz jestem w 8 tygodniu ciąży :)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    Co mają nieregularne cykle do trudności w poczęciu?
    --
    • CommentAuthorLenka12
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    To że nie wiadomo tak naprawdę kiedy są dni płodne trudno jest ocenić jak się ma raz 30 dni a później 38 dni
  1.  permalink
    opowiadasz :smoking:
  2.  permalink
    ale ciąza trwa tylko 9 miesięcy, Lenko :)
    Jak się skonczy to tez bedziesz miała dni płodne, więc wiesz :)
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    Ciekawe, ciekawe...:tooth:
    --
  3.  permalink
    Lenko, ja nie o tym :)
    No ale nic- pozdrawiam
    • CommentAuthorLenka12
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    A do czego chciałaś nawiązać Szczypta?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    Naprawdę nie wiadomo? Miałam cykle 27-51 i wiedziałam, kiedy jestem płodna i niepłodna, a wróżką nie jestem i nie strzelam w ciemno.
    --
  4.  permalink
    nie mówię o sexie w 1 okresie po porodzie. Mówię o tym,ze przy tej "nieregularności" o której mówisz rozpoznanie dni płodnych wcale nie jest trudne.
    I ze te płodne nadejdą szybciej niz myslisz
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    Wolałaś się bać zamiast wiedzieć?
    --
  5.  permalink
    dziewczyny nigdy nie zwracałam na to uwagi aż tak , ale w tym cyklu mam strasznie morką II faze..jestem w 9dfl i mi tak mokro ze co chwile biegam i sprawdzam co jest grane..sluz biało-przezroczysty,temp 37.1 , w 5dfl był różowy sluz :)
    • CommentAuthorLenka12
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    Wiesz co ja podchodziłam do tego na luzie nie chciałam się denerwować i patrzeć czy już itd sama gin. Mówiła, że na spokojnie powoli i bez stresu :)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    Wiedza daje spokój, a nie zdenerwowanie.
    --
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    a ja dzisiaj beznadziejnie się czułam do południa teraz jest super.....jak reka odjoł tylko został lekki ból w podbrzuszu niewiem co myslec
    --
    • CommentAuthorLenka12
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    doti28 robiłaś test?
    • CommentAuthoraneczka91
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    wlosia masz rację poczekam chociaż do końca tego tyg. zamówiłam dzisiaj z apteki internetowej test o czułości 10 :)
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    Lenka12 nie robiłam testu jeszcze to znaczy robiłam wczesniej ale wyszedł negatywny jutro bede robić sikanca przed wizyta u gina
    --
    •  
      CommentAuthorwlosia
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    aneczka91 bardzo sie ciesze :) i czekam na rezultaty z wielkimi dwoma krechami! :clap:
    doti tak na prawde nie powinny sie przyszle mamusie najadac za dwoch, tylko jesc normalnie i duuuuzo owocow i warzyw:) wiec bladego pojecia nie mam skad jestes teraz ciagle glodna? moze psychika ci tak dziala (nie mowie ze jestes psychiczna, bron Boże!), bo moglas naczytac sie czegos i przez przypadek moglo ci to wejsc w mozg i nawet o tym nie wiesz, ze teraz sie uruchomil, z czego tak na prawde glodna zaczynasz sie robic mniej wiecej po 12 tc :)
    --
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeFeb 26th 2013
     permalink
    WLOSIA ja nigdzie nie napisalam że jestem glodna i najadam się za dwoch raczej odrzuca mnie od jedzenia. @ niemam juz 15 dni a co do onjawow nigdzie nie jest konkretnie napisane kiedy powinny wystąpić i tylko wtedy mo moja sis jest w ciąży i gdyby nie brak @ niewiedzialaby że jest w ciąży. wiec na to reguly niema .dzisiaj ide do lekarza wiec sie dowiem czy wszystko jest dobrze

    Treść doklejona: 26.02.13 08:42
    pozatym niemam totalnego parcia na dziecko że je chcem koniec i kropka bo wiem że zajść to wcale nie taka prosta sztuka i nie wmawiam sobie że to napewno ciaza na 100%
    --
    •  
      CommentAuthorwlosia
    • CommentTimeFeb 26th 2013
     permalink
    doti28 a to przepraszam mozliwe, ze tak sie zaczytalam w wypowiedziach waszych i moze zle przeczytalam o twoim "jedzeniu" :) ale fakt jest faktem, gin mi powiedzial, ze nie ma reguly na to, jednak takie objawy nastepuja w pozniejszych tygodniach, bo ty jakbys byla w ciazy, to wychodzilo by na to (jesli masz mniej wiecej cykl 28 dni), ze jestes w jakims 6-7 tygodniu...? no coz, przepraszam jak w tym poscie cos napisalam nie tak, ale jestem tak padnieta, ze sama w sumie nie mysle co pisze :( A ty lec do gina i opowiadaj co ci na opowiadal :)
    --
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeFeb 26th 2013
     permalink
    WLOSIA wiem mozna sie pomylic u gina bylam pocalowalam klamke ide w nastepny wtorek. czyli 5 marca tak wogóle chyba dostalam @ ciekawa jestem czy sie rozkreci. reasumujac. moje objawy wzioly sie chyba z tego że dawno nie mialam okresu i chyba mialam cykl bezowulacyjny. no ale to sie zobaczy czy mi sie rozkreci ten okres no jak znowu bede miala różowe plamienie to. bede glupsza niz myślałam
    --
    •  
      CommentAuthorMk28dni
    • CommentTimeFeb 26th 2013
     permalink
    Dziewczyny, jak odczuwacie wzrost macicy? Albo mam dzisiaj jakiś slabszy dzień albo jakoś szczególnie zwróciłam na to uwagę - wydaje mi się że częściej muszę wychodzić do towalety, ale dodatkowo w podbrzuszu czuję coś jakby delikatny ucisk (skurcz?). Brzuch mi nie twardnieje obstawiam więc że to kwestia rozrastającej się macicy lub jelit. Obym się nie myliła :/ Wizyta za 8 dni.
    --
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeFeb 26th 2013
     permalink
    MK 28 DNI. ja z pierwszej ciąży jak bylam bolal mnie brzuch do 3 miesiąca i czulam tam hmm uczucie pelnosci .brzuch przestawal pobolewac jak sie polozylam na chwilke.
    --
    •  
      CommentAuthorMk28dni
    • CommentTimeFeb 26th 2013
     permalink
    Przespałam się chwilę i tak jakby troszkę zelżało. A nie powiem, zaniepokoiłam się już. Mam wrażenie że to jednak kwestia jelit, niestety walczę z zaparciami :(
    --
    •  
      CommentAuthorwlosia
    • CommentTimeFeb 26th 2013
     permalink
    mk28dni ja mam podobnie jak ty, jednak dzisiaj w robocie kierowniczka dala mi taki wycisk, ze rycze od 3 h i uspokoic sie nie moge, bo brzuch mnie przeokropnie boli, a ze to moje pierwsze to boje sie traaaaaaaagicznie :((( trzymajcie kciuki, aby wszystko bylo ok :(
    aaaaaa DOTI! bardzo ci dziekuje za wyrozumialosc :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.